Α.Ε.Κ-Π.Α.Ο.Κ, 29/05,20:00,NS1

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Re: Α.Ε.Κ-Π.Α.Ο.Κ, 29/05,20:00,NS1

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Σάβ 28 Μάιος 2016, 00:43

Συγκρατημένη αισιοδοξία, ευτυχώς δηλωθηκε με κάρτες ο Πέλκας κ θα παίξουμε με τρία κανονικά χαφ κ ένα ακόμα τέταρτο ετοιμοπόλεμο να μπει.
Ένα γκολ λογικά θα το φάμε προσφορά των γκαφαδόρων μας αλλά άμα δεήσει κ είναι σοβαρός ο Μακ θα τους την κάνουμε την κηδεία.
Κλάους σκόρερ
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5562
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Α.Ε.Κ-Π.Α.Ο.Κ, 29/05,20:00,NS1

Δημοσίευσηαπό K_geo » Σάβ 28 Μάιος 2016, 13:57

για καποιο λογο (ισως τα μεταξυ τους φετινα...) κατι μου λεει οτι η ζελα δεν θα κερδισει το νιονιο... :roll:

πιστευω οτι με το χ ειμαστε καλά και θα θέλουμε 1χ μετά, αλλά με το διπλό θα πάμε Τούμπα για φιέστα με τη ζέλα...

:opaokara:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Α.Ε.Κ-Π.Α.Ο.Κ, 29/05,20:00,NS1

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Σάβ 28 Μάιος 2016, 14:16

Δεν ξέρω αλλά μου χει καρφωθεί ότι ο μπερμπα θα κανει μια καλη εμφανιση αφου το χρωστάει από τότε που είχε αποβληθεί στο οακα μαυτούς και ελπίζω να το κάνει για να το θυμόμαστε καλά. Σκοράρει πάλι ο Κλάους λέμε :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6629
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Α.Ε.Κ-Π.Α.Ο.Κ, 29/05,20:00,NS1

Δημοσίευσηαπό fwtis » Σάβ 28 Μάιος 2016, 14:25

Με κουλα θα κανει ο Μακ και ο Μπερμπα με βαζελο....
Αν φύγουν....
caer esta permitido levantarse es obligatorio
Άβαταρ μέλους
fwtis
 
Δημοσιεύσεις: 696
Εγγραφή: Σάβ 09 Μάιος 2009, 13:36
Τοποθεσία: Athina-Mpraxami

Re: Α.Ε.Κ-Π.Α.Ο.Κ, 29/05,20:00,NS1

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Σάβ 28 Μάιος 2016, 14:35

Μετά το τέλος της προπόνησης που πραγματοποιήθηκε στο γήπεδο της Τούμπας, ο τεχνικός του ΠΑΟΚ ανακοίνωσε τους 19 ποδοσφαιριστές που θα έχει στη διάθεσή του κόντρα στην ΑΕΚ και είναι οι: Βελλίδης , Γλύκος , Τζαβέλλας , Μαλεζάς , Βίτορ , Χατζηισαΐας , Κίτσιου , Σκόνδρας , Λέοβατς , Κοροβέσης , Τσίμιροτ , Κάτσε , Αντόνις , Τζιόλης , Χαρίσης , Μακ , Ροντρίγκες , Μπερμπάτοφ , Αθανασιάδης
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10228
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Α.Ε.Κ-Π.Α.Ο.Κ, 29/05,20:00,NS1

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Σάβ 28 Μάιος 2016, 14:36

Aυριο η βαθμολογια θα ειναι

ΠΑΟΚ 13
ΑΕΚ 8
ΠΑΟ 8
Πανιωνιος 2
Και στο ματς με τον βαζελο θα εχει 30.000 να κρεμονται σαν τα τσαμπια,με την Τουμπα να κανει προβα για το σεντονι.Θυμηθειτε το!!!!
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Α.Ε.Κ-Π.Α.Ο.Κ, 29/05,20:00,NS1

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Σάβ 28 Μάιος 2016, 14:45

Kostas_Peraia4 έγραψε:Aυριο η βαθμολογια θα ειναι

ΠΑΟΚ 13
ΑΕΚ 8
ΠΑΟ 8
Πανιωνιος 2
Και στο ματς με τον βαζελο θα εχει 30.000 να κρεμονται σαν τα τσαμπια,με την Τουμπα να κανει προβα για το σεντονι.Θυμηθειτε το!!!!


Amen
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4469
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

Re: Α.Ε.Κ-Π.Α.Ο.Κ, 29/05,20:00,NS1

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 28 Μάιος 2016, 15:02

Μακάρι, αλλά τότε σιγά μην πάω γήπεδο!!! :o :o

Θα φέρουμε πάλι κάνα Χ και θα μου ξανάρθουν στο μυαλό τα νεανικά μου βιώματα του ΄85, με κείνο το Χ με τις πουστοβ@ζέλες σε ματς σούπα, την χρονιά που πήραμε το Πρωτάθλημα και είχε ήδη κριθεί ο τίτλος... :shock: :shock:



Τότε που φέραμε για πρώτη φορά στην 4 κοτζάμ μαύρο φέρετρο και τους κάναμε κηδεία με κανονικά κηδειόχαρτα!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:


Υ.Γ. Τα οποία μετά τα κανονικά τελετουργικά της κηδείας, κάτω κάτω έγραφαν: Ο σύζυγος: Ωλειμπυ@κώσ, η αδελφή: @αιk και οι τεθλιμένοι συγγενείς: Πανιώνιος, Απόλλων Αθ. και Ατρόμητος Αθ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Υ.Γ. 2...Μετά τον αγώνα δε, το φέρετρο το περιφέραμε στα χέρια, με συνοδεία καμιά 10.000 λαού 3 φορές γύρω από την Τουμπάρα!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: Ε ρε γλέντια!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Α.Ε.Κ-Π.Α.Ο.Κ, 29/05,20:00,NS1

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Σάβ 28 Μάιος 2016, 15:58

goran 64 έγραψε:Μακάρι, αλλά τότε σιγά μην πάω γήπεδο!!! :o :o

Θα φέρουμε πάλι κάνα Χ και θα μου ξανάρθουν στο μυαλό τα νεανικά μου βιώματα του ΄85, με κείνο το Χ με τις πουστοβ@ζέλες σε ματς σούπα, την χρονιά που πήραμε το Πρωτάθλημα και είχε ήδη κριθεί ο τίτλος... :shock: :shock:



Τότε που φέραμε για πρώτη φορά στην 4 κοτζάμ μαύρο φέρετρο και τους κάναμε κηδεία με κανονικά κηδειόχαρτα!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:


Υ.Γ. Τα οποία μετά τα κανονικά τελετουργικά της κηδείας, κάτω κάτω έγραφαν: Ο σύζυγος: Ωλειμπυ@κώσ, η αδελφή: @αιk και οι τεθλιμένοι συγγενείς: Πανιώνιος, Απόλλων Αθ. και Ατρόμητος Αθ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Υ.Γ. 2...Μετά τον αγώνα δε, το φέρετρο το περιφέραμε στα χέρια, με συνοδεία καμιά 10.000 λαού 3 φορές γύρω από την Τουμπάρα!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: Ε ρε γλέντια!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:


Ημουν μέσα. Θυμάμαι σε κάποια ανύποπτη φάση ξέφυγε ο Σαραβάκος σε τετ α τετ, ίσως από θέση οφσάιντ.

Σηκώνεται λοιπόν μία κοπέλα μιά σειρά πιο κάτω (θύρα 5) και φωνάζει... έλα Δημήτρη, ελα Δημήτρη ... Και σε χρόνο δτ ορμάνε καμιά 10αριά ηλικιωμένα Παόκια (βασικά σμπρώχνουν ο ένας τον άλλον). Ο Σαραβάκος μας κάνει το 0-1 η κοπέλα λιποθυμάει ... και ο καλός της την κουβαλάει προς την έξοδο κάτω από τις παροτρύνσεις του λαού ...
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4469
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

Re: Α.Ε.Κ-Π.Α.Ο.Κ, 29/05,20:00,NS1

Δημοσίευσηαπό john4serres » Κυρ 29 Μάιος 2016, 10:23

Πάμε ρε ΠΑΟΚΑΡΑ !
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29898
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Α.Ε.Κ-Π.Α.Ο.Κ, 29/05,20:00,NS1

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 29 Μάιος 2016, 11:41

john4serres έγραψε:Πάμε ρε ΠΑΟΚΑΡΑ !


:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: ............................................................ :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:............................................................. :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: ............................................................ :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: ............................................................ :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:


:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :pano: :pano: :pano: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:

ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ & ΠΙΣΤΗ ΑΔΕΡΦΙΑ!!! ΜΟΝΟ ΝΙΚΗ ΑΠΟΨΕ!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Α.Ε.Κ-Π.Α.Ο.Κ, 29/05,20:00,NS1

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Κυρ 29 Μάιος 2016, 12:39

Μονο νικη και τελος. Να ηρεμησουμε κι εμεις να ηρεμησουν και να ξεκουραστουν και οι παιχτες που αν εξαιρεσουμε κανα 15ημερο περσι το καλοκαιρι εχουν σχεδον δυο χρονια στα κοκκινα συνεχως
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Α.Ε.Κ-Π.Α.Ο.Κ, 29/05,20:00,NS1

Δημοσίευσηαπό Alastor » Κυρ 29 Μάιος 2016, 13:17

Αιντε ΠΑΟΚΑΡΑ,διπλο μεσα στη χαβουζα για να δειξουμε ποιος αδικησε τον εαυτο του φετος με τους μαθητευομενους μαγους. Του χρονου ο ΠΑΟΚ θα παιζει προκριματικα τσουλου :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6222
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Α.Ε.Κ-Π.Α.Ο.Κ, 29/05,20:00,NS1

Δημοσίευσηαπό gpap » Κυρ 29 Μάιος 2016, 13:17

Βρίσκομαι Ιταλία για δουλειά.
Ποιό καλό γκαρντάσι, θα μου εξηγήσει τι πρέπει να κάνω για να δω τον αγώνα με αυτό το link που παρέχει η ΠΑΕ?
Πρέπει να αλλάξω κάτι στο Laptop ή απλά μπαίνω μέσα?
Και που ανεβάζει η ΠΑΕ αυτό το link?

Δώστε βοήθεια και σώστε την αρρώστια μου...
gpap
 
Δημοσιεύσεις: 4452
Εγγραφή: Τρί 07 Ιαν 2014, 20:40

Re: Α.Ε.Κ-Π.Α.Ο.Κ, 29/05,20:00,NS1

Δημοσίευσηαπό Asimos » Κυρ 29 Μάιος 2016, 13:18

εκεί που περπατούσα το πρωί 2 χιλιόμετρα από το ΟΑΚΑ πάτησα μια γλώσσα Κουλατζή γλίστρησα κι έπεσα. Το θράσσος τους έχει φτάσει σε δυσθεώρητα επιπεδα και παρακαλώ όποιον έχει σχέση με τον ποδοσφαιρικό ΠΑΟΚ να ξυπνησει, να μπουν μέσα και να τους γαμήσουν.

Το θέμα δεν είναι πως έχουνε βγάλει γλώσσα, το θέμα είναι πως το πιστεύουνε.

Βέβαια οι προπαγανδιστές τους είναι έτοιμοι με τη δικαιολογία της υπέρβασης και της κούρασης αλλά είναι λογικό όταν έχεις να παίξεις σε όμιλο ευρώπης και πρωτάθλημα 200 χρόνια να μην ξέρεις από συνεχόμενα παιχνίδια αν τρεις ημέρες.

Πραγματικά ζούνε σε άλλο κόσμο, κάποιος πρέπει να τους προσγειώσει.
Asimos
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες