Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ariskatiforos » Τετ 29 Ιαν 2020, 09:21

Ο Γιώργης στα χιόνια κάνει σκι κ εγώ έχω χάσει κυριολεκτικά τον ύπνο μου κ την ηρεμία μου
Ο ΠΑΟΚ με πονάει ...η ζημιά ανεπανόρθωτη ...η στάμπα βαριά
Έχω αρχίσει ν ανησυχώ μήπως όντως τελικά υπάρχουν στοιχεία αδιάσειστα
Το μόνο σχόλιο του Γιώργης από τα χιόνια ότι η δίκη μου ομάδα παίρνει βαθμούς μόνο στο γήπεδο σώπα ρε Γιώργη τι μας λες τους εκανες τη μούρη κρέας
Δε μας βλέπω καλά ... κηλίδα κ νερό στο μύλο της προπαγάνδας
Περιμένω αντίδραση ισχυρή αλλά μαλλον μάταια ...το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού
Δεύτερο σε τρία χρόνια κλεμμένο ;η χαρισμενο από γκάφα ολκής ;
Πως θ αντιδράσουμε αν τελικώς τα στοιχεία είναι υπαρκτά κ το σκεπτικό της απόφασης αρτιο;;
Δε θέλω ούτε να φανταστώ μια τέτοια πιθανότητα αλλά η έλλειψη αντίδρασης πραγματικά μ εξοργίζει
ariskatiforos
 

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό dimbar » Τετ 29 Ιαν 2020, 09:24

Πλάκα κάνεις?
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Τετ 29 Ιαν 2020, 09:26

Τι να είναι άρτιο ρε; Με ακροβασίες και φυτευτά Μέλη επιτροπής σε πήγαν στο 4-1 και 3-2.


Δεν υπάρχει άρτιο, τέρας θα είναι!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6131
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Maximus » Τετ 29 Ιαν 2020, 09:32

sourmenetes έγραψε:
Κινείται ένα ολόκληρο σύστημα εδώ και 3 χρόνια για να μη βγαίνει ο ΠΑΟΚ πρώτος!!!



Εδώ είναι όλη η ουσια και προσέξτε το καλά!

Το έγραψα και παλιότερα. Χαλαρώστε αδέρφια...
Δείτε την μεγάλη εικόνα.
Δείτε το σε βάθος δεκαετίας...
Όλο το σύστημα δουλεύει φουλ τα τελευταία χρόνια. Είδατε το κόστος που έχουν για την κυβέρνηση αυτές οι λαμογιες του χοντρού.

Και σας ξαναρωτάω, γιατί τότε απάντηση δεν πήρα...

Πόσες φορές νομίζετε ακόμα θα μπορέσουν να κλέψουν πρωτάθλημα? Πόσες φορές ακόμα νομίζετε θα κινηθεί όλο το πολιτικό σύστημα για να ξελασπωσει ο γαυρος και ο πρόεδρος του?

Δεν αντέχεται το πολιτικό κόστος αδέρφια!

Τα επόμενα 5 χρόνια, τουλάχιστον 3 πρωταθλήματα και άλλα τόσα κύπελλα θα είναι δικά μας!

Δεν μπορούν κάθε χρόνο να κάνουν επιτροπές...
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Τετ 29 Ιαν 2020, 09:59

Βάνια, κυνήγα τα πολιτικά τους πιόνια!

Αυτοί δεν έχουν καμία μπέσα!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6131
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τετ 29 Ιαν 2020, 10:27

Ιβάν, δεν ξέρω πως γινότανε τα πράγματα στη Σοβιετία και να σε πω την αλήθεια δεν θέλω να ξέρω.
Εδώ όμως, τώρα, νομίζω ότι καταλαβαίνεις κι εσύ, ότι κάθε ώρα που περνάει και δεν εμφανίζεσαι, μας πάει πίσω.
Ακόμα κι αν έχεις κάνει την γκράντε μαλακία, (που ειλικρινά σπάω το κεφάλι μου να βρω ένα λογο που να το έχεις κάνει) απαιτείται να μιλήσεις.
Εσύ.
Όχι ο γιόκας σου, ούτε η ΠΑΕ έτσι γενικά, ούτε ο χι ψι υπάλληλος.
Εσύ.

Το μισό να μην πω και παραπάνω παιχνίδι είναι το επικοινωνιακό.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Slade » Τετ 29 Ιαν 2020, 11:11

Ότι απόφαση και να πάρεις για το ποιες θα είναι οι επόμενες κινήσεις σου θα την καταλάβω. Από το να ρίξεις τους τόνους και να δεχθούμε μια πέρα για πέρα άδικη ποινή. Απ' το να αποστασιοποιηθείς σταδιακά απ' το σάπιο ελληνικό ποδόσφαιρο ή να πας σε ανοιχτό πόλεμο, ότι και να κάνεις εξαρτάται από εσένα και μόνο και θα είναι σεβαστή. Σε χώρα που επενδύεις εκατοντάδες εκατομμύρια και αυτή σε διώχνει με νόμους και κυβερνητικές αποφάσεις είναι δύσκολο να συνεχίσεις για πολύ δίχως να φθαρείς οικονομικά και ψυχολογικά σε σημείο που να αποφασίσεις ότι δεν αξίζει άλλο, έτσι κι αλλιώς δεν άξιζε ποτέ. Το μόνο που μένει είναι το πείσμα, ο εγωισμός, η ξεροκεφαλιά όπως θες πες το γιατί ξέρεις ότι αυτός ήταν ο στόχος τους εξ αρχής και δεν θέλεις να τον πετύχουν.
Άβαταρ μέλους
Slade
 
Δημοσιεύσεις: 1107
Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ 2008, 11:10

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό george188 » Τετ 29 Ιαν 2020, 11:14

ariskatiforos έγραψε:Ο Γιώργης στα χιόνια κάνει σκι κ εγώ έχω χάσει κυριολεκτικά τον ύπνο μου κ την ηρεμία μου
Ο ΠΑΟΚ με πονάει ...η ζημιά ανεπανόρθωτη ...η στάμπα βαριά
Έχω αρχίσει ν ανησυχώ μήπως όντως τελικά υπάρχουν στοιχεία αδιάσειστα
Το μόνο σχόλιο του Γιώργης από τα χιόνια ότι η δίκη μου ομάδα παίρνει βαθμούς μόνο στο γήπεδο σώπα ρε Γιώργη τι μας λες τους εκανες τη μούρη κρέας
Δε μας βλέπω καλά ... κηλίδα κ νερό στο μύλο της προπαγάνδας
Περιμένω αντίδραση ισχυρή αλλά μαλλον μάταια ...το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού
Δεύτερο σε τρία χρόνια κλεμμένο ;η χαρισμενο από γκάφα ολκής ;
Πως θ αντιδράσουμε αν τελικώς τα στοιχεία είναι υπαρκτά κ το σκεπτικό της απόφασης αρτιο;;
Δε θέλω ούτε να φανταστώ μια τέτοια πιθανότητα αλλά η έλλειψη αντίδρασης πραγματικά μ εξοργίζει

Η αντίδραση της ΠΑΕ ήταν με ονοματεπώνυμα
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2720
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 29 Ιαν 2020, 11:16

Δεν έχουν καταλάβει οι νυν πανηγυρίζοντες με τι νοοτροπίας τύπο τα έχουν βάλει. Θα περιοριστώ σε αυτό. Θα δούμε ποιού το πείσμα τελικά θα επικρατήσει στο τέλος.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό bnv » Τετ 29 Ιαν 2020, 11:34

Επειδη δεν βλεπω να γραφεται πουθενα, το οτι εκανε αυτη την εισηγηση η ΕΕΑ, ποσο σιγουρο ειναι οτι θα επελθει και ποινη; Θελω να πω, ποιος ειναι αυτος που θα αποφασισει τελικα; Η ΕΕΑ; Καποιος αλλος φορεας; Μηπως για αυτο δεν ακουγονται πολλα απο τη διοικηση; Επειδη ξερουν οτι στο τελος δεν θα ψηφιστει απο αυτους που θα εχει νοημα να φηφιστει;
bnv
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ 29 Ιαν 2020, 11:31

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 29 Ιαν 2020, 11:43

Ακόμα δεν τον είδαμε, Γιάννη τον βαφτίσαμε........Πολλές φορές, η σιωπή είναι χρυσός........

Η προπαγάνδα βρίσκει εύφορο έδαφος ανάπτυξης, όσων θέλει να περάσει, κυρίως μέσα σε γκλάβες δίχως νου...
Ευτυχώς που διαβάζω και μερικές ψύχραιμες "φωνές", ανάμεσα στον ορυμαγδό παράλογων παραληρημάτων.....
Έχω κάνει, επανειλημμένως, αυστηρή κριτική στον Ιβάν, από τότε που ανέλαβε Πρόεδρος της ΠΑΕ, για διάφορα...
Έχει αποδειχθεί, αντικειμενικά, ότι έκανε αρκετά λάθη, σε διάφορα θέματα, μα και πολλά σωστά, σε σημαντικά...
Επί του παρόντος, λοιπόν, δείχνω απόλυτη εμπιστοσύνη στην τακτική αντιμετώπισης του συγκεκριμένου θέματος!

Γελάει καλύτερα, όποιος γελάει τελευταίος..........Στερνή μου γνώση να σ' είχα πρώτα..........


Υ.Γ. Η ρετσινιά που θέλουν να μας κολλήσουν, το μέγιστο παράσημο του!!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Τετ 29 Ιαν 2020, 11:51

+ 1926*1926
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4093
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Τετ 29 Ιαν 2020, 12:18

Ειλικρινά, δεν μπορώ να καταλάβω κάποια πράγματα.

Είχαμε μια ΕΕΑ, που είχε σχηματιστεί παρανόμως και παρατύπως και εμείς δεν κάναμε τίποτα.
Ολόκληρο νομικό τμήμα ολόκληρου Ιβάν δεν μπόρεσε να ανακαλύψει έγκαιρα ότι η αλλαγή μελών οφείλει να περνά από την Επιτροπή Μορφωτικών Υποθέσεων της Βουλής.
Ολόκληρη ΠΑΕ ΠΑΟΚ δεν έκανε τον κακό χαμό, σε επικοινωνιακό επίπεδο, για το ότι τα δύο ουρανοκατέβατα μέλη ήταν από το Πανεπιστήμιο Πειραιά.
Κι ακόμη και τώρα κάποιοι νομίζουν ότι ακόμη "κάνουμε κινήσεις στη σκακιέρα". Δεν κατεβήκαμε καν να παίξουμε σκάκι, παίδες, ύπνος βαθύς.


Με τη σιωπή του, ενόψει της θλιβερής αλλαγής του νόμου, ο Ιβάν αποπνέει μια αίσθηση διγλωσσίας και μια αποχρώσα ένδειξη ενοχής, δεν το βλέπετε;
Αυτή τη στιγμή, από τον Έβρο ώς το Καστελόριζο, παρόλο που η υπόθεση ξεκίνησε ως στήσιμο στον τοίχο από τον Μαρινάκη, ντρεπόμαστε να πούμε ότι είμαστε ΠΑΟΚτσήδες, διότι αυτό που μένει ως εντύπωση είναι το εξής: η κυβέρνηση άλλαξε τον νόμο για να σωθείτε.
Από την πρώτη στιγμή της φημολογίας για την τροπολογία, θα έπρεπε να ουρλιάζουμε ότι δεν την θέλουμε. Με το να κάνουμε την πάπια, είναι σαν να δείχνουμε ότι μάλλον την ψιλοθέλουμε. Εφόσον θεωρούμε ότι είμαστε αθώοι, με τη μία έπρεπε να κάνουμε προσβολή της σύστασης της ΕΕΑ στα διοικητικά δικαστήρια (όπως και θα συμβεί, μάλλον) και ανακοίνωση "δεν θέλουμε αλλαγή νόμου, έχουμε εμπιστοσύνη στο κανονικό δικαστήριο, που θα απαρτίζεται από εφέτες δικαστές, θα λάμψει η αλήθεια, αθώωση ή υποβιβασμός".
Με τη σιωπή, μεταδίδεται η αίσθηση ακόμη και σε δικούς μας οπαδούς ότι έχουμε τη φωλιά μας λερωμένη και ότι δεν έχουμε εμπιστοσύνη στην τελική ετυμηγορία του διαιτητικού δικαστηρίου.
Η μόνη μου αμφιβολία έγκειται στο αν θεωρούν ότι το πόρισμα της ΕΕΑ είναι δεσμευτικό για το διαιτητικό δικαστήριο, αλλά και πάλι θα έπρεπε να βγει ανακοίνωση "δεν θέλουμε αλλαγές νόμων, η ΕΕΑ είναι παράτυπη, το όλο πράγμα είναι σκευωρία, τα δικαστήρια θα μας δικαιώσουν".

Οι συνθήκες τώρα δεν είναι ανάλογες με την ιστορία με το ρολό και το όπλο.
Ναι μεν το όπλο (άλλη μια συγκλονιστική χαζομάρα του Ιβάν) μας έπληξε επικοινωνιακά, αλλά ήταν αρκετά προσωποπαγές, ήταν ο Ιβάν όχι ο ΠΑΟΚ, και εμείς είχαμε το αντεπιχείρημα της κλοπής του πρωταθλήματος.
Ό,τι και να σου έλεγαν, εσύ είχες το αντεπιχείρημα "μας κλέψατε"
Τώρα, αν σου μείνει η ρετσινιά ότι σε έσωσε η ΝΔ, αυτό δεν ξεπλένεται με τίποτα.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό alp920 » Τετ 29 Ιαν 2020, 12:21

Το θέμα είναι να μη πετύχει η οργανωμένη προσπάθεια του γαύρου(και όχι μόνο) να στρέψει τον κόσμο μας εναντίον του Σαββίδη.
Από εκεί και πέρα ουδείς αλάνθαστος. Διαπιστώθηκε θεωρώ ότι δεν είναι δυνατόν να δουλεύει κανείς μόνο με δικούς του ανθρώπους.Πρέπει να δουλεύει και με τους καλύτερους στον τομέα τους.
Ο Ιβάν δεν έχει ξεφύγει (γνώμη μου πάντα) από την νοοτροπία των ποντίων. Μαζί μένουν,μαζί δουλεύουν.
Εδώ πηγαίνεις σε ζαχαροπλαστείο που το έχει πόντιος που ήρθε σχετικά πρόσφατα στην Ελλάδα και βλέπεις ότι σε αυτό δεν δουλεύει κανείς που δεν είναι πόντιος.Ακόμα και στις γιορτές που χρειάζεται εξτρά προσωπικό θα πάρουν άτομα από την οικογένεια.Συγγενείς και φίλους,αυτούς που εμπιστεύονται επειδή έχουν κοινή καταγωγή.Το πολύ πολύ να είναι και κανένας άλλος επειδή τον βρήκαν εκεί.
Εδώ όμως στην περίπτωση μας χρειάζονται οι καλύτεροι φοροτεχνικοί ,οι καλύτεροι λογιστές,οι καλύτεροι δικηγόροι στο αστικό,στο διοικητικό και το ποινικό δίκαιο.Θέλεις φοροτεχνικό που να μπαινοβγαίνει στα υπουργεία και να έχει παντού προσβάσεις.Θέλεις π.χ. δικηγορικό γραφείο που πέρα από τις άρτιες νομικές γνώσεις να ξέρει καλά το σύστημα λειτουργίας στην πρωτεύουσα και να έχει αντίστοιχες προσβάσεις και επιρροές σε αυτό με τις προσβάσεις που έχουν οι άλλοι που τρια χρόνια σε κερδίζουν στα δικαστήρια επειδή μπορούν και στήνουν μέχρι και τα πλακάκια.Μόνο Έτσι θα αντισταθμίσεις τις επιρροές τους.Υπάρχουν τέτοια μεγάλα δικηγορικά γραφεία στην Αθήνα,με τεράστιες δυνατότητες.Συνεργάζεσαι μαζί τους,βαθμιαία χτίζεται μια σχέση εμπιστοσύνης και λύνεις ή έστω μειώνεις κατά πολύ το πρόβλημα σου.Δεν έχει νόημα να αλλάξεις τον Μαυρομάτη,τον Μπίρδα ή τον Φωτιάδη και στην θέση τους να φέρεις εμένα ή τα άλλα παιδιά -δικηγόρους που έχουμε στο φόρουμ που μπορεί να είναι οι καλύτεροι δικηγόροι στο χωριό μας αλλά στην Αθήνα δεν τους υπολογίζει κανείς.
Έπιασα το δικηγορικό γιατί γίνεται πολύς λόγος τελευταία,αλλά και λόγω δουλειάς.Δεν μπορεί να μην συνεργάζεσαι με τους καλύτερους όταν ξέρεις ότι τόσος πολύς κόσμος σε περιμένει στην γωνία για να σε διώξει από την χώρα και να σε σπιλώσει,κόσμος που είναι ικανός να κατασκευάσει σκάνδαλο εναντίον σου από εκεί που δεν υπάρχει.
Από εκεί και πέρα βέβαια εαν ο ίδιος κρίνει ότι το προσωπικό που στελεχώνει και κινείται γύρω από την ΠΑΕ είναι το καλύτερο προφανώς και ξέρει καλύτερα
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2004
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Τετ 29 Ιαν 2020, 12:26

Για να μην πετύχει οτιδήποτε τέτοιο, πρέπει ο ΠΑΟΚ να βγει με επίσημη ανακοίνωση και να πει "δεν θέλω αλλαγή του νόμου". Όλη η Ελλάδα πιστεύει ότι ο νόμος έγινε για να μας σώσει, όλη η Ελλάδα μας φτύνει αυτή τη στιγμή, ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ, μια ανακοίνωση του τύπου "όλο είναι σκευωρία από την αρχή, η αλλαγή νόμου κομμάτι του ίδιου παιχνιδιού".
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: CostaLei, george188, icue, ivan93, markos4, renegade, TylerDurden, Zois και 35 επισκέπτες