Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 28 Ιαν 2020, 10:13

Και όμως ο Αποστόλης έχει δίκαιο στην ουσία δεν είμαστε σαν αυτούς......

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Τρί 28 Ιαν 2020, 10:14

Και μέσα σε όλα αυτά, η ομάδα πρέπει να ετοιμαστεί για 3 συνεχόμενα ντέρμπυ, να υποδεχθεί το γαύρο στην Τούμπα με τον κόσμο να βράζει, και να πάει να παίξει π.ο. 10 ματς μεταξύ των οποίων σε τηγάνι και λήκι.

Ρομπότ να είχαμε για παίκτες, γκέλα θα κάνανε.

Οπότε και ευνοημένος θα βγεις όταν εκπέσει η εισήγηση σε επόμενα στάδια, και "στο χόρτο" θα έχεις χάσει, άρα μη μιλάς (και η πλάκα είναι οτι θα βγουν αρκετοί και εδώ μέσα να αυτομαστιγωθούν οτι "ε, αφού δεν κερδίσαμε το ρούλη δεν μπορούμε να θέλουμε πρωτάθλημα"), και περνάει και το μήνυμα του θείου Σαμ μέσω της μαριονέτας.

Τον ΠΑΟΚ και το λαό του, μας υπολογίζουν όσο μια αιμορροϊδα. Πονάει, ενοχλεί όταν ξεπετιέται, αλλά οκ, τη σπρώχνεις πάλι μέσα στον κώλο και τα σκατά και πέρασε. Σόρρυ για το αηδιαστικό παράδειγμα,αλλά ήθελα να "σοκάρω".

Τέμπη και σύνορα κλπ. Κλαιν μαιν.

Χτύπα τους εκεί που πονάει. Στα φράγκα. Αύριο σε κάθε πολη όπου υπάρχουν ΠΑΟΚΤσάκια πρέπει να μαζευτούν σε μια πλατεία, αλάνα, whatever ένα βουνό αποκωδικοποιητές της νόβα και να καούν. Παράδειγμα μόνο, δεν έχω καθαρό μυαλό και για συντονιστική.

Και στα εσωκομματικά τους.

Όσο για εμάς; Ας αποφασίσουμε τι θέλουμε. ΠΑΟΚ πρωταγωνιστής και εκεί που του αξίζει χωρίς λερωμένα χέρια σε αυτή τη χώρα μπουρδέλο, ΔΕΝ γίνεται. Όποιος είναι ευχαριστημένος με το πρωτάθλημα ηθικής και political correctness, ας κάτσει στη γωνία να κοκκινίσει ο σβέρκος. Για να συμμετέχεις σε ένα παιχνίδι που δεν σου αρέσει, δεν προσπαθείς να το αλλάξεις. Ή αλλάζεις εσύ ή δε συμμετέχεις.
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4074
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Τρί 28 Ιαν 2020, 10:14

Άσε να σε λένε αδελφή κ πισωγλεντη κ μη τους ταράζεις στη καρπαζιά
Αν αυτό έχεις σα ΠΑΟΚ στο μυαλό σου ψαξου καλύτερα κάτι δεν έχεις καταλάβει σωστά
ariskatiforos
 

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό giwrgos04dex » Τρί 28 Ιαν 2020, 10:15

ariskatiforos έγραψε:Λέω εγώ κ αναρωτιέμαι αν τελικά η απόφαση μείνει η μας κλέψουν άλλο ένα μ αφαίρεση βαθμών θέλω να ξέρω ως που είμαστε διατεθειμένοι να φτάσουμε ;θα το πάμε στ άκρα η μετά από κανα δυο συλλαλητήρια καναπές κ αποδοχή ;
ΠΑΟΚ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ. .
Άβαταρ μέλους
giwrgos04dex
 
Δημοσιεύσεις: 1725
Εγγραφή: Τρί 27 Φεβ 2018, 00:30

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Τρί 28 Ιαν 2020, 10:17

Besuch 2 έγραψε:Οι κάτω αρχιτσατσαδες είναι δουλειά του Σαββίδη.

Οι ντόπιες πουτ@νες τους όμως είναι δουλειά δική σας.
Δεν γίνεται να πουλάνε τρέλα ξεπουλημενοι στην πρέζα και στο κόμμα σταθμοί και να τους ανεχόμαστε.
Κάποτε ειπωθηκε μια κουβέντα για παίχτη του ΠΑΟΚ και κόντεψε να καει η ερτ3.

Οκ, άλλαξαν υποτίθεται οι εποχές....αλλά αν άλλαξαν τόσο που δεν μας νιώθουν ούτε με δύο καντήλια από το τηλέφωνο μέσα στο ίδιο μας το καστρο......τότε ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Μύτη δεν θα ανοίξει φίλε.
Παλιά γέμιζαν οι δρόμοι και γινόταν χαμός για το Γαλακτερό γαμώ το φελέκι μου, το Γαλακτερό!!

Και τώρα το μόνο που μένει είναι να ανέβει ο Καραπαππατας και να κατουρήσει μπροστά στο Λευκό Πύργο.
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4074
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Τρί 28 Ιαν 2020, 10:18

ariskatiforos έγραψε:Άσε να σε λένε αδελφή κ πισωγλεντη κ μη τους ταράζεις στη καρπαζιά
Αν αυτό έχεις σα ΠΑΟΚ στο μυαλό σου ψαξου καλύτερα κάτι δεν έχεις καταλάβει σωστά
Μας αρεσει, δεν μας αρέσει, διαλέξαμε τον τίμιο δρόμο..
Αν πρέπει και μεις να αρχισουμε επιθέσεις σε διαιτητές και άλλες λαμόγιες σαν τον γκει, και 10 πρωτάθληματα να μου φέρουν θα ξενερώσω..

Γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος.. ;)
Τελευταία επεξεργασία από Mitsospaoki4 και Τρί 28 Ιαν 2020, 10:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10834
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Τρί 28 Ιαν 2020, 10:19

apache-4 έγραψε:Κυνήγι σε όλους και όλα...

Απαίτηση από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ να βγει απόφαση για την υπόθεση του Τζήλου και να δούμε πως εμπλέκεται ο γαύρος...

Να δούμε συνομιλίες ανάμεσα σε παράγοντες...

Να ανοίξουν λογαριασμοί...

Να δούμε με τι ανταλλάγματα μένουν ''ελεύθεροι ?'' παίκτες του γαύρου και πηγαίνουν μόνο στον ρούλη...

Ποιος πήρε το χρήματα από την μεταγραφή του Σιώπη?

NOOR1, Nova....
Τηλεφωνικές επικοινωνίες του Αυγενάκη και τι σχέση έχει με τον γαύρο και τους φουσκωτούς του...

Και ότι άλλο νομίζουν..

Κυνήγι μέχρι τέλους


Ναι ρε Ινδιάνε, αλλά από ποιον;;; το νομικό μας επιτελείο;;; ή ένα ΟΠΕΝ, το ΣΝΤΝΑ και το ΕΘΝΟΣ; που δουλειά κάνουν και αυτά, αλλά είναι 3 με 23.

Και για να γίνει τι; να τους αναλάβει η δικαιοσύνη; με τους φυτευτούς και τους παραδικαστικούς; ή θα φέρουμε από την ξενιτιά αυτούς που ακόμα τρέχουν για να μη δικάσουν;
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4074
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Τρί 28 Ιαν 2020, 10:20

Mitsospaoki4 έγραψε:
ariskatiforos έγραψε:Άσε να σε λένε αδελφή κ πισωγλεντη κ μη τους ταράζεις στη καρπαζιά
Αν αυτό έχεις σα ΠΑΟΚ στο μυαλό σου ψαξου καλύτερα κάτι δεν έχεις καταλάβει σωστά
Μας αρεσει, δεν μας αρέσει, διαλέξαμε τον τίμιο δρόμο..
Αν πρέπει και μεις να αρχισουμε επιθέσεις σε διαιτητές και άλλες λαμόγιες σαν τον γκει, και 10 πρωτάθληματα να μου φέρουν θα ξενερώσουν..

Γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος.. ;)

Δεν είπα ποτε κάτι τέτοιο ...αλλά η σιγή ιχθύος που κρατάμε επικοινωνιακά είναι πέρα για πέρα συμπεριφορά θύματος κ δε μας δίνει καμία τιμή να καθόμαστε άπραγοι στον εμετό βαυκαλιζόμενοι τους ανώτερους
ariskatiforos
 

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Τρί 28 Ιαν 2020, 10:21

Mitsospaoki4 έγραψε:
ariskatiforos έγραψε:Άσε να σε λένε αδελφή κ πισωγλεντη κ μη τους ταράζεις στη καρπαζιά
Αν αυτό έχεις σα ΠΑΟΚ στο μυαλό σου ψαξου καλύτερα κάτι δεν έχεις καταλάβει σωστά
Μας αρεσει, δεν μας αρέσει, διαλέξαμε τον τίμιο δρόμο..
Αν πρέπει και μεις να αρχισουμε επιθέσεις σε διαιτητές και άλλες λαμόγιες σαν τον γκει, και 10 πρωτάθληματα να μου φέρουν θα ξενερώσω..

Γελάει καλύτερα όποιος γελάει τελευταίος.. ;)


Όχι φίλε, δεν θα κάνουμε φούρνους και πόλο κλπ, σαφώς και όχι.
Αλλά το κάθε @ρχίδι που ξέρει οτι μπορεί να γ@μήσει τον ΠΑΟΚ χωρίς να ανησυχεί, θα πρέπει να το σκέφτεται διπλά και τρίδιπλα.
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4074
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 28 Ιαν 2020, 10:23

tsou έγραψε:άλλο αυτά και άλλο τα ''γίνε γαύρος αν δεν γουστάρεις''.
δεν νομίζω ότι μπορεί να υπάρξει μεγαλύτερη προσβολή για έναν συνΠΑΟΚτσή η αμφισβήτηση της αγάπης του και η προτροπή να γίνει γαύρος που του ταιριάζει καλύτερα.
για ύπουλες μεθόδους είπε ο συνοπαδός, δεν είπε ότι της θαυμάζει. πρέπει να μάθουμε να προβλέπουμε πώς κινούνται και όχι κατόπιν εορτής να βγαίνουμε επίσημα και να λέμε ψάχνουμε στοιχεία εναντίον του γαύρου και ότι βρούμε και όλα αυτά με διστακτικό ύφος.

υγ. ένας Παρασίδης αρκούσε για να αφυπνίσει και κατεβάσει εκατομύρια στους δρόμους σε 2 ώρες δευτέρα απόγευμα.


Επί του πρακτέου ρε φίλε. Να είμαστε λίγο σοβαροί. Στο πλαίσιο της ... πρόβλεψης δηλαδή θα πρέπει κανένας συγγενής του Σαββίδη από τρίτο μέχρι όγδοο βαθμό, ξέρω γω, να μη δραστηριοποιείται οικονομικά στο μπορντέλο, επειδή μπορεί να προξενήσει κατευθυνόμενο "σάλο" ο x γαύρος. Ας βάλουμε λίγο φρένο στον παραλογισμό. Να συζητήσουμε για το τι μπορούμε να κάνουμε εμείς σαν ΠΑΟΚτσήδες. Όπως λχ να μην ψηφίζουμε επικινδύνως ηλιθίους. Θα ήταν μια καλή αρχή.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Τρί 28 Ιαν 2020, 10:26

Αφιερωστε 5 λεπτα και στειλτε απο ενα μηνυμα σε καθε βολευτη στην πολη αλλα και σε ολη την Β.Ελλαδα. Εκτος απο το να τα λεμε μεταξυ μας, πρεπει να ταρακουνησουμε ολα τα πουτανακια και ολους τους υποτακτικους του ναρκεμπορα.
Εχει παει 10 και μιση και δεν εχει γινει καμια κινηση απο κανενα βολευτη της νδ και των αλλων κομματων.
Στοχος τους ειναι να μας σπασουν και να επικρατησει το θελω του ναρκεμπορα που εχει αγορασει τα παντα.
Επειδη ειμαστε στο 2020 δεν ειναι απαραιτητο προς το παρων να βγει καποιος στους δρομους, αλλα μεσα απο το διαδυκτιο. Μπειτε και γραψτε σε αυτους που πρεπει να παρουν το μηνυμα
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό tsou » Τρί 28 Ιαν 2020, 10:27

navigator11 έγραψε:
tsou έγραψε:άλλο αυτά και άλλο τα ''γίνε γαύρος αν δεν γουστάρεις''.
δεν νομίζω ότι μπορεί να υπάρξει μεγαλύτερη προσβολή για έναν συνΠΑΟΚτσή η αμφισβήτηση της αγάπης του και η προτροπή να γίνει γαύρος που του ταιριάζει καλύτερα.
για ύπουλες μεθόδους είπε ο συνοπαδός, δεν είπε ότι της θαυμάζει. πρέπει να μάθουμε να προβλέπουμε πώς κινούνται και όχι κατόπιν εορτής να βγαίνουμε επίσημα και να λέμε ψάχνουμε στοιχεία εναντίον του γαύρου και ότι βρούμε και όλα αυτά με διστακτικό ύφος.

υγ. ένας Παρασίδης αρκούσε για να αφυπνίσει και κατεβάσει εκατομύρια στους δρόμους σε 2 ώρες δευτέρα απόγευμα.


Επί του πρακτέου ρε φίλε. Να είμαστε λίγο σοβαροί. Στο πλαίσιο της ... πρόβλεψης δηλαδή θα πρέπει κανένας συγγενής του Σαββίδη από τρίτο μέχρι όγδοο βαθμό, ξέρω γω, να μη δραστηριοποιείται οικονομικά στο μπορντέλο, επειδή μπορεί να προξενήσει κατευθυνόμενο "σάλο" ο x γαύρος. Ας βάλουμε λίγο φρένο στον παραλογισμό. Να συζητήσουμε για το τι μπορούμε να κάνουμε εμείς σαν ΠΑΟΚτσήδες. Όπως λχ να μην ψηφίζουμε επικινδύνως ηλιθίους. Θα ήταν μια καλή αρχή.

δεν είπα για την αγορά του σαλέ από τον τριτοξάδερφο.
είπα ότι πρέπει να ξέρεις με ποιον έχεις να κάνεις.
έχεις τον τάναςγιο καραπαπά να λέει εδώ και 3 μήνες ότι θα καταγγείλουν τον ΠΑΟΚ.
δεν οφείλεις να ψαχτείς; να προετοιμαστείς; να κυνηγήσεις τον γαύρο με όλα τα μέσα;
και έρχεσαι τώρα μετά την τουφεκιά ρε CEO του ΠΑΟΚ να λες ότι και εμείς θα ψάξουμε στοιχεία εναντίον του γαύρου και ΟΤΙ ΒΡΟΥΜΕ;
και αυτό το λες τιμιότητα;
ηλιθιότητα λέγεται. μαμάτε με και ας κλαίω λέγεται.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2182
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 28 Ιαν 2020, 10:32

Εγώ λέω να ρίξουμε τους σφυγμούς και να αφήσουμε αυτούς που έχουν οδηγήσει στον παροξυσμό τους μέχρι πριν λίγα χρόνια ... untouchables να κάνουν τη δουλειά τους. Επίσης, να παρέχουμε ποιοτική υποστήριξη στην ομάδα. Εύχομαι η χτεσινή εικόνα, σε χορτάρι αλλά πρωτίστως στις κερκίδες, να μην εμφανιστεί ξανά φέτος.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Τρί 28 Ιαν 2020, 10:35

Σωστό.
Για εμένα θα πρέπει να πάει και μια αντιπροσωπεία μεγάλη στην προπόνηση να ενισχύσει ψυχολογικά παίκτες και προπονητικό τημ.
Να καταλάβουν οτι είμαστε εδώ για αυτούς.
Γιατί και αυτοί είναι στόχος, για να τους επηρεάσουν και να μας κοτσάρουν μετά οτι το "χάσαμε στο χόρτο".
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4074
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό tsou » Τρί 28 Ιαν 2020, 10:38

bane1980 έγραψε:Σωστό.
Για εμένα θα πρέπει να πάει και μια αντιπροσωπεία μεγάλη στην προπόνηση να ενισχύσει ψυχολογικά παίκτες και προπονητικό τημ.
Να καταλάβουν οτι είμαστε εδώ για αυτούς.
Γιατί και αυτοί είναι στόχος, για να τους επηρεάσουν και να μας κοτσάρουν μετά οτι το "χάσαμε στο χόρτο".


πολύ σωστό.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2182
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: PAOK_Antarctica, teacher και 8 επισκέπτες