Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό gpap » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:39

Δηλαδή να μην κατέβουμε στους αγώνες; (αν εννοείς τον αγώνα με το πέναλντι που δεν δόθηκε στον Μακ)
gpap
 
Δημοσιεύσεις: 4452
Εγγραφή: Τρί 07 Ιαν 2014, 20:40

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό george188 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:40

pilotos έγραψε:
george188 έγραψε:Τα πουτανάκια του χοντρού που κρύβονται? Τι γίνετε ρε τσάτσοι της Νδ στην πόλη, που είστε?ξημέρωσε?
Δεν φταίνε αυτοί, αλλά αυτοί που πάλι θα τρέξουν να βγουν φωτογραφίες μαζί τους και να τους σταυρώσουν

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ακόμα χειρότεροι όσοι δικοί μας συνεχίσουν δοσοληψίες με δούλους..μετράμε φίλους, ας γίνει ξεκαθάρισμα
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2730
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό gpap » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:41

τώρα ακούω στο αρένα, πως τα μέλη της επιτροπής ήταν 7, αλλά ψήφισαν μόνο οι 4, με την ψήφο του προέδρου να μετράει διπλή.

Τι γίνεται ρε;;;;;;;;;;;;;
gpap
 
Δημοσιεύσεις: 4452
Εγγραφή: Τρί 07 Ιαν 2014, 20:40

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:43

Δεν έχει σημασία. Σημασία έχει πως κάτι ... έσπασε μέσα σε κάποιους.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:44

Shaman4 έγραψε:ΙΒΑΝ, αχαριστος δεν θα γινω ποτε.
Σ ευχαριστω για ολα. Πανω απ ολα σ ευχαριστω που μου εδωσες να καταλαβω το τι γινοταν τοσα χρονια, και το τι γινετε και τωρα.
Μαλλον μας ριχνουν και εγω ετσι πιστευω καθως ο πρεζεμπορας ελεγχει τα παντα..

Φίλε μου δεν είναι τόσο ηλίθιος ο Κουλης να μας υποβιβάσει. Θα κηρύξει απευθείας εμφύλιο. Σκόνη σηκώνουν τα πιόνια του Πρεζεμπορα ώστε να μας "λερωσουν " και να μοιάζουμε για τους τρίτους, ίσα και όμοια. Θα μας ρίξουν κλασσικά και κάποιους μείον βαθμούς ώστε να κλειδώσει το πρωταθληματακι στην Εγκληματική Οργάνωση(Στα play off μόνο από εμάς και τον Βαζελο μπορεί να χάσει βαθμούς. Με -10 αντιο Ζωή) και να μας κουνάνε και το δάχτυλό πως μας εκαναν χάρη.Μαλωσα με την γυναίκα μου σήμερα, έβρισα φίλους και συναδέλφους Γαυρους και εβραίους και δεν είδα κανένα αγώνα μας σε κανένα άθλημα.Σιχαματα γαμω την Αθήνα σας....Αυγενακη ευχή σου δίνω,το παιδί σου από το εμπόρευμα του Χοντρού να το βρει!Πάω να ξεράσω....
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 5016
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό gk.box16 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:46

gpap έγραψε:Δηλαδή να μην κατέβουμε στους αγώνες; (αν εννοείς τον αγώνα με το πέναλντι που δεν δόθηκε στον Μακ)


Ακριβώς από εκείνη την ημέρα ξεκίνησαν όλα!
Άβαταρ μέλους
gk.box16
 
Δημοσιεύσεις: 897
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιαν 2017, 20:56
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό alp920 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:48

navigator11 έγραψε:Ειλικρινά, γελάω, όταν διαβάζω για το ... τραγικό νομικό τμήμα της παε. Από τη μια τραγωδία η νομική υπεράσπιση του ΠΑΟΚ αλλά "στημένες" κ οι διαδικασίες ενώπιον των σχετικών δικαιοδοτικών οργάνων. Πώς τώρα μπορεί να συνισχύουν αυτά τα δυό είναι απορίας άξιο. Κάπου μάλλον χωλαίνει η λογική μου, δεν εξηγείται.

αυτό
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2004
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:49

navigator11 έγραψε:Ειλικρινά, γελάω, όταν διαβάζω για το ... τραγικό νομικό τμήμα της παε. Από τη μια τραγωδία η νομική υπεράσπιση του ΠΑΟΚ αλλά "στημένες" κ οι διαδικασίες ενώπιον των σχετικών δικαιοδοτικών οργάνων. Πώς τώρα μπορεί να συνισχύουν αυτά τα δυό είναι απορίας άξιο. Κάπου μάλλον χωλαίνει η λογική μου, δεν εξηγείται.

Πες μου φίλε μου μια δικαστική διαμάχη που έχουμε κερδίσει...μια μονο!Γιατί εγώ θυμάμαι να τρώμε πάντα τα μούτρα μας
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 5016
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:50

Απλά αυτό που μπορεί να πει κάποιος για το νομικό τμήμα της ΠΑΕ είναι ότι κάθε μα κάθε φορά βγάζουν ένα κλίμα ότι όλα καλά δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Δηλαδή δικηγόροι στην Ελλάδα είναι δεν ξέρουν με τι μπουρδέλο έχουν να κάνουν;
ron-swanson
 
Δημοσιεύσεις: 6472
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:28

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό alp920 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:52

boogeyman77 έγραψε:
navigator11 έγραψε:Ειλικρινά, γελάω, όταν διαβάζω για το ... τραγικό νομικό τμήμα της παε. Από τη μια τραγωδία η νομική υπεράσπιση του ΠΑΟΚ αλλά "στημένες" κ οι διαδικασίες ενώπιον των σχετικών δικαιοδοτικών οργάνων. Πώς τώρα μπορεί να συνισχύουν αυτά τα δυό είναι απορίας άξιο. Κάπου μάλλον χωλαίνει η λογική μου, δεν εξηγείται.

Πες μου φίλε μου μια δικαστική διαμάχη που έχουμε κερδίσει...μια μονο!Γιατί εγώ θυμάμαι να τρώμε πάντα τα μούτρα μας

Πώς περιμένεις να κερδίσεις δικαστική απόφαση όταν είναι δικά τους μέχρι και τα πλακάκια της τουαλέτας?
Αυτά που έχουν γίνει σε βάρος μας δεν εξηγούνται με την νομική επιστήμη.Τέλος
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2004
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:58

Αυτή τη στιγμή το νομικό τμήμα είναι το μικρότερο πρόβλημα του ΠΑΟΚ.

Το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι στο επικοινωνιακό, που είμαστε σε κατάσταση άμυνας κοντρα στην μαφία.

Το επόμενο, προσωπική άποψη, είναι ο κόσμος που σήμερα στο γηπεδο ήταν πιο πεθαμένος από την ομαδα.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7711
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Δευτ 27 Ιαν 2020, 21:58

JohnDag έγραψε:
paok re niamou έγραψε:
JohnDag έγραψε:Με το μίνιμουμ με το οποίο πρέπει να ξεκινήσει τις αντιδράσεις της η ΠΑΕ είναι μήνυση στα μέλη της επιτροπής για παράβαση καθήκοντος.

Τρέξιμο στα δικαστήρια ασταμάτητα και χωρίς έλεος για όποιον πάει να βλάψει την ομάδα.

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


καπου εγραψες οτι εισαι στο δικαστικο χωρο. Βλεπεις γυρω να απονεμεται δικαιοσυνη ? στον φτωχο και απροστατευτο ο πελεκυς πεφτει παντα βαρυς, και στους προνομιουχους δεν γινεται ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.
Εκατονταδες τα παραδειγματα και οι οποιες εξαιρεσεις (Τσοχατζοπουλος) για το θεαθηναι.

Ειλικρινα γελαω οταν διαβαζω να τους παμε στα δικαστηρια, μηνυσεις και και και .......
Οταν αυτοι που αποφασιζουν λαδωνονται οι απειλουνται, δεν υπαρχει δικαιοσυνη
Καλά, εντάξει μην τρελαθούμε κιόλας και μην υποτιμάμε τη νοημοσύνη μας.

Ο Ιβάν είναι δισεκατομμυριούχος. Μπορεί να μην είναι ο ισχυρότερος στην χώρα αλλά δεν είναι και κάνα παιδάκι.

Αν αποφασίσει να τους τρέξει και ρίξει χρήμα θα μετανιώσουν την ώρα και την στιγμή.

Και ναι πιόνια είναι.

Ήρθε, όμως, η ώρα να μάθουν τα επόμενα επιδοξα πιόνια ότι δεν υπάρχει έλεος, δεν υπάρχει οίκτος.

Ολα αυτά εννοείται, παίρνοντας σαν δεδομένο ότι έχεις το δίκιο με το μέρος σου 100%.

Όταν έχεις 100% το δίκιο με το μέρος σου και έχεις την δυνατότητα αυτόν που πάει να σου κάνει κακό τον ξεσκίζεις.

Αρκετά πήγαμε με τον σταυρο στο χέρι.

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αρκετά πήγαμε με τον σταυρο στο χέρι.


Αυτη ειναι η μονη λυση στο αιλινικο μπουρδελο.

Τους στελνεις πουτανες τραβεστι ναρκωτικα και οτι γουστα εχει ο καθενας και καθε μια τους, και τους μαγνητοσκοπεις. Και μετα τους απειλεις. Ομορφα και απαλα. Και κανουν οτι τους πεις.

Ουτε οπλα ουτε τσιμεντωματα, τροπο θελει .....
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 22:01

navigator11 έγραψε:Ειλικρινά, γελάω, όταν διαβάζω για το ... τραγικό νομικό τμήμα της παε. Από τη μια τραγωδία η νομική υπεράσπιση του ΠΑΟΚ αλλά "στημένες" κ οι διαδικασίες ενώπιον των σχετικών δικαιοδοτικών οργάνων. Πώς τώρα μπορεί να συνισχύουν αυτά τα δυό είναι απορίας άξιο. Κάπου μάλλον χωλαίνει η λογική μου, δεν εξηγείται.

Κι ομως navi ..Τοτε με το χαρτι εκατσα ν ακουσω λιγο, το μετεδιδε καποιο ραδιο.Ακλονητα επιχειρηματα του στυλ "ειναι αδικο κυριε δικαστα " με κλαψουρικο υφος κλπ .Μονο ο Λακης αξιζει.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 27 Ιαν 2020, 22:03

Παντως εγω ως πρωτη ελαχιστη κινηση της παε θεωρω την προσφυγη σε πολιτικα δικαστηρια και καταθεση μυνησης για υπερβαση και παραβαση καθηκοντος προς τα μελη της επιτροπης.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 22:07

boogeyman77 έγραψε:
navigator11 έγραψε:Ειλικρινά, γελάω, όταν διαβάζω για το ... τραγικό νομικό τμήμα της παε. Από τη μια τραγωδία η νομική υπεράσπιση του ΠΑΟΚ αλλά "στημένες" κ οι διαδικασίες ενώπιον των σχετικών δικαιοδοτικών οργάνων. Πώς τώρα μπορεί να συνισχύουν αυτά τα δυό είναι απορίας άξιο. Κάπου μάλλον χωλαίνει η λογική μου, δεν εξηγείται.

Πες μου φίλε μου μια δικαστική διαμάχη που έχουμε κερδίσει...μια μονο!Γιατί εγώ θυμάμαι να τρώμε πάντα τα μούτρα μας


Η απάντησή μου είναι το ποστ, που έκανες κοουτ, φίλε. Στις κρίσιμες "νομικές" μάχες, που έχουν δοθεί τα τελευταία χρόνια - ας εστιάσουμε σε αυτές μιας και είναι ισχυρότερος από ποτέ ο ποδοσφαιρικός ΠΑΟΚ - δικάστηκε ο ΠΑΟΚ βάσει στοιχείων πραγματικών; Τη στιγμή που συντάσσονταν συμπληρωματικές διαιτητικές εκθέσεις "καταδικαστικές" σε βάρος μας σε δευτερότριτο του αγώνα χρόνο, συντεταγμένες από δικηγόρους, και έλεγαν οι "δικάζοντες" πως δίνουν στους δικηγόρους μας ένα μισαωράκι για να τις μελετήσουν και να συνεχιστεί το διαδικαστικό; Πολύ φίλος μου δικαστής, γαύρος, μου είχε πει τότε πως ο κ@ποδίστριass, πέρα από κομπλεξικός γενικά, δεν είχε ιδέα με τι είδους μπάλα παίζεται το ποδόσφαιρο.
Θα το ξαναγράψω για πολλοστή φορά. Θα θέλατε σαν επαγγελματίες όλοι εσείς, που διατυπώνετε διαρκώς το συγκεκριμένο επιχείρημα κατά των νομικών της παε, να δεχόσαστε τέτοια κριτική απαξίωσης, εφόσον δραστηριοποιούσασταν σε έναν κλάδο όπως ο δικαστικά αθλητικός ή και εν γένει δικαστικός;
Τελευταία επεξεργασία από navigator11 και Δευτ 27 Ιαν 2020, 22:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες