Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό flash4 » Παρ 17 Ιαν 2020, 17:14

potamda έγραψε:Από αυτά που έχω καταλάβει δεν μιλάνε πλέον για συνιδιοκτησία, αλλά για επιρροή του Σαββίδη στην Ξάνθη μέσω χρημάτων που διακινήθηκαν από τις κυπριακές εταιρείες προς πρόσωπα που σχετίζονται με την ΠΑΕ Ξάνθη. Δεν ξέρω νομικά τι στέκει και τι όχι, αλλά και οι αποφάσεις των προηγούμενων χρόνων δεν έστεκαν καθόλου.
Ο Αρκουδιαρης είπε επίσης ότι τα έγγραφα από τις τράπεζες που είναι πολύ σημαντικά γιατί δείχνουν κινήσεις χρημάτων τα ζήτησαν και τα πήραν ξανά νόμιμα απο τις τράπεζες (αφού τους άνοιξε τα μάτια ο ανώνυμος αποστολέας), οπότε δεν τίθεται θέμα να μη χρησιμοποιηθούν.
Προσωπικά, δεν είμαι καθόλου αισιόδοξος. Το παιχνίδι είναι καραστημένο.

Αν δε μιλάνε για συνιδιοκτησία δεν υπάρχει θέμα. Η υπόθεση είναι υποβιβασμός ή τίποτα. Η παε από τη στιγμή που ανακοινωθεί το όποιο πόρισμα πρέπει να αρχίσει το κυνηγητό γτ πολύ κράτησε η λασπολογία.

Όσον αφορά την Ξάνθη εξετάζεται και για καθαρά δική της υπόθεση όπου έχει γίνει παρατυπία και μπορεί να τιμωρηθεί. Αυτό δεν αφορά εμάς. Προσοχή τι διαβάζουμε γτ site που περνιούνται για αντικειμενικά συγχέουν εσκεμμένα τις 2 περιπτώσεις.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1384
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 17 Ιαν 2020, 17:26

V-olakiotis έγραψε:Όταν σε υποθέσεις που αφορούν τον γάβρο, σε έχει τιμωρήσει τακτικός δικαστής για μια κορδέλα χαρτιού και στην συγκεκριμενη της ΕΕΑ μετέχει ένα ακροδεξιό άτομο που έχει εκδηλωθεί πολλάκις κατά του Ιβάν με μισαλλόδοξη πατριδοκάπηλη ρητορική και δύο φυτευτοι από το Ευγενάκι, τότε δεν υπάρχει περιθώριο εφησυχασμού.

Πολιτικά θα αποφασίσει η ΕΕΑ αν θέλει σύνορα στα Τέμπη ή όχι.

107 χρόνια υποτέλειας είναι πολλά!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!

Από εχθές ακούμε πως δεν πήγε ο ένας κ ο άλλος.Μονη τους επιθυμία ήταν να γίνει σόου και δεν τους έκατσε .Αυτά που λέει η μαρουπα κ ο αρκούδος ότι δεν εμφανίστηκαν κ αυτό μπορεί να ερμηνευθεί κάπως είναι γελοιοτητες.Εγγραφα εξετάζουν κ τα προσκομίζουν δικηγόροι.Δεν τους έκατσε το σόου. Η δε αιτιαση να έρθει ο Σαββίδης είναι ενδεικτική της ανεπάρκειας τους κ της δύσκολης θέσης που τους έφεραν.Αρα έπρεπε να έρθει κ ο Μαρινάκης που έκανε την καταγγελία να πω εγώ για να το γελοιοποιησω τελείως.Γιατι δεν ήρθε ο χοντρός? Τόσο δεν μπορεί να μιλήσει χωρίς σκονακι?
Να μας ρίξουν.
Εγώ αυτό θέλω.
Πιο πολύ φοβούνται αυτοί μην πέσουμε.
Κ αν υπήρχε πιθανότητα λέω εγώ δεν θα προσέφευγαν ποτέ.
Γιατί είναι διαχρονικά τελείως φλωροι.Χωρις πλάτες δεν πάνε ούτε για χέσιμο.
Κυριακή κοντή γιορτή.Αν βρουν λόγο έστω κ μούφα να μας ρίξουν θα τους παραδεχτώ.
Να ξεμπερδευουμε κ με μερικές αυταπάτες .
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 17 Ιαν 2020, 17:37

eorptol1 έγραψε:Ο παλιός καλός kap έτσι πιστεύω ότι είναι χωρις6να έχω νομικές γνώσεις..... Ο δικαστής τρομάρα του που έγραψε εδώ σαν τον καραπαπαρα ακούγεται....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Kap = διαχρονική αξία.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90090
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό Kap » Παρ 17 Ιαν 2020, 17:42

ΑποστόληςΑ έγραψε:
eorptol1 έγραψε:Ο παλιός καλός kap έτσι πιστεύω ότι είναι χωρις6να έχω νομικές γνώσεις..... Ο δικαστής τρομάρα του που έγραψε εδώ σαν τον καραπαπαρα ακούγεται....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Kap = διαχρονική αξία.

Να είσαι καλά Αποστόλη αδελφέ μου
Kap
 
Δημοσιεύσεις: 447
Εγγραφή: Δευτ 09 Φεβ 2009, 10:39

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό Josey Wales » Παρ 17 Ιαν 2020, 17:49

barlow4 έγραψε:.....
Να μας ρίξουν.
Εγώ αυτό θέλω.
Πιο πολύ φοβούνται αυτοί μην πέσουμε.
Κ αν υπήρχε πιθανότητα λέω εγώ δεν θα προσέφευγαν ποτέ.
Γιατί είναι διαχρονικά τελείως φλώροι. Χωρίς πλάτες δεν πάνε ούτε για χέσιμο.
Κυριακή κοντή γιορτή.Αν βρουν λόγο έστω κ μούφα να μας ρίξουν θα τους παραδεχτώ.
Να ξεμπερδευουμε κ με μερικές αυταπάτες .

Έτσι ακριβώς.
Άβαταρ μέλους
Josey Wales
 
Δημοσιεύσεις: 701
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2014, 21:03

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Παρ 17 Ιαν 2020, 18:00

Για να χαλαρώσουμε λίγο, γιατί όπως πάμε θα αρχίσουμε τα Xanax.
Μια εταιρεία στην οποία μέτοχος είναι συγγενής 3ου βαθμού του Σαββίδη, αγόρασε το ξενοδοχείο Chalet της Ξάνθης, μαζί με τις εγκαταστάσεις του (βοηθητικό γήπεδο, πισίνα, χώροι αναψυχής, συνεδριακό κέντρο). Το συγκρότημα αυτό είναι ανεξάρτητο από το μετοχολόγιο της ΠΑΕ Ξάνθη και αν πωλείται, το αγοράζει όποιος θέλει και μπορεί. Νομικός βέβαια δεν είμαι, αλλά πιστεύω πως η νομική υπηρεσία του ΠΑΟΚ το υποστήριξε σθεναρά και το κατέθεσε αυτό.
Από που προκύπτει διαπλοκή και πολυιδιοκτησία στο μετοχολόγιο της ΠΑΕ Ξάνθη, με τον Σαββίδη ή συγγενή του να έχει μετοχές; Διαβάζοντας την μετοχική σύνθεση της ΠΑΕ Ξάνθη το θέμα λήγει άμεσα. Που είναι το πρόβλημα και σε κάποιους εδώ μέσα διακρίνω έναν ανεξήγητο πεσιμισμό. Άσχετα αν κι εγώ θα ήθελα μια πολύ πιο δυναμική αντίδραση από την ΠΑΕ, γιατί τον πρεζέμπορα και τον δολοφόνο με τους συνηγόρους του διαβόλου, δεν τους πολεμάς μόνο με την προσευχή και τον Σταυρό.
Σε λίγο θα πιστέψω πως εγώ είμαι ουρακοτάγκος και ο μαρινάκης ο πατήρ-Αντώνιος της Κιβωτού, που καλή του μέρα, γιορτάζει σήμερα.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4988
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό PAOKevolution » Παρ 17 Ιαν 2020, 18:01

Το πραγμα βρωμαει πολυ. Ολα τα περιμενω ειδικα με οτι εγινε το 2017-2018.
Τοτε που ο Αρετοπουλος ειχε στειλει Φυλλο αγωνος αλλαγμενο χωρις να ξερει τιποτα η ΠΑΕ ΠΑΟΚ και στο δικαστηριο το δεχτηκαν.Συμφωνω οτι δεν τολμανε να μας ριξουν..Και οχι μονο αυτο καποια στιγμη στη λασπολογια που μας εμπλεξαν θα βρουν τα αντιποινα...
ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ 1926
Άβαταρ μέλους
PAOKevolution
 
Δημοσιεύσεις: 2680
Εγγραφή: Τετ 01 Φεβ 2017, 17:41

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό tasso85 » Παρ 17 Ιαν 2020, 18:09

Η Ελλάδα είναι πολύ μικρή-σε έκταση- χώρα για να μην γνωριζόμαστε ΟΛΟΙ μεταξύ μας.
Και η Ειρήνη Μ@ρούπ@, όπως ξέρουν και οι πέτρες είναι όχι απλά ολυμπι@κός αλλά φανατική οπαδός των «@@ερυθρολεύκων». Το γεγονός λοιπόν πως, όχι απλά φιλοξενείται συχνά-πυκνά στις εκπομπές του ΣΚΑΪ (σ.σ σ@γωνιας) αλλά σε λίγο θα γίνει… θαμώνας στο κανάλι του Γιάννη @λ@φούζου, αν όχι κεντρική παρουσιάστρια σε κάποια εκπομπή, προκαλεί ουκ ολίγες απορίες. Πολλές απορίες. Μιλάμε άλλωστε για τον ίδιο άνθρωπο που βάζει τρικλοποδιές ουκ ολίγες φορές στο τριφύλλι. Ουσιαστικά σε όποια ευκαιρία της δοθεί, όλες οι αποφάσεις της είναι ενάντια στον Π@νθην@ϊκό.
Σε περίπτωση που ο πρόεδρος της παε π@ν@θην@ϊκός, δεν γνωρίζει σε ποιους δίνουν βήμα από το κανάλι του, τον βοηθάμε, λύνοντας την όποια απορία για το τι εστί Μ@ρούπ@.
Αν όμως ξέρει και συνεχίζει (κάτι που δεν το πιστεύουμε) να τους προβάλλει και κυρίως να τους αφήνει να απευθύνουν διάγγελμα στον κοσμάκη, τότε όχι απλά θα δημιουργούνται απορίες στις τάξεις των οπαδών του π@ν@θην@ϊκού, αλλά θα προκύπτουν και ενστάσεις.
Πολλές ενστάσεις…


ταδε εφη τρακης δια υμετερου μεσου γυρω στο 2015
tasso85
 
Δημοσιεύσεις: 2384
Εγγραφή: Δευτ 06 Δεκ 2010, 11:32

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 17 Ιαν 2020, 18:13

Η δικassτίνα σε εκείνη την παρωδίκη είχε ζητήσει μεταγενέστερη συμπλήρωση / έκθεση, τι στον π@υτσο ήταν, από τον αρετόπουστα για να βάλει και τις ψεύτικες σάλτσες καθ' υπόδειξη της γαυριέλας.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό tasso85 » Παρ 17 Ιαν 2020, 18:16

το κανονικο φα οπως το ειχε συμπληρωσει ο αρετοπουστας ηταν σα να το ειχε γραψει μαθητης γ δημοτικου
το αλλο το εγραψαν οι δικηγοροι του ακατανομαστου
tasso85
 
Δημοσιεύσεις: 2384
Εγγραφή: Δευτ 06 Δεκ 2010, 11:32

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό PAOKevolution » Παρ 17 Ιαν 2020, 18:21

Ναι εννοειται,θελω να τονισω πως το δεχτηκε εν αγνοια του ΠΑΟΚ...
ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ 1926
Άβαταρ μέλους
PAOKevolution
 
Δημοσιεύσεις: 2680
Εγγραφή: Τετ 01 Φεβ 2017, 17:41

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Argaliad » Παρ 17 Ιαν 2020, 18:39

Ρε Ιβαν πανε σε μια τεραστια Δικηγορικη φιρμα σκαστα και ασε να τους κηνηγησουν εχουν τοση βρωμα που θα τρεχουν και δεν θα φτανουν. Με αυτους που εχουμε μπλεξει τους αητητους στα δικαστηρια θελουμε εκτος απο το να τους νικαμε στο χορτο να φτιαξουμε ομαδα να κερδιζει και στα δικαστηρια σε παιχνιδια που θα ειναι παντα εκτος εδρας. Εχουν ολοκληρη επιτροπη γαυρων προσκειμενη.
Άβαταρ μέλους
Argaliad
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 18:36

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Παρ 17 Ιαν 2020, 18:56

Αυτά περί σουπερ ντούπερ δικηγορικής εταιρίας έχουν νόημα σε κράτος δικαίου.

Εγώ ασχολούμαι πλέον με ποδοσφαιρο αποκλειστικά.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6107
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό tzo_1926 » Παρ 17 Ιαν 2020, 19:27

Παίδες, όλα καλά και ωραία. Τους κατατροπωσαμε κ από χθες τα site μας, πανηγυρίζουν. Ναι δεν έχουν καμία νομική υπόσταση οι κατηγορίες κλπ. Σ αυτή τη χώρα όμως, δε χρειάζεται τίποτα νομικό, γιατί δεν υπάρχει δικαιοσύνη. Είναι κατευθυνομενη 100%. Εισαγγελείς είτε μευαναστευουν, είτε υπηρετούν τον Εσκομπαρ. Δεν έχω εμπιστοσύνη σε τπτ νομικό γτ όλοι είναι διαολεκομενοι κ βαλτοι. Ούτε καν τους νοιάζει αν μας τιμωρησουν. Η Θεσσαλονίκη δεν έχει ουσιαστικά 3 χρόνια τώρα συγκοινωνίακ όλα καλά.. Καταστραφηκσν μαγαζιά με το μετρό και δεν κουνήθηκε φύλλο.. Την προηγούμενη φορά μας τυλιξαν σε μια κόλλα χαρτί και δεν έγινε σχεδόν τπτ. Γτ πιστεύετε ότι θα γίνει ξεσηκωμός; το μόνο που φοβούνται είναι ότι ο Ιβάν έχει φράγκα. Κ στον καπιταλισμό όπως αυτός εφαρμόζεται σήμερα στην Ευρώπη μόνο αυτό μετράει.
Αδιαφορώ για ότι κι αν λένε γιατί δεν ξέρουνε το πως νοιώθουμε για ΣΕΝΑ
Άβαταρ μέλους
tzo_1926
 
Δημοσιεύσεις: 853
Εγγραφή: Σάβ 12 Ιαν 2019, 19:49

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό dragon » Παρ 17 Ιαν 2020, 20:58

Δεν ξέρω αν έχετε προσέξει αλλά από εχθές το θέμα έχει υποβαθμιστει σε σχέση με την ημέρα που πρωτοεσκασε κ το έπαιζαν θέμα παντού ακόμα κ οι "αντικείμενικοι" . Ακόμα κ τα sites τους ακόμα κ στην ερα σπορ στις ειδήσεις δεν υπάρχει αυτό το σκυλιασμα των πρώτων ημερών. Σίγουρα κάτι σημαίνει αυτό, το τι δεν ξέρω.
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4551
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες

cron