Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό PAOK LARISSA » Τετ 29 Ιαν 2020, 00:34

Κανε τα εσύ ταναπού, κατέβασε λαό για να καταλάβουν τι γίνεται κάνε κάνα δυο τρία ντου σε βουλευτές της ΝΔ στα γραφεία τους κλείσε δρόμους, αεροδρόμια και μετά δες αν αλλάξει κάτι... Όλο κριτική όλοι... Πριν 30 χρόνια κατεβήκαμε 100000 για το γαλακτερό ρε πο#στη μου και τώρα πάνε να δημιουργήσουν σκάνδαλο από το τίποτα και ξυνουμε τα πληκτρολογια
PAOK LARISSA
 
Δημοσιεύσεις: 275
Εγγραφή: Σάβ 21 Ιουν 2008, 13:36
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΛΑΡΙΣΑ

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Τετ 29 Ιαν 2020, 00:34

ρε σεις την παλευετε?Ποια πολυιδιοκτησια?
Γιατι να αγορασει και δευτερη ομαδα.Δε βγαζει καν νοημα.
Πρακτορες του παιδοβουβαλου να ειχε για συνεργατες τετοια ηλιθιοτητα δε θα εκαναν.
Παγκοσμια πρωτοτυπια θα ηταν.ΔΕ ΒΓΑΖΕΙ ΝΟΗΜΑ.
Απο εκει και περα για ποιο πραγμα μιλαμε?Για επηρεασμο?Θα μας κατηγορησει ο γαβρος για ποιο πραγμα? για επηρεασμο?ο γαυρος?αυτους δεν τους επιασαν με τη γιδα στην πλατη με το ντουρμισαι?
Εσπευσαν οι χαφιεδες της νδ , οι σφουγγοκωλαριοι του χοντρου να καταθεσουν τροπολογια.Γιατι?
Τοσο σιγουροι ηταν οτι η τακτικοι δικαστες θα επικυρωσουν τη στημενη γνωματευση της στημενης επιτροπης με το στημενο κατηγορητηριο?
Απο τα εγγραφα που δημοσιευτηκαν προκυπτουν πραξεις εστω και του καλπαζιδη που να αποτελουν πραξεις ασκησης διοικησης της ξανθης?βρηκαν ροη χρηματος απο τη διμερα που να καταληγει στο κεφαλαιο της ξανθης?Ειδε κανεις κατι σχετικο?Εγω δεν ειδα.μπορει και να μου διεφυγαν.
Απο εκει και μετα γιατι συζηταμε?Για το αν επρεπε να κανουμε ενεργειες που θα καταληξουν σε δικαιοδοτικα οργανα που επισης θα ειναι στημενα?Θα γινουμε σχιζοφρενεις για να αποδειξουμε τι και σε ποιον?στον ελληνα που γαμιεται και συντασσεται με το μαρινακη?που ξαφνικα ανακαλυψαν τη νομιμοτητα?
Τραβα μωρη φοραδα στην αγγλια στη νοτιγχαμ να κανεις αυτα που κανεις εδω να σε καμαρωσω.
Να μας ριξουν αν εχουν ταρχιδια.Το λεω απο την αρχη οτι ειναι σκατοφλωροι και δεν εχουν ταρχιδια.
Ποιος θα χωρισει την ελλαδα ρε ξεφτιλισμενε κουλη αν αποδειξεις οτι παρανομησε ο ΠΑΟΚ?
Καθαρογραφηκε η γαμημενη η αποφαση και ειδες οτι δεν υπαρχει επαρκης τεκμηριωση?Ειδες το γαμημενο το σκεπτικο της αποφασης και εσπευσες να κανεις τροπολογια?
Φαρσικωμωδια ειναι για να ξελασπωσουν το χοντρο.Εχει σφιξει η ροζα του με αυτα που ερχονται.δεν εξηγειται αλλιως τετοια λυσσα.
Τελευταία επεξεργασία από barlow4 και Τετ 29 Ιαν 2020, 00:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό mbison » Τετ 29 Ιαν 2020, 00:34

Mπραβο invisible για το ρεπορταζ.
Εχουμε κανει κι αλλη μαλκια, δεν δηλωθηκε η αυξηση του μετοχ κεφαλαιου απο τον Ιβαν γραφει εδω https://www.contra.gr/podosfairo/paok-x ... 72728.html, και επισυρει την ιδια ποινή. Σφιξαμε νομιζω.
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5152
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Τετ 29 Ιαν 2020, 00:36

Ε μετα απο 10238 ανουσια συλλαλητηρια που δεν βοηθησαν πουθενα,ο κοσμος βαρεθηκε να παριστανει τον γραφικο.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Immemoric » Τετ 29 Ιαν 2020, 00:37

Προσπαθώ να ποστάρω και δεν ποστάρεται. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τον λογαριασμό μου ή κόβεται το το ποστ μου?
Άβαταρ μέλους
Immemoric
 
Δημοσιεύσεις: 2112
Εγγραφή: Δευτ 04 Νοέμ 2019, 17:22

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό seaman » Τετ 29 Ιαν 2020, 00:38

JohnDag έγραψε:
seaman έγραψε:
JohnDag έγραψε:Ναι ρε συ seaman την εξάλειψη της συγκεκριμένης σύστασης όχι της ΕΕΑ γενικα.

Θα συσταθεί νες Επιτροπή νομότυπα και εξετάσει εκ νέου το θέμα.

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αν κερδηθούν ασφαλιστικά μέτρα και δεν προχωρήσει η εκδίκαση της υπόθεσης στον αθλητικό δικαστή, καταλαβαίνεις ότι κερδίζουμε πολύ χρόνο και αντίστοιχα μπορεί να γίνουν πολλά πολλά πράγματα
Δε νομίζω ότι ακολουθείται διαδικασία ασφαλιστικών μέτρων στα Διοικητικά Δικαστήρια, τουλάχιστον όχι για την περίπτωση μας.

Άλλη είναι η διαδικασία καθώς μιλάμε για ακύρωση πράξης του κράτους αλλά γενικά δεν ειμαι ειδικός στο διοικητικό δίκαιο οπότε ας μιλήσουν άλλο πιο κατάλληλα καταρτισμένοι.

Σε κάθε περιπτωση όπως είπα και στον Navi μπορεί πράγματι να κερδηθεί πολύτιμος χρόνος αλλά και το να κριθεί η υποθεση από μια επιτροπή με εντελώς διαφορετική σύνθεση.

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Είμαι σίγουρος για αυτό που έγραψα. Έχω συμμετάσχει σε σχετικές υποθέσεις. Φυσικά και προβλέπεται η άσκηση ασφαλιστικών μέτρων στο Διοικητικό εφετείο ώστε να εμποδιστεί να δημιουργηθούν τετελεσμένα από μια παράτυπη απόφαση. Και θεωρώ δύσκολο το κράτος (ΕΕΑ) να επικαλεστεί εθνικούς λόγους και να ζητήσει την απόρριψη των ασφαλιστικών. Θα γίνουν ρεζίλι των σκυλιών
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό PAOK LARISSA » Τετ 29 Ιαν 2020, 00:39

mbison έγραψε:Mπραβο invisible για το ρεπορταζ.
Εχουμε κανει κι αλλη μαλκια, δεν δηλωθηκε η αυξηση του μετοχ κεφαλαιου απο τον Ιβαν γραφει εδω https://www.contra.gr/podosfairo/paok-x ... 72728.html, και επισυρει την ιδια ποινή. Σφιξαμε νομιζω.

Ρε φίλε το contra του πρεζεμπορα παραθέτεις ως πηγή ρεπορταζ; Έλεος με το τι διαβάζετε
PAOK LARISSA
 
Δημοσιεύσεις: 275
Εγγραφή: Σάβ 21 Ιουν 2008, 13:36
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΛΑΡΙΣΑ

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό karl » Τετ 29 Ιαν 2020, 00:39

Η μαξιμαλιστική θέση Μαρινάκη (υποβιβασμός) σε συνδυασμό με τα βέλη/απειλές ενάντια σε κυβερνητικούς
έχει πάντως μεγάλο ενδιαφέρον. Και αυτό γιατί όλοι γνωρίζουμε πως βολεύεται μια χαρά με μια βαρβάτη μείωση βαθμών εις βάρος μας.
Μάλλον παζαρεύει κάτι πιο μεγάλο,άσχετο με την υπόθεση μας,
χρησιμοποιώντας την όμως ως μοχλό πίεσης - σκέφτομαι από τη μια.
Από την άλλη: αν περάσει η διάταξη χρεώνεται με τέτοιο σκηνικό που έστησε μια ήττα.
Η μπάλα είναι στρογγυλή για να αλλάζει η τροπή του παιχνιδιού
Άβαταρ μέλους
karl
 
Δημοσιεύσεις: 2267
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιαν 2011, 23:32
Τοποθεσία: Αμβούργο

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό JohnDag » Τετ 29 Ιαν 2020, 00:40

seaman έγραψε:
JohnDag έγραψε:
seaman έγραψε:[quote="JohnDag"]Ναι ρε συ seaman την εξάλειψη της συγκεκριμένης σύστασης όχι της ΕΕΑ γενικα.

Θα συσταθεί νες Επιτροπή νομότυπα και εξετάσει εκ νέου το θέμα.

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αν κερδηθούν ασφαλιστικά μέτρα και δεν προχωρήσει η εκδίκαση της υπόθεσης στον αθλητικό δικαστή, καταλαβαίνεις ότι κερδίζουμε πολύ χρόνο και αντίστοιχα μπορεί να γίνουν πολλά πολλά πράγματα
Δε νομίζω ότι ακολουθείται διαδικασία ασφαλιστικών μέτρων στα Διοικητικά Δικαστήρια, τουλάχιστον όχι για την περίπτωση μας.

Άλλη είναι η διαδικασία καθώς μιλάμε για ακύρωση πράξης του κράτους αλλά γενικά δεν ειμαι ειδικός στο διοικητικό δίκαιο οπότε ας μιλήσουν άλλο πιο κατάλληλα καταρτισμένοι.

Σε κάθε περιπτωση όπως είπα και στον Navi μπορεί πράγματι να κερδηθεί πολύτιμος χρόνος αλλά και το να κριθεί η υποθεση από μια επιτροπή με εντελώς διαφορετική σύνθεση.

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Είμαι σίγουρος για αυτό που έγραψα. Έχω συμμετάσχει σε σχετικές υποθέσεις. Φυσικά και προβλέπεται η άσκηση ασφαλιστικών μέτρων στο Διοικητικό εφετείο ώστε να εμποδιστεί να δημιουργηθούν τετελεσμένα από μια παράτυπη απόφαση. Και θεωρώ δύσκολο το κράτος (ΕΕΑ) να επικαλεστεί εθνικούς λόγους και να ζητήσει την απόρριψη των ασφαλιστικών. Θα γίνουν ρεζίλι των σκυλιών[/quote]Οκ, mea culpa.

Όπως ξεκαθάρισα άλλωστε εξ αρχής δεν δηλώνω ειδικός στο Διοικητικό Δίκαιο σε καμία περίπτωση.

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
JohnDag
 
Δημοσιεύσεις: 3789
Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2018, 13:33

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Τετ 29 Ιαν 2020, 00:46

το αεροδρομιο δεν εχει καταληψη
διοδια δεν κλεισαμε
δεν ειμαστε εξω απο τα γραφεια τησ νδ
δεν υπαρχει τιποτα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε


ΦΤΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΜΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΑΕ
ΑΥΤΟΙ ΕΝΤΟΛΕΣ ΕΚΤΕΛΟΥΝ
η μαλακια εγινε απο την κεφαλη της παε

ΡΕ ΕΝΑΣ ΝΑ ΗΓΗΘΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ?

ΜΟΝΟ Ο ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΕΧΕΙ @@ ΤΕΛΙΚΑ
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 29 Ιαν 2020, 00:49

mbison έγραψε:Mπραβο invisible για το ρεπορταζ.
Εχουμε κανει κι αλλη μαλκια, δεν δηλωθηκε η αυξηση του μετοχ κεφαλαιου απο τον Ιβαν γραφει εδω https://www.contra.gr/podosfairo/paok-x ... 72728.html, και επισυρει την ιδια ποινή. Σφιξαμε νομιζω.


Το ψοντρα, παιδιά, να το έχουμε ευαγγέλιο. Είναι αμερόληπτο πλήρως και ουδέτερο. Τους πιστεύω. :mrgreen:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό jimbo43 » Τετ 29 Ιαν 2020, 00:50

pxp920 έγραψε:α καλα, τωρα θυμηθηκαμε να κανουμε κινηση για τη παράνομη σύνθεση επιτροπής της ΕΕΑ! Που τη ξερουμε ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. Ημαρτον, ας προσλαβουμε μια σοβαρη νομικη ομαδα. Ελεος τοσα χρονια με τους ιδιους που δεν κερδισαν ποτε τιποτα


Κάλλιο αργά παρά ποτέ.
Προσφυγή του ΠΑΟΚ στα διοικητικά δικαστήρια για παράνομη σύνθεση επιτροπής της ΕΕΑ!
https://www.sdna.gr/podosfairo/685986_prosfygi-toy-paok-sta-dioikitika-dikastiria-gia-paranomi-synthesi-epitropis-tis

19/12/2019 09:12:38
Τροποποίηση της υπ’ αριθμ. ΥΠΠΟΑ/ΓΔΥΑ/ΔΕΑΕΑ/ΤΣΟΕΚ/268616/19140/2703/86/12-08-2016 (ΦΕΚ 441/ΥΟΔΔ/16.8.2016) απόφασης «περί συγκρότησης Επιτροπής Επαγγελματικού Αθλητισμού» του Υφυπουργού Πολιτισμού και Αθλητισμού και αντικατάσταση τακτικού και αναπληρωματικού μέλους αυτής
https://diavgeia.gov.gr/decision/view/%CE%A8%CE%9F1%CE%9D4653%CE%A04-%CE%A30%CE%91

https://www.kodiko.gr/nomologia/document_navigation/504904/nomos-4603-2019
2. Τα μέλη του Δ.Σ. της Ε.Ε.Α., τακτικά και αναπληρωματικά, διορίζονται με απόφαση του Υπουργού Πολιτισμού και Αθλητισμού, η οποία δημοσιεύεται στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως, ύστερα από τη σύμφωνη γνώμη της διαρκούς επιτροπής μορφωτικών υποθέσεων της Βουλής των Ελλήνων, σύμφωνα με την παρ. 5 του άρθρου 32 του Κανονισμού της Βουλής.


Διαρκής Επιτροπή Μορφωτικών Υποθέσεων
https://www.hellenicparliament.gr/Koinovouleftikes-Epitropes/Synedriaseis?search=on&commission=75a12105-a637-4b49-9a8b-09819965ef49&drdSessionPeriods=1d81f25b-0dfd-4649-8dab-aa8d00a81852

Δεν υπάρχει σχετική "σύμφωνη γνώμη" της επιτροπής...
Άβαταρ μέλους
jimbo43
 
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Phoenixgrg » Τετ 29 Ιαν 2020, 00:50

Το χοντρά του Μαρινάκη δεν ειναι

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Phoenixgrg
 
Δημοσιεύσεις: 619
Εγγραφή: Πέμ 07 Ιούλ 2016, 14:52

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό karl » Τετ 29 Ιαν 2020, 00:50

PAOK LARISSA έγραψε:
mbison έγραψε:Mπραβο invisible για το ρεπορταζ.
Εχουμε κανει κι αλλη μαλκια, δεν δηλωθηκε η αυξηση του μετοχ κεφαλαιου απο τον Ιβαν γραφει εδω https://www.contra.gr/podosfairo/paok-x ... 72728.html, και επισυρει την ιδια ποινή. Σφιξαμε νομιζω.

Ρε φίλε το contra του πρεζεμπορα παραθέτεις ως πηγή ρεπορταζ; Έλεος με το τι διαβάζετε


Πραγματικά έλεος: τα περι υποτιθέμενων λαθών εκ μέρους μας.
Σημείο εκκίνησης είναι: έχει κηρυχθεί πόλεμος!
Επίσης: οποιονδήποτε στημένο να βαλεις να ψάξει εξονυχιστικά τα οικονομικά και τις συναλλαγές σου
θα βρει κάτι.
Το θέμα μας εδώ όμως δεν είναι το κάτι, αλλά η πολυιδιοκτησια η οτιδήποτε άλλο, που το έχεις αποκλειστικά προνόμιο
κηλίδα εσυ και να ΕΠΙΦΕΡΕΙ ποινή ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ η ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΒΑθΜΩΝ.

Την ΟΥΣΙΑ να κοιτάμε - μη πέφτουμε σε λακκο
Η μπάλα είναι στρογγυλή για να αλλάζει η τροπή του παιχνιδιού
Άβαταρ μέλους
karl
 
Δημοσιεύσεις: 2267
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιαν 2011, 23:32
Τοποθεσία: Αμβούργο

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό invincible » Τετ 29 Ιαν 2020, 00:51

mbison έγραψε:Mπραβο invisible για το ρεπορταζ.
Εχουμε κανει κι αλλη μαλκια, δεν δηλωθηκε η αυξηση του μετοχ κεφαλαιου απο τον Ιβαν γραφει εδω https://www.contra.gr/podosfairo/paok-x ... 72728.html, και επισυρει την ιδια ποινή. Σφιξαμε νομιζω.


πάνω από 2 εκ. πρέπει να στείλεις ενημέρωση στην ΕΕΑ. Ξέχασε το νομικό επιτελείο να στείλει λένε στην ΕΕΑ για μια μικρή αύξηση 6,5 εκ. και εμείς δεν το κάναμε και η Ξάνθη για μια άλλη δική της... έτσι λένε δεν ξέρω αν είναι αλήθεια βέβαια... μπορεί να στείλαμε και βρήκανε κάτι να πούνε ψευδώς κτλ.... η Ξανθη σε ανακοίνωσή της είπε ότι είναι γραφειοκρατικό γιατί πλέον όλες οι ΑΜΚ δημοσιεύονται δημόσια στον τύπο ΜΜΕ τα πάντα για να είναι ενήμεροι οι πάντες και πριν και μετά την ΑΜΚ... οπότε εκεί ότι και να έγινε ...κάπως το ξεπερνάμε το γραφειοκρατικό... ακόμα και γκάφα να έκαναν τα τσακάλια της ΠΑΕ και να ξέχασαν όπως λένε στην ΕΕΑ...από την στιγμή που το δημοσιοποιήσαμε δημόσια δεν μπορούν να ισχυριστούν ότι το κρύψαμε ΑΜΚ .... ;)

Τα είπα και χθες αυτά βέβαια εδώ για αυτό το θέμα
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες