5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 26 Μάιος 2019, 14:04

Δεν το κλειδώνετε καλύτερα ρε άρχοντες?

Έτσι όπως πάμε, σε λίγο εδώ μέσα θα διαβάσουμε ότι, είχε υπογράψει κάπου αλλού, πριν ακόμα κι απ τον τελικό και έπαιζε με ντεμέκ κρεμασμένο το χέρι, ως το τέλος, για να πουλήσει μουσαντό οπαδιλίκι και καλά, ξέρω γω...

Ήμαρτον δηλαδή...

Τεράστιε Φενρναντάο, προσωπικά σ' ευχαριστώ πολύ για όλα και καλή συνέχεια, με υγεία, όπου κι αν πας...
Για πάντα στην καρδιά μου, όπως και στην πιο ένδοξη Ιστορία του αήττητου Π.Α.Ο.Κ., με χρυσά γράμματα!!!!


:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό Mauricio-8- » Κυρ 26 Μάιος 2019, 15:01

Παίδες κλειδώστε αυτούς που φεύγουνε.
Άβαταρ μέλους
Mauricio-8-
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: Δευτ 24 Δεκ 2018, 13:16

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 26 Μάιος 2019, 15:22

Athens έγραψε:Αν ανανέωνε θα ήταν πιο δύσκολο να βρει παχυλό συμβόλαιο γιατί η ομάδα που τον ήθελε θα πλήρωνε και μας..

Ο Πρίγιο πώς το έκανε;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89221
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 26 Μάιος 2019, 16:44

Sick Bastard έγραψε:
Sick Bastard έγραψε:
klainmein έγραψε:
ΑΥΤΟ είναι ρε navi, που όσο το σκέφτομαι με γυρνάνε ακόμη περισσότερο τα μυαλά με την πάρτη του.
Και κλάμματα και πόρωση στα τακλιν και βγαλμένο χέρι, αλλά παίζω όλον τον τελικό και και και
ΤΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΡΕ ΒΑΡΕΛΑ; ΜΟΣΤΡΑ για να πιέσεις στο συναισθηματικό και να πληρώνουν οι Σαββιδαίοι;;;
Γιατί βγαίνεις και λίγο κάρτα που απαντάς στον καθένα "μη σχολιάζετε τον χαρακτήρα μου" και νευριασμένες φατσούλες και το ένα και το άλλο. Μήπως νευριάζεις λίγο γιατί σε πήρανε χαμπάρι;
Μήπως και ο Γιώργης σε πήρε χαμπάρι και ποστάρει για ΑΛΗΘΙΝΟΥΣ ανθρώπους που ένιωσαν από ΠΑΟΚ (ΠΑΜΠΛΟ);


λολ, σοβαρά τα λέτε αυτά ή έχετε πιεί;


navi, δεν το λέω για σένα κι όποια σοβαρά επιχειρήματα είναι συζητήσιμα.
Αλλά δεν μπορώ να διαβάζω ότι τα κλάμματα και η πόρωση κτλ ήταν μόστρα και καλά.
20 μέρες πίσω τον είχαμε βγάλει όλοι και τον παίζαμε όταν στο βίντεο ούρλιαζε ''35 motherfucking years'' και τώρα διαβάζω κάτι κουλά του στυλ ότι μπορεί να το έκανε επίτηδες.
Ε όχι ρε παιδιά, είναι προσβολή στη νοημοσύνη μας αυτό.
Κι αυτό πάει κυρίως στον Γιωργάκη, που επιτέλους, ας σκέφτεται λίγο πριν ''μιλήσει'' στα social media, καλό στον εαυτό του θα κάνει.


Σε καμιά περίπτωση δεν προσποιείτο ο Βαρέλα. Σε αυτό είμαι κι εγώ κάθετος. Ούτε θα πω ότι πήρε την απόφαση να φύγει όσο ελαφρα τη καρδία εκτιμώ ότι το έπραξε ο Πρίγιοβιτς. Θα το πω για τελευταία φορά, για εμένα θα μετρήσει το πού τελικά θα υπογράψει ο παίχτης. Το νακαταλήξει στη Σ.Αραβία κάπου θα μου κάνει άσχημη εντύπωση σε σχέση με το να πάει Αμερική λχ.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17911
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Κυρ 26 Μάιος 2019, 17:24

GOODBYE "THE BEAST" THANK YOU FOR ALL ESPECIALLY FOR YOUR PASSION
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό Wonderland » Κυρ 26 Μάιος 2019, 17:53

Καλή συνέχεια Φερνάντο...Ήρθε, επαιξε μπαλα 3 χρόνια, ηταν πολυ καλος τον περισσοτερο καιρο, τιμησε τα λεφτα του, το συμβολαιο του και τελος. Απο δω πανε και αλλοι.
Wonderland
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: Πέμ 20 Σεπ 2018, 01:29

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό gaz » Κυρ 26 Μάιος 2019, 20:57

Στο καλό. Μόνο πρόσεξε. Ο καιρός περνάει και αν γίνει καμιά στραβή μην μιμηθεις την κομανετσι.
gaz
 
Δημοσιεύσεις: 315
Εγγραφή: Δευτ 08 Απρ 2019, 18:26

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 26 Μάιος 2019, 23:19

Όσο περνάει ο χρόνος τόσο πιο πολύ με εκνευρίζει ο Varela!
Γιατί, πολύ απλά, δεν πήγε σε καμιά ομάδα, απλά είπε όχι σε μια ΠΑΡΑ πολύ καλή πρόταση που του έκανε ο ΠΑΟΚ!
Το σκεπτικό του δηλαδή είναι: Δεν ξέρω πού θα πάω, το μόνο που ξέρω είναι το πού ΔΕΝ ΘΕΛΩ να πάω κι αυτός είναι ο ΠΑΟΚ!
Άει παράτα μας ρε που ο ΠΑΟΚ είναι μια οικογένεια και όλη η οικογένειά σου θέλει να μείνεις εδώ!
Το δούλεμά σου δεν έχει προηγούμενο!
Όχι δεν σου χρωστάει ο ΠΑΟΚ, εσύ του χρωστάς.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89221
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό Wonderland » Δευτ 27 Μάιος 2019, 01:10

Βρε χεστονα τωρα, παει, τελειωσε. Κριμα που εφυγε σα παπατζής αλλα αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου.
Wonderland
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: Πέμ 20 Σεπ 2018, 01:29

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 27 Μάιος 2019, 07:27

ΑποστόληςΑ έγραψε:Όσο περνάει ο χρόνος τόσο πιο πολύ με εκνευρίζει ο Varela!
Γιατί, πολύ απλά, δεν πήγε σε καμιά ομάδα, απλά είπε όχι σε μια ΠΑΡΑ πολύ καλή πρόταση που του έκανε ο ΠΑΟΚ!
Το σκεπτικό του δηλαδή είναι: Δεν ξέρω πού θα πάω, το μόνο που ξέρω είναι το πού ΔΕΝ ΘΕΛΩ να πάω κι αυτός είναι ο ΠΑΟΚ!
Άει παράτα μας ρε που ο ΠΑΟΚ είναι μια οικογένεια και όλη η οικογένειά σου θέλει να μείνεις εδώ!
Το δούλεμά σου δεν έχει προηγούμενο!
Όχι δεν σου χρωστάει ο ΠΑΟΚ, εσύ του χρωστάς.
Έχει μεγάλη εμπιστοσύνη στον μάνατζερ του, που παίζει σε πολλά ταμπλό......

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 27 Μάιος 2019, 08:38

Κι πατήσει ξέρω γω κάναν αχινο στη θάλασσα και τραυματιστεί και δε μπορεί να πάρει μεταγραφή; Θα έρθει σε μας με το παλιό συμβόλαιο; :lol:
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9367
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 27 Μάιος 2019, 09:06

Mauricio-8- έγραψε:Παίδες κλειδώστε αυτούς που φεύγουνε.

Έχει συμβόλαιο μέχρι 30/6 ΚΑΙ η ΠΑΕ ακόμα δεν ανακοίνωσε τίποτε.

ΑποστόληςΑ έγραψε:Όσο περνάει ο χρόνος τόσο πιο πολύ με εκνευρίζει ο Varela!
Γιατί, πολύ απλά, δεν πήγε σε καμιά ομάδα, απλά είπε όχι σε μια ΠΑΡΑ πολύ καλή πρόταση που του έκανε ο ΠΑΟΚ!

gaz έγραψε:Στο καλό. Μόνο πρόσεξε. Ο καιρός περνάει και αν γίνει καμιά στραβή μην μιμηθεις την κομανετσι.
giapas έγραψε:Κι πατήσει ξέρω γω κάναν αχινο στη θάλασσα και τραυματιστεί και δε μπορεί να πάρει μεταγραφή; Θα έρθει σε μας με το παλιό συμβόλαιο; :lol:

Όταν τα στερνά τιμούν τα πρώτα..΄ή όταν το γινάτι βγάζει μάτι...
Κρίμα που δεν το έκανες σαν τον Ευγένη (που δεν κλείνει πόρτες).
Δυστυχώς δεν το αποκλείω να αρχίσει τα παρακαλετά σε κανα μήνα γιατί θα έχει μικρότερες προσφορές και ο μάνατζερ θα του λέει ¨καλός κι ο ΠΑΟΚ¨.

Το που θα θέλει να συνεχίσει δε με ενδιαφέρει ποσώς.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό opaloka » Δευτ 27 Μάιος 2019, 09:50

Αν ετσι εχουν τα πραγματα, ο Βαρελα φαινεται πως ειναι ευκολοπιστος στον πανουργο μανατζερ και ελαφρας ευθυνης ανθρωπος. Το κακο εγινε απο την ΠΑΕ με το λαθος timing, συνεχιστηκε απο τον μανατζερ και τον Βαρελα, και το χειροτερο ειναι περαν του οτι χανουμε τον παικτη, στη μηδαμινη περιπτωση που δεν φυγει θα ειναι και ξενερωμενος οπως και η διοικηση μαζι του. Lose lose situation...
Κριμα.
Άβαταρ μέλους
opaloka
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:39

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 27 Μάιος 2019, 10:04

Γιατι επιμενετε με το λαθος timing,δηλαδη γνωριζετε σιγουρα ποτε ξεκινησαν οι συζητησεις αναμεσα στις δυο πλευρες;
Γραφω τα ιδια και δε μου αρεσει,πρεπει ομως να σταματησει το επιχειρημα,λαθος timing.
Ο τυπος μαζι με τον μανατζερ του,ηθελαν ολο τα λεφτα δικα τους και απλα περιμεναν να τελειωσει το συμβολαιο.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24554
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 5.Fernando Lopes dos Santos Varela

Δημοσίευσηαπό opaloka » Δευτ 27 Μάιος 2019, 10:11

Απο τα λιγα που ξερουμε, και σιγουρα που μπορουμε να υποθεσουμε.
Βεβαια ειναι και το τι βγαινει παρα-εξω. Οπως σε ολα τα περι ομαδας, μιλαμε με πασα επιφυλαξη. Ακομα και περυσι που ο Μπισε ετρωγε παγκο κατι περισσοτερο θα ηξερε ο Ραζβαν, ή με Ελ Καντουρι και Πελκα στην αρχη της περασμενης χρονιας.
Άβαταρ μέλους
opaloka
 
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:39

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες