Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό john4serres » Κυρ 15 Δεκ 2019, 13:56

Κάτι μου λεει οτι αν βαλουν Ολιβειρα στις διαπραγματεύσεις τότε θα μας "πιάσουν" κότσο.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29888
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Κυρ 15 Δεκ 2019, 14:04

ΑποστόληςΑ έγραψε:Τόση είναι η ρήτρα. Ο ΠΑΟΚ δεν θα αφήσει ΚΑΝΕΝΑ βασικό παίκτη να φύγει αν δεν του δοθούν τα λεφτά της ρήτρας.


Αυτό δεν ισχύει, ο ΠΑΟΚ συζητά για ΌΛΟΥΣ τους παίκτες αν έρθει πρόταση.
Με 4-5 μύρια φεύγουν παίκτες κανονικότατα και με κορδέλα.
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5546
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό invincible » Κυρ 15 Δεκ 2019, 14:05

Δεν υπάρχει περίπτωση εμείς να πιάσουμε κότσο την Πορτο πάντως. Είναι πολύ σκληρή σε αυτά. Ο ολιβέρια ήταν τραυματίας τον βάλανε και με την δεύτερη ομάδα για λίγο και έπαιξε πολύ λίγο παρόλα αυτά ανέβηκε η αξία του επειδή σκόραρε σε προκριματικά τσουλού. Από τις συμμετοχές φαίνεται δεν τον υπολογίζουν. Αριστερή μπακάρα έχει η Πόρτο πάρα πολύ καλό παιχτη οπότε τον Γιανούλη τον θέλει για μπακ απ λογικά επειδή έχει ένα μονο αριστερό μπακ. Το θέμα είναι να βγεις και να πεις δεν ενδιαφέρομαι πλεόν για τον Ολιβέρια θέλω μονο λεφτά. Αν όμως δεχτείς να συζητάς για ανταλαγές μας πιασανε τον κόλο τέρμα. Ο Γιανούλης σίγουρα θα θέλει να παει στην Πορτο παρά στην Φενερ λογικά. Απλά στην Πόρτο αν δεν παίξει κινδυνεύει να πηγαίνει δεξια και αριστερά δανικός.
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 15 Δεκ 2019, 14:06

Tolaros έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:Τόση είναι η ρήτρα. Ο ΠΑΟΚ δεν θα αφήσει ΚΑΝΕΝΑ βασικό παίκτη να φύγει αν δεν του δοθούν τα λεφτά της ρήτρας.


Αυτό δεν ισχύει, ο ΠΑΟΚ συζητά για ΌΛΟΥΣ τους παίκτες αν έρθει πρόταση.
Με 4-5 μύρια φεύγουν παίκτες κανονικότατα και με κορδέλα.

Εσύ λες ότι δεν ισχύει κι εγώ λέω ότι ισχύει.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 15 Δεκ 2019, 14:09

Το να περιμένουμε να είμαστε εμείς οι πιο ωφελημένοι, σε ένα deal με οικονομικά μεγαθήρια, είναι ουτοπικό...
Το ζητούμενο σε τέτοια ντιλ, είναι να "ανοίγουμε την πόρτα" σε συνεργασία, πλησιάζοντας όσο γίνεται το 50-50...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 15 Δεκ 2019, 17:01

ΑποστόληςΑ έγραψε:
Tolaros έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:Τόση είναι η ρήτρα. Ο ΠΑΟΚ δεν θα αφήσει ΚΑΝΕΝΑ βασικό παίκτη να φύγει αν δεν του δοθούν τα λεφτά της ρήτρας.


Αυτό δεν ισχύει, ο ΠΑΟΚ συζητά για ΌΛΟΥΣ τους παίκτες αν έρθει πρόταση.
Με 4-5 μύρια φεύγουν παίκτες κανονικότατα και με κορδέλα.

Εσύ λες ότι δεν ισχύει κι εγώ λέω ότι ισχύει.
Δύο τοληδες δε θα βγάλουν άκρη!!!

Χαχαχαχα...

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27832
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό cronos » Κυρ 15 Δεκ 2019, 17:13

:lol: :lol: :lol:
Ο καθένας βλέπει αυτό που φαίνεσαι...
λίγοι αντιλαμβάνονται αυτό που είσαι.

Machiavelli
Άβαταρ μέλους
cronos
 
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: Τρί 29 Ιούλ 2008, 15:45

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 15 Δεκ 2019, 18:11

Δεν είναι θέμα άκρης. Στο φόρουμ εκφράζουμε απόψεις. Εγώ τη μία, εσύ την άλλη. Φράσεις του τύπου "Αυτό δεν ισχύει, ο ΠΑΟΚ συζητά για ΌΛΟΥΣ τους παίκτες αν έρθει πρόταση. Με 4-5 μύρια φεύγουν παίκτες κανονικότατα και με κορδέλα", δεν τις δέχομαι γιατί το τι θα κάνει η ΠΑΕ το γνωρίζει μόνο η ηγεσία της. Αν ο συνονόματος έχει πληροφόρηση εκ των έσω, ας μας το πει.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 15 Δεκ 2019, 18:51

ΑποστόληςΑ έγραψε: γιατί το τι θα κάνει η ΠΑΕ το γνωρίζει μόνο η ηγεσία της.

Τριζουν τα κοκκαλα του Πορκαρου
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Δευτ 16 Δεκ 2019, 02:16

Εντάξει τώρα αν υπάρξει πρόταση πχ 8 μύρια για το Λημνιο (που αποκλείεται) και πιστεύουμε ότι ο ΠΑΟΚ θα πει όχι και ζητήσει 14 ή όσα είναι η ρητρα του, ε τι να πω ας το πιστεύουμε.
Και δεν έγραψα εγώ πρώτος με βεβαιότητα και κεφάλαια τη λέξη "ΚΑΝΕΝΑ"
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5546
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Δευτ 16 Δεκ 2019, 07:46

Διάβασα ολονών των των φίλων απόψεις, θα πω και τη δική μου βάση λογικής.

Εγώ βλέπω θα έχουμε κανά 3 πωλήσεις ΙΑΝ. Ο λόγος το είπε και ο Branco(θα μειωθεί το ρόστερ να υπάρχουν έσοδα, και ο Ferreira είπε εγώ 'θα ήθελα όλους τους Παίχτες αν γίνεται' στο 'θα' και θα έρθουν από μανατζερικά γραφεία ομάδες προτάσεις να πέφτουν σύννεφο αυτό είπε.
Πόρισμα :arrow: Θα πωληθούν παίχτες κανά 2-3 και για τα έσοδα που πρέπει να έχουμε για το FFP και να μειωθεί το ρόστερ για Παίχτες που δεν υπολογίζονταί και τους βρήκε με τον ερχομό του μετά το πατατράκ που είχαμε απρόβλεπτα με τον Lucesku.

Αυτοί που μπορού να μας φέρουν έσοδα για 'την μείωση του ρόστερ' με τα λόγια τ.δ μας ποιοί είναι βάσή με ότι βλέπουμε σαν 'φανατικοί οπαδοί με dna ΠΑΟΚ που έχουμε και βλέπουμε';

1) Λημνιός => διασχίζει πορεία τέλεια μπορεί να μπει ζεστό χρήμα στη ρήτρα και υπάρχουν προτάσεις από καλά Πρωταθλήματα.

2) Γιαννούλης => Ενδιαφέρον και από Ιταλικό Πρωτάθλημα και τελευταίες 'μέρες από Porto για backup του Telles
εδώ έχουμε 2-3 σημεία στην εξίσωση όμως που δε το σκεφτήκατε και εσείς.
α) Θα μπει ο Oliveira στην μεταγραφή με κανά 3-4 χαρτιά αν δώσουν αυτοί γιατί εμείς τον θέλαμε σαν τρελοί.
εκεί δεν παίζει..! Άρα ο Mauricio λήγει το συμβόλαιό του καλοκαίρι άρα μη πωληθεί και αυτος; 1,6χαρτόνια συμβόλαιο παίρνει βαρύ'τατο' σε σχέση με το σύνολο.
β) θα πάρουμε τα χρήματα της ρήτρας; (που το προτιμώ);

3) Stoch => 1,5χαρτιά δαπανήθηκαν και δεν είναι καν στα 'θέλω του Προπονητή μας' μέτριότατες εμφανίσεις θα μπει στην εξίσωση 'αλλά Swiderski' που γράφουν ή που διάβασα κάπου θα μείνει ελεύθερος;(μακάρι); 1χαρτί συμβόλαιο μέχρι το 2022 έχει.

4) El-Kaddouri => Μέτριες εμφανίσεις ήδη πέρυσι ήθελε οικογενειακά να πάει στο Ιταλικό Πρωτάθλημα να επιστρέψει στην οικογένεια. Διαλύθηκε η μεταγραφή του στο Βέλγιο γιατί έχει σαν Μαροκινός και Βέλγικη υπηκοότητα στα εργομετρικά με 1χαρτί να παίρναμε τώρα να πάει και αυτός να υπάρχει πρόταση να φύγει 'δεν υπολογίζεται'

5) Akpom => ήδη υπάρχει ενδιαφέρον μεγάλο από την West-Ham (ας τα έσκαγε το Sunderland που σπούδαζα κ τελείωσα και γύρισα Ελλάδα το 2010) χαχαχα 8χαρτόνια χαχα να πάει Championship :D
Στο θέμα μας τώρα.. είναι η μόνη χώρα η PremierLeague που μπορεί να τα σκάσει να τον πάρει οποιαδήποτε ομάδα ακόμα και το Sunderland(που θα την υποστηρίζω έφαγα 7 χρόνια εκεί λόγω σπουδών).
Άρα θεωρώ και αυτός και με δηλώσεις που είπε είμαι αφοσιομένος στην ομάδα αν σκάσει θα ψάχνουμε 2 επιθετικούς βάση λογικής

Τώρα Λάμπρου κτλπ-κτλπ αν σταλούν δανεικοί μόνο! Που κατά εμέ έπρεπε να πάρει και αυτός ευκαιρίες!
Τώρα για Εsiti που έγραφε ο άλλος ο φίλος για Πώληση/δανεισμό σκάσαμε ρε μάγκες 3,5 χαρτιά 1παίζει1όχι που θα πωληθεί; Για 6άρι είναι σκύλος μια χαρά είναι θέλουμε να 'χούμε και 6άρι εκτός 8άρια.
Όσο αφορά τον Wernbloom με 1,8 συμβόλαιο και τι Νίνα να βγάζει φωτός χειμωνιάτικα που είναι τουρίστας σαν 6αρι 2ο κ αυτός πρέπει να βρεθεί τρόπος να λυθεί το συμβόλαιό του το βαρύ 1χρόνο έχει να παίξει και δε πρόκειται.. το βλέπεται και εσείς!
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Δευτ 16 Δεκ 2019, 08:54

Για μεινεις σε τροχια πρωταθλητισμου με τετοιο πολεμο που δεχεσαι και να κανεις κατι και στην Ευρωπη το καλοκαιρι χρειαζεσαι δεμενη ομαδα και αρκετους καλους παικτες. Μεχρι τωρα ολοι μιλαμε για τους παικτες που πιθανως θα αποχωρησουν. Τωρα ποιοι θα ερθουν βλεπουμε. Νομιζω οτι πρεπει να μαζευτουμε σε οτι αφορα τις «πωλησεις». Ο Γιανουλης πρεπει να μεινει μεχρι ας πουμε τον Αυγουστο και πρεπει να βρεις και αξιοπιστη λυση. Ισως απο τωρα. Τωρα αν μιλαμε για αποχωρησεις αν φυγουν ολοι αυτοι που λεμε καντουρι στοχ ( τον πιστευω αυτον, χτες πχ εβλεπα τον Βιερι στο πρωτο ημιχρονο και αν δεν ηταν ο Βιερι θα εβριζα δεν εκανε τιποτα ενω στο δευτερο ηταν καλος) γιαννουλης λημνιος κλπ παικτες δηλαδη του ροστερ ενεργοι τοτε την κατσαμε την βαρκα. Μεχρι να εγκιματιστουν οι νεοι θα εχουμε μπλεξει.πχ ο Γιανουλης περσυ που ηρθε δεν εδειξε τιποτα μεχρι να μπει το παιδι στο κλιμα. Προσοχη μη « ξεπουλησουμε» και μετα δεν θα στρωνει η ομαδα με τιποτα. Θα χαθει η χρονια τσαμπα.
Totem_pk
 
Δημοσιεύσεις: 7567
Εγγραφή: Τετ 21 Αύγ 2019, 10:59

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Δευτ 16 Δεκ 2019, 10:50

Darkm4n έγραψε:Διάβασα ολονών των των φίλων απόψεις, θα πω και τη δική μου βάση λογικής.

Εγώ βλέπω θα έχουμε κανά 3 πωλήσεις ΙΑΝ. Ο λόγος το είπε και ο Branco(θα μειωθεί το ρόστερ να υπάρχουν έσοδα, και ο Ferreira είπε εγώ 'θα ήθελα όλους τους Παίχτες αν γίνεται' στο 'θα' και θα έρθουν από μανατζερικά γραφεία ομάδες προτάσεις να πέφτουν σύννεφο αυτό είπε.
Πόρισμα :arrow: Θα πωληθούν παίχτες κανά 2-3 και για τα έσοδα που πρέπει να έχουμε για το FFP και να μειωθεί το ρόστερ για Παίχτες που δεν υπολογίζονταί και τους βρήκε με τον ερχομό του μετά το πατατράκ που είχαμε απρόβλεπτα με τον Lucesku.

Αυτοί που μπορού να μας φέρουν έσοδα για 'την μείωση του ρόστερ' με τα λόγια τ.δ μας ποιοί είναι βάσή με ότι βλέπουμε σαν 'φανατικοί οπαδοί με dna ΠΑΟΚ που έχουμε και βλέπουμε';

1) Λημνιός => διασχίζει πορεία τέλεια μπορεί να μπει ζεστό χρήμα στη ρήτρα και υπάρχουν προτάσεις από καλά Πρωταθλήματα.

2) Γιαννούλης => Ενδιαφέρον και από Ιταλικό Πρωτάθλημα και τελευταίες 'μέρες από Porto για backup του Telles
εδώ έχουμε 2-3 σημεία στην εξίσωση όμως που δε το σκεφτήκατε και εσείς.
α) Θα μπει ο Oliveira στην μεταγραφή με κανά 3-4 χαρτιά αν δώσουν αυτοί γιατί εμείς τον θέλαμε σαν τρελοί.
εκεί δεν παίζει..! Άρα ο Mauricio λήγει το συμβόλαιό του καλοκαίρι άρα μη πωληθεί και αυτος; 1,6χαρτόνια συμβόλαιο παίρνει βαρύ'τατο' σε σχέση με το σύνολο.
β) θα πάρουμε τα χρήματα της ρήτρας; (που το προτιμώ);

3) Stoch => 1,5χαρτιά δαπανήθηκαν και δεν είναι καν στα 'θέλω του Προπονητή μας' μέτριότατες εμφανίσεις θα μπει στην εξίσωση 'αλλά Swiderski' που γράφουν ή που διάβασα κάπου θα μείνει ελεύθερος;(μακάρι); 1χαρτί συμβόλαιο μέχρι το 2022 έχει.

4) El-Kaddouri => Μέτριες εμφανίσεις ήδη πέρυσι ήθελε οικογενειακά να πάει στο Ιταλικό Πρωτάθλημα να επιστρέψει στην οικογένεια. Διαλύθηκε η μεταγραφή του στο Βέλγιο γιατί έχει σαν Μαροκινός και Βέλγικη υπηκοότητα στα εργομετρικά με 1χαρτί να παίρναμε τώρα να πάει και αυτός να υπάρχει πρόταση να φύγει 'δεν υπολογίζεται'

5) Akpom => ήδη υπάρχει ενδιαφέρον μεγάλο από την West-Ham (ας τα έσκαγε το Sunderland που σπούδαζα κ τελείωσα και γύρισα Ελλάδα το 2010) χαχαχα 8χαρτόνια χαχα να πάει Championship :D
Στο θέμα μας τώρα.. είναι η μόνη χώρα η PremierLeague που μπορεί να τα σκάσει να τον πάρει οποιαδήποτε ομάδα ακόμα και το Sunderland(που θα την υποστηρίζω έφαγα 7 χρόνια εκεί λόγω σπουδών).
Άρα θεωρώ και αυτός και με δηλώσεις που είπε είμαι αφοσιομένος στην ομάδα αν σκάσει θα ψάχνουμε 2 επιθετικούς βάση λογικής

Τώρα Λάμπρου κτλπ-κτλπ αν σταλούν δανεικοί μόνο! Που κατά εμέ έπρεπε να πάρει και αυτός ευκαιρίες!
Τώρα για Εsiti που έγραφε ο άλλος ο φίλος για Πώληση/δανεισμό σκάσαμε ρε μάγκες 3,5 χαρτιά 1παίζει1όχι που θα πωληθεί; Για 6άρι είναι σκύλος μια χαρά είναι θέλουμε να 'χούμε και 6άρι εκτός 8άρια.
Όσο αφορά τον Wernbloom με 1,8 συμβόλαιο και τι Νίνα να βγάζει φωτός χειμωνιάτικα που είναι τουρίστας σαν 6αρι 2ο κ αυτός πρέπει να βρεθεί τρόπος να λυθεί το συμβόλαιό του το βαρύ 1χρόνο έχει να παίξει και δε πρόκειται.. το βλέπεται και εσείς!
Πολλές οι αλλαγές που αναφέρεις φίλε μου και κάτι τέτοιο θα προκαλούσε αναταραχή στην ομάδα ακόμα και αν ως αντικαταστάτες ερχόντουσαν παίκτες επιπέδου Barca!Στα των τερματοφυλάκων είμαστε καλά.Τωρα αν φέρει κάποια πρόταση ο Αλέξανδρος και θέλει και ο ίδιος να φύγει αλλάζει το θέμα. Στα ακραία μπακ,γνώμη μου πως θα ήταν λάθος να αποχωρήσει τώρα ο Γιαννούλης. Το καλοκαίρι θα είναι αλλιώς τα πράγματα και θα υπάρχει και χρόνος αναπλήρωσης του κενού του.Στα στόπερ είμαστε κυριλέ. Ίσως θα έπρεπε αναβαθμιστεί ο Μιχαηλίδης ως 4ος και ο Μιχαι να πάει δανεικός κάπου για να πάρει παιχνίδια (ιδανικά εξωτερικό)Στα χαφ αν εξαιρέσουμε τον Wernbloom που αν υπάρχει τρόπος ν'απεμπλακουμε θα ήταν ευχής έργον είμαστε καλά. Ίσως αν ο Mauricio φανεί πως δεν ανανεώνει ,θΑ μπορούσαμε μια προσθήκη εκεί με φόντο το καλοκαίρι πχ Sergio Oliveira/Lucas Silva/Markus Henriksen.Μεσοεπιθετικα αν φύγει ο Stoch που δεν βρήκε τον χρόνο του στην ομάδα θα μπορούσαμε να κινηθούμε και για κάποιον μεσοεπιθετικο (ιδανικά κάποιον που παίζει και άκρα και ως επιτελικός πχ έναν νεότερο Ben Arfa)Στα φορ είμαστε κομπλέ. Δανεικοί εξωτερικό οπωσδήποτε Λάμπρου και Γαιτανιδης για να μην τους "χάσουμε ".Αν δε,αλλάξουμε τον δανεισμό Warda-Kace από Λάρισα σε κάποια λιγότερο διαπλεκόμενη ομάδα πχ βαζελο-ΟΦΗ θα είναι ευχής έργον.Εν κατακλείδι 1-2 κινήσεις καλές και ουσίας και περισσότερο συμμάζεμα στα περιττα συμβόλαια όπως του Σουηδού.Για Καντουρι θα διαφωνήσω.Κομβικος παίκτης όταν όμως αγωνίζεται ως αλλαγή.Ολοκληρο παιχνίδι δεν....και Esiti μη βιαζόμαστε να τον κυνηγήσουμε όπως τον Misic πέρσι. Καλή ηλικία και καλά προσόντα.Ας πάρει και αυτός τον χρόνο του.
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4995
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό Mauricio-8- » Δευτ 16 Δεκ 2019, 14:13

Πάντως αν πουλήσουμε Γιαννούλη τον Ιανουάριο για αριστερά μπακ που θα μου άρεζαν να τα δω είναι ο Σταφυλιδης, Κυριάκοπουλος.
Άβαταρ μέλους
Mauricio-8-
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: Δευτ 24 Δεκ 2018, 13:16

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 16 Δεκ 2019, 16:24

Για όσους θεωρούν ότι το ρόστερ μας είναι μεγάλο ας ρίξουν μια ματιά στο πρόγραμμα του Ιανουαρίου:

Άρης- ΠΑΟΚ (4/1, 19:30)
ΟΦΗ- ΠΑΟΚ (7-9/1)
ΠΑΟΚ- ΑΕΚ (12/1, 19:30) *
ΠΑΟΚ- ΟΦΗ (14-16/1)
ΠΑΟΚ- Αστέρας Τρίπολης (19/1, 18:00)
Λαμία- ΠΑΟΚ (23/1, 19:00)
ΠΑΟΚ- Βόλος (27/1, 18:00)

*Για την 18η αγωνιστική του ΠΑΟΚ- ΑΕΚ οι διαιτητές της Super League έχουν προκηρύξει αποχή, κάτι που μπορεί να μεταβάλλει το πρόγραμμα του πρωταθλήματος.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες