Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:22

Αποστόλη αν ανάμεσα σε σκατά και τρισκατά βγαίνουμε και λέμε όλοι τα ίδια σκατά είναι , τότε συνειδητά προσπαθούμε να εξισώσουμε 2 κατασταστάσεις . Κάτι σαν τη θεωρία των 2 άκρων.

Δεν είναι κακό , βγες πες γουστάρω κούλη και αισθάνομαι αμήχανα με όλα αυτά που γίνονται. Πιο τίμιο είναι.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9437
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:24

joshua έγραψε:Αχ ρε Ιβαν κατι τετοιες στιγμες τρελαινομαι ακομα περισσοτερο για τα λαθη του καλοκαιριου...Αν γινει κανα θαυμα και το παρουμε και φετος θα ζησουμε μεγαλες στιγμες ,αν και ισως η καλοκαιρινη σου σταση ομολογει πως φετος απλα δεν γινεται να κατακτησει αλλη ομαδα το πρωταθλημα και κραταμε δυναμεις για το μελλον...
Θαυμα;;



Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό paoki19 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:29

ΑποστόληςΑ έγραψε:Μάλλον εσείς δεν καταλάβατε. Είτε είναι ο "αριστερός" Αλέξης είτε ο δεξιός Κυριάκος ο χοντρός που ελέγχει διαιτησίες και δικαστές θα είναι από πάνω. Γιατί, πολύ απλά, δεν έχουμε κράτος, αλλά μπ@#$# και κανείς δεν θέλει να το αλλάξει γιατί τους βολεύει ΟΛΟΥΣ.


Τα μόνα που δεν αλλάζουν Αποστολη ειναι τα κομματόσκυλα!
Είτε δεξιά είτε αριστερά... ;) Αυτοί θα φωνάζουν μια ζωή και θα μας παίρνουν τ αυτιά!
Άβαταρ μέλους
paoki19
 
Δημοσιεύσεις: 2341
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 17:29

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:30

Ας κόψουμε το πολιτικό κομμάτι!!!

Δε θα βγάλει η κουβέντα κάπου!!

Εγώ φοβισμένος τους βλέπω ύστερα από κάθε ματς. Οι δηλώσεις γελοίες, τάχα μου αφ υψηλού λες και γίνανε μπαρτσελονα.

Προφανώς χαίρομαι με αυτή την εντύπωση που έχουν. Οι δηλώσεις αγγίζουν το όριο της γραφικότητας όταν στην ίδια πρόταση μιλάνε για β εθνική αλλά και ότι θέλουμε το πρωτάθλημα (το οποίο πέρυσι δε θέλανε γιατί ήταν των πρεσπων) και κοίταμε το επόμενο ματς.



Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:36

Επιστροφή στην κανονικότητα....και την ανάπτυξη..
Όταν επί χρόνια πληρώνεις και χρηματοδοτεις κάνεις και λες ότι γουστάρεις.
Ας δούμε την κανονικότητα του


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6630
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό Grigorios_PAOK » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:45

Παιδιά μη μαλώνετε, δεν είδατε τι έγινε με το uefa mafia, το ποδόσφαιρο δεν παίζεται μέσα στο γήπεδο αλλά έξω από αυτό, 2 πρωταθλήματα μας στέρησαν, το γκολ του Φακούντο που τον κάλυπτε η μισή ομάδα εγώ δεν το ξεχνάω.

Το περίεργο, για εμάς που δεν ξέρουμε, είναι πως αυτοί αντιδρούν σπασμωδικά σαν κάποιος να τους κρατάει από τα @@, προφανώς ο Σαββίδης δεν είναι Γούμενος και ξέρει καλό σκάκι, αλλά γιατί τον Φοβούνται τόσο δε μπορώ να καταλάβω.
ΠΑΟΚ πάνω από όλα!!!
Grigorios_PAOK
 
Δημοσιεύσεις: 1411
Εγγραφή: Τρί 27 Αύγ 2019, 02:01

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:51

το σκατο εχει φτασει στην καλτσα παιδοβουβαλο.και προφανως δε σου φταιει ο ΠΑΟΚ.
Πρωταθληματαρα Πρεσπων χοντρελα.Το ελληνικο να το βαλετε στον πατο σας.δεν το θελω.ασχημο ειναι.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:58

giapas έγραψε:Δεν είναι κακό , βγες πες γουστάρω κούλη και αισθάνομαι αμήχανα με όλα αυτά που γίνονται. Πιο τίμιο είναι.

Τελικά όλοι οι Έλληνες είστε: "Πας μη Έλλην βάρβαρος"
Αν δεν γουστάρεις Αλέξη είσαι με τον Κούλη.
Μάλιστα!
Σε τέτοιο επίπεδο δεν έχει νόημα οποιαδήποτε αντιπαράθεση, γιατί πολύ απλά δεν καταλαβαίνει όποιος δεν θέλει να καταλάβει και όχι όποιος δεν μπορεί.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90077
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 09:02

elvetos giatros έγραψε:
Azrael έγραψε:Ποιον μαστραπα;το θεμα εχει ξεφυγει απο τα ορια του ποδοσφαιρου εδω και καιρο


Εμένα ως οπαδό ποδοσφαιρικά με ενδιαφέρει να κερδίσω μαστραπα
Γιατρέ μηπως είσαι λίγο αθώος και νομίζεις ότι η πολιτική είναι ανεξάρτητη εδώ από τα αθλητικά; έτσι έπρεπε να είναι αλλά δυστυχώς δεν είναι, μια συμμορία είναι στα πράγματα δυστυχώς.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 19 Σεπ 2019, 09:06

Εγώ είμαι σίγουρος ότι ετοιμάζει εκπλήξεις ο Ιβάν για τον Γενάρη,αρκεί να βοηθήσει λίγο και η ομάδα.
Κατάθλιψη θα πάθεις πουστη χοντρέ.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24582
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 09:13

ΑποστόληςΑ έγραψε:Μάλλον εσείς δεν καταλάβατε. Είτε είναι ο "αριστερός" Αλέξης είτε ο δεξιός Κυριάκος ο χοντρός που ελέγχει διαιτησίες και δικαστές θα είναι από πάνω. Γιατί, πολύ απλά, δεν έχουμε κράτος, αλλά μπ@#$# και κανείς δεν θέλει να το αλλάξει γιατί τους βολεύει ΟΛΟΥΣ.
Μπερδευεσε τώρα αλωνίζει ο μαρινακης, επί τσιπρα απλά τον ακουμπούσε ο τσιπρας, τώρα δεν τον ακουμπάνε τώρα μας βάζει Αποστόλη και συγνώμη για την έκφραση χοντρό δάχτυλο και είναι μόνο 2 μήνες ακόμη..... Στα πράγματα....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 09:19

obanebane έγραψε:Εγώ είμαι σίγουρος ότι ετοιμάζει εκπλήξεις ο Ιβάν για τον Γενάρη,αρκεί να βοηθήσει λίγο και η ομάδα.
Κατάθλιψη θα πάθεις πουστη χοντρέ.


Θα τον παρηγορήσει το πρωκτυπουργκό. Έχει ... κύκλο να τον συνδράμει. Μην ανησυχείτε για το παιδοβούβαλο.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 19 Σεπ 2019, 09:26

Αγωνία με έχει πιάσει για το ποιος θα είναι ο επόμενος που θα παραιτηθεί από το νοορ1.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9437
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 09:35

Θα φροντίσουν να το διευθετήσουν το ζήτημα οι αλητήριοι μέχρι να πάρουν δρόμο από τις καρέκλες. Όπως διείδα τον Σιδηρόπουστ@ να φυτεύεται στο ματς με το ρουλη, προβλέπω ότι το συγκεκριμένο τσίρκο της νέας πρεζοκρατίας ζήτημα να βγάλει 3ετία σαν κυβέρνηση. Κι επειδή το ξέρουν θα "τρέξουν" να κλείσουν τις πολύ χοντρές εκκρεμότητες των άμεσων συνεργατών τους.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό paoki_ » Πέμ 19 Σεπ 2019, 10:49

Το αστειο ειναι οτι το επιχειρημα τους αν το καλοσκεφτεις δεν τους συμφερει καθολου.. Εστω οτι οι κυβερνήσεις μπορουν να επηρραζουν ποιος παιρνει πρωταθλημα. Εμεις εχουμε παρει 1 ρε μ@λ@κες :lol: :lol: Αρα ολα τα προηγουμενα η κυβερνηση τα εδινε σε αλλους. Η μηπως ο Αλεξης ηταν αυτος που χαλασε την πιατσα και ειπε οτι θα το δωσει στον ΠΑΟΚ με το ζορυ? Αν μπορουν οι κυβερνησεις να δινουν τα πρωταθληματα απο εδω και απο ςκει κατα βουληση τοτε ολα τα πρωταθληματα ειναι πετσινα. Μας ειχατε ζαλισει το πεος με το Γκαγκατσοκυπελλο για τα εκατο χρονια της Θεσσαλονικης( :lol: ). Ευτυχως δεν πηραμε τιποτα και το 2000 γιατι θα μας λεγατε για το μιλενιουμ. Ποσο μπουφοι ειστε ρε γαυροι.
Άβαταρ μέλους
paoki_
 
Δημοσιεύσεις: 928
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2010, 11:08

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες