Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 26 Φεβ 2020, 20:56

ΠΑΟΚ, ΣτΕ και Φαραντούρης

PAOK 24 - Δημητρης Τσορμπατζογλου

Ξεκάθαρη ενημέρωση για τα διαφορετικά αιτήματα του ΠΑΟΚ

Νωρίτερα διαβάσατε την ανακοίνωση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ για το πώς το ΣτΕ μέσα από πολύ παράξενες διαδικασίες, δεν έβγαλε προσωρινή διαταγή για ένα από τα θέματα που έθιξε ο Δικέφαλος του Βορρά. Τι ακριβώς συνέβη όμως επειδή την τελευταία ώρα έχουν γραφτεί πράγματα και θαύματα τα οποία δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Η αλήθεια λοιπόν είναι ότι στο Συμβούλιο της Επικρατείας ο ΠΑΟΚ προσέφυγε ΜΟΝΟ για τον παράτυπο διορισμό Φαραντούρη στην Επιτροπή Επαγγελματικού Αθλητισμού, λόγω ενός συγκεκριμένου κολλήματος. ΜΟΝΟ γι’ αυτό το ζήτημα, η έκβαση του οποίου σαφώς μπορεί να επηρεάσει την όλη υπόθεση. Πώς;

Το ΣτΕ δεν εξέδωσε προσωρινή διαταγή, αλλά έχει ορίσει δικάσιμο για τις 2 Απριλίου. Υπάρχει θέμα λοιπόν και θα ξεκαθαρίσει τότε.

Άλλο αυτό λοιπόν και άλλο το ουσιαστικό θέμα της γνωμοδότησης της ΕΕΑ, για το οποίο ο ΠΑΟΚ έχει προσφύγει στο Διοικητικό Εφετείο. Από το οποίο επίσης αναμένεται ενημέρωση και δικάσιμος.

Από την μία λοιπόν έγιναν πολλά και παράξενα ακόμη και στο Συμβούλιο της Επικρατείας, από την άλλη όμως εκεί τέθηκε μόνο το ζήτημα Φαραντούρη το οποίο θα συζητηθεί τον Απρίλιο. Τίποτα άλλο δεν κρίθηκε σήμερα.

Όλα τα άλλα έπονται και θα δούμε τι θα συμβεί, κρατώντας βέβαια ως ενδεικτική τη διαδικασία στο ΣτΕ, που δείχνει το που ακριβώς έχει φθάσει το παρακράτος που προσπαθεί να εξουσιάσει όλη τη χώρα.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό trouman » Τετ 26 Φεβ 2020, 21:17

Φίλε Κρητικέ! τη διαφορά τονίζω κι εγώ και αυτό είναι που με κάνει τόση εντύπωση. Και βασικά να πούμε το αυτονόητο, που είναι πολύ βασικό για να συνεννοηθούμε, κρίνουμε απόψεις όχι πρόσωπα. Αν αυτό δε γίνεται κατανοητό δεν έχει νόημα να μιλάμε. Οπότε με το "κρίνετε τους άλλους", εννοείς κι εσύ υποθέτω ότι κρίνονται κάποιες απόψεις.


Ζώντας λοιπόν στην Αθήνα, εισπράττω κάτι συγκεκριμένο εδώ και, όπως και άλλοι προφανώς, περιμένουμε εδώ μέσα να αναπληρώσουμε κάτι, ένα κενό, να ακούσω (ας βάλω α ενικό, μη νομίζει κανείς ότι μιλάω εκ μέρους κάποιων) έναν αντίλογο σε αυτό που ακούμε συνέχεια τριγύρω μας, σε αρνητικά σχόλια για τον ΠΑΟΚ και ειδικά για αυτό που τους πονάει, την ηγεσία του, αυτό πολεμάνε, αυτό τους καίει. Και μπαίνω εδώ μέσα και ακούω αυτά που ακούω από αλλόθρησκους, κατά κάποιο τρόπο. Μερικές φορές επαναλαμβανόμενα τόσο συχνά που παραπάει. Καταλαβαίνω βέβαια , τι ρόλο παίζει για τον καθένα μας ένα τέτοιο φόρουμ, για εμένα καταρχήν, αλλά για όλους λίγο πολύ το ίδιο είναι. Και ναι άλλος θα βρίσει θα εκτονωθεί, θα χώσει κλπ.

Δεν κρίνω κανένα προσωπικά. Απορώ βασικά. Διαφωνώ καμιά φορά και με πολύ πολύ κοντινά πρόσωπα που ξέρω τι είναι. Αυτό και με βάζει σε σκέψεις κάθε φορά που πάω να μιλήσω για αυτά, που μου ακούγονται όπως περιέγραψα παραπάνω. Αλλά προφανώς οφείλεται στο ότι είμαστε διαφορετικοί σαν άνθρωποι και βλέπουμε, εκτός από το θέμα ΠΑΟΚ, κι άλλα πράματα διαφορετικά. Δε βάζω φατσούλες γενικά, ούτε και λέω όχι στην κριτική, την οποία ακούω με πολλή προσοχή από κάποιους εδώ μέσα και θα έλεγα ασπάζομαι. Αυτά. Προσπάθησα να εξηγήσω πώς τα βλέπω εγώ. ΠΑΟΚΟΜΕΤΡΟ δεν έχω, δεν αγόρασα ποτέ. Αν δημιουργείται αυτή η εντύπωση, είναι από παρεξήγηση.

ΥΓ. Τους από Κρήτη ειδικά, τους ακούω με ενδιαφέρον πάντα
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό kayde » Τετ 26 Φεβ 2020, 21:42

Κρητικαρε, ο τρουμαν αυτα που εγραψε,δε νομιζω να πηγαιναν σε "φωνες" σα και του λογου σου.Το εξηγει παραπανω.

Αν νομιζεις οτι αυτα που γραφουν καποιοι ειναι και καλα "κριτικη",δεκτο,αποψη σου,παμε παρακατω.
Ατομα που με χαρακτηριζουν φυτο της διοικησης,γιατι καθε μερα δε κραζω και βλεπω και καποια καλα εκτος απο μονο μαλακιες,εγω πεσμου πως θα τα αντιμετωπισω?
"Δεκτη η αποψη σου,ασχετα αν με λες φυτο" γιατι στηριζω τους παιχτες η τον προπονητη,δε γκρινιαζω και πιστευω ακομα και ετσι οτι μπορουμε να πετυχουμε τους στοχους της ομαδας? Ναι λαθη γινανε και θα γινουν.Την πουτανα στιγμη που οι μπασταρδοι οι αλλοι εχουν στησει και το χορταρι στο γηπεδο,εχει καποιο νοημα καθε μερα να σε διαβαζω και να γραφεις ποσο λαθος ειναι η ΠΑΕ,ο Ιβαν κλπ.
Τα ξερω,τα βλεπω.ΣΤΗΡΙΖΩ την ομαδα ομως ΤΩΡΑ που με εχει αναγκη.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2114
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τετ 26 Φεβ 2020, 22:01

Κατανοητό και δεκτό έτσι όπως το θέτεις φίλε trouman. ;) :) (και συ φίλε kayde)
Βασικά και γω εννοούσα για τα άκρα που και όχι για σένα Τρούμαν, απλά έτυχε και πιάστηκα από το δικό σου ποστ.
Όπως και να έχει, αυτά θα τα λέγαμε καλύτερα αν μαζευόμασταν όλοι μαζί σε μια κρασοκατάσταση ... :mrgreen:
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9532
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό joshua » Τετ 26 Φεβ 2020, 22:03

Εγω παντως να πω την μαυρη μου αληθεια μερα με τη μερα που περναει αρχιζουν και με ζωνουν τα φιδια.Εμπιστοσυνη στην ελληνικη δικαιοσυνη ΚΑΜΙΑ,η αισθηση που μου δινεται ειναι ολοι που θα ερθουν σε επαφη με την υποθεση μετα την ΕΕΑ θα προσπαθησουν να αποποιηθουν της ευθυνης να κρινουν,η προβλεπομενη ποινη δεν βλεπω με ποιο τροπο μπορει να αλλαξει οποτε σφιξαμε...Δωστε μου λογο να αισιοδοξω pls...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό trouman » Τετ 26 Φεβ 2020, 22:09

έτσι όπως τα λέτε, Kayde όπως τα λες είναι..

Τώρα ρε Κρητικέ μας λες από τα Χανιά για κρασιά κλπ για να μας πληγώνεις.. :)
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Anestis4a » Τετ 26 Φεβ 2020, 22:33

trouman έγραψε:Φίλε Κρητικέ! τη διαφορά τονίζω κι εγώ και αυτό είναι που με κάνει τόση εντύπωση. Και βασικά να πούμε το αυτονόητο, που είναι πολύ βασικό για να συνεννοηθούμε, κρίνουμε απόψεις όχι πρόσωπα. Αν αυτό δε γίνεται κατανοητό δεν έχει νόημα να μιλάμε. Οπότε με το "κρίνετε τους άλλους", εννοείς κι εσύ υποθέτω ότι κρίνονται κάποιες απόψεις.


Ζώντας λοιπόν στην Αθήνα, εισπράττω κάτι συγκεκριμένο εδώ και, όπως και άλλοι προφανώς, περιμένουμε εδώ μέσα να αναπληρώσουμε κάτι, ένα κενό, να ακούσω (ας βάλω α ενικό, μη νομίζει κανείς ότι μιλάω εκ μέρους κάποιων) έναν αντίλογο σε αυτό που ακούμε συνέχεια τριγύρω μας, σε αρνητικά σχόλια για τον ΠΑΟΚ και ειδικά για αυτό που τους πονάει, την ηγεσία του, αυτό πολεμάνε, αυτό τους καίει. Και μπαίνω εδώ μέσα και ακούω αυτά που ακούω από αλλόθρησκους, κατά κάποιο τρόπο. Μερικές φορές επαναλαμβανόμενα τόσο συχνά που παραπάει. Καταλαβαίνω βέβαια , τι ρόλο παίζει για τον καθένα μας ένα τέτοιο φόρουμ, για εμένα καταρχήν, αλλά για όλους λίγο πολύ το ίδιο είναι. Και ναι άλλος θα βρίσει θα εκτονωθεί, θα χώσει κλπ.

Δεν κρίνω κανένα προσωπικά. Απορώ βασικά. Διαφωνώ καμιά φορά και με πολύ πολύ κοντινά πρόσωπα που ξέρω τι είναι. Αυτό και με βάζει σε σκέψεις κάθε φορά που πάω να μιλήσω για αυτά, που μου ακούγονται όπως περιέγραψα παραπάνω. Αλλά προφανώς οφείλεται στο ότι είμαστε διαφορετικοί σαν άνθρωποι και βλέπουμε, εκτός από το θέμα ΠΑΟΚ, κι άλλα πράματα διαφορετικά. Δε βάζω φατσούλες γενικά, ούτε και λέω όχι στην κριτική, την οποία ακούω με πολλή προσοχή από κάποιους εδώ μέσα και θα έλεγα ασπάζομαι. Αυτά. Προσπάθησα να εξηγήσω πώς τα βλέπω εγώ. ΠΑΟΚΟΜΕΤΡΟ δεν έχω, δεν αγόρασα ποτέ. Αν δημιουργείται αυτή η εντύπωση, είναι από παρεξήγηση.

ΥΓ. Τους από Κρήτη ειδικά, τους ακούω με ενδιαφέρον πάντα

Εξαιρετικός trouman , δομημένος τρόπος σκέψης , επιχειρήματα , ψυχραιμία . Ναι στην κριτική που διορθώνει , που βελτιώνει , που εξελίσσει , ΟΧΙ στην μίρλα στην χωρίς όρια γκρίνια και στις άναρθρες κραυγές . Στήριξη στην ομάδα μας και στον Ιβάν ( με τα καλά και τα στραβά του ) για να βγούμε νικήτες αποτον πόλεμο που δεχόμαστε . Είναι πόλεμος επιβίωσης και όχι μια απλή μάχη. ΠΑΟΚ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ
Anestis4a
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Πέμ 19 Σεπ 2019, 19:32

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό nkoss » Τετ 26 Φεβ 2020, 22:38

Εγώ νιώθω καλά γιατί έχω πειστεί ότι είμαστε καθαροί στην υπόθεση με την πολυιδιοκτησία. Είχα ένα σφίξιμο μήπως κάναμε όντως γκάφα. Φαίνεται ότι το σύστημα Μαρινάκη - Μπακογιάννη είχε προετοιμαστεί για να δράσει και έψαχνε απλώς μια αφορμή. Η αφορμή θα μπορούσε να είναι οποιαδήποτε. Θα έβρισκαν ψευδομάρτυρες να πουν ότι στήσαμε παιχνίδι? Θα έβαζαν δείγμα ούρων με απαγορευμένες ουσίες στον ΕΣΚΑΝ (μπορεί και να το κάνουν αν δεν τους βγει η ΕΕΑ)? Κάτι θα έβρισκαν.
Και πάνω που λέω ότι είμαι χαρούμενος γιατί το σημαντικότερο ήταν να είμαστε καλά εμείς ως οικογένεια ΠΑΟΚ, αρχίζω και βλέπω παοκτσήδες να κατηγορούν την οικογένεια Σαββίδη για κακούς χειρισμούς και για ανικανότητα. Οι άλλοι έχουν πρόεδρο που τους έριξε στη Γ' και τον υποστηρίζουν σαν να είναι ήρωας. Οι γαύροι έχουν πρόεδρο έμπορο ναρκωτικών και αρχηγό συμμορίας για στημένα και τον λατρεύουν σαν Θεό. Οι άλλοι εδώ δίπλα έχουν πρόεδρο μαριονέτα και παρόλα αυτά τον σέβονται και τον γουστάρουν. Και εμείς αμφισβητούμε αυτούς που ούτε στο όνειρο μας δε μπορούσαμε να δούμε. Αυτούς που έφτασαν να ξεμπροστιάσουν όλο το σάπιο σύστημα του κράτους μας. Αυτούς που απέδειξαν σε όλους μας ότι το παιχνίδι είναι στημένο. Αλλά εμείς δεν αρκούμαστε, απαιτούμε να τους αναγκάσει ο Ιβάν να μη στήνουν παιχνίδια και επιτροπές. Πώς να το κάνει αυτό μόνος του? Μήπως πρέπει να βοηθήσουμε και εμείς? Όχι μόνο για τον ΠΑΟΚ, αλλά για τη χώρα μας. Έστω για τη Θεσσαλονίκη μας.
nkoss
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Σάβ 16 Ιαν 2016, 21:44

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 26 Φεβ 2020, 22:39

hasio_john έγραψε:Φίλε trouman, το ίδιο .... ""Γάματα με κεφαλαία γράμματα"" είναι (με όλο το συμπάθιο) και αυτό που κάνετε μερικοί που κρίνεται τους υπόλοιπους που σχολιάζουν και έχουν αγανακτήσει. Έχουμε που έχουμε τον πόνο μας και την πίκρα μας και έχουμε και σας (δεν εννοώ εσένα προσωπικά) να μας κουνάτε το δάχτυλο λες και έχουμε καμιά διαφορά μεταξύ μας ή είστε πιο ΠΑΟΚ από τον άλλον. Οπαδικό φόρουμ είναι και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ θα δεις πίκρα, θλίψη, νεύρα, χαρά, γέλιο, αγανάκτηση, μίρλα και κτλ συναισθήματα. Όταν βλέπουμε μαλακίες από τον προπονητή, την διοίκηση και τους παίχτες θα τα λέμε φωναχτά όπως κάνουν και όλες οι οικογένειες που έχουν θεματάκια. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ και επιβάλετε να λέμε τα πάντα εδώ. Αλλιώς να μπαίνουμε για χαρούμενες φατσούλες και χαχαχοο χαχαχα.
Φιλικά και αδερφικά τα παραπάνω και το ξέρεις πως είσαι από τα μέλη που γουστάρω! :pano:
Όσο για τον πόλεμο που δεχόμαστε, έτσι ακριβώς γεννηθήκαμε. Από την στιγμή που μας έπιασε ο γαμάτος πατέρας μας στα χέρια του με το ΠΑΟΚτσίδικο σεντόνι, τότε ακριβώς μπήκαμε σε έναν ανελέητο πόλεμο. Έτσι ήταν και έτσι θα είναι πάντα, δεν καταλαβαίνω γιατί το τονίζεις στο σχόλιό σου? Έπεσες από τα σύννεφα για κάτι που έγινε διαφορετικό φέτος?


Σορρυ Τζόνι αλλά το "είμαστε όλοι μια οικογένεια ..." είναι κάπως παραμορφωτικό της πραγματικότητας. Τυχαίνει να παρέχουμε την (υπο)στήριξή μας σε κάτι κοινό. Μέχρις εκεί όμως. Το πώς αντιλαμβάνεται καθένας μας την κοινή αυτή ιδέα και πότε επιλέγει να πει όσα θέλει και προς την κατεύθυνση που θέλει είναι μια τεράστια κουβέντα. Ο ΠΑΟΚ, ξανά μανά, έχει στηθεί στον τοίχο από ένα κάρο αρχιπουσταριά, χωρίς να υπάρχει καμιά βάση. Και πολύ σωστά επισημαίνει ο trouman αυτά που επισημαίνει. Δεν είναι θέμα ... οικογένειας, διχασμού μπλα μπλα μπλα. Είναι ζήτημα ιεράρχησης κάποιων πραγμάτων. Κάποιοι δε βάζουν σαν πρώτο μέλημα, λόγω της όποιας απογοήτευσης για το αγωνιστικό, να επιτίθενται σε διοίκηση, προπονητή, παίχτες, ιατρικό τιμ, γυμναστές κοκ, ενώ και οι 2 στόχοι της σεζόν παραμένουν διεκδικήσιμοι και την ίδια στιγμή προσπαθούν κράτος και παρακράτος με χυδαίο τρόπο να μας αποσυντονίσουν πλήρως. Συγγνώμη που θα το γράψω και μην το πάρεις προσωπικά, δε θεωρώ οικογένειά μου αυτούς που υπό αυτές τις συνθήκες βρίζουν τον προπονητή της ομάδας, υποτιμούν στο φουλ παίχτες της, θεωρούν ότι θα τερματίσουμε τρίτοι, μας βλέπουν στο χείλος του γκρεμού σε όλα τα επίπεδα κλπ κλπ. Δικαίωμά μου. Όπως και δικαίωμά τους να με βλέπουν σαν επιζήμιο λόγω νοοτροπίας για τον ΠΑΟΚ (φυτό, γλύφτη κλπ κλπ).
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Τετ 26 Φεβ 2020, 22:50

επειδη δε γιεται να εγινε οποιαδηποτε συαλλαγη με τον πανοπουλο χωρις να ειναι σιγουρα νομιμη ,ας μη συζηταμε καν για την ουσια.Δεν ειναι κανενας χαζος ο σαββιδης ουτε κανενας χθεσινος σε επιχειρηματικο επιπεδο.
Η φαση ειναι στημενη κ γ αυτο ακομα κ νομικοι που πιθανον εχουν ασχοληθει με αθλητικα δικαιοδοτικα οργανα κλπ θα δυσκολευτουν να μιλησουν με βεβαιαοτητα.
Η ολη ιστορια δεν εχει απλα ως στοχο τον ιβαν.Εχει στοχο εμεις να κυνηγησουμε τον ιβαν.
η ερωτηση που πρεπει α κανει ο καθενας στον εαυτο του ειναι αν σε περιπτωση που οι πουτανας γιοι οι νεοελληνες τα καταφερουν κ μας ριξουν (λεμε τωρα) θα ειμαστε θετικοι στο κυνηγι του ιβαν?
προσωπικα κ στη Γ΄να μας εριχναν στα χερια θα τον σηκωνα σαν μεγαλο αρχηγο.
Επισης σε οποιοδηποτε ενδεχομενο τιμωριας , οποιος τα βαλει με τον ιβαν προσωπικα θα τον θεωρω πιο χαζο κ απο ανθρωπο(?) που θα ψηφιζε παλι νδ αν γινονταν αυριο εκλογες.
Μιλαμε για οτι πιο βρωμικο, διεφθαρμενο αυταρχικο κ ανικανο εχει περασει απο την πολιτικη ζωη του τοπου.Παιζει να ειναι πιο βρωμιαρηδες αυταρχικοι κ ανικανοι κ απο τους χουνταιους.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τετ 26 Φεβ 2020, 22:59

Να τον ακούτε τον Κένεθ
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 26 Φεβ 2020, 23:11

Οφείλω να συνηγορήσω. Πραγματικά, η μεγάλη εικόνα είναι αυτή. Όπως το περιγράφει ο από πάνω του ακριβώς από πάνω :lol:
Το έχουν γράψει άλλωστε, αν θυμάμαι καλά, σε ανακοίνωσή τους οι βόθροι. Ο ... κακός Σαββίδης έχει φέρει στη "δύσκολη" αυτή θέση τον ... όχι και τόσο κακό ΠΑΟΚ. Κοινώς, "σας χαλνάει το dna, κυνηγήστε τον".
Βασικά, και αχρείαστα ευγενικά τα έθεσε τα πράγματα ο Κεν.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό elina » Πέμ 27 Φεβ 2020, 00:06

Κατηγορούν τον ΠΑΟΚ για πολυιδιοκτησια. Ποιος; Ο Μαρινακης; Τι να μας πει ο Μαρινακης; Μηπως ολα αυτά γίνονται γιατι ξερει οτι αυτη η παραφιλολογία που υπάρχει γύρω από αυτό το θεμα θα ρίξει -προφανως- την ψυχολογία της ομάδας με αποτέλεσμα οι επιδόσεις της να μειωθούν; Φοβουνται μωρέ και δεν ξέρουν πως θα μας κερδίσουν και προσπαθουν πλεον με ψευδείς κατηγορίες;

Λες και δεν ξέρουμε ότι ο Ολυμπιακός δεν αντέχει την ήττα και προκειμένου να μην χασει, μπορεί να πει και να κάνει τα πάντα..

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk


Ο ΠΑΟΚ με κεφαλαία, παρακαλώ! Διορθώθηκε.
Μπαρκαρούτσος
elina
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Κυρ 23 Φεβ 2020, 21:44

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 27 Φεβ 2020, 00:07

Ανακοίνωση γάβρου πρόσφατη....."Ο Ιβάν σαββιδης υποβιβαζει τον Ιστορικό ΠΑΟΚ...." Αυτό ακριβως εγραψαν.....κάνει κακό ο Σαββίδης τον ιστορικό ΠΑΟΚ.....τι δεν καταλαβαίνουμε....αντιμετωπίζουμε ένα χυδαίο εγκληματικό καθεστώς.....

Στάλθηκε από το SM-T865 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Πέμ 27 Φεβ 2020, 00:21

barlow4 έγραψε:επειδη δε γιεται να εγινε οποιαδηποτε συαλλαγη με τον πανοπουλο χωρις να ειναι σιγουρα νομιμη ,ας μη συζηταμε καν για την ουσια.Δεν ειναι κανενας χαζος ο σαββιδης ουτε κανενας χθεσινος σε επιχειρηματικο επιπεδο.
Η φαση ειναι στημενη κ γ αυτο ακομα κ νομικοι που πιθανον εχουν ασχοληθει με αθλητικα δικαιοδοτικα οργανα κλπ θα δυσκολευτουν να μιλησουν με βεβαιαοτητα.
Η ολη ιστορια δεν εχει απλα ως στοχο τον ιβαν.Εχει στοχο εμεις να κυνηγησουμε τον ιβαν.
η ερωτηση που πρεπει α κανει ο καθενας στον εαυτο του ειναι αν σε περιπτωση που οι πουτανας γιοι οι νεοελληνες τα καταφερουν κ μας ριξουν (λεμε τωρα) θα ειμαστε θετικοι στο κυνηγι του ιβαν?
προσωπικα κ στη Γ΄να μας εριχναν στα χερια θα τον σηκωνα σαν μεγαλο αρχηγο.
Επισης σε οποιοδηποτε ενδεχομενο τιμωριας , οποιος τα βαλει με τον ιβαν προσωπικα θα τον θεωρω πιο χαζο κ απο ανθρωπο(?) που θα ψηφιζε παλι νδ αν γινονταν αυριο εκλογες.
Μιλαμε για οτι πιο βρωμικο, διεφθαρμενο αυταρχικο κ ανικανο εχει περασει απο την πολιτικη ζωη του τοπου.Παιζει να ειναι πιο βρωμιαρηδες αυταρχικοι κ ανικανοι κ απο τους χουνταιους.


συμφωνώ μέχρι τέλειας
Ο Σαββίδης μας έχει αλλάξει επίπεδο σε όλα
Ακόμη και στο πως διαχειριζόμαστε την ήττα εντός του χορταριού
Και να μας ρίξουν μαζί του
Γιατί μονο μαζί του έχουμε ελπίδα να νικήσουμε το ποδοσφαιρικό παρακράτος των Αθηνών και να σηκώσουμε κεφάλι
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3497
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες