Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 24 Ιουν 2019, 23:17

laska4 έγραψε:γραφουν στη sportime o μπουντεμπουζ της μονπελιε εχει προταση απο Ελλαδα ελπιζω να ειναι απο εας ..ΠΑΙΧΤΑΡΑ


Βουλε μπου ντεμπουζ αβεκ μουα σε σουάρ; :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 24 Ιουν 2019, 23:17

Σιγά μην έχει από εμάς, μόνο η θρυλαρα φέρνει τέτοιους παίχτες.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό laska4 » Δευτ 24 Ιουν 2019, 23:18

αν ερθει αυτος ας μεινω με κατσε μισιτς
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Δευτ 24 Ιουν 2019, 23:19

joshua έγραψε:Αυτό που δεν καταλαβαίνουν κάποιοι στο φόρουμ είναι πως κάθε φορά που γράφεται ένα ποστ που κάποιοι γιατί πιστέψτε με υπάρχουν και αυτοί το βρίσκουν στα όρια της λοβοτομής, σπάνια αντιδράει κανείς . Όταν όμως γίνεται ένα ποστ κριτικής ακόμα και στα όρια της υπερβολής θα βρεθούν πάντα κάποιοι πρόθυμοι όχι να αντιταχθούν με επιχειρήματα αλλά να επιτεθούν τις περισσότερες φορές με άσχημο τρόπο στο άτομο που έγραψε το ποστ. Και εγώ θεώρησα τον όρο βαρίδια για τους Μιχαι , Μελιοπουλο άδικο αλλά θα μπορούσε κάποιος να μπει σε διάλογο μαζί του και να αναρωτηθεί μήπως είναι λαθος απέναντι τους. Όχι όμως άρχισαν αμέσως οι φανφαρολόγιες με σαφή υπονοούμενα στο στυλ που ανέφερε ο ίδιος ο Gospi. Όταν το καταλάβουμε αυτό ίσως πάει ένα βήμα παρακάτω το φόρουμ.

για λοβοτομη μιλησε ο γκοσπι αν δεν κανω λαθος.Τα βαριδια ηταν τοσο μεγαλη χοντραδα και για καποιο λογο εσυ θελεις να γινει πολιτισμενος διαλογος σε αυτο.Δυο υπερβολες ειπωθηκαν.και οι δυο ηταν απο αυτους που βλεπεις ως θυματα.Για καποιο λογο βλεπεις οκ την υπερβολη μονο απο τη μια πλευρα.Το φορουμ θα προχωρησει τζος οταν καταλαβεις πως κανεις δεν κυνηγαει κανεναν και πως δεν υπαρχει εδω καποια συνομωσια καποιων για να την πεφτουν στους "σκεπτικιστες".Η υπερβολη τα φερνει αυτα.αν φτασουμε μεσα ιουλιου και δεν εχουν ερθει παικτες ολοι θα κραζουμε.Τωρα κραζουμε ενω ολοι ειναι ακομα διακοπες.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 24 Ιουν 2019, 23:23

Και συνομωσια να υπήρχε που δεν υπάρχει απλά συγκεκριμένα άτομα που έχουν επιλέξει να δρουν με συγκεκριμένο τρόπο εντος φόρουμ σίγουρα δεν θα ήσουν εσυ μεταξύ αυτών που θα την παραδέχονταν,όποτε τσάμπα συζητάμε.
Τελευταία επεξεργασία από joshua και Δευτ 24 Ιουν 2019, 23:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Δευτ 24 Ιουν 2019, 23:24

το αλλαξες οποτε δεν κολλαει το χαζοχαρουμενος.
με λες κολλημενο?
Τελευταία επεξεργασία από barlow4 και Δευτ 24 Ιουν 2019, 23:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Δευτ 24 Ιουν 2019, 23:24

Διάβαζα το άρθρο για Boudebouz και νόμιζα ότι διαβάζω για τον Μέσσι.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6284
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό prax » Δευτ 24 Ιουν 2019, 23:29

Ρε παιδιά γιατί δεν προσέχετε λίγο πως εκφράζεστε σε συνοπαδους σας, μην το κάνετε αυτό στον εαυτό σας, προσπαθήστε να μην προσβάλλεις τον αλλον
Υπάρχει εκνευρισμός λόγω έλλειψης μεταγταφων, οκ.. αλλά μην ρίχνετε άλλο λάδι στη φωτιά..
Συγνώμη που σας υποδεθκνυω τι να κάνετΕ αλλά το κάνω Με σεβασμό πάντα σε όλους

Ειρήνη ημίν
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 24 Ιουν 2019, 23:34

Πρέπει κάθε φορά να αναρωτιόμαστε για τα βαθύτερα αίτια, που κάνουν κάποιον εδω μέσα να κράζει, επειδή έτσι γουστάρει, τον x Μελιόπουλο, Γιώργη, Μπράνκο κοκ. Ο όποιος σκεπτικιστής δεν απαιτείται να φιλτράρει τίποτα ως προς αυτά που γράφει, μιας και το κάνει από αγνή ανησυχία για την ομάδα. Δίκαια πράματα, όχι αστεία.

Επί των μεταγραφών, συντάσσομαι με Ναπολιτάνο για τον Μπραζιλέρο. 2,5-3 εκατομμύρια και ας κοπιάσει Τούμπα.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 24 Ιουν 2019, 23:37

barlow4 έγραψε:το αλλαξες οποτε δεν κολλαει το χαζοχαρουμενος.
με λες κολλημενο?


Εγώ λέω να κάνουμε ένα πείραμα . Ας σταματήσουν για ένα διάστημα κάποιοι και ξέρουν ποιοι είναι την ευεραισθηαια τους, τα άνευ περιεχομένου ποστ,τα «χιουμοριστικά» ποστ και από την αλλη ας αφήσουμε όσους ξεπερνούν τα όρια και τους κανόνες του φόρουμ όσον αφορά την κριτική στους υπεύθυνους του φόρουμ. Να δούμε αν το επίπεδο του φόρουμ θα βελτιωθεί η όχι. Ήδη τώρα έχουν γραφτεί ένα σωρό ποστ χωρίς λόγο.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό cellophan » Δευτ 24 Ιουν 2019, 23:39

Mīngus έγραψε:Διάβαζα το άρθρο για Boudebouz και νόμιζα ότι διαβάζω για τον Μέσσι.


Warda χωρίς το sex addiction μου κάνει αυτός.
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3115
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό laska4 » Δευτ 24 Ιουν 2019, 23:40

παντως τα θεματα απο βραζιλια θα βγαινουν αργα το βραδυ λογω διαφορας ωρας ...γενκα ττα στορις του σαββιδη τις προηγουμενες μερες ηταν αργα το βραδυ ..οποτε μπορει να ξυπνησουμε πρωι ΚΑΙ.....









να εχουμε τον Κατσε ...
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό typhoon » Δευτ 24 Ιουν 2019, 23:44

laska4 έγραψε:παντως τα θεματα απο βραζιλια θα βγαινουν αργα το βραδυ λογω διαφορας ωρας ...γενκα ττα στορις του σαββιδη τις προηγουμενες μερες ηταν αργα το βραδυ ..οποτε μπορει να ξυπνησουμε πρωι ΚΑΙ.....









να εχουμε τον Κατσε ...



:lol:
ready or not here i come
typhoon
 
Δημοσιεύσεις: 499
Εγγραφή: Παρ 25 Ιαν 2019, 18:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 24 Ιουν 2019, 23:46

Ειλικρινα παντως, αν ηξερα πως ενα ποστ μου είτε τραβηγμενο ειτε υπερβολικό ειτε απλα μη αποδεκτο απο καποιους, στο οποιο ομως δεν αναφερθηκα σε κανεναν απο οσους γραφουν εδω μεσα, θα δημιουργουσε τοση φασαρια, χιλια χρονια να μην το εγραφα!
Ειμαι εδω μεσα και εγω δεν θυμαμαι πόσα χρονια.
Γραφω σπανια, και προσπαθω να αποφευγω τις αντιπαραθεσεις.
Αν ειχα τακτικη παρουσια και σταθερη γκρινια θα τα καταλαβαινα ολα αυτα...
Αλλα με ενα ποστ τοση φαγωμαρα...
Να συμπεριφερεστε στους συνομιλητες σας, οπως θελετε να σας συμπεριφερθουν και εσας.
Ουδεποτε την επεσα σε μελος του φορουμ, οσο "τραγικη" ή απαραδεκτη κι αν ηταν η τοποθετηση του.
Οι προσωπικες αναφορες και οι αυθαιρετες κρισεις για τα κινητρα μου ομως με βγαζουν απο τα ρουχα μου.
Αν λοιπον ο Ναβι και ο καθε Ναβι θεωρει πως ο ρολος του ειναι να μας βαζει στην θεση μας οποτε δεν του αρεσει η αποψη μας, παω πασο.
Και με τον Μπαρλοου διαφωνησα αλλα σε σωστη βαση.
Και τα λαθη μου αναγνωριζω και δεν εχω θεμα να το παραδεχθω!
Απλα λιγο πιο κουλ με το πεσιμο στην αποψη του αλλου!
Μερικοι μπορει να ειμαστε και μυρωδιαδες ποδοσφαιρικα, αυτο δεν μας καθιστα αμεσως κομπλεξικους και αχαριστους και εχθρους του ΠΑΟΚ!
Καλο σας βραδυ


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Δευτ 24 Ιουν 2019, 23:49

οτι προκαλει η ελλειψη σεξ σε γυναικα, προκαλει η ελλειψη μεταγραφων στον αντρα
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8162
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google Adsense [Bot] και 35 επισκέπτες