Ιβάν Σαββίδης ΙΙΙ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό Marianov6 » Δευτ 27 Μαρ 2017, 14:52

aspromaura ioannina

στο λεω ειλικρινα οτι δεν ειχε καποιο ιδαιτερο υφος το ποστ μου, σου γραφω οπως σκεφτομαι και οπως μιλαω με τους φιλους μου. Αν ηθελα να σου μιλησω ασχημα, απλα θα το εκανα. Γενικα ειμαι 100% ειλικρινης, αν υπαρχει λογος να χαμογελασω θα το κανω και αν οχι, πολυ απλα δεν θα το κανω. Το ιδιο ισχυει και με αυτα που λεω, οταν εχω λογο να μιλησω ασχημα σε καποιον θα το κανω, και αν δεν εχω, πολυ απλα δεν θα του την "πω" μονο και μονο για να το παιξω εξυπνος. Ντοπρος 100% και 0% fake, μερικες φορες ειναι και ελαττωμα μου αυτο.

Στα δια ταυτα τωρα (αν και απαντησαν τα αλλα παιδια), οταν εγραψα οτι "ο,τι θελει καταλαβαινει ο καθενας" εννοουσα αυτο ακριβως, οτι εσυ καταλαβες αλλα πραγματα απο αυτα που λεει και να σου εξηγησω.

Ειπε ο Σαββιδης οτι στοχος μου ειναι να μπουμε στο τοπ20 της Ευρωπης. Κανενας Σαββιδης ομως δεν ειπε οτι αυτο θα γινει χτες το βραδυ 'η σημερα το αργοτερο και κανενας Σαββιδης δεν ειπε οτι αυτο θα γινει με παιχτες των 500 χιλιαδων 'η με ελευθερους. Απο που και ως που λοιπον προκυπτει οτι ο Σαββιδης μας θεωρει προβατα? Γιατι ειναι αστοχο το να δηλωνει καποιος οτι στοχος του ειναι ο "ταδε"? Ελπιδοφορο ειναι και ειδικα οταν αυτο συνδιαζεται και με πραξεις. Ο ΠΑΟΚ εχει μεγαλωσει πολυ τα τελευταια χρονια σαν συλλογος ακομα και αν το δεις στο μετωπο των μεταγραφων. Ξεκινησαμε με ελευθερους, πηραμε δανεικους, πηραμε παιχτες των 500 χιλιαδων, επειτα πηραμε παιχτες του 1 εκατομμυριου και τωρα τελευταια πηραμε παικτη των 2 εκατομμυριων και δεν εχουμε ουτε εναν δανεικο. Ταυτοχρονα η ομαδα μολις αρχισε να πουλαει παιχτες και επισης μπηκαν ειναι παρελθον παιχτες που ολοι βλεπαμε οτι επρεπε να φυγουν, οποτε φυγανε και τα βαριδια. Και μονο το τελευταιο να παρεις, τις μεταγραφες δηλαδη, και να αφησουμε στην ακρη το μαρκετιγκ, το brand name κτλ, δεν κανει κατι ωστε να δικαιολογει το να λεμε οτι μας θεωρει προβατα, ισα ισα βηματα προς τα εμπρος κανει οπως πρεπει.

Ειναι κριμα μετα απο καποια ωραια πραγματα που ειπε και πολυ θετικα, να ψαχνουμε να βρουμε κατι αρνητικο εστω και αν αυτο δεν υπαρχει, αυτη ηταν η ενσταση μου. Και σου ξαναλεω οτι αυτο που εγραψα δεν ειχε υφος, το εξηγω στην προηγουμενη παραγραφο. Δεν ειχα κανεναν σκοπο τετοιο και ουτε καν λογο να το κανω.

Και συμφωνω μαζι σου παρεπιπτοντως, οτι το τοπ 20 ειναι απλα ονειρο απατηλο 'η εχει αλλη εξηγηση.
Απο Αγγλια Μαντσεστερ Γ, Μαντσεστερ Σιτυ, Λιβερπουλ, Αρσεναλ
Απο Ισπανια Μπαρτσελονα, Ρεαλ, Σεβιλλη
Απο Γερμανια Μπαγιερν, Ντορτμπουντ
Απο Πορτογαλια Πορτο, Μπενφικα, Σπορτιγκ
Απο Ιταλια Μιλαν, Γιουβεντους, Ιντερ, Ναπολι
Απο Γαλλια ΠΣΖ, Μονακο, Λυων

προχειρα αυτα ειναι το τοπ19 της ευρωπης, για ποιο τοπ 20 μιλαμε και που να χωθουμε αναμεσα σε αυτους? :mrgreen: επειτα ερχονται μια απο Ρωσσια, μια απο Ελβετια οπως ειπαν πιο πανω, η Σελτικ απο Σκωτια και καποιες αλλες ακομα απο εδω και εκει
Marianov6
 
Δημοσιεύσεις: 1187
Εγγραφή: Παρ 22 Ιαν 2016, 22:12

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 27 Μαρ 2017, 17:26

Χρόνια πολλά Ιβάν!
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29932
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 02 Απρ 2017, 09:02

Αν ισχυουν παντως αυτα περι Γραμμενου δεν μπορω να φανταστω το μεγεθος της πικρας που θα φαει ο Ιβαν, ειτε ειναι συκοφαντια, ειτε ακομα περισσοτερο αληθεια.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24080
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 02 Απρ 2017, 09:39

Τυχαία... Την μέρα που ο gay έχει χτυπήσει παίκτες ομάδας μέρα στα αποδυτήρια, το κοράκι δεν είδε, δεν έγραψε τίποτα, ο βρεντζος βρίζει το κοράκι, αλλά αυτό δεν έχει αυτιά, τα μέσα του gay, βγάζουν αυτό το θέμα... Το οποίο, αν ισχύει είναι γνωστό εδώ και χρόνια.

Και εσείς ασχολείστε. Μάλιστα
Η αφέλεια σε όλο της το μεγαλείο


Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Κυρ 02 Απρ 2017, 09:47

Το ότι έσκασε η είδηση τώρα που είχε πλέον ξεκαθαρίσει ότι θα είναι ο νικητής των εκλογών στην ΕΠΟ (αφού πλέον έπαιζε μόνος) και μετά την στήριξη (με δηλώσεις) του Ivan... είναι λίγο "περίεργο".
Δηλαδή τόσο καιρό δεν το ήξερε -ή δεν ασχολήθηκε- κάνεις? Λες να μην τον είχε "ψάξει" ο Ivan -μαζί με τους άλλους που τον στηρίζουν-?
Βρωμάει η δουλειά...
Το σύστημα καταρρέει, χάνει "στηρίγματα" (ΕΠΟ, ΚΕΔ, ομάδες δορυφόρους -είτε γιατί πηδάνε από το καράβι, είτε γιατί έρχεται μείωση ομάδων και PO- και παίζει ότι χαρτιά έχει...
Εγώ έτσι το βλέπω.

ΥΣ. Βάλε μέσα και τα χθεσινά που γράφει ο pilotos... και δένει το "γλυκό"
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3688
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 02 Απρ 2017, 09:54

Μα ας πούμε για χψ λόγους δεν μπορεί ο γραμμένος δεν μπορούμε να βάλουμε άλλον από την παράταξη γραμμένου;
Ο Ζαχαριάδης ο διαιτητής του πλατάνια από την ένωση Μακεδονίας δεν είναι;
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 02 Απρ 2017, 10:19

Ειμαστε και αφελεις...Αστο να παει στο διαολο μητσο...Εχουμε γεμισει απο ψαγμενους εδω μεσα...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24080
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 02 Απρ 2017, 10:28

pilotos έγραψε:Τυχαία... Την μέρα που ο gay έχει χτυπήσει παίκτες ομάδας μέρα στα αποδυτήρια, το κοράκι δεν είδε, δεν έγραψε τίποτα, ο βρεντζος βρίζει το κοράκι, αλλά αυτό δεν έχει αυτιά, τα μέσα του gay, βγάζουν αυτό το θέμα... Το οποίο, αν ισχύει είναι γνωστό εδώ και χρόνια.

Και εσείς ασχολείστε. Μάλιστα
Η αφέλεια σε όλο της το μεγαλείο


Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτό με τα διπλώματα είχε ακουστεί και πέρσι νομίζω
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 02 Απρ 2017, 10:42

joshua έγραψε:Ειμαστε και αφελεις...Αστο να παει στο διαολο μητσο...Εχουμε γεμισει απο ψαγμενους εδω μεσα...

Σε κάνει πλάκα επικοινωνιακά ο gay
Κι ακόμα να πάρεις χαμπάρι.

Μου αρέσει που έβγαλες και συμπέρασμα για πίκρα Ιβάν. Με το ζόρι κρατήθηκα μην βάλω τα γέλια πρωί πρωί.

Εύκολο να πετάς ταμπέλες σε άλλους.
Τα "ψαγμένοι" στα επιστρέφω σε εσένα και τους φίλους σου, που θες 6αρι 7αρι 8αρι και 38αρι όταν αντίπαλος σου είναι ένας πρεζεμπορας.

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 02 Απρ 2017, 10:49

Μα νομίζουμε ότι ο Ιβάν δεν ξέρει τι παίζεται νομίζω ότι μετά από αυτά που είπε στην Αμερική, δείχνει ότι ξέρει τα πάντα και έχει σχέδιο με το οποίο πολεμάει την σαπίλα.... Μην τον υποτιμούμε τόσο πολύ..... Να ευχηθούμε να πετύχει
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 02 Απρ 2017, 10:51

Και για να τελειώνω μια κι έξω, από σήμερα πάει το ignore σύννεφο.

Βαρέθηκα την γκρίνια σας ρε.


Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

επεξεργάστηκε. ΗΡΕΜΑ
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Κυρ 02 Απρ 2017, 10:55

Ασπρόμαυρα Γιάννινα, το να προσαπτεις σε κάποιον ότι σε περνά για πρόβατο δεν είναι μόνο υποτιμητικό, όπως επιεικώς έγραψα, αλλά σημαίνει ότι τον κατηγορείς και ως απατεώνα. Σε περνάει για πρόβατο δηλαδή επιχειρεί να σε εξαπατήσει. Αυπό σημαίνει στα απλά ελληνικά.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 02 Απρ 2017, 11:03

Ο εισηγητής παλιάς κοπής για γραμμένο είναι είχε λέει προτείνει τον υποβιβασμο της Ξάνθης πέρσι..... Στο sdna λένε ότι είναι σπασμωδικες κινήσεις ενός συστήματος που πεθαίνει.....Και το ξαναλέω ο Ιβάν τα ξέρει όλα για όλους να είμαστε δίπλα του και με τα λάθη του γιατί έχουμε κοινό στόχο.... Και Γιάννενα δεν λέμε ότι μας θεωρεί πρόβατα ο άνθρωπος που έκανε αυτά που έκανε για την ομάδα, προσβαλούμε και αυτόν και τον λαό.....
Τελευταία επεξεργασία από eorptol1 και Κυρ 02 Απρ 2017, 11:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό aoratos » Κυρ 02 Απρ 2017, 11:07

Ρε παιχτουρες μου και οι δυο, ηρεμιστε!
Άβαταρ μέλους
aoratos
 
Δημοσιεύσεις: 1415
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 00:36

Re: Ιβαν Σαββίδης ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό desperando » Κυρ 02 Απρ 2017, 11:11

pilotos έγραψε:θες 6αρι 7αρι 8αρι και 38αρι όταν αντίπαλος σου είναι ένας πρεζεμπορας.


ολη η αλήθεια και ολη η ουσια ειναι σ αυτες τις δυο γραμμές και απορω πως υπάρχουν άνθρωποι που δεν το βλέπουν

Άλλος λέει ότι με αλλων αντι του καμπος θα ήμασταν πρώτοι,αλλος οτι με πριγιοβιτς απ την αρχη θα ήμασταν πρωταθλητες και αμελούν το γεγονός οτι μιλάμε για ανθρώπους οπου σε δικαστικη τους υπόθεση οι μάρτυρες κατηγορίας τους βρέθηκαν ο ενας μετα τον αλλο νεκροί.

Αυτη την οργάνωση ανταγωνιζομαστε και δεν μπορεί κανενα 8αρι 10αρι κ.ο.κ να αλλάξει τις ισορροπίες απο μονο του
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 26 επισκέπτες