ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 18 Φεβ 2020, 23:10

Φοβάται την Τούμπα ο ΟΣΦΠ - Παλεύει για έκτακτο Δ.Σ. και αναβολή


Οι «ερυθρόλευκοι» ψάχνονται για να συγκαλέσουν έκτακτο διοικητικό συμβούλιο στην Σούπερ Λίγκα και με στόχο την αναβολή της 25ης αγωνιστικής
Το μεγάλο ντέρμπι της 25ης αγωνιστικής ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Ολυμπιακό, πλησιάζει αλλά μία από τις δύο ομάδες, μάλλον δεν θέλει να αγωνιστεί.

Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του SDNA, οι «ερυθρόλευκοι» ψάχνονται ώστε να συγκληθεί έκτακτο διοικητικό συμβούλιο στη Σούπερ Λίγκα με θέμα την αναβολή της αγωνιστικής.

Ως αιτιολογία ο Ολυμπιακός επικαλείται τις υποθέσεις της Ξάνθης και του ΠΑΟΚ, που θα εκδικαστούν (εφόσον δεν προκύψει κάποια προσωρινή διαταγή) την Παρασκευή 21 και τη Δευτέρα 24/2 αντίστοιχα στο Μονομελές Πειθαρχικό Όργανο της Λίγκας, ζητώντας μάλιστα, να τελεσιδικήσουν πρώτα, προτού γίνει το ντέρμπι. Για να συγκληθεί έκτακτο συμβούλιο πρέπει να το ζητήσουν πέντε ομάδες, ο Ολυμπιακός δηλαδή και άλλες τέσσερις, που απ’ ότι φαίνεται είναι δύσκολο να βρεθούν.

Δεν είναι πάντως, η πρώτη φορά που οι «ερυθρόλευκοι» θέλουν να θέσουν θέμα στο συμβούλιο της διοργανώτριας αλλά δεν καταφέρνουν ούτε τον απαιτούμενο αριθμό ψήφων για τη σύγκλιση του, να συγκεντρώσουν.

Στις αρχές Δεκέμβρη, ο Ο Ολυμπιακός με επιστολή του στη Σούπερ Λιγκ και τον υφυπουργό Αθλητισμού, Λευτέρη Αυγενάκη είχε ζητήσει την αναβολή του αγώνα ΠΑΟΚ - Ξάνθη, που ήταν προγραμματισμένος για το Σάββατο (7/12), μετά τα όσα είχαν δει το φως της δημοσιότητας, λίγα 24ωρα νωρίτερα, για την υπόθεση των δύο ομάδων. Ούτε τότε όμως, είχαν καταφέρει να συγκεντρώσουν τον απαιτούμενο αριθμό ψήφων για να γίνει το συμβούλιο. Ούτε και τώρα, απ’ ότι φαίνεται θα το πετύχουν αν και το «παλεύουν» αφού έχουν κάνει ήδη επαφές με τις ομάδες έχοντας στα… χέρια τους το ατού της Nova. Προς το παρόν, έχουν πέσει σε τοίχο.

Είναι και αυτό ένα δείγμα ότι οι υπόλοιπες ομάδες του έχουν γυρίσει την πλάτη και δεν έχουν καμία διάθεση να αναμειχθούν στον πόλεμο που έχει ανοίξει με τον ΠΑΟΚ.

Είναι και αυτό ένα δείγμα ότι οι εποχές που ο Ολυμπιακός μεσουρανούσε στο παρασκήνιο του ποδοσφαίρου, με τις γνωστές καταστροφικές συνέπειες, έχουν περάσει στο παρελθόν.

Να σημειωθεί τέλος, ότι ακόμη και να συγκληθεί έκτακτο συμβούλιο για να περάσει θέμα αναβολής, θα πρέπει να τεθεί σε ψηφοφορία και να πάρει την πλειοψηφία των ομάδων
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τρί 18 Φεβ 2020, 23:15

Εικόνα

ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ολυμπιακό!
ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ολυμπιακό!
ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ολυμπιακό!
ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ολυμπιακό!
ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ολυμπιακό!
ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ολυμπιακό!
ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ολυμπιακό!
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29929
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τρί 18 Φεβ 2020, 23:17

Παίχτες του ΠΑΟΚ, τελειώστε τα σιχάματα. Σας παρακαλώ.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6107
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό tsou » Τρί 18 Φεβ 2020, 23:24

trouman έγραψε:
Φοβάται την Τούμπα ο ΟΣΦΠ - Παλεύει για έκτακτο Δ.Σ. και αναβολή


Οι «ερυθρόλευκοι» ψάχνονται για να συγκαλέσουν έκτακτο διοικητικό συμβούλιο στην Σούπερ Λίγκα και με στόχο την αναβολή της 25ης αγωνιστικής
Το μεγάλο ντέρμπι της 25ης αγωνιστικής ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Ολυμπιακό, πλησιάζει αλλά μία από τις δύο ομάδες, μάλλον δεν θέλει να αγωνιστεί.

Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του SDNA, οι «ερυθρόλευκοι» ψάχνονται ώστε να συγκληθεί έκτακτο διοικητικό συμβούλιο στη Σούπερ Λίγκα με θέμα την αναβολή της αγωνιστικής.

Ως αιτιολογία ο Ολυμπιακός επικαλείται τις υποθέσεις της Ξάνθης και του ΠΑΟΚ, που θα εκδικαστούν (εφόσον δεν προκύψει κάποια προσωρινή διαταγή) την Παρασκευή 21 και τη Δευτέρα 24/2 αντίστοιχα στο Μονομελές Πειθαρχικό Όργανο της Λίγκας, ζητώντας μάλιστα, να τελεσιδικήσουν πρώτα, προτού γίνει το ντέρμπι. Για να συγκληθεί έκτακτο συμβούλιο πρέπει να το ζητήσουν πέντε ομάδες, ο Ολυμπιακός δηλαδή και άλλες τέσσερις, που απ’ ότι φαίνεται είναι δύσκολο να βρεθούν.

Δεν είναι πάντως, η πρώτη φορά που οι «ερυθρόλευκοι» θέλουν να θέσουν θέμα στο συμβούλιο της διοργανώτριας αλλά δεν καταφέρνουν ούτε τον απαιτούμενο αριθμό ψήφων για τη σύγκλιση του, να συγκεντρώσουν.

Στις αρχές Δεκέμβρη, ο Ο Ολυμπιακός με επιστολή του στη Σούπερ Λιγκ και τον υφυπουργό Αθλητισμού, Λευτέρη Αυγενάκη είχε ζητήσει την αναβολή του αγώνα ΠΑΟΚ - Ξάνθη, που ήταν προγραμματισμένος για το Σάββατο (7/12), μετά τα όσα είχαν δει το φως της δημοσιότητας, λίγα 24ωρα νωρίτερα, για την υπόθεση των δύο ομάδων. Ούτε τότε όμως, είχαν καταφέρει να συγκεντρώσουν τον απαιτούμενο αριθμό ψήφων για να γίνει το συμβούλιο. Ούτε και τώρα, απ’ ότι φαίνεται θα το πετύχουν αν και το «παλεύουν» αφού έχουν κάνει ήδη επαφές με τις ομάδες έχοντας στα… χέρια τους το ατού της Nova. Προς το παρόν, έχουν πέσει σε τοίχο.

Είναι και αυτό ένα δείγμα ότι οι υπόλοιπες ομάδες του έχουν γυρίσει την πλάτη και δεν έχουν καμία διάθεση να αναμειχθούν στον πόλεμο που έχει ανοίξει με τον ΠΑΟΚ.

Είναι και αυτό ένα δείγμα ότι οι εποχές που ο Ολυμπιακός μεσουρανούσε στο παρασκήνιο του ποδοσφαίρου, με τις γνωστές καταστροφικές συνέπειες, έχουν περάσει στο παρελθόν.

Να σημειωθεί τέλος, ότι ακόμη και να συγκληθεί έκτακτο συμβούλιο για να περάσει θέμα αναβολής, θα πρέπει να τεθεί σε ψηφοφορία και να πάρει την πλειοψηφία των ομάδων


δεν καταλαβαίνουν το πιο απλό. με αυτές τις κινήσεις έχουν περάσει ήδη τη νοοτροπία στους παίχτες τους ότι θα έρθουν και θα γονατίσουν.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2195
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τρί 18 Φεβ 2020, 23:25

Αφού βάλανε πληρωμένους αρδ να μας λένε επί μήνες πόσο σημαντικό για το καλό του ελληνικού ποδοσφαίρου θα ήταν να αναβληθεί ο αγώνας (!!!)

Αφού τίναξαν την κοινή λογική στον αέρα με τα δήθεν σκάνδαλα που εφηύραν και κατασκεύασαν

Αφού βάλανε λυτους και δεμένους να βιάζουν ως και το Σύνταγμα του κράτους για να υποστηρίξουν την πρεζοκινουμενη στρατηγική τους

Τώρα θα συκαλεσουν ως και συμβούλιο γενικού επιτελείου στρατού για να αναβαλουν τον αγώνα χωρίς κανένα ουσιαστικό λόγο



Ε πόσο μεγάλες αδερφαρες είστε ρε;

Πάρτε το χαμπάρι την Κυριακή έχει ψωλιασμα μέχρι και στ αυτιά

Προσκυνημα - κλαψα - διάλυση.

Αυτά είναι τα βήματα σας.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13137
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 18 Φεβ 2020, 23:28

Μάκης Μανάβης: «Ο Ιβάν Σαββίδης τα βάζει με το σύστημα και δεν καταλαβαίνει τίποτα
»


Σε ραδιοφωνικό σταθμό της Θεσσαλονίκης, μίλησε ο... στρατηγός της κερκίδας του ΠΑΟΚ, Μάκης Μαυρομιχάλης, με αφορμή την επιστροφή του στο γήπεδο της Τούμπας στο ντέρμπι του Δικεφάλου με τον Ολυμπιακό, μιλώντας με τα καλύτερα λόγια για την παρουσία του Ιβάν Σαββίδη στους «ασπρόμαυρους».
Μάκης Μαυρομιχάλης, πιο γνωστός ως «Μανάβης», επιστρέφει μετά από πάρα πολλά χρόνια ξανά στο γήπεδο της Τούμπας και μίλησε για το πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε και την βοήθεια που του πρόσφερε ο Ιβάν Σαββίδης, ενώ αναφέρθηκε και στην παρουσία του ισχυρού άνδρα του Δικεφάλου, τονίζοντας ότι ο πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, τα βάζει με το σύστημα και δεν καταλαβαίνει τίποτα.

Αναλυτικά τα όσα δήλωσε:

Για το πρόβλημα υγείας που αντιμετώπισε: «Είχα μεγάλη μπόρα. Ήταν ο μεγάλος ο Σαββίδης και ανέλαβε όλη την περίπτωση οικονομικώς και μου έσωσε την ζωή. Μου έδειξε ότι είναι άνθρωπος».

Για το ότι θα βρεθεί στο γήπεδο της Τούμπας την Κυριακή για το ντέρμπι του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό: «Εγώ είμαι και λιγάκι προληπτικός και λέω «χτύπα ξύλο μην έρθει και καμία ισοπαλία». Όλη μας η ζωή είναι ταυτισμένη με τον ΠΑΟΚ. Ο λαός του ΠΑΟΚ έχει βγει εκτός συνόρων με τον παλμό του, όλος ο Τύπος της Ευρώπης ασχολούνταν με τον κόσμο του ΠΑΟΚ. Με την Νάπολι έστειλαν ολόκληρη αντιπροσωπεία και μου πήραν συνέντευξη, στην Gazetta Dello Sport ήταν.
Εγώ είμαι ένας απλός άνθρωπος. Ο κόσμος του ΠΑΟΚ άμα είχε εκείνη την εποχή τον Σαββίδη θα έπαιρνε δεκαπέντε νταμπλ. Τα βάζει με το σύστημα δεν καταλαβαίνει τίποτα. Δεν υπολόγιζαν ότι ο ΠΑΟΚ θα παρουσιάζει τέτοια αντίδραση και στα νομικά, ήταν μια καλή είδηση η παρουσία του Μπαλτάκου τώρα τελευταία.

Θα κάνω την παρουσία μου την Κυριακή στην Τούμπα να δω το ματς. Τώρα θα είμαστε μόνοι μας στην Τούμπα, η δική μας η γενιά τους κάναμε τα μεγαλύτερα σκορ. Ο Ολυμπιακός έρχονταν στην Τούμπα με Παγώνηδες, με Γούμενους, με Μπατατούδηδες και μας κέρδιζαν συνέχεια, τώρα γύρισε ο τροχός με τον Σαββίδη και τους κερδίζουμε ξανά.


Από πότε έχει να πάει στο γήπεδο της Τούμπας: «Ο θεός έστειλε αυτόν τον άνθρωπο, τον Σαββίδη και με έσωσε. Από τις προηγούμενες διοικήσεις κανένας δεν με χώνευε. Στο γήπεδο έχω να πάω από το ματς με την Παρί Σεν Ζερμέν, εκεί έγινε ένα λάθος, αλλά την πλήρωσε ο Βουλινός. Μου άρεσε πάντα να υπάρχει δημοκρατία στον κόσμο του ΠΑΟΚ. Την μεγαλύτερη ομάδα που έκανε ο ΠΑΟΚ την έκανε με τον Κούδα. Για εμένα ήταν το είδωλό μου ο Κούδας».
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τρί 18 Φεβ 2020, 23:35

Ήδη άρχισε να μυρίζει κάτι...βρε θα παίξετε και θα πείτε και ένα τραγούδι...
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό nouk_ » Τετ 19 Φεβ 2020, 00:11

@αναβολή

πρέπει να φτιαχτεί μεταπτυχιακό "πειραιώτικων συστημάτων"

οι άνθρωποι δεν είναι απλά επιστήμονες, διδάσκουν, είναι πρύτανεις

θέλω μια κάμερα να τους δω όταν καταστρώνουν πως καταφέρνουν και πείθουν ο ένας τον άλλον και κάνουν όσα κάνουν, τρέφω μεγάλο ενδιαφέρον για την πειθώ που ασκείται στην πιθηκο-γεωγραφία τους

μετά τον κλοουν γκαρθια φτιάχνουν και επόμενο επεισόδιο και δεν χαμπαριάζουν καθόλου ότι δίνουν θέαμα ;
41926 .... τόσες θέσεις θέλω στην νέα Τούμπα
Άβαταρ μέλους
nouk_
 
Δημοσιεύσεις: 286
Εγγραφή: Πέμ 30 Αύγ 2018, 22:24

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 19 Φεβ 2020, 00:13

:lol: :lol: :lol:

Τι γίνεται ρε; Η ... Παρεπιπαλόνα της Γελλάδος δεν επιθυμεί να αγωνιστεί στην άκρως φιλική Τούμπα; Μα γιατί; Αφού είναι καλυτε :lol: :lol: :lol:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό Мир » Τετ 19 Φεβ 2020, 00:31

Φήμες κυκλοφόρησαν ότι για το συγκεκριμένο ματς ο θρηνος θα βάλει προπονητή τον για Όσκαρ τον Γκαρσία, ο οποίος με το που πατήσει χορτάρι Τούμπας θα ξαπλωθεί στο έδαφος και θα φύγει σηκωτός για ιδιωτικό νοσοκομείο θρήνων προσκείμενο.
Η διάγνωση δε, θα είναι λοίμωξη Κορονοϊού από βήχα παρακείμενου φιλάθλου του ΠΑΟΚ στη θύρα 1.
Όπως είναι φυσικό μετά θα απαιτήσει Ματς στα χαρτιά και καραντίνα στον ΠΑΟΚ μέχρι να επιστρέψει η κανονικότητα της ΕΠΟ στα χρόνια τα ορθόδοξα...
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6422
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Τετ 19 Φεβ 2020, 01:22

Ωραία ποστ στο τοπικ

Να στε καλά
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10239
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4 » Τετ 19 Φεβ 2020, 06:37

Το Σάββατο βράδυ ο μαρινάκι είπε στους παίκτες του ότι θα πάνε και θα κερδίσουν
Τη Δευτέρα μάθαμε ότι οι πάικτες αυτοί, αναμεταξύ του κουβεντιάζοντας, έβγαλαν το συμπέρασμα ότι είναι καλύτεροι.
Δεν πρόλαβε να φτάσει Τετάρτη και ήδη από Τρίτη βράδυ μιλάνε....για υποβολή αιτήματος αναβολής.
Συμπέρασμα, κάθε ώρα που περνάει, αρχίζει και λειτουργεί το σύνδρομο της ΤΟΥΜΠΑΣ πάνω στα παλεκάρια τα μπεραιώτικα.
Οι "'ανθρωποι" έχουν κάνει την πουστιά επιστήμη και παίρνουν διδακτορικά με ακαδημαϊκή έδρα τον μπεραιά.
Μάλλον, διαισθάνονται τι τους περιμένει σε χορτάρι και κερκίδα.
Τόσες αγωνιστικές παίζουν (με εξαίρεση το ματσ με παο και κάπως με αεκ) ΦΙΛΙΚΟΥΣ αγώνες χωρίς αντίσταση και χωρίς πίεση αγωνιστική και ψυχολογική. Τώρα ήρθε η ώρα ΑΠΟΤΟΜΑ να παίξουν σε φοβερά εχθρικό περιβάλλον και με αντίπαλο που θα γυαλίζει το μάτι του. Δύσκολο να γυρίσουν το κουμπί σε μια βραδιά. Δύσκολη νύχτα.
ΓΚΟΥΕΡΙΝΟ 4
 
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2020, 09:35

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό mbison » Τετ 19 Φεβ 2020, 09:11

Γέρος έγραψε:Είμαι καινούργιος στο φόρουμ (όχι νέος καθώς είμαι 70 χρονών). Συνυπήρξα με τον Μάκη, τον Λαυρέντη (τρομπέτα) τον Νικόλα και άλλους που ξεχάστηκαν για αρκετά χρόνια.

Σας ζηλεύω που θα βρεθείτε την Κυριακή στο γήπεδο, εγώ δυστυχώς είμαι σε καρότσι και δεν μπορώ. Βέβαια έχω ένα διαρκείας πάντα για την 5. Καλά να είναι το ΠΑΟΚ-TV.

Πολλοί προσεκτικοί φίλοι μου όλοι, τα μάτια σας στους διπλανούς σας μην μας τρυπήσουν οι πουτάνας γιοί, γιατί σίγουρα θα προσπαθήσουν οι λακέδες.

Φωνή ΠΑΟΚΤΣΑΚΙΑ μου, να ζαλιστούν, να φοβηθούν, να χεστούν οι σκατόφλωροι, τα μιάσματα της κοινωνίας.

Άντε ΠΑΟΚΑΡΑ μου, για μια φορά ακόμη κάνε με να κλάψω. Άντε ομαδάρα μου.

Άντε λεβέντες μου η σειρά σας είναι ΤΩΡΑ.

Γεια σου φίλε, συγκινητικά τα όσα γράφεις.
Αυτός ο Νικόλας τελικά τί έχει πάθει και μιλάει υποτιμητικά για την ομάδα μας? Για Κόκκαλη κ μαλκίες? Πώς ένας άνθρωπος που ακολουθούσε την ομάδα έκανε τέτοιο γύρισμα? Μήπως του γύρισαν τα μυαλά?
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5178
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Τετ 19 Φεβ 2020, 09:30

Ξ@κ@λιάστε την πιο σιχαμερη μισητή ομάδα του δημοσιου.
Χωρίς έλεος,χωρίς σταματημό,μέχρι το 100' λεπτό του αγώνα.
Κυνηγητό κάθε φάσης,ακόμη και αυτής που θα φαίνεται χαμένη,τάκλιν καθαρά πάνω στην μπάλα,από το 1ο δευτερόλεπτο,να μην σκεφτούν ότι μπορεί να πάρουν κάτι τις,από αυτόν τον αγώνα.
Και εμείς να είμαστε συνεπακόλουθο σε όλο αυτό από πριν,με φωνές συνθήματα και ηχητική βία,σε όλα αυτά που μας έχουν προσφέρει,όλα αυτά τα χρόνια.
Αν φυσικά έρθουν να παίξουν.
:pano: :pano: :opaokara: :nairepaok:
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5522
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: ΠΑΟΚ-Ε. Ο. 23/2 19:30 PAOKTV

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Τετ 19 Φεβ 2020, 09:36

Θέλει και ντου σε όλα τα social των δαφνοτσιμπουκωμένων, με πικάρισμα και τρολάρισμα για την Κυριακή. Όχι βρισιές. Σχόλια που να μοιάζουν και γαύρων, τύπου στο Cisse "Win them, you are the best! I am sure you will not do the same stupid mistakes like last year" και σε άλλους "But why does the management not want to play in Toumba? What are they afraid and try to cancel the game? Thrilos is the best, we should not be afraid!" και τέτοια, να ποτίσει το πετσί τους με την αμφιβολία και το φόβο.

Και ξανα-αναρωτιέμαι. Τόσο μυστικό είναι πια που μένουν; Όχι τσαμπουκάδες, απλά μπορεί να γινει κανας διαγωνισμός κορναρίσματος εκεί διπλα να μην μπορεί να κοιμηθεί κανείς.
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4093
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες