19. Pontus Wernbloom

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 19. Pontus Wernbloom

Δημοσίευσηαπό spiridoula » Πέμ 12 Σεπ 2019, 18:57

Ε καλα το φυσιολογικο ειναι να ενημερωνει η ΠΑΕ για νεο τραυματισμο ποδοσφαιριστη και οχι να το μαθαινουμε απο τον ιδιο.
spiridoula

Δημοσίευσηαπό riegel » Πέμ 12 Σεπ 2019, 19:08

Δε βγήκε να το πει στον Ραπτόπουλο. Στο επίσημο κανάλι της ΠΑΕ το δήλωσε. Είναι κακό να είχε σχεδιάσει η ΠΑΕ να γίνει έτσι η ενημέρωση ;

Και εν παση περίπτωση δεν καταλαβαίνω που αποσκοπεί όλη αυτή η συζήτηση;
Ποιο είναι επι της ουσίας το πρόβλημα ;
Μας κοροϊδεύει ο Βερνμπλουμ;
Μας κρύβει κάτι η ΠΑΕ που είναι υποχρεωμένη να μας ενημερώσει άμεσα και δε το κάνει;
Είναι ανεπαρκής γενικά η ΠΑΕ;
Είμαστε τσαντισμενοι επειδή δεν ήρθε τον Ιούνιο αλλά τον Αύγουστο ;
Στεναχωριόμαστε για τα λεφτά του Ιβαν;

Πείτε μου για να καταλάβω τι συζητάμε
Άβαταρ μέλους
riegel

Δημοσίευσηαπό zoran » Πέμ 12 Σεπ 2019, 19:22

αδερφε riegel εχουμε να δουμε κ να ακουσουμε πολλα ακόμη.
Κι όλα πριν τα 4 δύσκολα παιχνίδια.
Υπάρχει σχέδιο αποσταθεροποίησης του πρωταθλητή , μέσω επιθέσεων στον πρόεδρο κ τον υιό του.

Είναι δεδομένο ότι κάπου θα έχει στραβοπάτημα. Εκεί να δεις τι θα γίνει.

Μετα το κουστούμι του Ιβάν κ το insta του Γιώργη, πιασαμε γιατί αν μας ειπε η παε η όχι ....δεν καταλαβαίνω καν τι συζητάμε.

Αδερφια όλοι paoktv και στήριξη. Έτσι κάνουν οι οικογένειες. Οχι άλλο καρβουνο
Άβαταρ μέλους
zoran

Δημοσίευσηαπό spiridoula » Πέμ 12 Σεπ 2019, 19:29

ενταξει αδερφε ειναι πιθανο η ΠΑΕ να εχει σχεδιασει οι τραυματιες να ενημερωνουν για την πορεια τους και το νεο τους τραυματισμο μεσα απο το επισημο καναλι της.Μονο που εμενα δεν με ενδιαφερει τι λεει ο ποδοσφαιριστης αλλα η ΠΑΕ.Και ποσο φυσιολογικο ειναι απο ενα σημειο και μετα να ενημερωνομαστε επισημα για την πορεια αποθεραπειας των αλλων δυο παιδιων και οχι του συγκεκριμενου;
spiridoula

Δημοσίευσηαπό zoran » Πέμ 12 Σεπ 2019, 19:38

Αδιάφορο ποιος σε ενημέρωσε φιλε μου (συγγνώμη για την έκφραση)

Εχουμε πόλεμο ξερεις , πιασε κανα τουφέκι κι ασε τα γλυκαναλατα

Οταν ξενερώσει ο ποντιος θα σε ενημερώνει ο Λαγωνιδης
Τελευταία επεξεργασία από zoran και Πέμ 12 Σεπ 2019, 19:56, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
zoran

Δημοσίευσηαπό riegel » Πέμ 12 Σεπ 2019, 19:40

Είναι ένας ποδοσφαιριστής που γνωρίζεις εδώ και 7-8 μήνες ότι είχε έναν σοβαρό τραυματισμό.
Κατά τη γνώμη μου πέρα της αρχικής εκτίμησης για επιστροφή δε χρειάζεται καμία άλλη ενημέρωση προς τους οπαδους από την ΠΑΕ.

Και άντε πες ότι μπορώ να καταλάβω την ενημέρωση για την θετική εξέλιξη της αποθεραπείας των τραυματιών γιατί ίσως δημιουργεί κλίμα εφορίας, ποιος ο λόγος όμως να ενημερωθείς για μια υποτροπή; Που σε επιρεαζει εσένα σαν φίλαθλο;
Άβαταρ μέλους
riegel

Δημοσίευσηαπό spiridoula » Πέμ 12 Σεπ 2019, 19:51

zoran έγραψε:Χεστηκα ποιος σε ενημέρωσε φιλε μου (συγγνώμη για την έκφραση)

Εχουμε πόλεμο ξερεις , πιασε κανα τουφέκι κι ασε τα γλυκαναλατα

Οταν ξενερώσει ο ποντιος θα σε ενημερώνει ο Λαγωνιδης

χαχα τουφεκι στην ηλικια μου δυσκολα.Για να σου δωσω να καταλαβεις εχω ζησει ολους τους τιτλους του ΠΑΟΚ σε ολα τα αθληματα.Η μαλλον οχι.Το πρωταθλημα του 59 στο μπασκετ δεν το εζησα.Τωρα το χεστηκα τι το ηθελες.
spiridoula

Δημοσίευσηαπό zoran » Πέμ 12 Σεπ 2019, 19:54

Συγγνώμη αδερφέ μου , απ το πρωί ακούω για το κουστούμι του Ιβάν, για το Γιώργη , για τις μεταγραφές που δεν έγιναν κ βλέπω ότι περνάει δύσκολα η ΠΑΕ. Είναι η ωρα να βάζουμε κι αλλα φυτίλιΑ απ το πουθενά;;;

Ξανα συγγνώμη , κι εγώ αν πεις οτι γεννηθηκα στο πρώτο Κύπελλο του ΠΑΟΚ έχω ζήσει ολους τους τιτλους :D
Άβαταρ μέλους
zoran

Δημοσίευσηαπό spiridoula » Πέμ 12 Σεπ 2019, 20:16

riegel έγραψε:Είναι ένας ποδοσφαιριστής που γνωρίζεις εδώ και 7-8 μήνες ότι είχε έναν σοβαρό τραυματισμό.
Κατά τη γνώμη μου πέρα της αρχικής εκτίμησης για επιστροφή δε χρειάζεται καμία άλλη ενημέρωση προς τους οπαδους από την ΠΑΕ.

Και άντε πες ότι μπορώ να καταλάβω την ενημέρωση για την θετική εξέλιξη της αποθεραπείας των τραυματιών γιατί ίσως δημιουργεί κλίμα εφορίας, ποιος ο λόγος όμως να ενημερωθείς για μια υποτροπή; Που σε επιρεαζει εσένα σαν φίλαθλο;

φιλε μου δεν το συνεχιζω.Για τον απλουστατο λογο οτι οσα ανεφερα πιο πανω δεν εχουν στοχο τη διοικηση οπως πιθανον νομιζεις.Μονο που δε θελω να γινω πιο σαφης.
spiridoula

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 12 Σεπ 2019, 20:19

Δυστυχώς στην περίπτωση του Wernbloom σταθήκαμε πολύ άτυχοι, όπως άλλωστε και ο παίκτης. Ο ειδικός τραυματισμός του παίκτη δεν μας κάνει ικανούς να προβλέψουμε το τι θα γίνει στο μέλλον. Αν θα επανέλθει δηλαδή κοντά στο πρότερο επίπεδο ή όχι. Θα φανεί.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό seaman » Πέμ 12 Σεπ 2019, 22:02

renegade έγραψε:
seaman έγραψε:Σανό μας ταΐζει η ΠΑΕ που εδώ και ένα μήνα, μετά από καταιγίδα καθημερινών ενημερώσεων για τον επανερχόμενο Βέρνμπλουμ, έχει "ξεχάσει" να πει μια λέξη για την πάρτη του.

Προφανώς αγνοείς το γεγονός ότι ο ίδιος ο ποδοσφαιριστής δήλωσε τραυματίας μπροστά στην κάμερα του ΠΑΟΚ τν

Επειδή ίσως το "χόντρυνα" λίγο, αν και νομίζω ότι την άποψή μου τη στήριξα, εκτιμώ ότι πρέπει κάποια πράγματα να παρουσιάζονται "οριζόντια" και όχι όπως εκάστοτε βολεύει.

Αν παρακολουθήσει κάποιος το νήμα, κάποιοι από εμάς ψάχναμε τις φωτογραφίες των προπονήσεων για να δούμε πια μαύρη τρύπα τον κατάπιε και γιατί για 15 μέρες δεν υπήρχε καμία ενημέρωση για το τι συμβαίνει.
Είναι προφανές ότι την απάντησε την έδωσε ο ίδιος και φυσικά την άκουσα live, όπως και όλοι όσοι παρακολουθήσαμε ζωντανά το παιχνίδι. Θυμάμαι ότι το πόσταρα και άμεσα.
Όμως όταν όλο το προηγούμενο διάστημα είχαμε καθημερινή και εντονότατη μάλιστα περιγραφή από την ΠΑΕ για το τι κάνει σε κάθε προπόνηση και από τις 16 Αυγούστου και το φιλικό με την Κ19 δεν γίνεται καμία αναφορά στο όνομά του, ενώ συνεχίζεται να γίνεται καθημερινή παρουσίαση των προπονήσεων με λεπτομέρειες πχ για το τι κάνει ο Βιέρι και ο Μάο, είναι εμφανέστατο ότι δεν τον "ξέχασαν¨, αλλά ηθελημένα τον εξαίρεσαν από την πληροφόρηση που απευθύνεται αποκλειστικά στους φιλάθλους της Ομάδας. Εμένα αυτό κάπως με χαλάει. Αν θέλουν να μου δώσουν εικόνα, ας δώσουν την πλήρη, την πραγματική. Ούτε να μου δημιουργούν προσδοκίες θέλω, ούτε να με προστατεύουν από απογοητεύσεις. Αλήθεια θέλω στη μεταξύ μας σχέση. Έτσι νοιώθω εγώ ο ένας οπαδός του ΠΑΟΚ που τον ακολουθώ καθημερινά 40 χρόνια, από μικρό παιδί.
Άβαταρ μέλους
seaman

Δημοσίευσηαπό milhouse777 » Πέμ 12 Σεπ 2019, 23:42

Μετα τον τραυματισμο στον τενοντα, λογω ακινησίας, όπως ηταν αναμενόμενο αρκετοι μύες του ποδιου ατροφησαν. Με αποτελεσμα μετα απο προσπαθεια του να παιξει σε φιλικο με την κ19, να παθει μια διαταση στη γαμπα του. Ο αρχικος του τραυματισμος εχει επουλωθει πληρως και αυτο ειναι το σημαντικο.
Οτι εχει καληψυχολογια βοηθάει στη γρηγοροτερη και καλυτερη επιστροφή του.
Άβαταρ μέλους
milhouse777

Δημοσίευσηαπό Gospi » Πέμ 19 Σεπ 2019, 10:36

Ζεις? Ρωταω απο περιεργεια γτ πιασαμε Οκτωβρη σχεδον...

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 10:44

Πολύ φοβάμαι ότι θα αργήσει πολύ να ξαναπαίξει ο συγκεκριμένος
"ΚΛΕΙΣΕ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΜΕΓΑΛΕΙΟ"
https://www.youtube.com/watch?v=pLG5N-4 ... tml5=False
Άβαταρ μέλους
painkiller4

Δημοσίευσηαπό Bono. » Πέμ 19 Σεπ 2019, 11:32

Bono. έγραψε:Ο δρόμος είναι μακρύς ακόμα για τον Βερνμπλουμ.
Αθλητές με ρήξη αχίλλειου τένοντα συνήθως κάνουν κανα χρόνο να επανέλθουν στα πρότερα επίπεδα. Μιά ματιά να ρίξεις στην περίπτωση Ντουράντ που όλοι υπολογίζουν ότι χάνει ολόκληρη την επόμενη σεζόν, καταλαβαίνεις ότι ο Σουηδός, Οκτώβρη Νοέμβρη θα είναι διαθέσιμος στο 100% και πάντως σε καμία περίπτωση να βοηθήσει έστω και στοιχειωδώς στο να μπούμε σε ομίλους του ΤΛ.
Η συμμετοχή σε μέρος έστω της προπόνησης όμως, είναι ένα πρώτο βήμα πολύ σημαντικό.
Η ένταξη θα είναι αρκετά σταδιακή και στις προπονήσεις αλλά και σε αγώνες.
Ας το έχουμε αυτό υπόψη και για τους άλλους δύο.
Για να βγάλει 90' στο 100%, θα ήμουν ευχαριστημένος αν αυτό γινόταν σε κανά δίμηνο.
Άβαταρ μέλους
Bono.

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: prist64 και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler