PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό zoomgr » Κυρ 22 Σεπ 2019, 08:53

άσχετο.... στους σύνδεσμους μας στην Επαρχία κυρίως... ποιο πακέτο θα βάλουν? των 200 €?
Άβαταρ μέλους
zoomgr
 
Δημοσιεύσεις: 2186
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιουν 2008, 09:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό psiras67 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 09:45

[

Αν είχα μαγαζί στην βόρεια Ελλάδα που δείχνει μπάλα, πλήρωνα επαγγελματικό νόβα και οτε και μου ζητούσε η ομάδα που κάνει μόνη της πάνω από το 50% του τζίρου μου 200€ για όλη την χρονιά δίπλα στο σήμα του paoktv θα έβαζα μια φωτογραφία του Ιβάν Σαββίδη και θα τον θεωρούσα ευεργέτη της επιχείρησης μου.

Αν το ΠΡΟΠΟ που βλέπω μπάλα δεν βάλει paoktv, θα βρω άλλο ΠΡΟΠΟ στο οποίο πέρα από την μπάλα θα πηγαίνω για τζόκερ Κίνο κτλ.
Αν το καφέ που έβλεπα ΠΑΟΚ δεν βάλει paoktv, θα αλλάξω στέκι και όταν έχει Μπάρτσα- Ρεάλ θα πάω στο καινούργιο στέκι.
Δεν είναι μόνο το πόσα δίνεις αλλά και το πόσα κερδίζεις ή δεν χάνεις από την ύπαρξη του paoktv. Αναλογικά με νόβα και οτε το paoktv από την Λάρισα και πάνω είναι τζάμπα.
Ο άψογος επαγγελματίας από την Πάρο που έκανε σεφτε στο paoktv πιθανότατα υπολόγισε ότι τα 200 είναι ψίχουλα μπροστά σε αυτά που θα πάρει από τους οπαδούς του γκέι, της χάρτινης και του λαγού στα μεταξύ μας ματς στο πρωτάθλημα και στα πλέι-οφ.
Για το ρουφιανιλικι...
Τραγικά πράγματα....
Αντί να προτρέπουν τους οπαδούς να ρουφιανεψουν επαγγελματίες που πιθανότατα γνωρίζουν προσωπικά, μπορούν να οργανώσουν με μικρό κόστος ένα τμήμα πωλήσεων και να βγουν στην αγορά να πουλήσουν επαγγελματικά πακέτα.
Να δώσουν σε μια εταιρία τηλεφωνικών πωλήσεων λίστες καφέ και ΠΡΟΠΟ και να προσελκύσουν πελάτες.
Να βγάλουν 5-10 άτομα από το υπάρχον προσωπικό τα οποία στυλ ιατρικών επισκεπτών θα οργώσουν την Θεσσαλονίκη και την βόρεια Ελλάδα και θα πουλάνε πακέτα σε μαγαζιά.
Εάν βλέπουν το εγχείρημα μακροπρόθεσμα και δεν είναι κάτι που θα κρατήσει μια χρονιά είναι απαραίτητο να χτίσουν μια βάση επαγγελματιών πελατών που απλά θα τους καλούν για ανανέωση.

Και κάτι τελευταίο. Ο Έλληνας πάντα βλέπει τι κάνει ο γείτονας. Αν βάλει επαγγελματικό η πλειοψηφία θα βάλουν όλοι. Αν βάλουν ελάχιστοι τότε αυτοί που πλήρωσαν 200€ θα νοιώσουν μαλακες.[/quote]
++++++++++++++++
psiras67
 
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: Τετ 12 Απρ 2017, 22:31

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Κυρ 22 Σεπ 2019, 10:03

Καλημέρα! Έχω κάνει την ετήσια συνδρομή... πως μπορώ να δω το παιχνίδι σήμερα από κινητο χωρίς να χρησιμοποιήσω τον browser; Μπορώ μεσώ του app PAOK FC;

Έχω την ετήσια συνδρομή...
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3687
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό spiridoula » Κυρ 22 Σεπ 2019, 10:15

zoomgr έγραψε:άσχετο.... στους σύνδεσμους μας στην Επαρχία κυρίως... ποιο πακέτο θα βάλουν? των 200 €?

δεν ειναι επαγγελματικοι χωροι αδερφε
spiridoula
 
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: Τρί 04 Ιουν 2019, 20:26

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Κυρ 22 Σεπ 2019, 11:22

Μιλώντας για το κόστος του μεμονωμένου αγώνα ppv αναλογιστείτε ότι ο ΟΤΕ ζητάει 10 ευρώ για ημερήσιο πάσο στα αθλητικά κανάλια.

Τα 7,99 είναι πολύ λογικά, δεν συζητώ καν για τα 4,99.

Τα επαγγελματικά πρέπει όπως αναφέρθηκε και παραπάνω να δουλεύουν με μακροπρόθεσμη οπτικη.

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 22 Σεπ 2019, 11:23

Και δεν νομίζω να έχουν και 5 TV..

Νομίζω ότι οι ΣΦ του εξωτερικού έχουν πολύ μεγαλύτερους χώρους, ίσως λειτουργούν και σαν bar.. Θυμάμαι της Μελβούρνης είναι μεγάλος χώρος με αρκετές TVs..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό zoomgr » Κυρ 22 Σεπ 2019, 11:54

για μένα θα έπρεπε όλοι οι σύνδεσμοι, να πάρουν το πακέτο των 200 € για στήριξη στο εγχείρημα ...
30-40 άτομα να δώσουν απο 5 euro να βλέπουν ΠΑΟΚΑΡΑ δεν είναι τίποτα...
Άβαταρ μέλους
zoomgr
 
Δημοσιεύσεις: 2186
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιουν 2008, 09:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 12:19

Πίστεψε με πολλοί σε συνδέσμους έχουν μεμονωμένα το ατομικό. Επίσης από όσο ξέρω κάποιοι σύνδεσμοι κινούνται και για το επαγγελματικό.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Ruuf_b » Κυρ 22 Σεπ 2019, 12:21

Πάμε ντου στις συνδρομές. Οπως στον τελικό της Φιλαδέλφειας, όπως στο ματς με την Νάπολι. Ντου γ@μώ την τρέλλα μου. Στην χώρα του εσκομπάρ μόνο εμείς μπορούμε...
Ruuf_b
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Σάβ 20 Μάιος 2017, 13:09

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Baldur » Κυρ 22 Σεπ 2019, 12:43

Με μεγαλη ανακουφιση ειδα το ονομα της καφετεριας που παω στη λιστα με τα ετησια επαγγελματικα πακετα. Δεν ειμαστε να αλλαζουμε στεκια και να μανουριαζουμε τωρα. :mrgreen:

Υ.Γ. Περα απ την πλακα ομως, δεν ειναι καθολου ρουφιανιλικι να προασπιζουμε το συμφερον του συλλογου που αγαπαμε. Καντε στην ακρη την κλασικη βαλκανια νοοτροπια και δειτε το μακροπροθεσμα, κακο στους ιδιους μας κανουμε αν αφησουμε να περασει νταβατζιλικι το πειρατικο.

Για αδερφια που μετρανε και τον καφε, προφανως δεν εχω καμια απαιτηση να σπασουν τη μεση τους για να πληρωσουν συνδρομη, αλλα για μαγαζια που βγαζουν το 200αρι μονο στο pregame - ε εκει ειναι γυφτια.
Κι ο ΠΑΟΚ να μην υπήρχε, πάλι ΠΑΟΚ θα ήμασταν.

ΠΑΟΚ - Πόντος - Προσφυγιά
Άβαταρ μέλους
Baldur
 
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: Πέμ 15 Νοέμ 2018, 12:22

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό constadine » Κυρ 22 Σεπ 2019, 12:56

GiorgosAtha έγραψε:Καλημέρα! Έχω κάνει την ετήσια συνδρομή... πως μπορώ να δω το παιχνίδι σήμερα από κινητο χωρίς να χρησιμοποιήσω τον browser; Μπορώ μεσώ του app PAOK FC;

Έχω την ετήσια συνδρομή...

Θα μπορούσες με το app PAOK TV , το οποίο δεν έχω διαβάσει ότι έχει βγει .
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2522
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό SePuLtUrA_4_ » Κυρ 22 Σεπ 2019, 13:10

Κάτοχος και εγώ από σήμερα του ετήσιου πακέτου προσπαθώ να πείσω ένα προπο εδώ στην Αθήνα να βάλει το PAOK TV και θέλω την βοήθεια σας.

Μου είπε ότι είχε πληρώσει το παιχνίδι για το europa και δεν το έπαιζε η smart tv. Ξέρει κανείς αν τότε είχε κάποιο θέμα με τις smart tv? Αυτός θέλει να το βάλει αλλά φοβάται μην έχει το ίδιο πρόβλημα... Όποιος ξέρει ας μου πει.
Άβαταρ μέλους
SePuLtUrA_4_
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 20:06

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 13:14

Υπάρχει αρκετά συμπαθητική κινητικότητα στα επαγγελματικά. Λογικά, θα υπάρξει πολύ περισσότερη στη συνέχεια.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Baldur » Κυρ 22 Σεπ 2019, 13:16

SePuLtUrA_4_ έγραψε:Κάτοχος και εγώ από σήμερα του ετήσιου πακέτου προσπαθώ να πείσω ένα προπο εδώ στην Αθήνα να βάλει το PAOK TV και θέλω την βοήθεια σας.

Μου είπε ότι είχε πληρώσει το παιχνίδι για το europa και δεν το έπαιζε η smart tv. Ξέρει κανείς αν τότε είχε κάποιο θέμα με τις smart tv? Αυτός θέλει να το βάλει αλλά φοβάται μην έχει το ίδιο πρόβλημα... Όποιος ξέρει ας μου πει.


Νομιζω ακομα δεν εχει βγει το SmartTV app για να το τρεχει native. Προς το παρον θελει να μπαινεις στη σελιδα και να το streamαρεις.
Κι ο ΠΑΟΚ να μην υπήρχε, πάλι ΠΑΟΚ θα ήμασταν.

ΠΑΟΚ - Πόντος - Προσφυγιά
Άβαταρ μέλους
Baldur
 
Δημοσιεύσεις: 652
Εγγραφή: Πέμ 15 Νοέμ 2018, 12:22

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 22 Σεπ 2019, 13:20

SePuLtUrA_4_ έγραψε:Κάτοχος και εγώ από σήμερα του ετήσιου πακέτου προσπαθώ να πείσω ένα προπο εδώ στην Αθήνα να βάλει το PAOK TV και θέλω την βοήθεια σας.

Μου είπε ότι είχε πληρώσει το παιχνίδι για το europa και δεν το έπαιζε η smart tv. Ξέρει κανείς αν τότε είχε κάποιο θέμα με τις smart tv? Αυτός θέλει να το βάλει αλλά φοβάται μην έχει το ίδιο πρόβλημα... Όποιος ξέρει ας μου πει.
Laptop HDMI και τέλος
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες