Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Τρί 19 Φεβ 2019, 14:52

Dimg4 έγραψε:
sourmenetes έγραψε:Ασε ρε αλε!!!

Ο ανθρωπος ειναι ενας ημιτελης εξτρεμ.αν θες ν αλλαξεις επιπεδο στα εξτρεμ θα πρεπει να παιρνεις 7-8 γκολ απο το εξτρεμ σου συν τις ασσιστ συν βοηθειες στο μπακ.

Το παιδι καλος ειναι αλλα μεχρι εκει.


Ποιο εξτρεμ σου εχει 8 γκολ? :lol:


Ζαμπα
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10120
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 19 Φεβ 2019, 14:54

Dimg4 έγραψε:
sourmenetes έγραψε:Ασε ρε αλε!!!

Ο ανθρωπος ειναι ενας ημιτελης εξτρεμ.αν θες ν αλλαξεις επιπεδο στα εξτρεμ θα πρεπει να παιρνεις 7-8 γκολ απο το εξτρεμ σου συν τις ασσιστ συν βοηθειες στο μπακ.

Το παιδι καλος ειναι αλλα μεχρι εκει.


Ποιο εξτρεμ σου εχει 8 γκολ? :lol:

Ο ζαμπα τελος της χρονιας.αν ειναι να φερω τον ποντενσε με τα νουμερα λημνιου κραταω το λημνιο.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 19 Φεβ 2019, 14:56

ρε την παιχτουρα!
Dimg4
 

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τρί 19 Φεβ 2019, 14:58

Ξεχνάτε πως ο Ποντένσε δε βοηθάει καν στην άμυνα..

Απορ'ω ώρες ώρες τι συζητάμε..
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό prist64 » Τρί 19 Φεβ 2019, 15:03

για να περναει η ωρα
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 6996
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό sotos4m » Τρί 19 Φεβ 2019, 15:04

Odi έγραψε:Μια χαρά μέλος ήταν ο Rizla μέχρι πριν κανένα τρίμηνο όταν ξεκίνησε μια άνευ λόγου ειρωνική συμπεριφορά κατηγορώντας αποκλειστικά το forum και την διαχείριση του με αισχρό τρόπο κατηγορώντας Σούρμε,Σνούφελ και Rain και βγάζοντας μας όλους ανίκανους.

Ανατρέξτε στα post του τους τελευταίους μήνες και δείτε το με τα μάτια σας. Πείτε μου πως δεν προκαλούσε συνεχώς.

Όσο για μέλη που γενικά δεν γράφουν,αλλά έγραψαν τώρα προς υπεράσπιση του rizla, χαζοί δεν είμαστε.


Αυτό το τελευταίο ελέγχεται.
sotos4m
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιουν 2008, 20:15

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 19 Φεβ 2019, 15:08

O Ποντένσε έχει τα νούμερα του Λημνιού, αλλά έχει και μια κοφτή τρίπλα άλλου επιπέδου. Αν ο γαύρος είχε φορ της προκοπής τα νούμερα του πορτογάλου θα ήταν πολύ καλύτερα. Για παράδειγμα, κάπου πήρε το μάτι μου ότι ο Φορτούνης έχει σε 32 αγώνες 11 ασίστ και 14 γκολ φέτος. Δεν ξέρω αν μετράνε μέσα φιλικά, ευρωπαικά ή τι άλλα, αλλά αν το νούμερο ισχύει, φαινομενικά δεν έχουμε τέτοιο παίκτη. Στην πράξη, αν μου έλεγες Μπίσεσβαρ ή Φορτούνη, ο Φορτούνης θα γυάλιζε τα παπούτσια του αφάνα.

Θέλω να καταλήξω στο ότι τα νούμερα δεν λένε όλη την αλήθεια κι ότι απο Λημνιό, Λάμπρου, Ενρίκε ή Ελ Καντουρί στα εξτρέμ, θα προτιμούσα Ποντένσε. Προφανώς όχι από Ζαμπά ο οποίος μαζί με Ακπόμ είναι ότι πιο πολύτιμο υπάρχει στην Superleague αυτή τη στιγμή.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 19 Φεβ 2019, 15:11

Άραγε στο Barcelonamania βγάζουν άχρηστους όλους τους παίκτες της Ρεάλ ή είναι πιο ώριμοι από εμάς και καταφέρνουν να ξεχωρίσουν ποιοι παίκτες του μισητού εχθρού θα μπορούσαν να ανεβάσουν την ομάδα τους;
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Τρί 19 Φεβ 2019, 15:35

Μια χαρα παιχτες ειναι ο ΦΕΤΕΙΝΟΣ Φορτουνης που αποφασισε να μην παρασυρθει απο την αγωνιστικη κατρακύλα των τελευταιων ετων του γκει, πηρε προσωπικο γυμναστη απο το να περιμενει πότε θα δεησει να κανουν σοβαρη προπονηση στου ρεντη και εχει μειωσει (τα κουσουρια δεν κοβονται ποτέ) τις βουτιες ειδικα απο τη στιγμη που κυριως στα ντερμπυ δεν εχουν αποτελεσμα. Για ελληνας παιχτης ξερει πολυ μπαλα κι εχει μακραν τα καλυτερα στημενα στο πρωταθλημα, κατι που στο συγχρονο ποδοσφαιρο ειναι τεραστιας σημασιας. Το οτι ειναι αυτος κι οχι ο Πελκας βασικος στο 10 στην εθνικη του ΑΓΓΕΛΟΥ (κι οχι του καθε προπονητη-μανατζερ του ποκ) κατι λεει! Αν ο ΠΑΟΚ ειχε παιχτη που να χτυπα φαουλ-κορνερ αντιστοιχα με αυτον, ο Πριγιο θα ειχε φυγει με 25 γκολ στο πρωταθλημα σε μιση χρονιά και 10 μυρια περισσοτερα (αν δεν υπηρχε ρητρα προφανως)
Ο Ποντενσε απο την αλλη, αν επαιζε στον οδοστρωτηρα μεσοεπιθετικα ΠΑΟΚ του Λουτσε θα εκανε παπαδες ΚΑΙ σε νουμερα, οπως αντιστοιχα πιστευω οτι αν ο Μπισε επαιζε στους αστειους οργανωτικα κιτρινοκκοκκινους γαυρους θα τον ειχαν σταυρωσει.

Απο εκει κ περα ο καθενας δικαιουται να εχει οποια αποψη θελει, αν και δε βλεπω το λογο που το συζητατε/με εδω κ τρεις μηνες κ που προσπαθει η καθε πλευρα να πεισει την αλλη.
Δεν τιθεται προφανως θεμα να ερθει καποιος εξ αυτων.
Ο σοβαρος οργανωτικα κ σε θεματα σκαουτιγκ της τελευταιας διετιας (κι ας νομιζουν ακομα καποιοι οτι παμε με αυτοματο πιλοτο κ οι παιχταραδες που γεμμισαμε ερχονται κατα..τυχη) με την προσθηκη και του Μπρανκο, εχει θεωρω τη δυνατοτητα να φερει και καλυτερους απο τους προαναφερθεντες, σε δυο θεσεις που χωραει βελτιωση. Αυτο περιμενω να δω.
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τρί 19 Φεβ 2019, 16:30

gika έγραψε:O Ποντένσε έχει τα νούμερα του Λημνιού, αλλά έχει και μια κοφτή τρίπλα άλλου επιπέδου. Αν ο γαύρος είχε φορ της προκοπής τα νούμερα του πορτογάλου θα ήταν πολύ καλύτερα. Για παράδειγμα, κάπου πήρε το μάτι μου ότι ο Φορτούνης έχει σε 32 αγώνες 11 ασίστ και 14 γκολ φέτος. Δεν ξέρω αν μετράνε μέσα φιλικά, ευρωπαικά ή τι άλλα, αλλά αν το νούμερο ισχύει, φαινομενικά δεν έχουμε τέτοιο παίκτη. Στην πράξη, αν μου έλεγες Μπίσεσβαρ ή Φορτούνη, ο Φορτούνης θα γυάλιζε τα παπούτσια του αφάνα.

Θέλω να καταλήξω στο ότι τα νούμερα δεν λένε όλη την αλήθεια κι ότι απο Λημνιό, Λάμπρου, Ενρίκε ή Ελ Καντουρί στα εξτρέμ, θα προτιμούσα Ποντένσε. Προφανώς όχι από Ζαμπά ο οποίος μαζί με Ακπόμ είναι ότι πιο πολύτιμο υπάρχει στην Superleague αυτή τη στιγμή.

Ο Πεφτουνης έχει φέτος τα περσινά νούμερα του Πελκα.Οσο αναφορά το χόμπιτ Ποντενσε γελάνε τα κορδόνια του Λαμπρου και του Ελ Καντουρι.
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 19 Φεβ 2019, 16:32

Βoogeyman με τέτοιο ύφος που έχεις φίλε ποτέ δε θα σε δέχονταν στο μπαρτσελομάνια να σχολιάζεις για το Φίγκο που πήγε στη Ρεάλ. Ούτε απέξω δε θα σε άφηναν να περάσεις.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τρί 19 Φεβ 2019, 16:45

Αν δηλώσω τι παικταράς είναι ο Ποντενσε θα είναι καλύτερο το ύφος μου;απλώς τον θεωρώ ένα μέτριο εξτρέμ και ένα επίπεδο κάτω τουλάχιστον από τους προαναφερθέντες.Απο τον γκέι ο μόνος που θα μπορούσε να σταθεί στην ομάδα μας θα ήταν ο Πεφτουνης κι αυτός όχι απαραίτητα βασικός.Ισως και ο μαυρουκος με το γυναικείο όνομα που έχουν στα χαφ ως 3-4ος.
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 19 Φεβ 2019, 16:56

boogeyman77 έγραψε:
gika έγραψε:O Ποντένσε έχει τα νούμερα του Λημνιού, αλλά έχει και μια κοφτή τρίπλα άλλου επιπέδου. Αν ο γαύρος είχε φορ της προκοπής τα νούμερα του πορτογάλου θα ήταν πολύ καλύτερα. Για παράδειγμα, κάπου πήρε το μάτι μου ότι ο Φορτούνης έχει σε 32 αγώνες 11 ασίστ και 14 γκολ φέτος. Δεν ξέρω αν μετράνε μέσα φιλικά, ευρωπαικά ή τι άλλα, αλλά αν το νούμερο ισχύει, φαινομενικά δεν έχουμε τέτοιο παίκτη. Στην πράξη, αν μου έλεγες Μπίσεσβαρ ή Φορτούνη, ο Φορτούνης θα γυάλιζε τα παπούτσια του αφάνα.

Θέλω να καταλήξω στο ότι τα νούμερα δεν λένε όλη την αλήθεια κι ότι απο Λημνιό, Λάμπρου, Ενρίκε ή Ελ Καντουρί στα εξτρέμ, θα προτιμούσα Ποντένσε. Προφανώς όχι από Ζαμπά ο οποίος μαζί με Ακπόμ είναι ότι πιο πολύτιμο υπάρχει στην Superleague αυτή τη στιγμή.

Ο Πεφτουνης έχει φέτος τα περσινά νούμερα του Πελκα.Οσο αναφορά το χόμπιτ Ποντενσε γελάνε τα κορδόνια του Λαμπρου και του Ελ Καντουρι.


Ως εξτρέμ ο Ελ Καντουρί δεν υπάρχει. Δεν είναι εξτρέμ. Είναι ένα υβρίδιο αριστερού χαφ και οχταριού. Όσο για τον Λάμπρου της γριάς, του νιονιου και της σιταρντ, τι να συγκρίνεις; Θα το αφήσω γιατί δεν τον έχουμε δει στον ΠΑΟΚ, αν και το γεγονός ότι δεν τον κρατήσαμε το καλοκαίρι κάτι λέει. Το ενδεχόμενο να μπορούσες να τρυπήσεις τον γαύρο και να του πάρεις παίκτες όπως ο Φορτούνης, ο Ποντένσε, ο Καμαρά θα άξιζε τρελά και για το αγωνιστικό και για το επικοινωνιακό.

Τεσπα, το έχουμε υπεραναλύσει τις τελευταίες μέρες χωρίς λόγο.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό sourdos4 » Τρί 19 Φεβ 2019, 17:05

Μιλάμε για τον ίδιο Ποντενσε που τον πήρε στο σπρίντ εκείνος ο άχρηστος ο Κρέσπο; :D
Να πάω και στο παρασύνθημα, θα δίνατε 15 εκ. για τον Πεφτούνη ή θα ψάχνατε κάτι καλύτερο με αυτά τα λεφτά;
Άβαταρ μέλους
sourdos4
 
Δημοσιεύσεις: 328
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 22:04
Τοποθεσία: Θ5 Σ13 Θ76

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες IX

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τρί 19 Φεβ 2019, 17:08

giapas έγραψε:Βoogeyman με τέτοιο ύφος που έχεις φίλε ποτέ δε θα σε δέχονταν στο μπαρτσελομάνια να σχολιάζεις για το Φίγκο που πήγε στη Ρεάλ. Ούτε απέξω δε θα σε άφηναν να περάσεις.


Καταδικάζω τόσο το ύφος όσο και το περιεχόμενο
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες