7.Omar El Kaddouri

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Πέμ 24 Ιαν 2019, 10:46

Dimg4 έγραψε:
sn0ufel4 έγραψε:Δε πα να χτυπάτε κάτω τον κωλο σας και τον εγωισμό σας ο Λουτσέσκου τον Καντουρί τον είχε βασικό και σημαντικό γρανάζι στη μηχανή του και ήθελε να μείνει. Και για αυτόν είναι σημαντική απώλεια άσχετο τι λέμε εμείς


Ησουν μπροστα οταν μιλησαν και αν εδωσε το οκ για να φυγει?


λογικα θα αλλαξε γνωμη μεσα σε μια μερα ε?
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10243
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 24 Ιαν 2019, 10:48

Οχι ειναι πιο λογικο να κρατησεις εναν παικτη μπλαζε που δε θελει να μεινει.
Dimg4
 

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό beeman » Πέμ 24 Ιαν 2019, 11:04

Κακο χρονικό σημείο να φύγει.
Παίκτης που σίγουρα όμως δεν θα είχε μέλλον στην ομάδα.
Κατώτερος των περιστάσεων.
Αλλά παίκτη που θέλει να φύγει δεν μπορείς να τον κρατήσεις.
Θα ξεχαστεί γρήγορα.

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
beeman
 
Δημοσιεύσεις: 208
Εγγραφή: Τετ 31 Ιαν 2018, 10:43

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Πέμ 24 Ιαν 2019, 11:07

Η αίσθησή μου είναι πως είναι καλός παίκτη αλλά βοήθησε λίγο.
Έδωσε λύσεις στον προπονητή ως προς την κατάρτιση της ενδεκάδας, αλλά πιστεύω είχε σκοπό απλά να πάρει παιχνίδια για να γυρίσει στο καμπιονάτο.
Φυσικά δεν είναι μομφή στον επαγγελματισμό του. Απλά ενδόμυχα πίστευε ότι αργά ή γρήγορα θα φύγει.
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Nikos 74 » Πέμ 24 Ιαν 2019, 11:12

Όταν μάθαμε πως θα έρθει μεσοεπιθετικος που έπαιζε στην Ναπολη, σε καλή ηλικία και με καλά νούμερα εκεί, περιμέναμε τον ηγέτη του νέου ΠΑΟΚ. Αυτό που τελικά είδαμε είναι έναν ρολιστα ποδοσφαιριστη που έχει επίπεδο, αλλά δεν προσπάθησε να το φανερωσει. Μπλαζε εμφανίσεις χωρίς κάτι το ουσιαστικό, που έγιναν πιο δυναμικές τις 3 τελευταίες εμφανίσεις, λόγω του ενδιαφέροντος των Ιταλών. Δεν ενδιαφέρθηκε να δεθει με τον ΠΑΟΚ, πήρε πολύ περισσότερα από αυτά που πρόσφερε, στο καλο και από το πεζοδρόμιο! Σημασία έχει μόνο η σωστή αντικατάσταση του από την ομάδα.
Nikos 74
 
Δημοσιεύσεις: 1429
Εγγραφή: Τρί 20 Νοέμ 2018, 19:48

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Πέμ 24 Ιαν 2019, 12:18

Nikos 74 έγραψε:Όταν μάθαμε πως θα έρθει μεσοεπιθετικος που έπαιζε στην Ναπολη, σε καλή ηλικία και με καλά νούμερα εκεί, περιμέναμε τον ηγέτη του νέου ΠΑΟΚ. Αυτό που τελικά είδαμε είναι έναν ρολιστα ποδοσφαιριστη που έχει επίπεδο, αλλά δεν προσπάθησε να το φανερωσει. Μπλαζε εμφανίσεις χωρίς κάτι το ουσιαστικό, που έγιναν πιο δυναμικές τις 3 τελευταίες εμφανίσεις, λόγω του ενδιαφέροντος των Ιταλών. Δεν ενδιαφέρθηκε να δεθει με τον ΠΑΟΚ, πήρε πολύ περισσότερα από αυτά που πρόσφερε, στο καλο και από το πεζοδρόμιο! Σημασία έχει μόνο η σωστή αντικατάσταση του από την ομάδα.

Αυτό ακριβώς μέχρι τελείας.
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 5016
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό giagoylas4 » Πέμ 24 Ιαν 2019, 12:33

sn0ufel4 έγραψε:Δε πα να χτυπάτε κάτω τον κωλο σας και τον εγωισμό σας ο Λουτσέσκου τον Καντουρί τον είχε βασικό και σημαντικό γρανάζι στη μηχανή του και ήθελε να μείνει. Και για αυτόν είναι σημαντική απώλεια άσχετο τι λέμε εμείς

Ξανά πες το


Όταν φεύγει παίκτης ο οποίος είναι 7ος σε συμμετοχές και 12ος λεπτά για τον προπονητή σίγουρα είναι απώλεια.
Από κει και πέρα ι καθένας μπορεί να βάζει την εγωιστική άποψη του πάνω από τα θέλω του προπονητή.

Και Μ αρέσει γιατί πολλοί απ αυτούς σε διάφορες άλλες στιγμές έχουν κράξει την οικογένεια Σαββίδη γιατί δεν ικανοποιεί τα θέλω του προπονητή
Άβαταρ μέλους
giagoylas4
 
Δημοσιεύσεις: 471
Εγγραφή: Τρί 11 Νοέμ 2008, 01:03

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Πέμ 24 Ιαν 2019, 13:21

Μαυρο Χιονι έγραψε:Παικταρας! Μόνο με καλύτερο παίκτη πρέπει να αντικατασταθεί, και μόνο το καλοκαίρι! Ως τότε δε πάει πουθενά!


Μαυρόγατα είμαι ο ατιμος! Τον λέω παικταρα και μετά από μια ώρα φεύγει για την Πάρμα! Κάτσε να τσεκαρω κατι στου ουαρντα...
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9920
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό Nikos 74 » Πέμ 24 Ιαν 2019, 14:21

Πες και για Χατσεριντι παικταρας. Μετά για Λεβεκ.
Nikos 74
 
Δημοσιεύσεις: 1429
Εγγραφή: Τρί 20 Νοέμ 2018, 19:48

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 24 Ιαν 2019, 14:22

:mrgreen:
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90095
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό falconakis » Πέμ 24 Ιαν 2019, 15:41

Καλό δρόμο δεν νομίζω ότι προσπάθησες να δέσεις με την ομάδα. Ξέρεις μπάλα αλλά σ εμάς δεν έδειξες όσα μπορούσες...Καλή τύχη στην συνέχεια...

Στάλθηκε από το Neffos C5 Max μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ μαζί σου μέχρι θάνατο!
Άβαταρ μέλους
falconakis
 
Δημοσιεύσεις: 1793
Εγγραφή: Παρ 31 Ιαν 2014, 21:39

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Πέμ 24 Ιαν 2019, 17:37

Ένα αποχαιρετιστηριο γκολ και στο καλό.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό vs40 » Πέμ 24 Ιαν 2019, 17:56

Ελπίζω να μην τον βάλει βασικό τον Καντουρή την Κυριακή. Ας μπει μετά το 2-0, μην τυχόν γκελάρουμε. Είναι ένας παίκτης που βάζει πάνω από όλα της πάρτη του και επειδή θέλει να φύγει διακαώς από το ελληνικό πρωτάθλημα, δε θα ρισκάρει πιθανό τραυματισμό. Θέλει όμως να παίξει. Θέλει να γράψει άλλη μια μπλαζέ συμμετοχή.
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5281
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Πέμ 24 Ιαν 2019, 18:23

ΛΟΥΤΣΕΣΚΟΥ έγραψε:«Ήταν, είναι και θα είναι σημαντικοί παίκτες για εμάς, είναι παίκτες που είναι απαραίτητοι όσον αφορά τον τρόπο παιχνιδιού μας, την χημεία που υπάρχει στο σύνολο. .............
.................
.................
Την ίδια ώρα, ένας παίκτης αν αποφασίσει να μείνει στην ομάδα θα πρέπει να είναι απόλυτα συγκεντρωμένος και να μην έχει το μυαλό του αλλού.


ΕΛ ΚΑΝΤΟΥΡΙ έγραψε:"Δεν ξέρω ακόμα πως θα εξελιχθούν οι διαπραγματεύσεις. Θα δούμε τις επόμενες ημέρες τι θα προκύψει. Θέλω να επιστρέψω στη Serie A, αλλά δεν εξαρτάται μόνο από εμένα. Ελπίζω να πάνε όλα καλά...


Εσεις που αναφεροσαστε διαρκως στα θελω του προπονητη, καλα θα κανετε να τα ερμηνευετε στο συνολο τους και οχι κρατωντας μονο το αποσπασμα που εξυπηρετει τα επιχειρηματα σας.

Τα θελω του προπονητη λοιπον, σωστα ερμηνευομενα, ειναι: Ειναι παικταρας και μου ειναι απαραιτητος, αλλα αν το μυαλο του ειναι αλλου τι να τον κανω;
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 7.Omar El Kaddouri

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 24 Ιαν 2019, 18:40

Και δεν είναι πρώτη φορά που (φέρεται να) το διαλαλούσε ο Ομάρ. Γουστάρει Ιταλία ο άνθρωπος, τι να γίνει! Αν πια τόσο τον θέλει ο κοουτς, ας δοκιμάσει μόνος του να τον μεταπείσει. Μιας κι ακόμα, γράφεται, δεν έχει δοθεί επίσημη απάντηση από την πλευρά μας.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες