Brindisi - ΠΑΟΚ 93-91 Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους ευρωπαϊκούς αγώνες του Δικεφάλου και όλων των παραλειπομένων...

Re: Brindisi - ΠΑΟΚ 93-91 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό icue » Τρί 21 Ιαν 2020, 23:45

Ειδα τα τελευταια λεπτα και μαλλον δεν ακουσα καλα. Παιζαμε με Ιταλους και τον εναν διαιτητη τον λεγαν Αντονιο Κοντε;
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Brindisi - ΠΑΟΚ 93-91 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Τρί 21 Ιαν 2020, 23:48

Πλήρης πνευματική σύγχυση στα τελευταία δευτερόλεπτα, σκοτείνιασαν όλα. Ή αλλιώς, μια συνηθισμένη μπασκετική Τρίτη του ΠΑΟΚ.

Επιστροφή στη μάχη επιβίωσης με ένα εκ των προτέρων χαμένο παιχνίδι.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 822
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Brindisi - ΠΑΟΚ 93-91 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 21 Ιαν 2020, 23:52

Απ τη μια εχω χαλαστει τελειως μ αυτα που βλεπω απ την αλλη λεω ηρεμησε υπαρχουν και χειροτερα. Σκεψου σε τι κατασταση θα ναι ο palok
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26723
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Brindisi - ΠΑΟΚ 93-91 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 22 Ιαν 2020, 00:06

Αξεχαστη θα μου μεινει η φαση στην 4η(?) περιοδο που οι δυο δικοι μας μαρκαρουν τον ιδιο παικτη (αντι ν αλλαξουν) μετα το σκριν που εκαναν οι ιταλοι, αφηνοντας τον 2ο ιταλο εντελως ελευθερο. Μολις το αντιλαμβανονται φευγουν και οι δυο να τον μαρκαρουν αφηνοντας τον πρωτο ελευθερο στην κορυφη.!!!
Μαζι με το highlight του εγκεκεζε που πηδαει για ριμπαουντ αφου εχει μπει στο καλαθι η ελευθερη βολη θα μου φτιαχνουν παντα τη διαθεση οταν με πιανουν οι μαυρες μου.


Υγ Και μετα σου λενε πες οχι στα ν@ρκωτικα
Τελευταία επεξεργασία από kataramenos5 και Τετ 22 Ιαν 2020, 00:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26723
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Brindisi - ΠΑΟΚ 93-91 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τετ 22 Ιαν 2020, 00:07

Άντε πάρτε έναν σοβαρό προπονητή ρε και παίξτε αμυναΑ στα διαλα ρε βγηκα έξω από τα ρούχα με το μπάσκετ δικό μας ματς ΡΈΕΕΈΕΕΈ
Έχουν βρει πλέον όλους τους τρόπους για να χάσουν τον αγώνα και φυσικά να μας τρελάνουν.
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6627
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Brindisi - ΠΑΟΚ 93-91 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 22 Ιαν 2020, 07:15

kataramenos5 έγραψε:Απ τη μια εχω χαλαστει τελειως μ αυτα που βλεπω απ την αλλη λεω ηρεμησε υπαρχουν και χειροτερα. Σκεψου σε τι κατασταση θα ναι ο palok


Προσπαθώ με ΑΙ να υπολογίσω πόσο χρόνο ζωης εχει χάσει η καρδιά μονο απο τα τελευταία σουτ στο μπάσκετ.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Brindisi - ΠΑΟΚ 93-91 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 22 Ιαν 2020, 08:59

Να πω την αμαρτία μου: Ξανα-άνοιξα την τηλεόραση στο 88-88.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89893
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Brindisi - ΠΑΟΚ 21/01 21:30 (ΕΡΤsports)

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 22 Ιαν 2020, 09:16

palok έγραψε:86-87


όσα κέρδισα στους 30 με ιωνικό τα πούσαρα στο 1 πόντο διαφορά χτες. Μπαχάμες-καρδιολογικό 2'' δρόμος.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Brindisi - ΠΑΟΚ 93-91 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 22 Ιαν 2020, 09:21

για να μην το ξεχάσω: φίλε μπασκετικός δημοσιογράφος ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ, έβλεπαν replay οι διαιτητές και έλεγε οτι κοιτάνε αν είναι φάουλ! Πόσα άραγε να παίρνει ο Γιάννης Νάτου από τη δημόσια τηλεόραση?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Brindisi - ΠΑΟΚ 21/01 21:30 (ΕΡΤsports)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 22 Ιαν 2020, 10:07

Μπαρκαρούτσος έγραψε:ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Ο ΣΜΙΘΑΡΟΣ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΠΑΙΚΤΗΣ!!!!!!!!!



Συγγνώμη, είχα πιει.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Brindisi - ΠΑΟΚ 93-91 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sublime » Τετ 22 Ιαν 2020, 11:31

Ναι ρε φιλε palok! ποσο κριμα να εισαι επαγγελματιας μπασκετικος δημοσιογραφος και να μην περνεις χαμπαρι τιποτα απ'οσα γινονται στον αγωνα.και δεν ηταν μονο η φαση που αναφερεις.δυστηχως ηταν και πολλες ακομα
Άβαταρ μέλους
sublime
 
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Τρί 12 Αύγ 2008, 19:49

Re: Brindisi - ΠΑΟΚ 93-91 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 22 Ιαν 2020, 11:44

kataramenos5 έγραψε:Μπραβο ρε Μπομπι ηρωα. Χιλια μπραβο.
Αντε μπας και σωθουμε.

Έτσι...Όταν σωθούμε, θα δικαιούται άγαλμα, κολλητά σε κείνο του Παύλο Μελά, στην πλατεία Μακεδονομάχων...

Υ.Γ. Μόνο ο Π.Α.Ο.Κ. αυτά...Ακόμα δεν μπορούμε να ηρεμήσουμε...Πάω να σκάσω...Πφφφφφφφφφ.... :evil:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Brindisi - ΠΑΟΚ 93-91 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 22 Ιαν 2020, 11:52

sublime έγραψε:Ναι ρε φιλε palok! ποσο κριμα να εισαι επαγγελματιας μπασκετικος δημοσιογραφος και να μην περνεις χαμπαρι τιποτα απ'οσα γινονται στον αγωνα.και δεν ηταν μονο η φαση που αναφερεις.δυστηχως ηταν και πολλες ακομα


είχα κλειστή τη φωνή γιατι το βλεπα στο λαπτοπ, απλά εκείνη την ώρα έβαλα την tv και τον άκουσα.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Brindisi - ΠΑΟΚ 93-91 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Τετ 22 Ιαν 2020, 11:53

palok έγραψε:για να μην το ξεχάσω: φίλε μπασκετικός δημοσιογράφος ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ, έβλεπαν replay οι διαιτητές και έλεγε οτι κοιτάνε αν είναι φάουλ! Πόσα άραγε να παίρνει ο Γιάννης Νάτου από τη δημόσια τηλεόραση?


Σε βάζουν Τρίτη βράδυ υπερωρία ξενέρωμα να μεταδίδεις αγώνα που δεν σε ενδιαφέρει για κανέναν λόγο. Πόση προσοχή να δώσεις; Προσωπικά δεν με πείραξαν τα λάθη του*, μάλιστα βρήκα την αποστασιοποίησή του πολύ καλύτερη σε σχέση με τη γλίτσα άλλων.


*αν έχουμε στον νου την ίδια φάση, μια διεκδίκηση του Σαρικόπουλου προς το τέλος του παιχνιδιού που τελικά η μπάλα είχε βγει από τους άλλοι, ο παπάροβιτς με μπέρδεψε κι εμένα για μερικά δευτερόλεπτα κι έψαχνα με το ματογυάλι να βρω το φάουλ στο πρώτο ριπλέι

ΥΓ. Και πολύ καλά έκανες! Ούτε εγώ θα άκουγα τον... Έλληνα αλλά το έβλεπα με άλλους (ναι, μαζευτήκαμε να δούμε μπασκετικό ΠΑΟΚ σε τέρμα αδιάφορο παιχνίδι :oops: )
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 822
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Brindisi - ΠΑΟΚ 93-91 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 22 Ιαν 2020, 13:47

Με άρεσε που μοιράστηκε την αγανάκτησή μας όταν ο BB6 έδωσε τη μπάλα στον Σαρικόσαυρο στη γραμμή των βολών! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Champions League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες