Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Τρί 15 Οκτ 2019, 14:49

Ο Άρης αναζητάει έναν επιθετικό για να βοηθάει τον Ιντέγε. Η μεγάλη αδυναμία του Καρυπίδη λέγεται Κάιπερς. Ο Θοδωρής λέγεται πως έχει ξετρελαθεί με τον Βέλγο. Είτε τον είχε δει στον Εργοτέλη τη ρονιά της ανόδου, είτε παρακολουθεί τη δεύτερη κατηγορία της Γαλλίας. Εύκολα θα τον έπαιρνε στον Άρη αν έβρισκε τη φόρμουλα με τον Ολυμπιακό και δεχόταν ο Ούγκο. Δύσκολη περίπτωση, αλλά όχι απίθανη για τον Θόδωρα, που ό,τι βάλει στο μάτι, συνήθως το αποκτάει. (SPORTDAY)

Αυτά είναι ρεπορτάζ. Περιεκτικά αν και νομίζω ότι από τον αξιόλογο άγνωστο δημοσιογράφο ξεφυγαν τρεις λεξουλες μόνο. (Μικρό το κακό , θα πεις). Διορθωμένο λοιπόν:

Δύσκολη περίπτωση, αλλά όχι απίθανη για τον Θόδωρα, που ό,τι βάλει στο μάτι, ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ, συνήθως το αποκτάει.





Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 15 Οκτ 2019, 14:58

Δύσκολη περίπτωση...



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί 15 Οκτ 2019, 15:17

Β' Γαλλιας η nova δειχνει; Εκει τον βλεπει ο Θοδωρας;
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 15 Οκτ 2019, 17:15

Δεν τον βλέπει. Απλά παίρνει ό,τι μπορεί να του δώσει ο γαύρος.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 16 Οκτ 2019, 12:50

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τετ 16 Οκτ 2019, 13:17

Τυχαία χθες στο youtube σέρφαρα πάνω σε στιγμιότυπα από παλιά παιχνίδια του γάβρου με εμάς στο τηγάνι την εποχή της μαρινακικής κανονικότητας και ειλικρινα παραδέχομαι πως ξέχασα τι έβλεπαν τα ματάκια μας.
Συγκεκριμένα το 1-1 του κυπέλλου με το γκολ του Αντελίνο και το 2-1 που έγινε ο τσαμπουκάς στον Κλάους.
Μιλάμε τρώγαμε πολύ ξύλο, μπουνιές και πατήματα μπροστά στο κοράκι (Τσιρώνη @@@ίδι), επόπτης να φεύγει τραυματίας απο κέρμα και να μη γράφεται τίποτε και και και...
Φάσεις που άνετα έφευγαν 2-3 κόκκινες απευθείας σε παίχτες του γκέι και τα κοράκια απλά έκαναν συστάσεις για ¨ηρεμία¨..
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6101
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Τετ 16 Οκτ 2019, 14:35

Είδες τι χάνουμε ως φίλαθλοι τώρα που ήρθαν οι ξένοι και τους πήραν τις...μπίζνες;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό NIKOS_PAOK04 » Τετ 16 Οκτ 2019, 17:44

Ο Κοντονής στο Sdna.gr
Ο πρώην υπουργός στην ερώτηση για το εάν κλάπηκε το πρωτάθλημα από τον ΠΑΟΚ
«Οι τακτικοί δικαστές ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΠΕΒΑΛΑ στο ποδόσφαιρο είναι δίκαιοι και άτεγκτοι και αμερόληπτοι» !
Ο πρώην υπουργόςγια την δίκη της Συμμορίας-Στημμένων που κοντεύει ΚΑΙ ΑΥΤΗ να διαγραφή
«Εδώ είναι ξεκάθαρο πως υπάρχει μεθόδευση» !
Τελικά ρε παιδιά μπορούν οι «δίκαιοι και άτεγκτοι και αμερόληπτοι» να δέχονται 10 χρόνια μεθόδευση ? Τι λέτε ! Μπράβο.
Και όλα αυτά το πολύ σε 15-20 λεπτά μια έτσι μια γιουβέτσι α και μην ξεχνάτε ποτέ δεν ήρθε σε κόντρα με τον ολυμπιακό ή τον Μαρινάκη το είπε καμιά 10ρια φορές
Άβαταρ μέλους
NIKOS_PAOK04
 
Δημοσιεύσεις: 1083
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2014, 13:54

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Τετ 16 Οκτ 2019, 17:53

ενα γιουβετσι το τσακιζα τωρα
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Τετ 16 Οκτ 2019, 18:10

Και γω γιουβετσακι εφαγα το μεσημερι
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11437
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό wickerman » Τετ 16 Οκτ 2019, 18:17

Θα σας δείξω εγώ. Θα δείτε τι έχετε να πάθετε παλιο offtopicατζήδες. Θα σας μεταφέρω στο νηστικό χορούδι δεν αρκουδεύει.
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3466
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 16 Οκτ 2019, 19:17

NIKOS_PAOK04 έγραψε:Ο Κοντονής στο Sdna.gr
Ο πρώην υπουργός στην ερώτηση για το εάν κλάπηκε το πρωτάθλημα από τον ΠΑΟΚ
«Οι τακτικοί δικαστές ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΠΕΒΑΛΑ στο ποδόσφαιρο είναι δίκαιοι και άτεγκτοι και αμερόληπτοι» !
Ο πρώην υπουργόςγια την δίκη της Συμμορίας-Στημμένων που κοντεύει ΚΑΙ ΑΥΤΗ να διαγραφή
«Εδώ είναι ξεκάθαρο πως υπάρχει μεθόδευση» !
Τελικά ρε παιδιά μπορούν οι «δίκαιοι και άτεγκτοι και αμερόληπτοι» να δέχονται 10 χρόνια μεθόδευση ? Τι λέτε ! Μπράβο.
Και όλα αυτά το πολύ σε 15-20 λεπτά μια έτσι μια γιουβέτσι α και μην ξεχνάτε ποτέ δεν ήρθε σε κόντρα με τον ολυμπιακό ή τον Μαρινάκη το είπε καμιά 10ρια φορές


Δακρύσαμε με τον κατά φαντασίαν ... αμεθόδευτο. Αυτό το @@δάκι δήθεν επέβαλλε τους τακτικούς δικαστές στα των αθλητικών διαφορών, το ίδιο @@άκι, χωρίς δήθεν, έκανε την ΠΑΓΩΝΑΡΑ, όταν οι αεχάρτινες πουτάνες έστελναν μηνύματα ... αγάπης σε Σκουτέρη κ λοιπούς, όταν ήταν να κριθεί στο β βαθμό το πραξικόπημα κομπινη στην Τούμπα. Ρε τράβα γ@μήσου, μπινέ. Παλιοκαθίκι.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 17 Οκτ 2019, 08:47

Κόντρα Κούγια και αντιπροέδρου της ΠΑΕ Καλαμάτας:

ινπαοκ

Η Λάρισα κληρώθηκε με την Καλαμάτα για την επόμενη φάση του Κυπέλλου Ελλάδος και οι Αλέξης Κούγιας και Χρήστος Παπαδημητρίου άνοιξαν «πόλεμο» μέσω επίσημων δηλώσεων.

Την αρχή έκανε ο αντιπρόεδρος της Καλαμάτας, Χρήστος Παπαδημητρίου που δήλωσε:

Την ΑΕΛ και τον Αλέξη Κούγια έβλεπε ως αντίπαλο της Καλαμάτας στο Κύπελλο Ελλάδας, ο Χρήστος Παπαδημητρίου, όπερ και εγένετο παρακαλώ!

«Βλέπω και θέλω ως αντίπαλο της Μαύρης Θύελλας την ΑΕΛ και τον Αλέξη Κούγια», μας είπε, γεμάτος αυτοπεποίθηση και σίγουρος για την ομάδα του, ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ Καλαμάτα, σήμερα το πρωί και λίγες ώρες μετά έτσι ακριβώς έγινε…

Σε ερώτησή μας δε, αν είναι… Σάββατογεννημένος, ο εκ των μεγαλομετόχων επίσης της Μεσσηνιακής ΠΑΕ, μας το επιβεβαίωσε: «Ναι έχω γεννηθεί Σάββατο, 21 Ιανουαρίου», μας τόνισε χαρακτηριστικά.

Αργότερα, ήρθε η επίσημη δήλωση του Αλέξη Κούγια, που αναφέρει:

«Πληροφορήθηκα πριν από λίγη ώρα ευρισκόμενος σε πολύ σοβαρό δικαστήριο στη Θεσσαλονίκη, ότι ο εργοδηγός του Μελισσανίδη, πρώην «περίεργος» υπάλληλος του ΣΔΟΕ, παρών για συμπαράσταση σε δίκες υπαλλήλων του ΣΔΟΕ που κατηγορήθηκαν στο παρελθόν για δωροδοκία,τους οποίους υπερασπίστηκα, και σημερινός αντιπρόεδρος της ιστορικής Καλαμάτας (έμαθα ότι βρίσκεται εκεί μετά τους Αγίους Αναργύρους και τον Διαγόρα των πολλών στημένων από τον συνάδελφο μου κ. Ράλλη και ότι τον πήγε εκεί ο Γιάννης ο Παπαδόπουλος) έκανε δηλώσεις, φαντάζομαι κατ’ εντολή του αφεντικού του, περί του ότι ήθελε (αλήθεια, ποια είναι αυτή πορδή του ποδοσφαίρου που εκφράζει προσωπικά «θέλω», αφού άλλος κάνει κουμάντο;) σαν αντίπαλο την ομάδα μου την ΑΕΛ και ότι θα μας ξεβρακώσει από την Τρίπολη.

Θα του δώσω μια συμβουλή:

Πρώτον να φτάνει μέχρι εκεί που φτάνει ο ίσκιος του, δηλαδή τη θέση του εργοδηγού και να μην ασχολείται με άλλα μεγέθη και δεύτερον να προσέχει τα μεγάλα λόγια, γιατί στα ποδοσφαιρικά γήπεδα δεν παίζουν οι εργοδηγοί, ούτε τα αφεντικά τους, αλλά οι ποδοσφαιριστές και οι προπονητές.

Εάν η Καλαμάτα μπορέσει να κερδίσει και να αποκλείσει την ΑΕΛ θα στεναχωρηθώ, αλλά θα τους χειροκροτήσω.

Τα υπόλοιπα θα τα πούμε όταν θα κατέβω την ημέρα του αγώνα στην Καλαμάτα.

Μετά την πρώτη συζήτηση στη Καλαμάτα θα τα πούμε στη ρεβάνς στη Λάρισα, όπου όπως γνωρίζουμε όλοι εμείς δεν ξεβρακώνουμε, αλλά φιλοξενούμε».
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό jibbie » Σάβ 19 Οκτ 2019, 19:08

ομορφιες παλι με το βαρ στο τηγανι..
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Σάβ 19 Οκτ 2019, 19:10

Τι έκαναν πάλι;;
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10835
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες