Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό giwrgos04dex » Τρί 28 Ιαν 2020, 21:45

αυριο 1 μμ η ψηφοφορια ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ
ψηφιστε τωρα ..
ΠΑΟΚ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ. .
Άβαταρ μέλους
giwrgos04dex
 
Δημοσιεύσεις: 1725
Εγγραφή: Τρί 27 Φεβ 2018, 00:30

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Argaliad » Τρί 28 Ιαν 2020, 21:45

Αρνουμε να πιστεψω οτι δεν θα βγαλουμε ανακοινωση και οτι αυτη η ανακοινωση θα ειναι συκγκαταθετικοι ή παλι θα αερολογουμε. Μπορουμε μια γαμημενη φορα να βγουμε στην αντεπιθεση. Ακομα και μεσα στο βουρκο να ειμαστε απεναντι μας εχουμε την ποιο βρωμικη ομαδα που το παιζει τερας ΗΘΙΚΗΣ. Σκετη απογοητευση.
Άβαταρ μέλους
Argaliad
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 18:36

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό laska4 » Τρί 28 Ιαν 2020, 21:46

jibbie έγραψε:να ρωτησω τους νομικους του φορουμ..το οτι η αλλαγη στα μελη της ΕΕΑ δεν περασε απο την μορφωτικων υποθεσεων, προσβαλλει την εγκυροτητα της αποφασης;


ναι αλλα βλεπεις σαν ΠΑΕ να κανουμε τιποτα ;;
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τρί 28 Ιαν 2020, 21:46

Και την ίδια στιγμή ο καβούριας παίρνει και τις ενώσεις στα μουλωχτά , χωρίς πολλά μαρούλια , παρά μόνο με τραμπούκο.

Στην Κολομβία των Βαλκανίων είμαστε καταδικασμένοι, όσο δεν τους πολεμάμε με τα ίδια όπλα.

Αφού δε μας σέβονται, πρέπει να μας φοβούνται.

Στον πόλεμο δεν πας με λουλούδια.

Με το σταυρό στο χέρι δεν πας πουθενά.

Με το δεν θα γίνουμε σαν κι αυτούς ,δεν πας πουθενά.

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ...ο νοών νοείτο.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Τρί 28 Ιαν 2020, 21:50

ιβαν
παλι θεατες στην σφαγη?

δεν μπορεις η δεν θες να κανεις κατι?

κρυβεσαι ? φοβασαι? αδιαφορεις?

οι ηγετες βγαινουν μπροστα εσενα θα σε ψαχνουμε στην νικολουλη...
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό seaman » Τρί 28 Ιαν 2020, 21:52

jibbie έγραψε:να ρωτησω τους νομικους του φορουμ..το οτι η αλλαγη στα μελη της ΕΕΑ δεν περασε απο την μορφωτικων υποθεσεων, προσβαλλει την εγκυροτητα της αποφασης;


Η ίδια η Επιτροπή το αποκλείω να ανακαλέσει αυτοδίκαια (και δεν υποχρεούται) παράτυπη απόφασή σας. Και λέω παράτυπη καθώς η μη σύννομη συγκρότηση της Επιτροπής επιφέρει νομικό "ελάττωμα" στον τύπο της Απόφασης. Από τη στιγμή όμως που η απόφασή της αυτή κατατεθεί επίσημα, μπορεί να προσβληθεί (και σε έως 2 μήνες) από όποιον έχει έννομο συμφέρον και λογικά θα πέσει.

Νομικός δεν είμαι, αλλά με το διοικητικό δίκαιο τα πάω καλά
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τρί 28 Ιαν 2020, 21:52

αρα ρε συ seaman, δεν ειναι λιγο no brainer οτι πρεπει να την καταγγειλουμε με βαση αυτο;
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό seaman » Τρί 28 Ιαν 2020, 21:54

Ρε συ απόψε έχω θολώσει. Νομίζω ότι στο τέλος θα πούνε ευχαριστώ. Τρελαίνομαι


Την κότα θα κάνουμε μέχρι να ψηφιστεί η τροπολογία και μετά το κοκοράκι για ξεκάρφωμα
Τελευταία επεξεργασία από seaman και Τρί 28 Ιαν 2020, 21:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 28 Ιαν 2020, 21:55

JohnDag έγραψε:Navi, δεν ξέρω αν αδυνατείς να καταλάβεις τι γράφω από αδυναμία αντίληψης ή από την θολούρα που επικρατεί σε όλους μας τις τελευταίες ώρες.

Σε παρακαλώ να μην "βάζεις" στα λεγόμενα μου πράγματα που δεν έχω πει.

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Φίλε, τι ακριβώς μπορεί να έχει αλλάξει στη στοχοθέτηση του ΠΑΟΚ και των ανθρώπων του από χτες μέχρι σήμερα; Και χθες, υποθέτω, την αθωότητά μας είχαμε σαν πρώτιστο μέλημα να αποδείξουμε μπροστά στα αρμόδια δικαιοδοτικά όργανα. Και σήμερα μια από τα ίδια. Δε βλέπω πώς μπορεί να γίνεται μια διαφορετική προσέγγιση της κατάστασης μέσα σε ουτε 24 ώρες. Ο ΠΑΟΚ έχουμε προεξοφλήσει ότι έχει αλλάξει ρότα σε κάτι αναφορικά με προαποφασισμένες του κινήσεις; Δεν το ξέρω κάτι τέτοιο. Ειλικρινά και με κάθε σεβασμό, αν γνωρίζετε κάτι διαφορετικό, να το συζητήσουμε.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 28 Ιαν 2020, 21:59

Δεν καταλαβαίνω γιατί ακόμα και αν, λέω αν, βρέθηκε κάτι σε λογαριασμούς κλπ κλπ που μας ενοχοποιεί, λέω αν, πρέπει να το βλέπουμε έτσι ενοχικά και επικριτικά.

Είναι σαν να γίνεται το εξής:

Μπαίνει ο άλλος σπίτι σου, κλέβει ληστεύει, βιάζει, βάζει φωτιά, το γκρεμίζει. Μετά από έναν χρόνο το ξανακάνει και χειρότερα και μετά το ξανακάνει. Ε μια φορά, δεν άντεχες άλλο και την ώρα που έφευγε είπες να κάνεις κάτι και του έβαλες τρικλοποδιά. Έπεσε αυτός έσπασε το χέρι του και πήγε στο νοσοκομείο, κάλεσε αστυνομία, σου έκανε μήνυση για ανθρωποκτονία, ασφαλιστικά μέτρα και άλλα πολλά. Και βρέθηκες κατηγορούμενος ξαφνικά. Και σε λένε οι δικοί σου που έχουν και ενοχές: μαλάκα τι πήγες και έκανες και τι θα λέει ο κόσμος για εμάς τώρα και χαλάς το dna της οικογένειας και πού μας έμπλεξες...

Ρε πάτε Καλά? Πάμε καλά?
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 28 Ιαν 2020, 22:01

Διαβάζω στο sdna ότι υπάρχουν φόβοι στη ΝΔ να μη ψηφίσουν το νομοσχέδιο οι βουλευτές από τον Πειραιά!!! Οι δικοί μας θα το ψηφίσουν μια χαρά. Είμαι ένας άλλος, ζω σε παράνοια. Αν συνεχίσει αυτή τη γραμμή η ΠΑΕ θα πιστέψω και γω ότι η ΝΔ μας έσωσε από βέβαιο υποβιβασμό. Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα. Κοιμούνται όρθιοι.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17226
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 28 Ιαν 2020, 22:01

Και τελικά πιστεύω ότι οι Σαββιδηδες θα αντιδράσουν με τρόπο που κάνεις δε θα περιμένει..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό invincible » Τρί 28 Ιαν 2020, 22:02

ο γαύρος ζητάει υποβιβασμό επιμένει για να μην παίξει καν στην Τουμπα ! ένας βουλευτής από τον Μπυρεα ζήτησε μάλιστα-20 ! Σου λέει με -5 δεν το έχω σίγουρο ! χαχαχαχαχαχα :lol: Τι είναι αυτοί ρε σοβαρά τώρα :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό seaman » Τρί 28 Ιαν 2020, 22:02

Κατεβάζει ο Πούτιν το αεροπλανοφόρο από τα δαρδανέλια
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό JohnDag » Τρί 28 Ιαν 2020, 22:06

Αυτό που προσπαθώ να σου εξηγήσω, με όσο πιο απλό τρόπο γίνεται, ειναι οτι σε νομικό επίπεδο παίζεται πάντα και ένα παιχνίδι εντυπώσεων.

Μπορεί ο δικηγόρος στο οποιον θα απευθυνθείς για να σου λύσει ένα θέμα να μην το παραδεχθεί ποτέ αυτό όμως ισχύει.

Έχουμε λοιπόν καταδίκη για ένα συγκεκριμένο αδίκημα.

Την πρώτη μέρα η πρόταση της κατηγορούσας αρχής είναι η επαχθεστερη που υπάρχει.

Η γραμμή μας ως υπεράσπιση είναι ότι είμαστε αθώοι. Το διαλαλουμε παντού και δηλώνουμε ότι θα κάνουμε τα πάντα για να δικαιωθούμε.

Την επόμενη μέρα η κατηγορούσα αρχή για το ίδιο αδίκημα επανέρχεται και προτείνει μια ευνοϊκότερη ποινή. Έχουμε αλλαγή δεδομένων. Δεν αρκεί ότι αρνηθήκαμε τις κατηγορίες χθες. Πρέπει να δηλώσουμε και πάλι ευθαρσώς ότι παρότι η ποινή είναι ευνοϊκότερη για μας πάλι δεν αλλάζει κάτι, πάλι είμαστε αθώοι και όλο αυτό μας φαντάζει ως στάχτη στα μάτια.

Το ότι περνάει η μέρα στη σιωπή και δεν λες τίποτα δεν είναι καλό σε επίπεδο εντυπώσεων. Και δυστυχώς οι εντυπώσεις παίζουν ρόλο ακόμα και στα δικαστήρια.

Δε νομίζω ότι μπορώ να το εξηγήσω πιο απλά αυτό που λέω.

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
JohnDag
 
Δημοσιεύσεις: 3818
Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2018, 13:33

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 22 επισκέπτες