Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Τετ 29 Ιαν 2020, 02:23

τα ιδια λεγαμε και με κομινη
την ιδια κατηληξη θα εχουμε

και ξανα του χρονου θα βρεθουμε στην ιδια θεση

ΡΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΡΕ ΕΝΑΣ ΝΑ ΗΓΗΘΕΙ

ειμαστε τελειως ανυπαρκτοι και η ευθυνη ειναι της παε


μονο παπαριες για πορεις(ρεζιλι θα γινουμε)
και καλεσμα σε βουλευτες για να βγαλε φωτο ο παππους

ανυπαρκτοι ειμαστε ουτε σφαιρα για την τιμη των οπλων δεν ριχνουμε
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό renegade » Τετ 29 Ιαν 2020, 02:24

Μαρλευ σαν να ακούω τον πανακα είσαι.
Το έχεις πάρει από χθες και έχεις περάσει τους πάντες γενεές 14.
Χαλάρωσε λίγο... όχι τίποτα,μην πάθεις κ κάτι.

Εγώ βάζω το χέρι μου στη φωτιά. Ο Ιβάν το σκυλί της holy family θα το εξαφανίσει.
Και όχι τίποτα πολιτισμένα δυτικά, με σοβιετικό τρόπο θα τον τελειώσει
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14364
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό epitropos » Τετ 29 Ιαν 2020, 02:30

Gospi έγραψε:Τα αμερικανακια τα ελεγχει απολυτα ο χοντρος, ο οποιος εχει σφιξει (θα φανει μαλλον στο μελλον το γιατι) και ο οποιος ξεπουλαει ασυστολα ολα τα περιουσιακα στοιχεια.
Οποτε για να καλυψει την γυμνια του, θελει να παρει το πρωταθλημα στα χαρτια για να μην ανοιξει ρουθουνι στο λιμανι!

Δικηγορος Θεσσαλονικης?


Καπως ετσι το βλεπω κι εγω αλλα θα εχουμε πιστευω πολλες και εντονες εξελιξεις τις επομενες μερες.. Απλως ελπιζω ολος αυτος ο αποπροσανατολισμος και ο "αρτος και θεαματα" στην αρενα της μπανανιας μας να μην εχει αλλες αιτιες

ΥΓ 1 , Αν εχει χιουμορ ο Γκρουεφσκι θα κανει μια δηλωση συμπαραστασης για το τρολ και θα τρεχουν στην Αθηνα..
ΥΓ 2, Ναι αν και εχω κανει προσωρινη διακοπη γτ ψαχνω καποια πραγματα στο εξωτερικο :)
epitropos
 
Δημοσιεύσεις: 562
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 22:14

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό icue » Τετ 29 Ιαν 2020, 02:30

Θα εχει και ενδιαφερον αν ο χοντρος παρει τελικα την φορθνετ. Ειπαν μεχρι την Παρασκευη ειναι η προθεσμια. Αν δεν την παρει, που ουσιαστικα του την χαριζουν, θα αρχισω να σκεφτομαι αλλα πραγματα πιο θετικα για εμας.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6336
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Τετ 29 Ιαν 2020, 02:38

renegade έγραψε:Μαρλευ σαν να ακούω τον πανακα είσαι.
Το έχεις πάρει από χθες και έχεις περάσει τους πάντες γενεές 14.
Χαλάρωσε λίγο... όχι τίποτα,μην πάθεις κ κάτι.

Εγώ βάζω το χέρι μου στη φωτιά. Ο Ιβάν το σκυλί της holy family θα το εξαφανίσει.
Και όχι τίποτα πολιτισμένα δυτικά, με σοβιετικό τρόπο θα τον τελειώσει


:lol: :lol:
καλα ειμαι ρε αντεχω

μακαρι ρε αδερφε ετσι σοβιετικα θελω και εγω
αλλα φοβαμαι πως ο αλλος παιζει αμερικα στη αγρια δυση
που ειναι ανωτερο λεβελ

παντως πες μου και εσυ που εισαι πιο ψυχραιμος
πως βλεπεις την σταση της παε ?
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό renegade » Τετ 29 Ιαν 2020, 02:56

Για δύο πράγματα είμαι σίγουρος
Το πρώτο είναι ότι αν ρωτιυσαμε 100 τυχαία άτομα εδώ μέσα τι θα κάνανε, και οι 100 θα πήγαιναν σε πόλεμο... Κόντρα και όπου πάει. Αλλά ο Σαββίδης έδειξε ότι δεν ενεργεί έτσι.

Το δεύτερο είναι ότι ο Ιβάν ένα μεγάλο λάθος έχει κάνει ως τώρα και αυτό έγινε γιατί απλά ζεστάθηκε.
Ο λόγος που δέχεται να πληρώνει δύο χρόνια τώρα τη συγκεκριμένη τιμωρία είναι για να του θυμίζει το λάθος που έκανε και πόσο μπορεί να κοστίζουν οι αποφάσεις εν βρασμώ.

Εγώ αυτό που πιστεύω το έχω γράψει.
Ο Ιβάν ποδοσφαιρικά δεν είναι φαταουλ.
Τον Ιβάν περισσότερο τον ενδιαφέρει η πολιτική κατάσταση στη χώρα από τον ΠΑΟΚ.
Όχι ότι δεν αγαπάει τον ΠΑΟΚ, αλλά μπορεί να θυσιάσει ένα πρωτάθλημα εάν έχει την ευκαιρία να κάνει τα πολιτικά του παιχνίδια πράξη
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14364
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Τετ 29 Ιαν 2020, 07:02

Συμφωνώ.
Πιθανόν το σημερινό να εξελιχθεί σε νέο " πέναλτι του Μακ", αλλά για το χώρο της πολιτικής αυτήν τη φορά.
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3524
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό trouman » Τετ 29 Ιαν 2020, 07:25

Στη δικη για τα στημένα έγινε τεράστιος αγώνας να μην ακουστούν οι ηχογραφημένες, Από την ΕΥΠ, συνομιλίες. Κάτι που είχαν δεχτεί στο παρελθόν, να μη διαβαστούν δηλαδή. Τελικά θα διαβαστουν οι απομαγνητοφνήσεις. .. Θα έχουμε ομορφιές...Είναι κατι που αποφασίστηκε σχετικά πρόσφατα. Θα παίζει τον ρόλο του. Δόθηκε αγώνας από δικηγόρους να μην ακουστούν. Πχ από τον δικηγόρο του Κοτσωνη με ό,τι μπορεί να σημαίνει αυτό..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό tzo_1926 » Τετ 29 Ιαν 2020, 08:17

Καλημέρα σε όλους Έχει χαλάσει πολλούς δικούς μας το ότι η ΠΑΕ δεν έχει βγάλει ανακοίνωση εναντίον της τροπολογία έκτρωμα. Έτσι δείχνει ότι έχει κάποια ενοχή κ ψιλό βολεύεται με την ενδεχόμενη τιμωρία των - βαθμών. Πολύ κόσμος το πιστεύει αυτό. Κ γτ να πας ενάντια στη σύσταση της ΕΕΑ κ όχι απ ευθείας στο δικαστήριο για την ουσία της υπόθεσης;
Αδιαφορώ για ότι κι αν λένε γιατί δεν ξέρουνε το πως νοιώθουμε για ΣΕΝΑ
Άβαταρ μέλους
tzo_1926
 
Δημοσιεύσεις: 849
Εγγραφή: Σάβ 12 Ιαν 2019, 19:49

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 29 Ιαν 2020, 08:17

Και συ λαέ δυστυχισμένε πάντα ευκολόπιστε
Και πάντα προδωμενε

Καλή λευτεριά τέλος, δεν ξανά γράφω τίποτα. Αν δεν βλέπετε ότι έχει πέσει το στήσιμο του αιώνα, καλά μας κάνει το σύστημα εξουσίας.

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τετ 29 Ιαν 2020, 08:20

trouman έγραψε:Στη δικη για τα στημένα έγινε τεράστιος αγώνας να μην ακουστούν οι ηχογραφημένες, Από την ΕΥΠ, συνομιλίες. Κάτι που είχαν δεχτεί στο παρελθόν, να μη διαβαστούν δηλαδή. Τελικά θα διαβαστουν οι απομαγνητοφνήσεις. .. Θα έχουμε ομορφιές...Είναι κατι που αποφασίστηκε σχετικά πρόσφατα. Θα παίζει τον ρόλο του. Δόθηκε αγώνας από δικηγόρους να μην ακουστούν. Πχ από τον δικηγόρο του Κοτσωνη με ό,τι μπορεί να σημαίνει αυτό..



η δικη για τους κουραμπιεδες του κρουαζιεροπλοιου ειναι αυτη ρε :lol:
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό tsou » Τετ 29 Ιαν 2020, 08:27

Νόμιζα, όπως νομίζαμε όλοι, ότι τόσο αρνητικά συναισθήματα όπως επί Κομίνη δεν θα ξαναζούσαμε.
Δυστυχώς 2 χρόνια δεν κλείσαμε και ξανά τα ίδια.
Όσο και να τα αναλύουμε, τα ίδια αναλύαμε και τα ίδια copy-paste λέγαμε και επί Κομίνη.
Δυστυχώς.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2182
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό joshua » Τετ 29 Ιαν 2020, 08:32

Εγω λεω να κανουμε λιγο υπομονη.Εχει ΤΕΡΑΣΤΙΑ αξια να δουμε το σκεπτικο της αποφασης της ΕΕΑ.Οταν μια επιτροπη υποτιθεται πως διαπιστωνει πολυιδιοκτησια, δεν περιοριζεται στο να πει απλα αυτο, ετσι χωρις αιτιολογηση, αλλα πρεπει να καταδεικνυει επακριβως τις πραξεις οι οποιες συνιστουν την παραβαση και κυριως με καποιο τροπο να ζητα να ανακληθουν, διαφορετικα καταλαβαινουμε ολοι οτι στη θεωρια αυτη η παραβαση θα συνεχισει να υφισταται.Με αυτο τον τροπο ελπιζω και εγω να γινουμε εμεις σοφοτεροι.Αν δεν γινει ΤΙΠΟΤΑ απο αυτα και δεν μαθουμε ποτε το σκεπτικο της αποφασης, εγω θα ειμαι πεπεισμενος πως συρθηκαμε σε συμφωνια κατω απο το τραπεζι γιατι ειχαμε λερωμενη τη φωλια μας.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τετ 29 Ιαν 2020, 08:40

josh στην τελευταια σου προταση σ εχασα. πως εφτασες σ αυτο το συμπερασμα; το αντιθετο θα περιμενα. οταν η επιτροπη δε δημοσιευει το σκεπτικο, γιατι εχει ο ΠΑΟΚ λερωμενη τη φωλια του και οχι η ΕΕΑ;
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό keep_paokizein » Τετ 29 Ιαν 2020, 08:42

tzo_1926 έγραψε:Καλημέρα σε όλους Έχει χαλάσει πολλούς δικούς μας το ότι η ΠΑΕ δεν έχει βγάλει ανακοίνωση εναντίον της τροπολογία έκτρωμα. Έτσι δείχνει ότι έχει κάποια ενοχή κ ψιλό βολεύεται με την ενδεχόμενη τιμωρία των - βαθμών. Πολύ κόσμος το πιστεύει αυτό. Κ γτ να πας ενάντια στη σύσταση της ΕΕΑ κ όχι απ ευθείας στο δικαστήριο για την ουσία της υπόθεσης;


Για το ζήτημα της σύστασης της επιτροπής αρμόδια είναι τα διοικητικά δικαστήρια και γι αυτό το ζήτημα μπορείς να προσφύγεις σε αυτά γιατί δεν αφορά την ουσία της υπόθεσης. Για λόγους ουσίας δεν γίνεται να προσφύγεις στην τακτική δικαιοσύνη λόγω του αυτοδιοίκητου. Βέβαια, επί της ουσίας η υπόθεση θα εξεταστεί αυτεπαγγέλτως, μετά τη διαβίβαση της έκθεσης της ΕΕΑ, σε πρώτο βαθμό από το πειθαρχικό όργανο της σούπερλιγκ που αποτελείται από έναν τακτικό πρωτοδίκη δικαστή και κατ έφεση στην πειθαρχική επιτροπή της ΕΠΟ που απαρτίζεται από τρεις τακτικούς εφέτες δικαστές.
Άβαταρ μέλους
keep_paokizein
 
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 19:24
Τοποθεσία: Kατερινη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες