Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Πέμ 23 Μάιος 2019, 08:53

Διαβάζοντας την ουσία των δηλώσεων του τίγρη, γιατί αυτά που είπε για ΠΑΟΚ είναι επικοινωνιακά καθρεφτάκια για τους ιθαγενείς και τους σανοφάγους, καταλαβαίνω ότι και του χρόνου για 3η-4η θέση πάνε.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Πέμ 23 Μάιος 2019, 08:58

γατουλης aka νιαου νιαου aka λαθροπετρελεάς έγραψε:"Για τον Πόνσε ίσως τα δίναμε αυτά τα χρήματα, αλλά πρώτα απ' όλα δεν ξέρουμε καν αν θέλει να μείνει ο παίκτης στην Ελλάδα. Είναι γενικά μια δύσκολη περίπτωση, αλλά θα την προσπαθήσουμε.Πάντως, και να θέλαμε και να τα δίναμε στη Ρόμα, ο Πόνσε έχει συμβόλαιο 1,2 εκατ. ευρώ. Εμείς αυτά τα χρήματα δεν μπορούμε να τα δώσουμε όταν άλλοι παίρνουν 200 και 300.000. Θα γίνει ζημιά στα αποδυτήρια, θα χαλάσουν".


Μήπως είχε είδωλο τον τύπο του Εδεσσαϊκού (καλά να είναι ο άνθρωπος) με τις περίεργες δηλώσεις;

Θελαμε, αλλα δε θελαμε και ηθελε αλλα δεν ηθελε και τελικα το καναμε χωρις να το κανουμε και ειπαμε αυριο αλλα τελικα το ειχαμε κανει χθες κτλ κτλ
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 23 Μάιος 2019, 09:00

Φωνάζουμε εμείς για τους Vieirinha, Wernbloom και Matos που είναι γεννηθέντες το 1986; Ο γαύρος κάνει το "μπαμ" και παίρνει Γάλλο εξτρέμ που έχει γεννηθεί το 1984!
Mathieu Valbuena, γεννηθείς 28.09.1984. Φέτος σε 31 συμμετοχές στην Τουρκία είχε 4 γκολ και 8 ασίστ. Σημερινή του αξία, βάσει transfermarkt: 1,5 μύριο.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89885
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Πέμ 23 Μάιος 2019, 09:01

Στην Ευρώπη ρωτάω τους προέδρους και μου λένε ότι δεν βάζουν λεφτά. Βγάζουν 100 και χαλάνε 90».
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 23 Μάιος 2019, 09:14

Κούγιας : “Μου τηλεφώνησε ο Μελισσανίδης για Κομίνη…”

Τhessports - 22 May,

Ο Αλέξης Κούγιας έβγαλε νωρίτερα μια δήλωση, με την οποία καταφέρθηκε εναντίον του διαιτητή Κομίνη και αργά το βράδυ επανήλθε για να αποκαλύψει ότι του τηλεφώνησε ο Δημήτρης Μελισσανίδης, για τη δήλωση που έκανε κατά του συγκεκριμένου διαιτητή.

Η νέα δήλωση του Κούγια:

«Πριν από λίγα δευτερόλεπτα με πήρε τηλέφωνο στο κινητό μου από απόκρυψη αυτή η αντρούκλα, ο νιάου νιάου η γατούλα – τίγρης έντιμος επιχειρηματίας Δημήτρης Μελισσανίδης.

Επειδή όταν οδηγώ και όταν δεν βρίσκομαι στα δικαστήρια, απαντώ σε όλες τις κλήσεις μου σε ανοικτή ακρόαση, οι άνθρωποι που ήταν στο αυτοκίνητο μου άκουσαν τις γυναικουλίστικες απειλές του, για την δήλωση που έκανα για τον Κομίνη με αφορμή το μαϊμού πέναλτι που έδωσε εις βάρος του Πλατανιά στο σημερινό μπαράζ.

Επειδή εγώ δεν έχω μάθει στην ζωή μου ούτε από απόκρυψη να παίρνω τηλέφωνο και να απειλώ. Επειδή τον Μελισσανίδη τον γνωρίζω από τότε που ήταν δάσκαλος σχολής οδηγών στην Νίκαια.

Επειδή τον γνωρίζω από τον αείμνηστο «Γιαννέα» του οποίου ήμουν δικηγόρος. Επειδή πολύ σύντομα θα προσδιοριστεί και η δίκη για την επίθεση εις βάρος μου από τους μπράβους του στην Βουλιαγμένη.

Επειδή όπως έχω δηλώσει τον σιχαίνομαι και σαν άνθρωπο και σαν αθλητικό παράγοντα. Δημοσιοποιώ αυτή την κατινίστικη συμπεριφορά του και του συστήνω αυτά να τα κάνει σε άλλους ανθρώπους και όχι σε μένα».
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89885
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό paoki19 » Πέμ 23 Μάιος 2019, 09:17

"Τουλάχιστον 10-15 εκατομμύρια ευρώ θα κάνε στο γήπεδο. Δεν είναι και πολλά (τα έσοδα του Champions League) γιατί ακούμε κάτι 30άρες. Μάξιμουμ να είναι 20 εκατομμύρια η κερδοφορία. Από αυτά λοιπόν, τα 15 θα πάνε για το γήπεδο".

Μετά από αυτή την δήλωση κύριοι ξεκαθαρίζει το περσινό. Ήθελε ξεκάθαρα τα 20 εκ. από το τσουλου να τα ρίξει στο κωλογηπεδο. Ούτε το πρωτάθλημα υπολόγιζε ούτε τον κόσμο της αεχ ούτε τπτ. Κι ακόμη να τον πάρουν με τις πέτρες...
Ενώθηκε όλη η Ελλάδα για να φτιάξει κωλογηπεδο ο πρεζεμπορας...
Άβαταρ μέλους
paoki19
 
Δημοσιεύσεις: 2331
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 17:29

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 23 Μάιος 2019, 09:19

Όπως αναφέρουν τα "korakia" ξεπληρώθηκε χθες, από τον Κομίνη, η ψήφος του ΟΦΗ υπέρ του Λυσσάνδρου.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89885
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 23 Μάιος 2019, 09:29

renegade έγραψε:Ευελπιστώ αυτό το κοπρόσκυλο, αυτός ο λαθρέμπορος της κακιάς ώρας να κυνηγηθεί μέχρι να πατήσει μαύρο χιόνι για τις δηλώσεις του σήμερα
Σιχαμα πραγματικά αυτό για τους Ρουμάνους για να θίξει τον λουτσεσκου είναι ό,τι ποιο εμετικό έχω ακούσει τελευταία, και δείχνει τον τρόπο σκέψης αυτού του βλακα..... Μαο μαο ή πουσταρα μελισσανιδη σε..... Εσύ έδωσες τον πρώτο στίχο κσταγκιοζακο ρατσιστή της κακιάς ωρας......

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 23 Μάιος 2019, 09:37

Ο Κούγιας αφού τα βάζει και με άλλους διαιτητές, επιστρέφει στον Κομίνη που στιγματίζει με την αρνητική του παρουσία το ελληνικό ποδόσφαιρο: «Ο Κομίνης την μία χρονιά έβγαλε μαϊμού πρωταθλητή και μέσα σε ένα χρόνο έκανε πάλι το θαύμα του».
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89885
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 23 Μάιος 2019, 09:38

Mīngus έγραψε:Διαβάζοντας την ουσία των δηλώσεων του τίγρη, γιατί αυτά που είπε για ΠΑΟΚ είναι επικοινωνιακά καθρεφτάκια για τους ιθαγενείς και τους σανοφάγους, καταλαβαίνω ότι και του χρόνου για 3η-4η θέση πάνε.


Αν θέλουμε να λέμε ότι δεν έχουμε πλέον σχέση με τα λιμά του βόθρου, δε μιλάω αγωνιστικά μιας κ εκεί το παλαμάρι πέφτει σύννεφο, δεν αξίζει σαν ΠΑΟΚ να ασχοληθούμε πάνω από 3 δευτερόλεπτα με τον μεγαλομπακάλη, όσα κ τα απανωτά γ@μήσια στη χούλα στο κύπελλο. Οι απαντήσεις μας πλέον δίνονται και οφείλουν να συνεχίσουν να δίνονται αποκλειστικά στο γήπεδο. Αυτοί ας διαπραγματευτούν το 50% του αραούζο τσάνταλη με 2 εκατομμύρια :lol: :lol: :lol:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Πέμ 23 Μάιος 2019, 09:55

eorptol1 έγραψε:
renegade έγραψε:Ευελπιστώ αυτό το κοπρόσκυλο, αυτός ο λαθρέμπορος της κακιάς ώρας να κυνηγηθεί μέχρι να πατήσει μαύρο χιόνι για τις δηλώσεις του σήμερα
Σιχαμα πραγματικά αυτό για τους Ρουμάνους για να θίξει τον λουτσεσκου είναι ό,τι ποιο εμετικό έχω ακούσει τελευταία, και δείχνει τον τρόπο σκέψης αυτού του βλακα..... Μαο μαο ή πουσταρα μελισσανιδη σε..... Εσύ έδωσες τον πρώτο στίχο κσταγκιοζακο ρατσιστή της κακιάς ωρας......

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτά για τους Ρουμανους, τα διαβάζαμε πριν 1.5 χρόνο εδώ μέσα...

Έτσι, για να κάνω τον συνήγορο του διαβόλου
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11428
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Πέμ 23 Μάιος 2019, 10:42

Έπιασε πάλι στο στόμα του τον ΠΑΟΚ και τον Σαββίδη ποιος ;;;;;
Το λαμόγιο ο κάβουρας....
Τα κατορθώματα του έχουν φτάσει παντού εδώ και χρόνια..
Άξιο αναφοράς το παρακάτω κείμενο στην Αγγλία πριν ένα χρόνο....
11/6/2018 - Inside World Football
Θέμα στα διεθνή Μέσα Ενημέρωσης έχει γίνει η δύσκολη θέση στην οποία έχει περιέλθει η Aegean Petroleum και ο Δημήτρης Μελισσανίδης με φόντο τον έλεγχο που διεξάγεται από τις αρμόδιες Αρχές των ΗΠΑ για την εν γένει δραστηριότητα της εταιρείας στο χρηματιστήριο της Νέας Υόρκης.
Ενδεικτικό παράδειγμα η έγκυρη βρετανική ιστοσελίδα «Inside World Football», η οποία ασχολείται με ζητήματα που αφορούν το παγκόσμιο ποδοσφαιρικό γίγνεσθαι και έχει ως πρώτο θέμα τις εν λόγω εξελίξεις.
Μεταξύ άλλων, στο εκτενές δημοσίευμα που φιλοξενεί για την υπόθεση, τονίζεται ότι το αφεντικό της ΑΕΚ εμφάνισε 200 εκατομμύρια δολάρια που δεν υπήρχαν για να ανεβάσει τη μετοχή του, κάτι το οποίο αποτελεί πολύ σοβαρό κακούργημα στην Αμερική και επισείει φυλάκισης εάν και εφόσον η έρευνα αποδείξει την ύπαρξη αδικήματος.
Μάλιστα, γίνεται λόγος για ανεξέλεγκτες καταστάσεις που δημιουργούνται στο ελληνικό ποδόσφαιρο λόγω της αδυναμίας της FIFA και της UEFA να επιβάλει καθεστώς διαφάνειας, με την περίπτωση Μελισσανίδη να καταδεικνύεται από τον Pau Nickholson που έγραψε το άρθρο, ως το απόλυτο σχετικό παράδειγμα.
Στην συνέχεια, προχωρά σε συγκεκριμένες αναφορές για υποθέσεις που έχουν δει στο παρελθόν το φως της δημοσιότητας, όπως η εμπλοκή του Δημήτρη Μελισσανίδη σε γεγονότα που σημάδεψαν αρνητικά το ελληνικό ποδόσφαιρο. Τέλος, ο δημοσιογράφος μιλά για το «παράδοξο» της συμμετοχής του επιχειρηματία στην του ΟΠΑΠ, από την ώρα που πέρα των προαναφερθέντων, έχει ενεργό συμμετοχή στην διοίκηση της ΑΕΚ.
«H UEFA ΚΑΙ Η FIFA έχουν αποτύχει να θέσουν υπό έλεγχο την κατάσταση στο ελληνικό ποδόσφαιρο, η οποία έχει φτάσει στο απροχώρητο, ακόμα και για τα ελληνικά δεδομένα. Φτάνοντας σε μια κατάσταση στην οποία φαίνονται ότι δεν μπορούν ή δεν θέλουν, η ακεραιότητα του ποδοσφαίρου στην Ελλάδα δέχθηκε ένα ακόμα πλήγμα, με την είδηση πως ο ιδιοκτήτης της ΑΕΚ, Μελισσανίδης ελέγχεται για λογιστική απάτη.
Τα θέματα του Μελισσανίδη πάντως έχουν ακόμα μεγαλύτερες επιπτώσεις για τον ίδιο, καθώς έχουν να κάνουν με διεθνείς έρευνες ενώ το υπουργείο Δικαιοσύνης των ΗΠΑ έχει ενημερωθεί για τις κατηγορίες περί λογιστικής απάτης και οι αρχές του χρηματιστηρίου όπως και το FBI ερευνούν την υπόθεση.
Οι καταγγελίες αφορούν την πώληση του μεριδίου του Μελισσανίδη στην Aegean Petroleum τον Αύγουστο του 2016 για 100 εκατομμύρια δολάρια. Πριν από την πώληση δηλώθηκε ότι υπήρχαν 200 εκατ. δολάρια απαιτήσεις, οι οποίες καταγράφηκαν στον ισολογισμό της Aegean από τέσσερις εταιρίες.
Το νυν διοικητικό συμβούλιο της Aegean τονίζει πως υπήρχαν περίπου 172 εκατ. δολάρια από τις 31 Δεκεμβρίου 2016 και 85 εκατ. δολάρια από τις 31 Δεκεμβρίου του 2015 που οφείλονταν από τους τέσσερις αντισυμβαλλόμενους, αλλά δεν υπήρχε επιχείρηση που να μπορεί να λογοδοτεί για τα συγκεκριμένα ποσά και ότι είχαν κατασκευαστεί για να ανεβάσουν την αξία της εταιρίας και κατ’ επέκταση την αύξηση της αξίας των μετοχών του Μελισσανίδη.
Το σημερινό συμβούλιο ζήτησε να διαγραφούν 200 εκατομμύρια δολάρια κάτι που θα σημαίνει απώλεια 50% για τους μετόχους. Αν ο Μελισσανίδης κριθεί ένοχος για εξαπάτηση επενδυτών στις ΗΠΑ, τότε κινδυνεύει με φυλάκιση.
Σε ότι αφορά το ποδόσφαιρο, το 2016 ο Μελισσανίδης κατηγορήθηκε για χειραγώγηση αγώνων και πράξεις βίας εναντίον αξιωματούχων, οι οποίες κατέπεσαν στα δικαστήρια. Τώρα φαίνεται πως αυτό μπορεί να ήταν μια «καπνοδόχος» για να φτιάξει την φήμη του ως έντιμος ηθοποιός και ως προσωπικότητα υψηλής ακεραιότητας, για να καλύψει μια σειρά από αμφίβολες συμφωνίες ενώ πούλησε το μερίδιο του στην Aegean. Το ελληνικό ποδόσφαιρο φαίνεται πως ήταν ένα χρήσιμο όχημα σε αυτό το ζήτημα και το ελληνικό σύστημα δικαιοσύνης μπορεί να χειραγωγηθεί εύκολα.
Η UEFA και η FIFA έχουν επανειλημμένα αποτύχει να δράσουν στην Ελλάδα, αλλά οι προσπάθειες τους είναι επιπόλαιες, τους εξαπατά όπως και τις ελληνικές αρχές. Μια ματιά στην ιστορία του Μελισσανίδη δείχνει πως δεν ήταν ποτέ μακριά από διαμάχες και σε μια σεζόν μεγάλων προκαθορισμένων αγώνων και απειλητικής συμπεριφοράς από ενόπλους ιδιοκτήτες ομάδων, φαίνεται να έχει το προφίλ που φαίνεται σωστό, ακόμα και σε κύκλους της UEFA και της FIFA.
Ο Μελισσανίδης καταδικάστηκε πρώτη φορά για δωροδοκία επειδή πλήρωσε δύο παίκτες σε ερασιτεχνικό αγώνα ποδοσφαίρου το 1980, σύμφωνα με τα προφίλ του στην Wikipedia. Απίστευτα έγινε ιδιοκτήτης της εταιρίας στοιχημάτων ΟΠΑΠ μιας από τις μεγαλύτερες εταιρίες τυχερών παιχνιδιών στην Ευρώπη, το 2013, χωρίς να γίνει καμιά ερώτηση για πιθανή σύγκρουση συμφερόντων.
Ο ΟΠΑΠ έγινε χορηγός της ΑΕΚ με 2,1 εκατ. ευρώ όπως και σε άλλους συλλόγους, οι οποίοι στην συνέχεια αποσύρθηκαν από τις συμβάσεις τους, κάνοντας παράπονα για αθέμιτο ανταγωνισμό λόγω της συμμετοχής του Μελισσανίδη στην ομάδα αλλά και στην εταιρία στοιχημάτων.
Αλλά ίσως η πιο σκοτεινή πλευρά του Μελισσανίδη και ο τρόπος με τον οποίο είναι έτοιμος να λειτουργήσει φαίνεται στην διαμάχη με τον Λευτέρη Χαραλαμπόπουλο, τον Έλληνα δημοσιογράφο. Κάλεσε από τηλέφωνο της Aegean κι αφού επιβεβαίωσε ότι είναι ο Δημήτρης Μελισσανίδης, απείλησε επανειλημμένα την ζωή του Χαραλαμπόπουλου λέγοντας. «Θα μπορούσα να σε σκοτώσω χωρίς να σε προειδοποιήσω. Αλλά είμαι άνδρας και θα σας ανατινάξω στον ύπνο. Θα σκοτώσω εσένα, την γυναίκα σου, τα παιδιά σου και όσα έχεις.
Όταν ο Χαραλαμπόπουλος του είπε ότι θα ειδοποιήσει τις Αρχές του απάντησε. «Να πας να γαμηθείς κι εσύ και οι Αρχές. Δεν καταλαβαίνω τίποτα, είμαι ο Μελισσανίδης. Δεν θα μπορείς να κοιμηθείς. Δεν θα μπορείς να κυκλοφορήσεις, θα είμαι ο εφιάλτης σου. Ο φόβος μου θα σε στοιχειώνει. Θα έρθουν στο σπίτι σου και θα σε ανατινάξουν. Είμαι συνηθισμένος να μιλάω σε μεγάλους δημοσιογράφους. Σε ερεύνησα και θα σε σκίσω».
Είναι ξεκάθαρο πως η μπάλα είναι στο γήπεδο της UEFA και της FIFA για να αντιμετωπίσει την κατάσταση στην Ελλάδα. Θα έχετε καλές αποδόσεις αναφορικά με το αν έχουν την πρόθεση να το κάνουν αυτό και στον ΟΠΑΠ».
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4934
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 23 Μάιος 2019, 13:04

Τσίγκλισα τον χαρτοσαμπράκο σε ένα σόσιαλ να μας πει ρε αδερφέ αν τον ευαισθητοποίησε καθόλου ο χτεσινός οχετός του ... απλού φιλαθλου της ομάδας που υποστηρίζει και, αν του περισσέψει καθόλου χρόνος, να ρίξει καμιά πενιά για το θέμα μιας και δε ζούμε στη ναζιστική Γερμανία! Η απάντηση ήταν ότι προφανέστατα βρίσκει αποκρουστική τη συγκεκριμένη δήλωση του λαθρέμπορου και την αποδοκιμάζει απερίφραστα. Και προφανέστατα δε λειτουργεί σαν ... τζουκ μποξ για να χορεύει στο ρυθμό, που του υπαγορεύει ο οποιοσδήποτε, εν προκειμένω εγώ δηλαδή, για να καταπιάνεται με ό,τι θέμα του προστάζει ο πας εις. :lol:
Αν δείτε να ασχοληθεί με το συγκεκριμένο θέμα στις μελλοντικές αρδογραφίες του, εγώ θα στηρίξω Πάμπλο Γκαρσία για διάδοχο του ΑΗΤΤΗΤΟΥ.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 23 Μάιος 2019, 13:26

pgetsos έγραψε:
eorptol1 έγραψε:
renegade έγραψε:Ευελπιστώ αυτό το κοπρόσκυλο, αυτός ο λαθρέμπορος της κακιάς ώρας να κυνηγηθεί μέχρι να πατήσει μαύρο χιόνι για τις δηλώσεις του σήμερα
Σιχαμα πραγματικά αυτό για τους Ρουμάνους για να θίξει τον λουτσεσκου είναι ό,τι ποιο εμετικό έχω ακούσει τελευταία, και δείχνει τον τρόπο σκέψης αυτού του βλακα..... Μαο μαο ή πουσταρα μελισσανιδη σε..... Εσύ έδωσες τον πρώτο στίχο κσταγκιοζακο ρατσιστή της κακιάς ωρας......

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτά για τους Ρουμανους, τα διαβάζαμε πριν 1.5 χρόνο εδώ μέσα...

Έτσι, για να κάνω τον συνήγορο του διαβόλου
Ο μελισσανιδης εκπροσωπεί την αεκ εδώ ο καθένας εκπροσωπεί τον εαυτό του και μάλιστα ανώνυμα ..... Τεράστια διαφορά....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό Alastor » Πέμ 23 Μάιος 2019, 13:37

Χαχαχα , η συνεντευξη του νιαου ειναι οτι πιο απολαυστικο μπορει να διαβασει οπαδος αλλης ομαδας και οτι χειροτερο να διαβασει ενας χαρτινος. :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6213
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες