8. Amr Warda

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 17:55

mirlas έγραψε:
sourmenetes έγραψε:
mirlas έγραψε:ποια πειθαρχια τωρα ?κλαιν... εμεις γουσταρουμε παιχτες που ειναι ντιβες και δεν θελουν ν περνανε καν εργομετρικα , εμεις γουσταρουμε παιχτες που οποτε τρωνε παγκο θα κανουν μανουρα , εμεις γουσταρουμε παιχτες που οταν τους καβλωσει δεν πατανε καν στην προπο .... θα ηθελα να ηξερα τι θα γινοταν αμα περνουσε του ουαρντα και οι συμπαιχτες του επερναν το μηνυμα οτι μαγκα κανε οτι γουσταρεις δεν υπαρχουν κανονες στο ρδελο μας,σημερα δεν θα ειχαμε καν ομαδα...πακεταρισμα και στην χαλκιδονα ο σικαμπαλα απο τα λιντλ,αρκετα ......

Μη συνεχιζεις και συ σ αυτο το υφος, σε παρακαλω.


ενταξει ρε μαγκα γραφε μονο εσυ στο φορουμ και πιστευω μετα ολα θα ειναι τέλεια εδω μεσα, ελεος λιγο σουρμενε , και προχθες ακομα και βαν μου εκανες χωρις καν να εχεις διαβασει τι εγραψα , γελανε και τα τσιμεντα πλεον. τεσπα ετσι δεν γινεται δουλεια και κουρασε το θεμα να μας κανεις τον κηδεμονα ανεφ λογου...


1)Εριξα μπαν κατα λαθος για αυτο και το αναιρεσα
2)Γελανε τ τσιμεντα με ποιον??? με μενα??
3)Δε σου κανω κανενα κηδεμονα. Υπαρχουν κανονες τους οποιους δε θελετε να τηρησηετε.

Πραγματικα κουρασε το θεμα με δυο τυπους που τσακωνονται μονιμως για τον Ουαρτνα
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό matrixxakos4 » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 18:53

sourmenetes έγραψε:1)Το οτι ζητησες μπαν, δε σημαινει οτι το εφαγες μονο γιατι το ζητησες.Σου εχω κανει επανειλημμενα συστασεις για το υφος σου. Εκφρασεις αυτο ειναι το υφος μου και αν θες δεξου το, μην της λες σε μενα. Οι κανονες ειναι κανονες.

2)Συσταση εγινε και στο μιρλα, βεβαια γιατι να το δεις....

3)Οταν λες βαφτιζουμε ""πήραμε το μήνυμα" την κωλοφαρδία σε "επαγγελματική νίκη " την κακη φυσική κατάσταση σε "έχουμε το μυαλό μας στο πρωτάθλημα" , αυτα πρωτον τι σχεση εχουν με το τοπικ του ουαρντα και κατα δευτερον γιατι λαμβανεις υποψιν σου μονο οσα θες???
Γιατι υπαρχουν αλλα τοσα ποστ, μη σου πω και περισσοτερα, που λενε αλλα πραγματα. Αυτα προφανως δε τα βαζεις γιατι δε συμφερουν τη κουβεντα.

Πρωτος εγω ανοιγοντας τα παραλειπομενα με βιντι μιλησα για ντροπη.

4)Στη συνεχεια ανακατευεις τα παντα για να μας πεις οτι ολοι οι αλλοι κανουν λαθος, εκτος του ουαρντα. Ποιο το νοημα??

5)Και τελειωνεις μ αυτο:" Βασικά δεν με ενδιαφέρει καν έχω λημνιο , ελ καντουρι , θα επιστρέψει και ο βραζιλιάνος απο τα λιντλ ολα καλα :)" ειρωνευομενος τους παικτες του ΠΑΟΚ.


Και μετα απο ολα αυτα σε ενοχλει που σου κανω παρατηρηση


Φιλε και γω θα ηθελα να παιξει παραπανω ο ουαρντα και να παρει ευκαιριες αλλα Α)δεν ειναι η καουρα μου ο Ουαρντα, για να αναφερομαι σχεδον σε ολα τα ποστ για τον αιγυπτιο και Β) θεωρω οτι δινει δικαιωματα και ο ιδιος.
Ξαναλεω ομως οτι πρεπει να παρει παραπανω ευκαιριες.

Απο το σημειο του να λεω οτι πρεπει να παρει παραπανω ευκαιριες, μεχρι να τα βαζω με ολους τους αλλους για τον Ουαρντα, ειναι τραγικο!


στο 3) που λες έχουν σχέση , ο λουτσεσκου μετά το ματς με βιντι έκανε δηλώσεις που με λίγα λόγια λέει πως τα ματς της Ευρώπης ήταν κάπως "αδιάφορα" αλλά έβγαλε εκτός τον παίχτη γιατί εκτέλεσε ένα φαουλ απευθειας! με ακόμα λιγότερα λόγια θέλω να πω πως αυτά που λέει δεν αντιπροσωπεύουν την πραγματικότητα!

για το 2) σύσταση έκανες στον μιρλα στον άλλον τον παοκι94 που έγραφε για ανατροφές κτλπ και όταν του ζήτησα να αναλάβει τις ευθύνες και να έρθει να μου τα πει απο κοντά μου εριξες μπαν ! και σε ξανα λεω το μπαν δεν με ενδιαφέρει γιατί το ζήτησα εγω νωρίτερα γιατί θα έγραφα πολύ χειρότερα πράγματα αλλά εξήγησε μου , νομίζεις οτι θα κάθομαι να προσβάλει και θα κάνω την κότα και για να σε προλαβω ναι και εγω μιλάω άσχημα αλλά δεν θα κρυφτώ πίσω απο την οθόνη μου, θα αναλάβω την ευθύνη αν φταίω θες μπαν πες το όπως θέλεις! άμα κλέψεις εναν κλέφτη θεωρείτε κλεψιά φίλε...

για το 4) καλά σε πείραξε οτι ειρωνεύομαι τον ελ καντουρι και τον λημνιο για τον τρόπο παιχνιδιού τους ? τι πρεπει να πω? πως είμαι ευχαριστημένος? Δηλαδή στο γήπεδο όταν καμιά φορά γιουχαρουμε την ομάδα τι πρέπει να γίνει?

δεν ξέρω τους κανόνες του φόρουμ αλλα νόμιζα πως είμαι σε οπαδικο φορουμ του ΠΑΟΚ αν κάνω λάθος θα τους διαβάσω τώρα.
Άβαταρ μέλους
matrixxakos4
 
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 11:42
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 19:01

Ακριβως.
Διαβασε τους κανονες


Αρα και γω ειμαι σε οπαδικο φορουμ του ΠΑΟΚ καντηλιαζω οποιον θελω.το ιδιο κανω και στο γηπεδο.
Δεν ειναι λογικη αυτη
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό mirlas » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 20:49

sourmenetes έγραψε:

1)Εριξα μπαν κατα λαθος για αυτο και το αναιρεσα
2)Γελανε τ τσιμεντα με ποιον??? με μενα??
3)Δε σου κανω κανενα κηδεμονα. Υπαρχουν κανονες τους οποιους δε θελετε να τηρησηετε.

Πραγματικα κουρασε το θεμα με δυο τυπους που τσακωνονται μονιμως για τον Ουαρτνα



1) oι μεγαλες προσωπικότητες ποτε δεν παιρνουν αποφασεις εν θερμο...

2) κατσε να ρωτισω τα τσιμεντα να μου πουν ... τωρα τι ερωτηση ειναι αυτη?

3)ενωτικε σουρμενετες εισαι ακριβός στα πίτουρα και φτηνός στ' αλεύρι...πχ σε σοβαρα θεματα οπως αυτο που προέκυψε με καποιον που μιλουσε για την γυναικα συνοπαδου με ονομα γιαγκουλας, ολα καλα ετσι ? για ενα τοσο σοβαρο θεμα δεν λες τπτ ολα καλα...με το που πει κατι ποδοσφαιρικο ο μιρλας με την μια μου βγαζεις τις 10 εντολες να τις διαβασω , πως το βλεπεις ολο αυτο στεκει? μιλαμε για γυναικα συνοπαδου, απλα ξεφτιλα κ ντροπη η φαση......

4) κανεις δεν τσακωνετε , μιλαμε με ορους καφενειου οπως ο απλος λαος εκει εξω ...σε φορουμ του ΠΑΟΚ ειμαστε οχι στο καλομοιρα.gr

5)οποιος πει κατι για τους παιχταραδες σου μπισεσβαρ η ουαρντα τον εχεις στην διοπτρα στα 800 μετρα ...λεει μλκια για ουαρντα ο ντιμτζι4 του κανεις μπαν για 2 εβδομαδες , λεω εγω κατι για ουαρντα μου κανεις βαν για 2 εβδομαδες αλλα το εβγαλες μετα την λαικη κατακραυγη.... τωρα τι ειναι αυτο? εχει ορο στους κανονες οτι οποιος πει μαλακια για τα πουλεν του σουρμενετες τρωει μπαν?

6) εκτος απο ολα αυτα εμφανίζεις κ παραβατικη συμπεριφορα με ειρωνιες στο θεμα ομαρ , ρεαλ και ετσι ...
mirlas
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Τετ 26 Σεπ 2018, 20:32

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό nickgg » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 21:32

παιδια συγνωμη ακουω διαφορα
Ας τον βαλουν 10 λεπτο
Ας τον βαλουν 2-3 ματς... κλπ

Ποιοι δηλαδη να τον βαλουν; ενας ειναι ο κοουτς.
Δηλαδη υπαρχει καποιος που πιστευει οτι ο Λουτσεσκου δε ξερει τι ρδελομπου ηταν τα αποδυτηρια ακομα απο τον Μπολονι και θα παιξει το κεφαλι του για τον Ουαρντα ;

Ο Λουτσεσκου ειναι λατρης της σταθεροτητας ναι ή όχι; για μενα ο ουαρντα ειναι ακομα εδω λογο χρηματικης αξιας.
Δε λεω οτι μ' αρεσει. Λεω οτι ο λουτσεσκου δε γουσταρει να χασει τον ελεγχο για ΚΑΝΕΝΑΝ.
nickgg
 
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: Πέμ 01 Οκτ 2015, 17:49

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 18 Νοέμ 2018, 22:12

mirlas έγραψε:
sourmenetes έγραψε:

1)Εριξα μπαν κατα λαθος για αυτο και το αναιρεσα
2)Γελανε τ τσιμεντα με ποιον??? με μενα??
3)Δε σου κανω κανενα κηδεμονα. Υπαρχουν κανονες τους οποιους δε θελετε να τηρησηετε.

Πραγματικα κουρασε το θεμα με δυο τυπους που τσακωνονται μονιμως για τον Ουαρτνα



1) oι μεγαλες προσωπικότητες ποτε δεν παιρνουν αποφασεις εν θερμο...

2) κατσε να ρωτισω τα τσιμεντα να μου πουν ... τωρα τι ερωτηση ειναι αυτη?

3)ενωτικε σουρμενετες εισαι ακριβός στα πίτουρα και φτηνός στ' αλεύρι...πχ σε σοβαρα θεματα οπως αυτο που προέκυψε με καποιον που μιλουσε για την γυναικα συνοπαδου με ονομα γιαγκουλας, ολα καλα ετσι ? για ενα τοσο σοβαρο θεμα δεν λες τπτ ολα καλα...με το που πει κατι ποδοσφαιρικο ο μιρλας με την μια μου βγαζεις τις 10 εντολες να τις διαβασω , πως το βλεπεις ολο αυτο στεκει? μιλαμε για γυναικα συνοπαδου, απλα ξεφτιλα κ ντροπη η φαση......

4) κανεις δεν τσακωνετε , μιλαμε με ορους καφενειου οπως ο απλος λαος εκει εξω ...σε φορουμ του ΠΑΟΚ ειμαστε οχι στο καλομοιρα.gr

5)οποιος πει κατι για τους παιχταραδες σου μπισεσβαρ η ουαρντα τον εχεις στην διοπτρα στα 800 μετρα ...λεει μλκια για ουαρντα ο ντιμτζι4 του κανεις μπαν για 2 εβδομαδες , λεω εγω κατι για ουαρντα μου κανεις βαν για 2 εβδομαδες αλλα το εβγαλες μετα την λαικη κατακραυγη.... τωρα τι ειναι αυτο? εχει ορο στους κανονες οτι οποιος πει μαλακια για τα πουλεν του σουρμενετες τρωει μπαν?

6) εκτος απο ολα αυτα εμφανίζεις κ παραβατικη συμπεριφορα με ειρωνιες στο θεμα ομαρ , ρεαλ και ετσι ...

1)η "δουλεια" που πρεπει να κανουμε δεν σου δινει χρονο να περιμενεις
2)συνεχιζεις με ειρωνια
3)το περιστατικο που αναφερεις εκτιλυχθηκε στο τσατ που δεν ανηκει στο σαιτ πλεον.οποιος θελει να παει να λυσει εκει το προβλημα του.μη μου πετας μπαλακι εμενα.

Επισης σε εβαλε δικηγορος ο ντιμ4?ξερω παρα πολυ καλα ποιος ειναι ο ντιμ,τι εχω κανει για τον ντιμ και δε δεχομαι να μου κανεις υποδειξεις για αλλους.
Ποδοσφαρικα δε σου κοπηκε καμια κουβεντα.

Και μονο που ειρωνευεσαι εμενα,λεγοντας "ενωτικε" δειχνεις οτι εχεις θεμα.εγω το μονο που σου ζητησα ειναι να μην εχεις αυτο το υφος στο αρχικο σου ποστ.
Εσυ βγαζεις τα απωθημενα σου ή κατι αλλο δεν το καταλαβαινω.

4)ο ματριξ λεει οτι ειμαι κατα του ουαρντα εσυ λες οτι τον αποθεωνω.αποφασιστε και πειτε μου.χεστηκα ειλικρινα για τον καθε ουαρντα ή μπισεσβαρ.ο ΠΑΟΚ με νοιαζει

5) επειδη και συ βλεπεις οσα θες,δες τι ειπα για καντουρι.


Σε βλεπω γενικα πολυ ενημερωμενο σε πολλα θεματα.ειχες αλλο λογαριασμο εδω μεσα,για να ξερω με ποιον μιλαω;;;
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό matrixxakos4 » Δευτ 19 Νοέμ 2018, 07:44

sourmenetes έγραψε:
mirlas έγραψε:
sourmenetes έγραψε:

1)Εριξα μπαν κατα λαθος για αυτο και το αναιρεσα
2)Γελανε τ τσιμεντα με ποιον??? με μενα??
3)Δε σου κανω κανενα κηδεμονα. Υπαρχουν κανονες τους οποιους δε θελετε να τηρησηετε.

Πραγματικα κουρασε το θεμα με δυο τυπους που τσακωνονται μονιμως για τον Ουαρτνα



1) oι μεγαλες προσωπικότητες ποτε δεν παιρνουν αποφασεις εν θερμο...

2) κατσε να ρωτισω τα τσιμεντα να μου πουν ... τωρα τι ερωτηση ειναι αυτη?

3)ενωτικε σουρμενετες εισαι ακριβός στα πίτουρα και φτηνός στ' αλεύρι...πχ σε σοβαρα θεματα οπως αυτο που προέκυψε με καποιον που μιλουσε για την γυναικα συνοπαδου με ονομα γιαγκουλας, ολα καλα ετσι ? για ενα τοσο σοβαρο θεμα δεν λες τπτ ολα καλα...με το που πει κατι ποδοσφαιρικο ο μιρλας με την μια μου βγαζεις τις 10 εντολες να τις διαβασω , πως το βλεπεις ολο αυτο στεκει? μιλαμε για γυναικα συνοπαδου, απλα ξεφτιλα κ ντροπη η φαση......

4) κανεις δεν τσακωνετε , μιλαμε με ορους καφενειου οπως ο απλος λαος εκει εξω ...σε φορουμ του ΠΑΟΚ ειμαστε οχι στο καλομοιρα.gr

5)οποιος πει κατι για τους παιχταραδες σου μπισεσβαρ η ουαρντα τον εχεις στην διοπτρα στα 800 μετρα ...λεει μλκια για ουαρντα ο ντιμτζι4 του κανεις μπαν για 2 εβδομαδες , λεω εγω κατι για ουαρντα μου κανεις βαν για 2 εβδομαδες αλλα το εβγαλες μετα την λαικη κατακραυγη.... τωρα τι ειναι αυτο? εχει ορο στους κανονες οτι οποιος πει μαλακια για τα πουλεν του σουρμενετες τρωει μπαν?

6) εκτος απο ολα αυτα εμφανίζεις κ παραβατικη συμπεριφορα με ειρωνιες στο θεμα ομαρ , ρεαλ και ετσι ...

1)η "δουλεια" που πρεπει να κανουμε δεν σου δινει χρονο να περιμενεις
2)συνεχιζεις με ειρωνια
3)το περιστατικο που αναφερεις εκτιλυχθηκε στο τσατ που δεν ανηκει στο σαιτ πλεον.οποιος θελει να παει να λυσει εκει το προβλημα του.μη μου πετας μπαλακι εμενα.

Επισης σε εβαλε δικηγορος ο ντιμ4?ξερω παρα πολυ καλα ποιος ειναι ο ντιμ,τι εχω κανει για τον ντιμ και δε δεχομαι να μου κανεις υποδειξεις για αλλους.
Ποδοσφαρικα δε σου κοπηκε καμια κουβεντα.

Και μονο που ειρωνευεσαι εμενα,λεγοντας "ενωτικε" δειχνεις οτι εχεις θεμα.εγω το μονο που σου ζητησα ειναι να μην εχεις αυτο το υφος στο αρχικο σου ποστ.
Εσυ βγαζεις τα απωθημενα σου ή κατι αλλο δεν το καταλαβαινω.

4)ο ματριξ λεει οτι ειμαι κατα του ουαρντα εσυ λες οτι τον αποθεωνω.αποφασιστε και πειτε μου.χεστηκα ειλικρινα για τον καθε ουαρντα ή μπισεσβαρ.ο ΠΑΟΚ με νοιαζει

5) επειδη και συ βλεπεις οσα θες,δες τι ειπα για καντουρι.


Σε βλεπω γενικα πολυ ενημερωμενο σε πολλα θεματα.ειχες αλλο λογαριασμο εδω μεσα,για να ξερω με ποιον μιλαω;;;


εγω ρε μεγάλε δεν σου είπα ποτέ οτι είσαι κατά του ουαρντα , ούτε σε κατηγόρησα οτι δεν κάνεις καλά την δουλειά σου , εγώ σε "κατηγορώ" γιατί ζητάς συγκεκριμένο ύφος και τρόπο γραφίς, δεν μπορούμε να την πούμε σε κανέναν λες και είμαστε στην βουλή , που και εκεί έχουν αλλάξει τα πράγματα!

Εγώ σε καταλαβαίνω για το πως πρέπει να κάνεις την δουλειά σου , αλλά μήπως να σκεφτείς ξανά τους κανόνες? γιατί σε οπαδικο φόρουμ του ΠΑΟΚ είμαστε , ναι υπάρχουν κανόνες, αυτός που βρίζει να φεύγει ασυζητητί αλλα το να μου βγάζεις προειδοποίηση γιατί ειρωνεύτηκα τον ελ καντουρι δεν το καταλαβαίνω δηλαδή εσύ ποτέ δεν είπες "οτι αυτός ο χ παίχτης είναι ταγάρι, παλτό κτλπ" ?

δεν έκραξες ποτέ τον Σπυρόπουλο όταν έπαιζε στον ΠΑΟΚ?
Δεν έβρισες ποτέ τον λεοβατς !

Και παλιότερα με μπαναρες γιατί είχα απάθεια στον κανιας και έκανα ένα καθαρά χιουμοριστικό ποστ ότι τον μισώ όπως η σοραγια την μαρια της γειτονίας!

και σου ξανά λέω δεν τα έχω με εσένα προσωπικά σαν πρόσωπο , αν οι κανόνες είναι αυτοί τότε κάνεις πάρα πολύ καλά την δουλειά σου! αλλά άλλους κανόνες πρέπει να έχεις σε κοινότητα του χαρβαρτ και άλλους σε οπαδικο φορουμ του ΠΑΟΚ !
Άβαταρ μέλους
matrixxakos4
 
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 11:42
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Odi » Δευτ 19 Νοέμ 2018, 09:56

Τόση συζήτηση για τον Ουάρντα που στην τελική ούτε νούμερα έχει γράψει,ούτε καμιά φοβερή εμφάνιση έχει κάνει.

Ένα γκολ μέσα στην Μπενφίκα και αυτό ήταν. Κατά τα άλλα πολλή φασαρία,πολλά προβλήματα για την ομάδα και κούραση.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11057
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό mirlas » Δευτ 19 Νοέμ 2018, 20:48

sourmenetes έγραψε:1)η "δουλεια" που πρεπει να κανουμε δεν σου δινει χρονο να περιμενεις
2)συνεχιζεις με ειρωνια
3)το περιστατικο που αναφερεις εκτιλυχθηκε στο τσατ που δεν ανηκει στο σαιτ πλεον.οποιος θελει να παει να λυσει εκει το προβλημα του.μη μου πετας μπαλακι εμενα.

Επισης σε εβαλε δικηγορος ο ντιμ4?ξερω παρα πολυ καλα ποιος ειναι ο ντιμ,τι εχω κανει για τον ντιμ και δε δεχομαι να μου κανεις υποδειξεις για αλλους.
Ποδοσφαρικα δε σου κοπηκε καμια κουβεντα.

Και μονο που ειρωνευεσαι εμενα,λεγοντας "ενωτικε" δειχνεις οτι εχεις θεμα.εγω το μονο που σου ζητησα ειναι να μην εχεις αυτο το υφος στο αρχικο σου ποστ.
Εσυ βγαζεις τα απωθημενα σου ή κατι αλλο δεν το καταλαβαινω.

4)ο ματριξ λεει οτι ειμαι κατα του ουαρντα εσυ λες οτι τον αποθεωνω.αποφασιστε και πειτε μου.χεστηκα ειλικρινα για τον καθε ουαρντα ή μπισεσβαρ.ο ΠΑΟΚ με νοιαζει

5) επειδη και συ βλεπεις οσα θες,δες τι ειπα για καντουρι.


Σε βλεπω γενικα πολυ ενημερωμενο σε πολλα θεματα.ειχες αλλο λογαριασμο εδω μεσα,για να ξερω με ποιον μιλαω;;;



οχι , τι ενημερωμενο ?

3) δηλ μπορω εγω να παω στο τσατ κ να κραζω ολη μερα τον σουρμενετες κ τον μπισεσβαρ και μετα να ερθω εδω και να εχω συγχωροχαρτι? ενδιαφερον ακουγετε :lol: κανονικα οσοι συμμετέχουμε στο φορουμ θα επρεπε να λεμε τα παντα εδω μεσα και πουθενα αλλου, οπως τα λεμε εμεις τωρα ξεκαθαρα κ "μπροστα"...αυτο το παραλληλο συμπαν με αλλους κανονες που εχουνε την ανεση να λενε για γυναικες απο συνοπαδους η να κραζουν στην ζουλα ειναι λιγο φαουλ ...

τεσπα σουρμενετες δεν υπαρχει θεμα προσωπικο, ουτε καν γνωριζομαστε τι θεμα να υπαρχει?ξερεις ποιο ειναι το νοημα σε αυτα που λεω και ξερω και εγω το δικο σου, απλα καλο θα ειναι να αφηνεις την κουβεντα να περπαταει ποιο χαλαρα οπως μιλανε εκει εξω ο απλος λαος , και γενικα σε ολα τα οπαδικα φορουμ και οχι με την μια οι 10 εντολες ...
mirlas
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Τετ 26 Σεπ 2018, 20:32

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Σάβ 24 Νοέμ 2018, 01:02

Φερεται να δηλωσε το εξης στην χωρα του.

Θέλω να αποχωρήσω από τον ΠΑΟΚ τον Ιανουάριο. Θέλω μια ομάδα στην οποία θα αγωνίζομαι, αφού στον ΠΑΟΚ δεν βρίσκομαι στα πλάνα του προπονητή μου χωρίς λόγο.


Αντε φτανει κουρασε η φαση του, θα πω εγω.
Να παρει ομως και η ομαδα λιγο χρημα απο αυτον.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό giliopoulos » Σάβ 24 Νοέμ 2018, 01:11

ΠΩΠΩΠΩ
Ανατριχιασα με τις δηλωσεις του κλοουν. Σωπα ρε παιδι μου τον θελουν λεει αγγλικες ομαδες. ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Με την τρομερη καριερα στα αγρινια και τα περιστερα, με την ηλικια 25 στα 26, και τις τρομερες εμφανισεις σαν αλλαγη στην ομαδα ανεκδοτο της αιγυπτου.
Στο καλο και να μας γραφει Ο ΠΛΗΡΩΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ποδοσφαιρικα.
giliopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 2106
Εγγραφή: Τρί 24 Δεκ 2013, 18:06

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Σάβ 24 Νοέμ 2018, 01:11

«Θέλω να αποχωρήσω από τον ΠΑΟΚ τον Ιανουάριο. Θέλω μια ομάδα στην οποία θα αγωνίζομαι, αφού στον ΠΑΟΚ δεν βρίσκομαι στα πλάνα του προπονητή μου χωρίς λόγο.

Δίνω τον καλύτερο εαυτό μου στην ομάδα και θέλω να αγωνίζομαι. Έχω προτάσεις από αγγλικές και ισπανικές ομάδες, τις οποίες θα εξετάσω. Δεν θέλω να επιστρέψω στο πρωτάθλημα της Αιγύπτου».

Στο καλό και να μας γράφεις.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό pxp920 » Σάβ 24 Νοέμ 2018, 01:16

Λογικο να θελει να φυγει
Άβαταρ μέλους
pxp920
 
Δημοσιεύσεις: 2659
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 21:22
Τοποθεσία: New York, New York

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Σάβ 24 Νοέμ 2018, 01:19

Φύγε και μην μυξοκλαίς.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15514
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 74. Amr Warda

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Σάβ 24 Νοέμ 2018, 01:24

Αντε σε κανένα τσίρκο.Για καμια βδομάδα, γιατί κι από εκεί σουτ θα φας.Τσαρλατανε.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες