Βόλεϊ 2016/17

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του πρωταθλήματος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό Suleymanoglu » Παρ 27 Μάιος 2016, 16:17

PaokPatraG4 έγραψε:Παντως απο τα ονοματα που εχουν ακουστει δηλαδη απο Ουριαρτε,Κουκ και Γκιμαραες Ντε Λεον ο Κουκ θα ηταν η καλυτερη λυση....απο οσο τον θυμαμαι στους βρωμοβαζελους ξεχωριζε σαν την μυγα μες στο γαλα....



Από αυτούς που παρέθεσες, κατά τη γνώμη μου ο Ουριαρτε είναι 2 επίπεδα καλυτερος.

Αν δεν μπορούνε να τον φέρουν, θα συμφωνήσω με τον Marianoν και θα ενισχυα το κέντρο με Λι η με Ρανγκελ.

Σε κάθε περίπτωση ο Καλμαζιδης είναι εγγύηση. Θυμηθείτε επίσης ότι θα είναι η πρώτη φορά που θα έχουμε από την αρχή της σεζόν τόσους ξένους. Άρα ο Τεράστιος Προπονητής μας θα έχει περισσότερο χρόνο να δέσει την ομάδα ή να κάνει και ότι διορθώσεις χρειάζεται αργότερα.
Suleymanoglu
 
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2015, 13:37

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό Metagrafakias » Παρ 27 Μάιος 2016, 16:23

Μακαρι παντως να παμε για ρουμελιωτακη απο ελληνα ακραιο!!!θα ξεκουραζει τον σαφρα χωρις να φαινετε τοσο το κενο του στα πιο ευκολα παιχνιδια,αλλωστε χρειαζομαστε παγκο καθως καλοι οι σαφρα και γκομεζ αλλα 35αρηδες πλεον και χρειαζονται σωστη διαχειρηση!!!!οσο για τον δαλακουρα εχει ταλεντο ο πιτσιρικας και καλο σωμα αλλα τον θεωρω απλα καλυτερο του εφραιμιδη αλλα οχι παικτη που κανει καμια ιδιαιτερη διαφορα στο ροστερ!!!!ειτε κουκ ειτε λεον ειναι και οι δυο παικταραδες οποτε θα ειμαστε καλα!!!!!
Metagrafakias
 
Δημοσιεύσεις: 1703
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 15:55

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Παρ 27 Μάιος 2016, 19:01

στα γνωστα και ωραια μονοπατια ξανα
εκλεισε η βαση που ηθελα καλμα-γκομεζ-σαφρα
με σαφρα θα ανεβασουμε την υποδοχη σε μεγαλο βαθμο
θα συμπαρασυρει και τους υπολοιπους
κερδιζουμε πολυ χρονο σε μονταρισμα ομοιογενεια κλιμα ομαδας κατι πολυ σημαντικο το οποιο δεν φαινεται
οικονομικα και επικοινωνιακα ειναι ακομα μια καλη ενεργεια


στα υπολοιπα
δεν καταλαβαινω την κινηση για βασικο λιμπερο τον παπαδημητριου μου φαινεται πολυ περιεργη
εκτος και αν ερθει σαν δευτερος λιμπερο
ψηνομαι εδω και καιρο για ουγκο ολοκληρωμενος παιχτης θα βοηθησει σε πολλους τομεις
δαλακουρα που εγραψε ο αδεφος μακαρι οπως κια να εχει θα παρουμε και ενα ελληνα ακραιο

και κατι σημαντικο αποφασιστικε η μετατροπη των ταπ σε αε αυτο σημαινει οτι τα χρεη του ταπ αφορουν αποκλειστικα το τμημα και οχι ολο τον ερασιτεχνη
εδω θα γινει της κακομοιρας στο ελληνικο βολλευ πιστευω οτι θα ειμαστε οκ εμεις
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 27 Μάιος 2016, 19:32

Αν βοηθήσουμε με τα διαρκείας, δεν θα υπάρξει πρόβλημα..έτσι πιστεύω τουλάχιστον.

Πότε ξεκινούν οι προπονήσεις;;;

Πιστεύω ότι καλό θα ήταν, τώρα που το volley αρχίζει και αποκτά απήχηση στον ΠΑΟΚτσήδικο κόσμο, να γίνει μια πρώτη προπόνηση ανοιχτή στον κόσμο, όπως παλιά στο ποδόσφαιρο... Να μπολιαστούν οι νέοι από το πρώτο δευτερόλεπτο!!

Εγώ θα έβαζα και είσοδο 1€...να βγάλουμε το μηνιάτικο του Εφραιμίδη πχ (τυχαίο όνομα)..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό Hayate » Παρ 27 Μάιος 2016, 20:06

Σιγουρα πολυ μεγαλη επιστροφη!!!Κατα τη γνωμη μου η αποκτηση Σαφρανοβιτς σημαινει οτι παμε καθαρα για εναν ακομα ξενο ακραιο και οχι κεντρικο καθως θελουμε καποιον να παιρνει μεγαλο αριθμο επιθεσεων οπως ο Χιμενες χωρις να ειναι απαραιτητο να ειναι τρομερος στην υποδοχη.Σε Ελληνα ακραιο αυτα τα χαρακτηριστικα δεν γνωριζω αν μπορουμε να τα βρουμε καπου.Ο Σαφρα απο οτι θυμαμαι επαιρνε ενα συγκεκριμενο αλλα περιορισμενο αριθμο επιθεσεων.Χανουμε βεβαια μπροστα οπου ο Λι η καποιος παρομοιος παικτης(στυλ Μπισετ της Κηφισιας) θα ηταν φοβητρο αλλα ειμαστε αναγκασμενοι λογω τεσσαρων ξενων στην ομαδα να παμε με Ελληνες.Αυτο σημαινει βεβαια οπωσδηποτε παραμονη Σμαραγδη και ισως καποιος ακομα ψηλος Ελληνας κεντρικος.Στο μπλοκ θα εχουμε επισης και τη βοηθεια Καλβο και Γκομεζ.Ερωτηματικο για μενα η μη ανανεωση εως τωρα του Σμαραγδη και επισης του Γκαρα.Μου φαινεται απλως δυσκολο να παμε για καλυτερους εκτος αν μας εκπληξει η διοικηση ξανα.
Άβαταρ μέλους
Hayate
 
Δημοσιεύσεις: 1134
Εγγραφή: Πέμ 31 Ιούλ 2014, 23:20

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Σάβ 28 Μάιος 2016, 00:34

γκαρα και σμαραγδη πρεπιε να ανανεωσουν κατα την γνωμη μου

επισης λογικο να πας σε ακραιο πιο ζωτικη θεση
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Σάβ 28 Μάιος 2016, 01:03

Μιας και βλεπω γινεται σκοτωμος στην ενοτητα του βολευ και καραχαιρομαι γι'αυτο,ας πω κι εγω την λαλακια μου για τις εως τωρα κινησεις....

Καταρχας θεωρω οτι ο gay ηδη ειναι φαβορι βαση ροστερ.....Απλα εχει κρατησει και παρει τους καλυτερους Ελληνες και σε ξενους νομιζω εχει κανει φοβερες κινησεις......

Στα δικα μας.....Στεναχωριεμαι που δεν υπαρχει ενας αξιολογος πασαδορος Ελληνας περαν του φιλιποφ......Και αναγκαστηκαμε και πηραμε ξενο.....Πιθανοτατα καλυτερο του φιλιποφ,αλλα χασαμε θεση ξενου.......
Επισης στεναχωριεμαι που δεν βλεπω να υπαρχει κανενας αξιολογος ακραιος Ελληνας περαν του κοκκινακη......
Τζουριτς δεν μπορουμε να φερουμε......Αρα θα εχουμε κενο μεγαλο απ'οτι φαινεται στους κεντρικους........
Αν σκεφτουμε τα φετινα παιχνιδια,οταν δεν μπορουσε ο Λι να παιξει,ακομα και ανετοιμος,δεν υπηρχαμε στο μπλοκ......Επισης δεν μπορω να πω πως ξετρελαθηκα με την παραμονη του Τακουριδη.....Δεν ξερω βεβαια αν υπηρχαν και αλλες αξιολογες επιλογες σε κεντρικους Ελληνες.......

Κατα τα αλλα ο Καλμα ξερει τι θα να κανει...........

υγ:Μετα απο μερες σκεψεων ειμαι πλεον σε θεση να πω πως ή αυριο ή την Δευτερα θα παραγγείλω μπλουζα του Αμερικανου,ναυτικου,ο οποιος τυγχανει να ειναι και αρτοποιος Ντεεεεεεειβινττττ Λι Λι Λι!!!!!!!!!!!
Μεγαλο το διλημμα....Στα σημεια κερδισε τον Σεεεεεεεπεδα.....!

:opaokara:
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό Alekakius » Σάβ 28 Μάιος 2016, 02:54

Λιιιιιπον....αφού το έκανα και αυτό δλδ παρακολούθησα σχεδόν όλα τα ματς της Κούβας στο παναμερηκανικο :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: τουρνουά τα δικά μου συμπεράσματα είναι εξής....


1.Ο μικρός κουβανός μάγος όπως τον αποκαλούν είναι στα δικά μου τα μάτια τα όχι και τόσο ιδικά σε θέματα βόλεϊ, πραγματικά πολύ καλός αλά όχι και τις υπερβολές που έγραψαν διάφοροι άρδ χωρίς καν να έχουν δει τον παίχτη ,πολύ καλός πασαδορος αλλά φαίνεται ότι το εξελίσσει ακόμα και σίγουρα όχι μάγος όπως ειδά κάπου γραμμένο ,ός τετιο θα χαρακτήριζα τον μεξηκανο πασαδορο όπου έπαθα πλάκα με αυτά που έκανε ΦΟΒΕΡΟΣ...Κατά τα άλλα Ο μικρός έχει καλές άμυνες και εξαιρετικά σέρβις και μάλιστα εντύπωση μου έκανε ότι σερβίρει με διάφορους τρόπους και επηθετικους και τεχνικούς εξίσου ωραία πραγματικά σκοτώνει στο σερβις,εν κατακλείδι φτιαγμένος για μεγάλα πράγματα Ο μικρός αλά θέλει εμπειρίες και πολύ δουλεία που δίπλα στον κόουτς καλμα πιστεύω θα τα εξελίξει.


2.Ουριαρτε δεν είδαμε γιατί απλά ο κόουτς των κουβανον δεν έριξε στο τουρνουά τα υπέρ όπλα σεπεδα,χιμενεθ,ουριαρτε, και πήρε το τουρνουά ..σκέψου.

3.Και τελειώνω και με μια αναφορά στο παίχτη που πήρε ο gay τον οσορια..σορρυ μάσκες αλά ...ΚΛΑΙΝ ΜΑΙΝ ΠΑΙΚΤΑΡΆΣ.
Άιντε γιατί κάπιοι πήγαν να μου τον βγάλουν και νέο σεπεδα έλεος δλδ .

Χωρίς μαλάκιες αν μπορούσα να τον κατάταξο μετάξη τον 12 της Εθνικής τους θα
τον έβαζα στο 11 και ενο στο πρώτο ματς μου φάνηκε πολύ καλός ωστόσο λησμονούσα ότι ήταν απέναντι στη Κόστα Ρίκα Ο φοίνικας Σύρου έχει πολύ καλύτερη ομάδα, μετά που σφηκσαν τα γάλατα ηταν μια μετριότητα κυριολεκτικά όμως και να τελειώσω λέγοντας πως έχει το πιο μάπα σερβις από όλους τους κουβανους.

Τώρα αν νομίζετε ότι όλα αυτά είναι υπερβολές δεν έχετε παρά να δείτε τα παιχνίδια σε επανάληψη υπάρχουν τα λινκς που είναι εδώ μέσα ανεβασμένα και αν λέω μαλάκιες πολύ ευχάριστος να με κραξετε.

πσσσσ( ps) Τον ουριαρτε δεν τον είδα άρα δεν μπορώ να πο κάτι αλά αν δεν κάτσει ρε συ κόουτς φέρε αυτήν την τρελοπαιχτουρα τον αλμπο ρε τι παοκσακι άρρωστο είναι αυτό απλά δεν το ξέρει.
PAOK SE AGAPO KAI OTAN THA PETHANO THELO TON DIKEFALO STON TAFO MOU APANO
Άβαταρ μέλους
Alekakius
 
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:21

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Σάβ 28 Μάιος 2016, 03:38

aver4a έγραψε:Ενας απο εσας ειμαι αδελφε. Αν ημουν ΜΜΕ θ ειχα κανενα σιτε η μπλοκ η σελιδα φβ κ θ τ εβγαζα εκει. Αρα απο εκει να καταλαβεις. Δεν μπορουσα να γραψω περισσοτερα για τον απλουστατο λογο μην χαλασει τπτ επειδη θελω το καλο για τον συλλογο. Περασε πολλα κυματα η υποθεση σαφρα. Καποιοι με ξερουν αλλα δεν μπορουν να φαντασουυν εδω μεσα πιο ειμαι. Χοχο.


Απο το Χοχο του ποσταρισματος πρεπει να εισαι ο Κοκαλης η ο Αγιος Βασιλης!!!!

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό HOOL4IGAN » Σάβ 28 Μάιος 2016, 07:43

Alekakius έγραψε:Λιιιιιπον....αφού το έκανα και αυτό δλδ παρακολούθησα σχεδόν όλα τα ματς της Κούβας στο παναμερηκανικο :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: τουρνουά τα δικά μου συμπεράσματα είναι εξής....


1.Ο μικρός κουβανός μάγος όπως τον αποκαλούν είναι στα δικά μου τα μάτια τα όχι και τόσο ιδικά σε θέματα βόλεϊ, πραγματικά πολύ καλός αλά όχι και τις υπερβολές που έγραψαν διάφοροι άρδ χωρίς καν να έχουν δει τον παίχτη ,πολύ καλός πασαδορος αλλά φαίνεται ότι το εξελίσσει ακόμα και σίγουρα όχι μάγος όπως ειδά κάπου γραμμένο ,ός τετιο θα χαρακτήριζα τον μεξηκανο πασαδορο όπου έπαθα πλάκα με αυτά που έκανε ΦΟΒΕΡΟΣ...Κατά τα άλλα Ο μικρός έχει καλές άμυνες και εξαιρετικά σέρβις και μάλιστα εντύπωση μου έκανε ότι σερβίρει με διάφορους τρόπους και επηθετικους και τεχνικούς εξίσου ωραία πραγματικά σκοτώνει στο σερβις,εν κατακλείδι φτιαγμένος για μεγάλα πράγματα Ο μικρός αλά θέλει εμπειρίες και πολύ δουλεία που δίπλα στον κόουτς καλμα πιστεύω θα τα εξελίξει.


2.Ουριαρτε δεν είδαμε γιατί απλά ο κόουτς των κουβανον δεν έριξε στο τουρνουά τα υπέρ όπλα σεπεδα,χιμενεθ,ουριαρτε, και πήρε το τουρνουά ..σκέψου.

3.Και τελειώνω και με μια αναφορά στο παίχτη που πήρε ο gay τον οσορια..σορρυ μάσκες αλά ...ΚΛΑΙΝ ΜΑΙΝ ΠΑΙΚΤΑΡΆΣ.
Άιντε γιατί κάπιοι πήγαν να μου τον βγάλουν και νέο σεπεδα έλεος δλδ .

Χωρίς μαλάκιες αν μπορούσα να τον κατάταξο μετάξη τον 12 της Εθνικής τους θα
τον έβαζα στο 11 και ενο στο πρώτο ματς μου φάνηκε πολύ καλός ωστόσο λησμονούσα ότι ήταν απέναντι στη Κόστα Ρίκα Ο φοίνικας Σύρου έχει πολύ καλύτερη ομάδα, μετά που σφηκσαν τα γάλατα ηταν μια μετριότητα κυριολεκτικά όμως και να τελειώσω λέγοντας πως έχει το πιο μάπα σερβις από όλους τους κουβανους.

Τώρα αν νομίζετε ότι όλα αυτά είναι υπερβολές δεν έχετε παρά να δείτε τα παιχνίδια σε επανάληψη υπάρχουν τα λινκς που είναι εδώ μέσα ανεβασμένα και αν λέω μαλάκιες πολύ ευχάριστος να με κραξετε.

πσσσσ( ps) Τον ουριαρτε δεν τον είδα άρα δεν μπορώ να πο κάτι αλά αν δεν κάτσει ρε συ κόουτς φέρε αυτήν την τρελοπαιχτουρα τον αλμπο ρε τι παοκσακι άρρωστο είναι αυτό απλά δεν το ξέρει.



ΑΔΕΡΦΕ το να συγκρίνουν τον Κεντρικό Οσόρια με τον οποιοδήποτε διαγώνιο όπως παραθέτεις τον Σεπέδα απλά μη τρελαίνεσαι θα ακούσεις πολλά από ανθρώπους που δεν γνωρίζουν από το άθλημα. Για να καταλάβεις τον Τσίμιροτ μπορώ να τον συγκρίνω με τον Κάτσε, τον Χαρίση, τον Τζιόλη όλοι κέντρο παίζουν ε να τον συγκρίνω και με τον Κλάους που είναι φορ δε λέει. Διαφορετικές θέσεις άλλες δουλειές κάνει ο καθένας.

Όσο για τον πασαδόρο φυσικά και δεν μπορείς να τον πεις ούτε μάγο ούτε παιχταρά από την στιγμή που είναι μόλις 20 ετών. Φυσικά όμως και είναι ταλέντο φυσικά και έχει προσόντα για να είναι από τα 20 στην Εθνική ομάδα της χώρας του την Κούβα. Η προπονητάρα μας ήταν πασαδόρος θα τον εκπαιδεύσει ειδικά αυτόν που είναι και μικρός κατάλληλα. Θα τον στείλει πίσω έτοιμο και ωραίο. Βασικά όταν θα είναι να φύγει ο μικρός και αυτός για Κορέα μεριά θα είναι... :mrgreen: Ειδικά τον μικρό μην τον φοβάσαι απλά να παρακαλάμε να προσαρμοστεί εύκολα - γρήγορα αυτό είναι το πιο δύσκολο κομμάτι που έχει να κάνει ο κόουτς γιατί θα θέλει ειδική μεταχείριση.

Ο Σεπέδα φεύγοντας από την Ελλάδα είπε ότι το πιο δύσκολο κομμάτι ήταν η προσαρμογή του. Δεν ήξερε καν Αγγλικά ήταν μόνος του για πρώτη φορά εκτός Κούβας σε μια ξένη χώρα και δεν μπορούσε να συνεννοηθεί με κανέναν. Δεν είναι εύκολο και αν είσαι και μόλις 20 ετών είναι ακόμα δυσκολότερο.
Εικόνα«Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς».Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HOOL4IGAN
 
Δημοσιεύσεις: 2103
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2016, 19:24
Τοποθεσία: Μικράς Ασίας 6

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό aver4a » Σάβ 28 Μάιος 2016, 08:19

DimitrisS έγραψε:
aver4a έγραψε:Ενας απο εσας ειμαι αδελφε. Αν ημουν ΜΜΕ θ ειχα κανενα σιτε η μπλοκ η σελιδα φβ κ θ τ εβγαζα εκει. Αρα απο εκει να καταλαβεις. Δεν μπορουσα να γραψω περισσοτερα για τον απλουστατο λογο μην χαλασει τπτ επειδη θελω το καλο για τον συλλογο. Περασε πολλα κυματα η υποθεση σαφρα. Καποιοι με ξερουν αλλα δεν μπορουν να φαντασουυν εδω μεσα πιο ειμαι. Χοχο. Οτι μαθω ενημερωνω εννοειτε. Τ γραφω κατι ωρες νωριτερα αλλα το μηνυμα μου πρεπει να περασει απο εγκριση. Χοχπχ.

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΡΕ ΑΛΑΝΙΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ. ΒΓΑΛΤΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΤΩΡΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΕΙΤΕ.


Παντως οτι γραφεται στο Next Generation λες, αλλα τεσπα δεν θα το παιξω καχυποπτος οτι εισαι απο εκει. :D

Δεν το λεω για να σε θιξω εννοειται, απλα το παρατηρησα οτι οτι ανεβαινει εκει μετα απο λιγο ή πριν το γραφεις εδω μπορει να εχετε απλα την ιδια πηγη.


Υ.Γ Χθες Μοντ ειχα γραψει ενα σχολιο απαντηση αλλα δεν ξερω γιατι δεν ανεβηκε δεν το κοιτατε λιγο. Ευχαριστω
aver4a
 
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Παρ 13 Μάιος 2016, 08:49

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό El Zhar » Σάβ 28 Μάιος 2016, 09:37

Alekakius έγραψε:Τώρα αν νομίζετε ότι όλα αυτά είναι υπερβολές δεν έχετε παρά να δείτε τα παιχνίδια σε επανάληψη υπάρχουν τα λινκς που είναι εδώ μέσα ανεβασμένα και αν λέω μαλάκιες πολύ ευχάριστος να με κραξετε.


Αδερφε ενα λινκ τα λινκς;
El Zhar
 
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Κυρ 09 Αύγ 2015, 23:31

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 28 Μάιος 2016, 10:22

Marianov6 έγραψε:
goran 64 έγραψε:Μιας και δεν έχουμε topic "Ποιον παιχταρά θα θέλατε στο βόλλεϊ του Π.Α.Ο.Κ." λέω να το βάλω εδώ ο άσχετος!!!

Για εκείνο το "γαλλάκι" λέω, εκείνον που για να πέσει η μπάλα στο τάραφλεξ πρέπει να κατέβει ο Θεός στην γη!!!


Παρε φρεσκο βιντεακι Γρηγορη, προχτες ανεβηκε :mrgreen:
1:56 η φαση που αξιζει να δει κανεις - βουτια στην μια ακρη του γηπεδου για να σωσει την μπαλλα και βουτια ξανα σε χρονο ντε-τε στην αλλη ακρη για να την σωσει παλι. Και στις δυο περιπτωσεις η μπαλλα επιστρεφει κατευθειαν στα χερια του πασαδορο, θα μας τρελλανει αυτος :lol:





Καλά αδερφέ, ανατρίχιασα μιλάμε!!! Σε ευχαριστώ πολύ για την απόλαυση που με πρόσφερες!!!


Αυτόν από δω και πέρα προσωπικά θα τον μετονομάσω σε :shock: :shock: Ταπί (όχι εκείνον τον απατεώνα τον Μπερνάρ, τον παλιό πρόεδρο της Μαρσέϊγ με το πολύκροτο σκάνδαλο :D ), μιας και είναι σαν να έχεις στρωμένο ένα ταπί πάνω απ το τάραφλεξ για να μην το ακουμπάει ποτέ η μπάλα!!!!!!!!!!!!!! :o :o

Για να φάει αυτός πόντο πρέπει να..................... είναι στον πάγκο!!! Απλά καταπληκτικός!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Υ.Γ. Τον φαντάζομαι στα μαυρόασπρα και ΚΛΑΙΩ ΓΟΕΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 28 Μάιος 2016, 10:36

aver4a έγραψε:Υ.Γ Χθες Μοντ ειχα γραψει ενα σχολιο απαντηση αλλα δεν ξερω γιατι δεν ανεβηκε δεν το κοιτατε λιγο. Ευχαριστω



Χμμμ δύσκολο φίλε..και ήμουν αρκετή ώρα μέσα χθες.. Δεν απέρριψα ούτε ένα post χθες, γενικά. Θα το θυμόμουν!
Αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει Post σε αναμονή..






RoMaN έγραψε:Πότε ξεκινούν οι προπονήσεις;;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47066
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Βόλεϊ 2016/17

Δημοσίευσηαπό Alekakius » Σάβ 28 Μάιος 2016, 10:38

Καλά ο.Κ αν εσύ σκαλονεις εκεί τι να πο εγώ....Και τέλος πάντων είναι 2 link .

Sent from my S55 using Tapatalk
PAOK SE AGAPO KAI OTAN THA PETHANO THELO TON DIKEFALO STON TAFO MOU APANO
Άβαταρ μέλους
Alekakius
 
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:21

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες