Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 28 Ιούλ 2017, 13:24

GiorgosAtha έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:Δεν χάσαμε, αλλά κάποια στιγμή στο β΄ ημίχρονο οι τελικές ήταν 10-2 υπέρ της Ολιμπίκ.

Απόστολε... το ψέμα της στατιστικής που το διαβάζει όπως θέλει ο καθένας...
Αν εγώ έχω 15 συρτά σουτ από το κέντρο και όλα πάνε εστία στην αγκαλιά του τέρματοφύλακα ενώ εσύ ένα στο δοκάρι... η στατιστική θα γράψει 15(15) - 1(0) τελικές. Βάση αυτής είχα περισσότερες πιθανότητες να σε κερδίσω. :mrgreen:
Το ότι ψηφίζεται ο Rey ΜΒΠ δεν μου λέει κάτι... μπορεί μόνο λόγο του πάθους του -μπινελίκια-, το ότι ήταν σταθερός, το ότι είναι νέος, στο ότι δεν υπήρχε άλλος που απλά να είναι άνω του μετρίου -πλην Taz- κτλ. Πάντως δεν κινδυνέψαμε τόσο όσο θέλουν να μας πείσουν... μη τρελαθούμε και τελείως. Σε λίγο θα διαβάσω πως την γλιτώσαμε στο τσακ που δεν φάγαμε 5!


Να αγιάσουν τα δάχτυλά σου ρε φίλε μου! Φτάνει ρε με αυτήν την κωμωδία. Λες και ουσιαστικά κινδύνεψε η ομάδα! Μια γαμημένη σημαντική ευκαιρία έχασαν οι Ουκρανοί, πλην γκολ. Εκείνη την κεφαλιά μέσα από τη μικρή περιοχή που πήρε μόνος του ενας δικός τους στο β ημίχρονο και την έστειλε άουτ! Εκείνη, οκ, να την εκλάβουμε σαν επικίνδυνη φάση! Προσπαθείτε τώρα να μας πείσετε ότι η υπερπληθώρα καμμένων σουτ, ΚΑΜΜΕΝΩΝ, με τελικό προορισμό το Βλαδιβοστοκ αντί το τέρμα του Ρέι είναι λόγος να ανάψουμε λαμπάδες στον Άγιο Παντελεήμονα! Δε λέμε ότι δεν είναι για προβληματισμό το πώς έφτασαν οι Ουκρανοί να τραβάνε τις τσαρουχιές τους. Προφανέστατα και κάτι δε λειτούργησε διόλου σωστά. Κι όχι μόνο ως προς την αμυντική συμπεριφορά. Όλοι το καταλάβαμε, οκ. Αλλά στο τέλος θα αρχίσουμε να πιστεύουμε ότι θα συντελεστεί ΤΟ έγκλημα μη απονομής ποδοσφαιρικής δικαιοσύνης, αν την άλλη Πέμπτη προκριθούμε εμείς, ακόμα και με παρεμφερή εμφάνιση της χτεσινής ...
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό nothu » Παρ 28 Ιούλ 2017, 13:24

Με Φωτακι μονο θα δουμε φως.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5028
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 28 Ιούλ 2017, 13:34

ΑποστόληςΑ έγραψε:
eorptol1 έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:[quote="eorptol1"]Τελικές με κατι σουτ στα περιστέρια από 40 μέτρα

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μην τα μηδενίζεις όλα. Ο Rey ψηφίζεται ως MVP.
Τα σουτ που έκαναν δεν τα είδες; ένα καλό το έβγαλε ο Ρέι, τα άλλα ήταν ότι να ναι.... Ο Ρέι βγήκε mvp λόγω της απόκρουσης αλλά και της ασφάλειας που ενέπνεε.... Όταν ειμασταν άλλου για αλλού

Ακριβώς. Είμασταν αλλού γι' αλλού. Το πού πήγαν οι τελικές τους έχει να κάνει με την δική τους ανικανότητα. Με την δική μας ανικανότητα έχει να κάνει το ότι επιτρέψαμε να κάνουν 10 τελικές και ότι εμείς δεν μπορέσαμε να κάνουμε παρά μόνο 2.[/quote]Αποστολη αν σουτάρω λίγο μετά το κέντρο όπου να ναι τι πάει να πει αυτό; ότι είμαι ανίκανος επιθετικά δεν πανα κάνω 60 σουτ τελικές.... Μια φάση επικίνδυνη κάνανε εκτός του σουτ που έβγαλε ο Ρέι

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Παρ 28 Ιούλ 2017, 14:06

Demir έγραψε:Η ομαδα πέρσι με τιφλιδά ήταν χειρότερη..οπότε παρα τον προβληματισμό ας μην μηδενίζουμε τα πάντα... χθες η Αϊντχόβεν έχασε στην έδρα της απο ενα χωριό και η κοπενχαγη απο τα σκοπιά.... ειναι περίεργα τα ματς τέτοια περίοδο...


Φίλος να σε θυμίσω κάτι το Ρόστερ είναι ίδιο με προσθήκη Mak&Ray η ομάδα μας έπρεπε απ το χωριό αυτό να μπει μεσα κ να το ξεπατώσει παραλίγο θα χάναμε αν ειδες το ματς με ευκαιριες που χανανε.
:arrow:
Εμεις δν αλλαζαμε ούτε 1 μπαλιά.
:arrow:
:arrow: Δεν μηδενιζουμε τίποτα φιλος απλά λέμε την αποψη μας το πως εδώ τα αλλα αδερφια ΠΑΟΚια λέμε&φωναζουμε για μεταγραφές να καλυφθούν τα κενά.
:arrow:
Στον επαναληπτικό αν παίξουμε όπως παίξαμε χθες πάει κ το Eυροπα(σε ξαναθυμιζω το ιδιο ροστερ περυσι με τον Ιβιτς καναμε 20 ευκαιριες"αλλο αν δεν εμπαινε η μπαλα στ πλεκτο" χθες αν δεν ήταν ο Ενρικε να το βαζε εδω θα είμασταν σαν την Μεγαλη Παρασκευή.
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3327
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 28 Ιούλ 2017, 14:12

Εσύ δηλαδή είδες ευκαιρίες χαμένες από το ... χωριό; Και δε μηδενίζετε εσείς τίποτα. Ποτέ! Προκειμένου να φουσκώσουμε τα πράγματα ας γράφουμε ότι αδικήθηκαν που δε μας έριξαν άλλα 2 γκολ τουλάχιστον.
:mrgreen: :opaokara:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 28 Ιούλ 2017, 14:21

Υπερβολικές πι αρνητικές ετυμηγορίες για την εποχή
Οχι οτι δεν υπαρχουν αρνητικά αγωνιστικα κ οργανωτικά αλλα υπαρχει χρόνος αν ερθει αντίστοιχος τιαμ δε θα κράξω μιχελ κ Σταν οαντως


Αποψη μερικούς δεν το περιμενα εδω μεσα

Ναι τσε εσενα λεω
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό efthimis_paok » Παρ 28 Ιούλ 2017, 14:22

Επιστροφή canas στην Ισπανία (real betis)? παίρνουμε 2 χάφ (6-8) μαζί με στόπερ και αλλάζει όλη ομάδα.
Άβαταρ μέλους
efthimis_paok
 
Δημοσιεύσεις: 2491
Εγγραφή: Παρ 22 Απρ 2011, 21:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Παρ 28 Ιούλ 2017, 14:29

Info's: gazzetta
:arrow:
Μπογκντάνοφ: «Πάμε για πρόκριση, δεν είμαστε χειρότεροι από τον ΠΑΟΚ»

Με αναπτερωμένο ηθικό μετά την ισοπαλία στο Κίεβο κόντρα στον ΠΑΟΚ, ο μέσος της Ολυμπίκ Ντόνετσκ Αντρέι Μπογκντάνοφ δίνει σύνθημα πρόκρισης ενόψει της ρεβάνς στην Τούμπα!

Ο ΠΑΟΚ δεν φοβίζει την Ολυμπίκ Ντόνετσκ σύμφωνα με όσα υποστηρίζει ο Αντρέι Μπογκντάνοφ.

Ο 27χρονος μέσος με δηλώσεις του τόνισε πως η ουκρανική ομάδα θα μπορούσε να επικρατήσει του «Δικεφάλου», ενώ σημειώνει πως η πρόκριση είναι 50-50!

«Είχαμε καλές στιγμές και είναι κρίμα που δεν νικήσαμε. Τα πάντα θα κριθούν στον επαναληπτικό. Νομίζω πως πλέον ο ΠΑΟΚ θα μας σεβαστεί και δεν θα μας υποτιμήσει. Πάμε στην Ελλάδα για τη νίκη.

Η πρόκριση είναι 50-50. Έπρεπε να πιέσουμε ακόμα περισσότερο τον αντίπαλο μας. Ίσως μας έλειψε η εμπειρία επειδή είμαστε νέα ομάδα».

Ο Μπογκντάνοφ παράλληλα δεν έκρυψε την απογοήτευση του για το γεγονός πως ο ΠΑΟΚ βρήκε δίχτυα σε μια από τις ελάχιστες ευκαιρίες του προς τα καρέ του Μαχαράτζε.

«Ο ΠΑΟΚ δεν μας εξέπληξε καθόλου. Θεωρώ δεν είμαστε χειρότερη ομάδα, ούτε υστερούμε σε ατομικό επίπεδο. Είναι κρίμα που ο ΠΑΟΚ έκανε μια φάση σε 60 λεπτά και κατάφερε να σκοράρει».
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3327
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ace1979 » Παρ 28 Ιούλ 2017, 14:33

efthimis_paok έγραψε:Επιστροφή canas στην Ισπανία (real betis)? παίρνουμε 2 χάφ (6-8) μαζί με στόπερ και αλλάζει όλη ομάδα.


Που το είδες για κανιας?
με την δινουν οι μεταγραφες
Άβαταρ μέλους
ace1979
 
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Σάβ 20 Μάιος 2017, 14:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό efthimis_paok » Παρ 28 Ιούλ 2017, 14:38

Ψάχνει η betis μπακ απ του κουαρνταντο και διάβασα ότι έχει στη λίστα τον κανιας. Έχει κάποιες μέρες.
Δεν τοδωσα σημασία, και απλά τώρα κάνω σκέψη.
Άβαταρ μέλους
efthimis_paok
 
Δημοσιεύσεις: 2491
Εγγραφή: Παρ 22 Απρ 2011, 21:50

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Odi » Παρ 28 Ιούλ 2017, 14:51

Η ομάδα στην Τιφλίδα ήταν χειρότερη;

Η ομάδα που κέρδισε 0-3, έδειξε δουλεμένη στα στημένα βάζοντας δύο γκολ, έδειξε δουλειά στις αντεπιθέσεις από όπου και έγινε το 0-3, είχε κατοχή μπάλας και κυριαρχία ήταν χειρότερη από το χθεσινό τουρλουμπούκι;

Ήμαρτον.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11058
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό che4 » Παρ 28 Ιούλ 2017, 14:51

MANIAKOS έγραψε:Υπερβολικές πι αρνητικές ετυμηγορίες για την εποχή
Οχι οτι δεν υπαρχουν αρνητικά αγωνιστικα κ οργανωτικά αλλα υπαρχει χρόνος αν ερθει αντίστοιχος τιαμ δε θα κράξω μιχελ κ Σταν οαντως


Αποψη μερικούς δεν το περιμενα εδω μεσα

Ναι τσε εσενα λεω



μακροπρόθεσμα θα δικαιωθώ


ο στανογιεβιτς ετοιμάζει βαλίτσες θα το δεις


σεν περιμένεις να εχω απαίτηση να καταπιούν το χωριό απ τα αποδυτήρια και εγω δε θα περίμενα απο σενα να μικραίνειΣσ τοσο τον ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 28 Ιούλ 2017, 14:55

ΜΑΛιστα μικραίνω τον ΠΑΟΚ ....

Τεσπα δε θα μου ανεβάσεις την πίεση βαν μη μπορω να φάω σαλαμι μετα...
Δε θα σου κανω αυτη τη χαρη
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό che4 » Παρ 28 Ιούλ 2017, 14:57

εμένα που με εχει ανεβάσει ο στανο την πίεση ποιος θα μου την κατεβάσει η σοκολάτα
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2017 ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Παρ 28 Ιούλ 2017, 14:58

Σοδομα και Γομορα
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 33 επισκέπτες