Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 15/03 16:45 MVP και παραλειπόμεν

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Superleague και όλων των παρελλειπομένων...

Ποιός ήταν ο ΜVP του Π.Α.Ο.Κ.(Αποψή σας)?

Το δημοψήφισμα λήγει στις Τετ 19 Μαρ 2008, 19:30

Ν.Φερναντές
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Π.Κωνσταντινίδης
2
2%
Ρ.Κνολ
1
1%
Γ.Γκάβραντσιτς
6
5%
Μ.Ζνάουτσνερ
5
4%
Ρ.Βερόν
19
15%
Σ.Κονσε'ι'σάο
10
8%
Σ.Μπαλάφας
4
3%
Λ.Χριστοδουλόπουλος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Β.Λάκης
3
2%
Γ.Σάλμον
8
6%
Γ.Γεωργιάδης
3
2%
Ι.Ίλιεφ
6
5%
κανείς
59
47%
 
Σύνολο ψήφων : 126

Π.Α.Ο.Κ. - Αστέρας Τρίπολης 15/03 16:45 MVP και παραλειπόμεν

Δημοσίευσηαπό Dante » Σάβ 15 Μαρ 2008, 19:30

Πώς το είδατε το ματσάκι??
Μηδέν άγαν (πλην Π.Α.Ο.Κ).
Dante
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 16:17
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Δημοσίευσηαπό tolis1186 » Σάβ 15 Μαρ 2008, 19:37

Με μεγάλη υπομονή!!!
http://realgr.realbb.net
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tolis1186
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 01:00
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό john71 » Σάβ 15 Μαρ 2008, 19:39

ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΕΠΑΙΞΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΛΗΝ ΒΕΡΟΝ ,ΣΕΡΤΖΙΟ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΠΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ .
ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΡΑΣΤHΚΑΜΕ ΦΕΤΟΣ.
ΤΕΟ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΟΧΙ ΑΠΛΩΣ ΣΤΟ ΚΟΚΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟ ΣΠΑΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ.
ΚΑΠΟΤΕ ΜΕ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΑΝ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟ , ΤΟΝ ΚΟΛΟΜΠΟΥΡΔΑ ΚΛΠ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΟΜΑΔΑ. ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ. ΤΩΡΑ.....

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
john71
 
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 22:27

Δημοσίευσηαπό dimmisdim » Σάβ 15 Μαρ 2008, 19:43

Ο ΚΑΝΕΝΑΣ, Ο ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΗΠΕΔΟ.
υπομονη τελος
ΕΙΜΑΙ ΠΑΟΚ ΠΟΥΛΑΩ ΤΡΕΛΑ
ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΣΑΡΔΕΛΑ
dimmisdim
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 02:16

Δημοσίευσηαπό john71 » Σάβ 15 Μαρ 2008, 19:49

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΕΝΟΙ.
ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΓΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ,
ΘΕΛΕΙ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΟ.
ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΒΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΟΥΤΕ ΕΝ ΒΡΑΣΜΩ ΨΥΧΗΣ ΝΑ ΛΕΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ.
Η ΠΙΚΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΒΑΡΙΑ.
ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ.
ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΤΕΟ , ΟΧΙ ΠΑΡΟΣΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΡΙΣΙΕΣ .
ΟΛΟΙ ΘΑ ΚΡΙΘΟΥΝ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ.
ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ.
ΓΙΑΤΙ "ΠΑΟΚ ΕΙΜΑΣΤΕ" ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
john71
 
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 22:27

Δημοσίευσηαπό ioanmits » Σάβ 15 Μαρ 2008, 19:53

Δυστυχώς ακόμη μια χρονιά έφυγε έτσι. Από εδώ και πέρα να δώσει βάση η διοίκηση στο οικονομικό, στο μετοχικό και να σχεδιάσει τη νέα αγωνιστική χρονιά. Αν ο Θοδωρής διώξει τον Σάντος είναι πισογύρισμα. Πάλι άλλος προπονητής, μεγάλη αποζημίωση, οικονομικό μάτωμα σε δύσκολους καιρούς. Και βέβαια δεν έχει βελτίωση η ομάδα, πολλά λάθη από τον Πορτογάλο, αλλά ας τον κρίνουμε του χρόνου που θα κτίσει τη δικιά του ομάδα από την αρχή. Φυσικά ο Άγγελος με αυτούς τους παίκτες μέχρι και CL θα χτυπούσε (εδώ με τον Σιδηρόπουλο, τον Βελή, τον Ζαφειρίου και τον Τασόπουλο έκανε 10 στα 12 και από δέκατος βγήκε τρίτος και Ουέφα). Δυστυχώς το λάθος του Θοδωρή ήταν που δεν έφερε τον Αναστασιάδη τον Οκτώβρη. Δίστασε επειδή υπάρχει μερίδα του κόσμου που δεν τον θέλει. Θοδωρή μην ακούς κανένα, πάρε μόνος τις αποφάσεις σου. Για αυτό έγινες πρόεδρος. Κράτα ένα προπονητή να άφησε να δείξει αν μπορεί να πάει μπροστά την ομάδα. Μόνο κακό έχουν κάνει οι πολλές αλλαγές. Όχι άλλο πισογύρισμα, όχι άλλο οικονομικό μάτωμα.Για το ματς τι να πούμε; Ένα μάτσο χάλια επιεικώς.. Μόνο ο Σάλμον και ο Βερόν προσπάθησαν
Άβαταρ μέλους
ioanmits
 
Δημοσιεύσεις: 1673
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 13:56
Τοποθεσία: Στο πιο ψηλότερο βουνό...

Δημοσίευσηαπό crabsody » Σάβ 15 Μαρ 2008, 20:04

Παιδιά εγώ πιστεύω ο Σάντος πρέπει να φύγει τώρα. Δεν θέλω να χάσουμε άλλη μια χρονιά. Είναι κρίμα
crabsody
 
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: Σάβ 01 Μαρ 2008, 18:44

Δημοσίευσηαπό crabsody » Σάβ 15 Μαρ 2008, 20:07

milhouse777 έγραψε:Conseicao - Gavrancic. Δεν ξέρω τι λέτε οι υπόλοιποι η ομάδα πάντως έπαιξε καλά , απέναντι σε μια ομάδα με πολύ κλειστή άμυνα.Χάσαμε ευκαιρίες και το goal στο 94 ήταν ατυχές. Τι να κάνουμε ...

Πρέπει του χρόνου να χτίσουμε πάνω σε τέτοιες εμφανίσεις.


Πλάκα κάνεις τώρα; Τι πρόσφεραν αυτοί οι παίκτες; Ο Conseicao δεν μπορεί να πάρει τα πόδια του και ο Gavransic είναι επιρρεπής στα λάθη-θάνατος για την άμυνα. Έκανε μια τέτοια μαλακία και σήμερα του πήρε την μπάλα ο Τσέζαρεκ και παρολίγο να το φάμε το γκολάκι. Ο Conseicao έκανε 2-3 καλές σέντρες αλλά συνολικά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ.
crabsody
 
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: Σάβ 01 Μαρ 2008, 18:44

Δημοσίευσηαπό tolis1186 » Σάβ 15 Μαρ 2008, 20:38

Και ξαφνικα... απο το πουθενα.. 5ΑΔΑ Ο ΣΤΟΧΟΣ.. ολοι στα μπουρδελα ρε...... να φυγουν ολοι ρε...!!!!
Πλάκα μας κάνεις ρε συ... Εσύ δεν ήσουν που επέμενες ότι θα βγούμε 5οι μετά τις μεταγραφές και μέχρι πριν μια αγωνιστική??? Τώρα το πετάς το μπαλάκι και καλά ότι από το πουθενά έγινε στόχος η 5η θέση??? Μας δουλεύεις???

Είδες ο Αστεράκος?? Που θα τον περνούσαμε και καλά στον δεύτερο γύρο...

ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ ΗΤΑΝ ΣΕ ΘΕΣΗ ΟΦΣΙΤΕ
Από την κερκίδα πολλά τα βλέπεις λάθος... Δες και το Ριπλέι και μετά πες ότι ήταν Of-side... κανονικότατο είναι ο γκόλ!!!
http://realgr.realbb.net
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tolis1186
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 01:00
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό dimitris1486 » Σάβ 15 Μαρ 2008, 20:55

παιδια δρομο ο σαντος και οι μιση ομαδα.αυτη την στιγμη εξω απο την τουμπα γινετε χαμος οταν briton σου ελεγα αγγελο με εγραφες.αγγελος αλλα κ τεταρτη θεση παρα σαντος και τελευταιοι.τη εγινε 5 θεση θελαμε αντε γεια πραγματικα εχω απελπιστει η ομαδα που αγαπαω μου εχει δωσει χαρες πριν 10 χρονια και απο εκει και περα μονο λυπες.και το αποκορυφωμα παντοτε ακουω την λεξη υπομονη ε ημαρτον πια.οταν αυτη η ομαδα μαθει να βλεπει λιγο ευροπαικο ποδοσφαιρο τοτε θα πω οτι εγινε ομαδα.ολοι πανε μπροστα και εμεις κατα πισω.συνεχεια λεμε για την φανελα ουγκ και ρετσινα και παοκ.πανε οι εποχες που παιζανε για την φανελα το ποδοσφαιρο εξελισετε.ειπαμε εξυγιανση αλλα παιξτε και μπαλα τιποτα.βλεπω να περνουν καποιοι 600 χιλιαρικα και λεω υπαρχουν παιδια που πεινανε καλυτερα να τα δωσουμε σε εκεινα.συγνωμη παιδια που μιλαω ετσι αλλα αγανακτησα φτανει πιααααααααα το κεφαλι μου.δεν μπορω να ακουω αλλο υπομονη.του χρονου θελουμε αγγελο τελος.briton που ειναι η πεμπτη θεση που ελεγες? :cry: :cry: :cry: :cry: :arrow: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil:
dimitris1486
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Παρ 29 Φεβ 2008, 18:58

Δημοσίευσηαπό tolis1186 » Σάβ 15 Μαρ 2008, 21:04

Σαυτό συμφωνώ.. Το θέμα είναι ότι δεν έγινε ξαφνικά στόχος της ομάδος η πεντάδα... Αν ακούσεις τις δηλώσεις Ζαγοράκη και γενικά διοίκησης παιχτών κτλ θα δεις ότι αυτός ήταν ο στόχος μας... Και όχι μόνο δικός σου αλλά και όλων τον Παοκτσήδων θα είναι βλακεία να υπάρχει Παοκτσης που να μην θέλει να μπει πεντάδα για λόγους οικονομικούς φυσικά....

Αλλά το να δίνεις αλάθητο σε διάφορους δεν είναι για μένα σωστό.... Ακόμα και στον Ζαγοράκη!!! Το να θεοποιούμε πρόσωπα είναι ότι χειρότερο!!!

Άλλο η εμπιστοσύνη και άλλο το αλάθητο και η μη κριτική σε διάφορα πράματα και πρόσωπα...

Λέω πχ για τον Κονσεισάο ότι είναι απίστευτα αργός... Και μου λες αυτό μπορεί αυτό κάνει... Ε γιατί τον πήραμε..? Δεν φταίει ο Ζαγοράκης γιαυτό? Να τον δώσουμε αλάθητο???
http://realgr.realbb.net
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tolis1186
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 01:00
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Σάβ 15 Μαρ 2008, 21:06

konseisao μονο και μονο για τις μπαλιές-γκολ που εκανε και δεν μπήκαν ποτε.
περειμενω πολλα παραπάνω απο αυτον.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Σάβ 15 Μαρ 2008, 21:08

Κρίμα .. Κρίμα που δεν μπήκε η κεφαλιά του Σάλμον, κρίμα που χάσαμε και ξενέρωσε ο κόσμος, κρίμα γιατί χάθηκε πλέον και μαθηματικά η 5δα, κρίμα γιατί μας κέρδισε το χωριό, κρίμα για πολλά.

Στα περί ματς πιστεύω ότι είναι λάθος του Σάντος που έβγαλε Λάκη και κράτησε μέσα Κονσεϊσάο και επίσης γιατί δεν έβγαλε τον Μπαλάφα ενώ είχε τραγικό παιχνίδι εξ' αρχής και έπρεπε να έχει πάρει και 3-4 κίτρινες κάρτες στα πολλά σκληρά μαρκαρίσματά του. Στην αλλαγή Λάζαρου-Ίλιεφ συμφωνώ απόλυτα.

Όσο για τις αλλαγές, στηρίζω απόλυτα τη διοίκηση. Δεν πιστεύω ότι εγώ είμαι πιο έξυπνος από αυτούς, ούτε ούτε "βλέπω" περισσότερο μπάλα από αυτούς. Αν εγώ βλέπω μία φορά ότι κάτι δεν πάει καλά, είμαι σίγουρος ότι η διοίκηση το βλέπει 100. Εγώ θέλω να δω 20.000 διαρκείας του χρόνου, ώστε να γίνουν πράξη οι ευχές μας για πολλές αλλαγές στο ρόστερ.

Μvp για μένα ο Λάκης.
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό tolis1186 » Σάβ 15 Μαρ 2008, 21:10

Δηλαδή συγκρίνεις τον ΠΑΟΚ με την Μαντσεστερ μίλαν και γενικά αυτές τις ομάδες??? Για πήγενε εκεί που ανήκουμε... Πιο χαμηλά πιο χαμηλά πιο χαμηλά!!!! Ας τερματίσει η Μίλαν 9οι να μην έχει βγει 20 χρόνια Τσού λου ας έχει μόνο 2 κύπελλα και να δούμε κάθε πότε θα αλλάζει μετά προπονητές!!!

Πάνε Ισπανία και βρες μια ομάδα που να χρωστάει όσα χρωστάμε και κοίτα κάθε πότε αλλάζει προπονητή και έλα πες μου... Τι συγκρίνεις τώρα...
http://realgr.realbb.net
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tolis1186
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 01:00
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό dimitris1486 » Σάβ 15 Μαρ 2008, 21:11

η μιλαν briton μπορει να περνα μεταβατικη πορεια αλλα αν θυμασαι περσι σηκωσε το τσαμπιονς λινγκ ενω ο παοκ καθε χρονια τα ιδια και τα ιδια η ματζεστερ πηρε πρωταθλημα μετα απο 10 χρονια.ο παοκ να σου θυμισω ποσα χρονια εχει να παρει πρωταθλημα καθε χρονια ελπιζω και τη καταφερνω μια τρυπα στο νερο :? :? :? :? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
dimitris1486
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Παρ 29 Φεβ 2008, 18:58

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2007-2008

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης