Μεταγραφές Χειμώνα 2015-2016

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2015-2016

Δημοσίευσηαπό spyretto » Παρ 05 Φεβ 2016, 19:31

Α, γιατί νόμιζα ότι άφησαν να εννοηθεί ότι θα κάνουν μια πρσπάθεια της τελευταίας στιγμής. Είναι τραγική η κατάσταση, Μάλλον πάμε με φουλ μπακ Τζαβέλλα και Κιτσιου χωρίς να έχουμε εξτρέμ για δείγμα για τις επόμενες 4-5 αγωνιστικές. Λέοβατς και Μυστακίδης αν επιστρέψουν εγκαίρως και βλέπουμε.
Και ειδικά όταν έχεις πάρει 6-7 εξαρο-οκτάρια το καλοκαίρι είναι νόμος ΠΑΟΚ ότι θα σου τραυματιστούν τα εξτρέμ.

Κάτι πρέπει να κάνουν, ας ενεργοποιήσουν Ποζογλου , Δεληγιαννίδη στην ανάγκη.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2015-2016

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 05 Φεβ 2016, 19:33

ΑποστόληςΑ έγραψε:Τον Γενάρη χρειάζεσαι παίκτες που να μπορούν να παίξουν από την επομένη αγωνιστική. Όχι ανενεργούς, όση και να είναι η αξία του παίκτη, που χρειάζονται ένα μήνα για φυσική κατάσταση


Έτσι "είθισται" Απόστολε...Στην περίπτωση μας όμως, απ τον "κανέναν", δεν θα ήταν προτιμότερο να έρθουν 2 ποιοτικοί (αν και ανενεργοί) παίχτες που θα είναι πλήρως έτοιμοι να προσδώσουν το κάτι παραπάνω στην ομάδα, έστω και σε 2 μήνες; Ακόμα και στον ψυχολογικό-επικοινωνιακό τομέα θα υπάρξει πιστεύω μία ανάκαμψη μετά το τελευταίο "μπουρδελοδίμηνο"... ;)

Πως το σκέφτεσαι το "σκεπτικό" μου; :?
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Παρ 05 Φεβ 2016, 19:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2015-2016

Δημοσίευσηαπό spyretto » Παρ 05 Φεβ 2016, 19:42

Πέλκα Μακ στα ακρα με κορυφή Μπερμπάτοφ ή Κλάους είναι το μόνο που μπορω να δω εγώ. Ολα τα αλλά είναι αλχημείες.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2015-2016

Δημοσίευσηαπό spyretto » Παρ 05 Φεβ 2016, 19:55

Μα ποιοι είναι αυτοί οι ποιοτικοί ελεύθεροι; Ρομπίνιο Ιλσίνιο τους ξεχνάμε δεν έχουμε το βαλάντι. Ο Λούνα δεν είμαι καθόλου σίγουρος ότι θα μας βοηθήσει, από εμιράτα θα πάρουμε πάλι παίκτη, που δεν έπαιζε κι όλας εκεί;

Ας φέρει τον Σαμαρά, τι να σας πω. Καψούρα του Ιβάν δεν είναι; Οπως έκανε με τον Μπερμπάτοφ ας το κάνει και μ'αυτόν . Και μπορεί να παίξει και δεκάρι και εξτρέμ και πίσω από τον φορ. Ιδανική επιλογή ποιοτικού παίκτη που θα είναι έτοιμος σε 1-2 μήνες.

Αλλά μάλλον δεν έρχεται...ποιος έρχεται;
Τελευταία επεξεργασία από spyretto και Παρ 05 Φεβ 2016, 20:05, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2015-2016

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 05 Φεβ 2016, 20:05

In Frank we trust... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2015-2016

Δημοσίευσηαπό pilotos » Παρ 05 Φεβ 2016, 20:05

Έτοιμοι για διακοπές Χαλκιδική θα είναι όλοι αυτοί

Δυστυχώς όλος ο προγραμματισμός, όσο καλός κι αν ήταν ή δεν ήταν, πήγε στράφι λόγω τραυματισμών

SM-G920F
Τελευταία επεξεργασία από pilotos και Παρ 05 Φεβ 2016, 20:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2015-2016

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 05 Φεβ 2016, 20:06

Σε δύο μήνες όμως με ένα καλούτικο προγραμματάκι αλά Αρτίκο; ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2015-2016

Δημοσίευσηαπό spyretto » Παρ 05 Φεβ 2016, 20:13

Πρέπει να έχουν πλησιάσει αρκετούς και να χουν φάει πόρτα. Αν γκουγκλάρεις τον ΠΑΟΚ τώρα τα νέα που θα δεις είναι τα εξής: "σε ασφυκτικό κλοιό ο Τούντορ". "ο Μπερμπάτοφ δινει συνέντευξη στον εαυτό του για να εκφράσει τον εκνευρισμό του προς την ομάδα του", "ο Μιχελ νέος πρόεδρος στον ΠΑΟΚ", "πρώην προπονητής Αναστασιάδης: ο ΠΑΟΚ πέρσι έπεσε από μέσα.".
Να μην συνεχίσω. Δυσφήμιση στην ομάδα κάνουμε.Φαντάσου ένας παίκτης που σκέφτεται να έρθει να διαβάζει αυτές τις ειδήσεις στα Αγγλικά, θα πρέπει να είναι σούπερ απελπισμένος να έρθει σε μια ομάδα που τα πάντα είναι ρευστα...και με μειωμένες αποδοχές που του προτείνει ο ΦΑ.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2015-2016

Δημοσίευσηαπό spyretto » Παρ 05 Φεβ 2016, 20:21

Ο άλλος ο Σέρβος που βγήκε ότι τον θέλαμε να τον φέρουμε και πήγε στην Κιεβο είπε σε δημοσιογράφο στην πατρΙδα του "διάβασα ότι κυνηγούσαν τον προπονητή της ομάδας στο δρόμο οι οπαδοί να τον δείρουν"...γιατί αυτό μετέδωσαν οι Κροάτες. :roll:
Νομίζω οι μεταγραφές κατά 99.99% τελείωσαν για τον χειμώνα.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2015-2016

Δημοσίευσηαπό tzelas » Παρ 05 Φεβ 2016, 20:23

che4 έγραψε:
tzelas έγραψε:Ρε έκανα τότε άνω κάτω την Βραζιλία και τον εντόπισα ........ πλέον έχω Λίνο εκεί δεν αγχώνομαι 8-)

Το κουκλάκι che ... να βγώ ψεύτης θέλω :lol:



ο ευαγγελος λουκας εχει τραυματιστει και δεν το ξερει πριν καν πατησει αθηνα :lol: :lol: :lol: :lol:



Εκτός και ο Εβαντζελίστα!
"Νοκ άουτ" τέθηκε από το ματς με την Ξάνθη το Σάββατο και ο Βραζιλιάνος μέσος!
Ο νεοαποκτηθείς Βραζιλιάνος χαφ έκανε θεραπεία την Παρασκευή λόγω ενοχλήσεων στους κοιλιακούς και αποκλείστηκε από την αποστολή των Πράσινων για το ματς του Σαββάτου.


Γειά σου ρε ΤΣΕ με τα μαγικά σου

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2015-2016

Δημοσίευσηαπό prist64 » Παρ 05 Φεβ 2016, 23:05

spyretto έγραψε:Πρέπει να έχουν πλησιάσει αρκετούς και να χουν φάει πόρτα. Αν γκουγκλάρεις τον ΠΑΟΚ τώρα τα νέα που θα δεις είναι τα εξής: "σε ασφυκτικό κλοιό ο Τούντορ". "ο Μπερμπάτοφ δινει συνέντευξη στον εαυτό του για να εκφράσει τον εκνευρισμό του προς την ομάδα του", "ο Μιχελ νέος πρόεδρος στον ΠΑΟΚ", "πρώην προπονητής Αναστασιάδης: ο ΠΑΟΚ πέρσι έπεσε από μέσα.".
Να μην συνεχίσω. Δυσφήμιση στην ομάδα κάνουμε.Φαντάσου ένας παίκτης που σκέφτεται να έρθει να διαβάζει αυτές τις ειδήσεις στα Αγγλικά, θα πρέπει να είναι σούπερ απελπισμένος να έρθει σε μια ομάδα που τα πάντα είναι ρευστα...και με μειωμένες αποδοχές που του προτείνει ο ΦΑ.


Πολυ σωστη σκεψη ρε φιλε.

Αν βαλεις μεσα οτι ειμαστε και η πιο δυσφημισμενη χωρα παγκοσμιως
μεταναστευτικο,καπιταλ κοντρολς,γκρεξιτ,μεξιτ,............

Παρ' ολ' αυτα η Ελπιδα .....αντεχει.
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7027
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2015-2016

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 05 Φεβ 2016, 23:23

Αν κερδισουμε τα πλει οφ και βγουμε δευτεροι στα προκριματικα Cl εχουμε τυχη?Με τι μεγεθους αντιπαλο(ους) παιζουμε?Αν (θεωρητικα) δεν εχουμε τυχη ισως εχει νοημα να μην αποκτηθει παικτης τωρα αλλα κατι καλο το καλοκαιρι.Το κυπελλακι ειναι για να χαρει ο Ιβαν.


prist64 έγραψε:Γιατι σημερα πεθανε η Μαρικα,η Ελπιδα.....................................αντεχει ακομη.


:lol: :lol: :lol: :lol:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2015-2016

Δημοσίευσηαπό che4 » Σάβ 06 Φεβ 2016, 01:10

tzelas έγραψε:
che4 έγραψε:
tzelas έγραψε:Ρε έκανα τότε άνω κάτω την Βραζιλία και τον εντόπισα ........ πλέον έχω Λίνο εκεί δεν αγχώνομαι 8-)

Το κουκλάκι che ... να βγώ ψεύτης θέλω :lol:



ο ευαγγελος λουκας εχει τραυματιστει και δεν το ξερει πριν καν πατησει αθηνα :lol: :lol: :lol: :lol:



Εκτός και ο Εβαντζελίστα!
"Νοκ άουτ" τέθηκε από το ματς με την Ξάνθη το Σάββατο και ο Βραζιλιάνος μέσος!
Ο νεοαποκτηθείς Βραζιλιάνος χαφ έκανε θεραπεία την Παρασκευή λόγω ενοχλήσεων στους κοιλιακούς και αποκλείστηκε από την αποστολή των Πράσινων για το ματς του Σαββάτου.


Γειά σου ρε ΤΣΕ με τα μαγικά σου

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:



καλα υπηρχε περιπτωση να μου γλιτωσει ο οριτζιναλ ευαγγελιστης εδω εβγαλα ευαγγελιστη τον αλλο εδω μεσα και μου πε φιλος μου απο θεσνικη ταριφας που ακουει ολη μερα ραδιο οτι τον ελεγαν ετσι και στα ραδιοφωνα χωρις να ξερει οτι εγω τον εχω βγαλει ετσι εδω

δε γλιτωνει ευαγγελιστης απ τον τσε .... ντροπη σου που ειχες και αμφιβολια :lol: :lol: :lol: :lol:


goran 64 έγραψε:Σε δύο μήνες όμως με ένα καλούτικο προγραμματάκι αλά Αρτίκο; ;)


με ενα προγραμματακι αλα αρτικο γκοραν το πολυ πολυ να παθουν δυο αντι μι θλαση :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2015-2016

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 06 Φεβ 2016, 10:42

Εαν ευσταθουν παντως αυτα που κυκλοφορησαν για Νινκοβιτς και Βουκιτς πριν λιγες μερες αυτο σημαινει οτι ο ΠΑΟΚ ψαχνοταν για μεσοεπιθετικο .Και ταιριαζε και στα στανταρ του Φρανκ(νεαρη ηλικια,χαμηλο κοστος κλπ).
Βεβαια εκει μπλεχτηκανε πολλοι...... :evil: . Ομως αυτο δειχνει οτι η βουληση να παρουμε παικτη υπηρχε και μιας και δε καλυφθηκε η θεση ισως υπαρχει ακομα.Το θεμα ειναι αν αυτοι που εμειναν πλεον αξιζουν το ρισκο.Λογικα εαν εχει ακομα το κουμαντο ο Φρανκ μαλλον θα παμε σε παρομοια επιλογη με του Νινκοβιτς(χρηματα, ηλικια κλπ) και οχι σε 30+ ηλικιες.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2015-2016

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 06 Φεβ 2016, 10:46

Και γω αυτο φοβαμαι
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 38 επισκέπτες