PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό zoomgr » Κυρ 22 Σεπ 2019, 13:22

πρέπει να τους το βουλώσουμε....
όλοι να στηρίξουμε... όπως τότε με τις μετοχές που βοηθήσαμε...
σε κανέναν δεν περισσεύουν... αλλά και λύσεις υπάρχουν..
είχα πάρει δανεικά για να παρω μετοχές τότε , τώρα επειδή ζορίστηκα για ντούκου 70 πήρα μεμονωμένο...
και μάλλον θα πάρω ετήσιο με την πληρωμή τον άλλον μήνα.

επίσης είναι πολλοί 60άρηδες που δεν τα πάνε καλά με την τεχνολογία... βοηθείστε τους.
Άβαταρ μέλους
zoomgr
 
Δημοσιεύσεις: 2186
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιουν 2008, 09:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό SePuLtUrA_4_ » Κυρ 22 Σεπ 2019, 13:26

pilotos έγραψε:
SePuLtUrA_4_ έγραψε:Κάτοχος και εγώ από σήμερα του ετήσιου πακέτου προσπαθώ να πείσω ένα προπο εδώ στην Αθήνα να βάλει το PAOK TV και θέλω την βοήθεια σας.

Μου είπε ότι είχε πληρώσει το παιχνίδι για το europa και δεν το έπαιζε η smart tv. Ξέρει κανείς αν τότε είχε κάποιο θέμα με τις smart tv? Αυτός θέλει να το βάλει αλλά φοβάται μην έχει το ίδιο πρόβλημα... Όποιος ξέρει ας μου πει.
Laptop HDMI και τέλος



Να σαι καλά αδερφέ θα του το πω. Αν έτσι ξέρει ότι θα παίξει θα τα σκάσει!!! Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
SePuLtUrA_4_
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 20:06

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Κυρ 22 Σεπ 2019, 13:48

Ο γιος μου κι εγώ θα παίρνουμε για κάθε αγώνα της Τούμπας από μία σύνδεση. Ο γιος μου (δεν δουλεύει, είναι πρωτοετής φοιτητής), είπε πως θα τα δίνει από το χαρτζηλίκι του.
Γερά να τους σκάσουμε, Εσκομπάρ και Καραπαππάς από 150 κιλά ο καθένας να μείνουν 50.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4856
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό fiorentinos » Κυρ 22 Σεπ 2019, 14:00

Μόλις πήρα και εγώ το ετήσιο πακέτο και ένιωσα πραγματικά πολύ ωραία μόλις ολοκληρώθηκε η διαδικασία! Πάμε όλοι να ενισχύσουμε την ΠΑΟΚΑΡΑ μας!
Άβαταρ μέλους
fiorentinos
 
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Δευτ 26 Μάιος 2008, 01:11

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό xrisitsapa » Κυρ 22 Σεπ 2019, 14:05

Είμαι στα Γιάννενα. Πήρα το πακέτο αλλά το σημερινό θα το δω έξω. Εκεί που πάω εδώ και 3 χρόνια, μου έλεγε κάτι πίπες ότι δεν έχει Smart TV, δεν παίζει σωστά κτλ κτλ.
Άλλαξα λοιπόν στέκι για να δώσω τα λεφτά μου σε κάποιον που σέβεται και τον ΠΑΟΚ, αλλά και την επιχείρηση του και τους πελάτες του. Με τη νίκη σήμερα
xrisitsapa
 
Δημοσιεύσεις: 3475
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 18:11

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό constadine » Κυρ 22 Σεπ 2019, 14:29

SePuLtUrA_4_ έγραψε:Κάτοχος και εγώ από σήμερα του ετήσιου πακέτου προσπαθώ να πείσω ένα προπο εδώ στην Αθήνα να βάλει το PAOK TV και θέλω την βοήθεια σας.

Μου είπε ότι είχε πληρώσει το παιχνίδι για το europa και δεν το έπαιζε η smart tv. Ξέρει κανείς αν τότε είχε κάποιο θέμα με τις smart tv? Αυτός θέλει να το βάλει αλλά φοβάται μην έχει το ίδιο πρόβλημα... Όποιος ξέρει ας μου πει.

Εγώ το βλέπω από το pc συνδεδεμένο με hdmi με την tv και παίζει μια χαρά .Μόνο στον πρώτο αγώνα είχα θέμα με τη ροή της εικόνας .
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2522
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Κυρ 22 Σεπ 2019, 14:53

constadine έγραψε:
GiorgosAtha έγραψε:Καλημέρα! Έχω κάνει την ετήσια συνδρομή... πως μπορώ να δω το παιχνίδι σήμερα από κινητο χωρίς να χρησιμοποιήσω τον browser; Μπορώ μεσώ του app PAOK FC;

Έχω την ετήσια συνδρομή...

Θα μπορούσες με το app PAOK TV , το οποίο δεν έχω διαβάσει ότι έχει βγει .

Έχει βγεί app PAOK TV? Εγώ έχω το app το επίσημο της ΠΑΕ.
Αν πρέπει να το δω μέσω browser... ποιον προτείνετε για καλύτερα σε κινητό;
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3687
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 15:15

SePuLtUrA_4_ έγραψε:Κάτοχος και εγώ από σήμερα του ετήσιου πακέτου προσπαθώ να πείσω ένα προπο εδώ στην Αθήνα να βάλει το PAOK TV και θέλω την βοήθεια σας.

Μου είπε ότι είχε πληρώσει το παιχνίδι για το europa και δεν το έπαιζε η smart tv. Ξέρει κανείς αν τότε είχε κάποιο θέμα με τις smart tv? Αυτός θέλει να το βάλει αλλά φοβάται μην έχει το ίδιο πρόβλημα... Όποιος ξέρει ας μου πει.


Η samsung έχουν tizen και ο browser με το ptvδε τα παει καλα. Μπορει γι αυτο. Συνδεση οθονης με pc μεσω wifi η καλωδιο hdmi
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 15:55

Αν και έχει βελτιωθεί η κατάσταση με τα καφέ της Βέροιας (8),παλι βλέπω ότι λείπουν ηχηρά ονόματα που τόσα χρόνια τους ακουμπούσαμε τα λεφτά μας οταν έπαιζε ο ΠΑΟΚ, κανονίστε να μην βάλετε αλάνια θα πέσει εμπάργκο που θα κλαίτε.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kostanast » Κυρ 22 Σεπ 2019, 16:03

kataramenos5 έγραψε:
SePuLtUrA_4_ έγραψε:Κάτοχος και εγώ από σήμερα του ετήσιου πακέτου προσπαθώ να πείσω ένα προπο εδώ στην Αθήνα να βάλει το PAOK TV και θέλω την βοήθεια σας.

Μου είπε ότι είχε πληρώσει το παιχνίδι για το europa και δεν το έπαιζε η smart tv. Ξέρει κανείς αν τότε είχε κάποιο θέμα με τις smart tv? Αυτός θέλει να το βάλει αλλά φοβάται μην έχει το ίδιο πρόβλημα... Όποιος ξέρει ας μου πει.


Η samsung έχουν tizen και ο browser με το ptvδε τα παει καλα. Μπορει γι αυτο. Συνδεση οθονης με pc μεσω wifi η καλωδιο hdmi

Ξέρει κάποιος γιατί δεν παίζουν τα βίντεο που υπάρχουν από παλαιότερους αγώνες σε android box (παλιό βέβαια 4.4.2). Έχω την ετήσια συνδρομή θα έχω λέτε θέμα και στην live μετάδοση; Στην smart tv Samsungεχω όντως πρόβλημα με τον explorerπου έχει...δεν φορτώνει τα βίντεο..το μόνο που συνεργάζεται είναι η ασύρματη μεταφορά από το τάμπλετ στην τβ
kostanast
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Κυρ 22 Σεπ 2019, 15:53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό KostasX » Κυρ 22 Σεπ 2019, 16:34

Παρόμοιο θέμα που είχα με τον player του PAOKTV και τα βίντεο δεν ξεκινουσαν να παίζουν σε ορισμένα Android TVbox λυνόταν με την επιλογή στο Chrome να ζητάει την Desktop έκδοση της σελίδας. (Δηλαδή την αρχική μορφή της σελίδας που είναι για σταθερούς υπολογιστές και όχι την έκδοση για κινητα). Αλλιώς δοκίμασε και κάποιον άλλο browser πχ firefox, dolphin, opera και δες τα παλιότερα βίντεο άμα ξεκινάν και παίζουν.
KostasX
 
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί 10 Δεκ 2013, 00:40

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pk77 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 16:39

Πόση ώρα πριν τον αγώνα μπορείς να συνδεθείς, δεν βρίσκω ακόμη κάτι.
Πλήρωσα για ενα φίλο που δεν πολυασχολείται με ίντερνετ και εγώ ετοιμάζομαι για το γήπεδο.
pk77
 
Δημοσιεύσεις: 812
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2019, 19:55

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό geopol4 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 16:42

Παιδιά δεν θα έχει pre game? Γιατί στο λαιβ μου δείχνει σε 45 λεπτά θα συνδεθεί..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
geopol4
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2019, 12:17

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό thodoris31 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 16:45

re balte ena pregame

koimaste ekei sthn pae

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

PAME PAOKARAAAA PATISE TOUS!!
ΠΑΟΚ Είσαι ρε!
Άβαταρ μέλους
thodoris31
 
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: Κυρ 05 Ιούλ 2009, 15:51
Τοποθεσία: Καμποτζη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό constadine » Κυρ 22 Σεπ 2019, 16:48

GiorgosAtha έγραψε:
constadine έγραψε:
GiorgosAtha έγραψε:Καλημέρα! Έχω κάνει την ετήσια συνδρομή... πως μπορώ να δω το παιχνίδι σήμερα από κινητο χωρίς να χρησιμοποιήσω τον browser; Μπορώ μεσώ του app PAOK FC;

Έχω την ετήσια συνδρομή...

Θα μπορούσες με το app PAOK TV , το οποίο δεν έχω διαβάσει ότι έχει βγει .

Έχει βγεί app PAOK TV? Εγώ έχω το app το επίσημο της ΠΑΕ.
Αν πρέπει να το δω μέσω browser... ποιον προτείνετε για καλύτερα σε κινητό;

Με κινητό δεν το έψαξα .
Σε Android TV box ,αν θυμάμαι καλά, δοκίμασα το Chrome .
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2522
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες