7.Omar El Kaddouri

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Δευτ Φεβ 11, 2019 2:29 pm

wickerman έγραψε:Διαφωνώ με το ότι θα μπορούσε να είχε φάει κόκκινη και να γίνει μοιραίος. Ο διαιτητής(που εμένα μου φάνηκε εξαιρετικός παρότι σε πολλούς σας δεν άρεσε, βγαλμένος από Premier League γι' αυτό κι έγινε τόσο ανοιχτό και ωραίο παιχνίδι με πάνω κάτω την μπάλα, ανεξάρτητα αν έκανε κάποια λάθη) έδειξε από την αρχή τις διαθέσεις του, έδειξε στους παίχτες ότι οι βουτιές δεν θα επιβραβευθούν και ότι θα αφήσει το παιχνίδι να παιχτεί, επομένως δεν πρέπει να πέφτουν κάτω με το παραμικρό. Επίσης έδειξε ότι δεν θα βγάλει πολλές, ούτε με ευκολία, κάρτες. Άρα όπως εμείς λέμε για τις μπουνιές του Cisse και τι άλλο δεν θυμάμαι, έτσι κι αυτοί θα μπορούσαν να πουν για το τάκλιν του Shakhov, όρεξη να έχετε να μαλώνουμε όλη μέρα για το ποιον αδίκησε και ποιον ευνόησε. Για εμένα έπαιξε όπως πρέπει να παίζουν όλοι οι διαιτητές στα ντέρμπι ώστε να βλέπουμε εμείς οι θεατές ποδόσφαιρο κι όχι θέατρο σκιών. Οι παίχτες πήραν το μήνυμα από τον διαιτητή και συμπεριφέρθηκαν αναλόγως μπαίνοντας πολύ δυναμικά στην πλειοψηφία των διεκδικήσεων, το ίδιο έκανε κι ο Kaddouri(μάλιστα νομίζω πως τους εκθέσαμε λίγο γιατί πήραμε σχεδόν την πλειοψηφία των δυνατών διεκδικήσεων). Μόνο αν γινόταν κάποιο πολύ σκληρό μαρκάρισμα(π.χ. με τις τάπες) υπήρχε περίπτωση να έβγαζε την κόκκινη από την τσέπη ο Ισπανός.

+1
Και εγω ετσι το ειδα ζωντανα εντος γηπεδου,κρατησε ισορροπιες και αφησε να εξελιχθει το παιχνιδι.
theo-drama

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ Φεβ 11, 2019 7:02 pm

john4serres έγραψε:Από τότε που μίλησε με Ιβάν, μιλάμε για άλλον παίκτη.

Από τότε που πήρε την υπόσχεση ότι θα πάει στην Ιταλία.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό pxp920 » Δευτ Φεβ 11, 2019 7:03 pm

Στη λιστα παικτων που δεν θα ηθελα να συνεχισουν ειναι 3ος (μετα απο Λημνιο και Πελκα) αλλα χθες εκανε πολυ καλο παιχνιδι. Αχρειαστη βεβαια η ενεργεια με το φαουλ στον Σα -- αν ειχαμε Ελληνα διατητη θα τον ειχε πεταξει εξω και δεν θα ειχε και 100% αδικο (διοτι ειναι αχρειαστη τελειως ενεργεια).
Άβαταρ μέλους
pxp920

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ Φεβ 11, 2019 7:11 pm

Ο τύπος έχει αφοσιωθεί πλήρως στην αποστολή του. Δεν ξέρω αν φύγει ή μείνει μετά το τέλος της σεζόν αλλά βλέποντας τη φάση του 2ου γκολ μας, πριν ακόμα σκοράρει ο Μπίσε, έχει ξεκινήσει ... επιθετικό σπριντ προς το μέρος του. Που άλλες εποχές θα είχε μείνει εκεί που ήταν καρφωμένος είτε θα πήγαινε ράθυμα προς την περιοχή των πανηγυρισμών. Δεν ξέρω τι του είπε ο Ιβάν στη συνάντησή τους αλλά δείχνει άλλη διάθεση.
"Το τσίρκο που 'χω στήσει, το υπόγειο μαγαζί
βουλιάζει και με παίρνει κι εμένανε μαζί.
Βουτάω το μαύρο χιούμορ σε έγχρωμη οπή
και δάχτυλο Κυρίου μου γνέφει σιωπή."
Άβαταρ μέλους
navigator11

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ Φεβ 11, 2019 7:50 pm

η χαρά του στο βίντεο της παρακάμερας είναι αληθινή και αποκαλυπτική
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI

Δημοσίευσηαπό sal » Τρί Φεβ 12, 2019 6:47 am

john4serres έγραψε:Από τότε που μίλησε με Ιβάν, μιλάμε για άλλον παίκτη.

Παρότι μπορώ να χρησιμοποιήσω την συνάντηση με τον Ιβάν ως δικαιολογία για την μεταμόρφωση του, δε θα το κάνω, αντίθετα θα κάνω κωλοτούμπα για όσα έχω πει για αυτόν, ήταν εκπληκτικός χθες! Ο Λουτσέσκου μου έβαλε τα γυαλιά που ήθελε να μείνει τόσο πολύ
Άβαταρ μέλους
sal

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: prist64, wickerman και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler