10.Dimitar Berbatov

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Δευτ 30 Νοέμ 2015, 21:26

spyretto έγραψε:Χάνει το υπόλοιπο του 2015 μαζί και ο Κίτσιου...τι άλλο πια...


Ας ελπίσουμε μην μπει και ο Μακ στην παρέα! :| Μας κυνηγάει η γκαντεμιά ρε φούστη μου.
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9522
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό Sfinas » Δευτ 30 Νοέμ 2015, 21:37

τα λέγαμε εδώ προχθές, πάλι καλά τραυματίστηκε και μπήκε ο στεφαναρας και έδειξε τι θα πει να είσαι επιθετικός, πιέζουμε ψιλά από το 0-90 και πετάμε και 2 παστέλια, berba λυπάμαι αλλα πρέπει να φας πάγκο,και άμα νικάμε με 2-0 να μπαίνεις στο 70 με εντολη να πεξεισ για τον κοσμο , καμια τριπλα κτλ ξερεις..............
Sfinas
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2015, 19:27

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό spyretto » Δευτ 30 Νοέμ 2015, 21:42

Εκτός του Ροντρίγκεζ η περσινή ομάδα καλείται να αναστρέψει το κλιμα.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 30 Νοέμ 2015, 21:44

Sfinas έγραψε:τα λέγαμε εδώ προχθές, πάλι καλά τραυματίστηκε και μπήκε ο στεφαναρας και έδειξε τι θα πει να είσαι επιθετικός, πιέζουμε ψιλά από το 0-90 και πετάμε και 2 παστέλια, berba λυπάμαι αλλα πρέπει να φας πάγκο,και άμα νικάμε με 2-0 να μπαίνεις στο 70 με εντολη να πεξεισ για τον κοσμο , καμια τριπλα κτλ ξερεις..............

Παλτό και ο Μπερμπάτοφ

Μάλιστα
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Δευτ 30 Νοέμ 2015, 21:49

Ρε συ Sfinas, έχεις 18 ποστ και τα μισά είναι για το πόσο κακός είναι ο Μπερμπάτοφ.

Μου θυμίζεις κάτι φίλους μου χανούμια που όταν μιλάνε για τον ΠΑΟΚ το μόνο που λένε είναι πόσο λάθος κίνηση ήταν η απόκτηση του και άλλες τέτοιες ζήλιες.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15452
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 30 Νοέμ 2015, 22:41

Σήμερα θα βγει ο άλλος ο παπάρας "δημοσιογράφος" της τσαςπού και θα πει "Να εγώ σας τα 'λεγα ότι καλύτερα που δεν μπορεί να παίξει ο Berbatov, αμέσως νίκη κάναμε" και άλλες μαλακίες.. Και τα πρόβατα θα λένε "Ωωωω να ρε μαλάκα είδες, αυτός βλέπει μπάλα ρε να 'ούμε, ξέρει..."!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό sporos123 » Δευτ 30 Νοέμ 2015, 22:50

Σωστος ο Σφηνας,εχει πολλα να μαθει ο Μπερμπατοφ διπλα στον Κλαους.. :lol:
sporos123
 
Δημοσιεύσεις: 2413
Εγγραφή: Σάβ 15 Ιαν 2011, 00:52

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 01 Δεκ 2015, 02:49

MANIAKOS έγραψε:
Sfinas έγραψε:τα λέγαμε εδώ προχθές, πάλι καλά τραυματίστηκε και μπήκε ο στεφαναρας και έδειξε τι θα πει να είσαι επιθετικός, πιέζουμε ψιλά από το 0-90 και πετάμε και 2 παστέλια, berba λυπάμαι αλλα πρέπει να φας πάγκο,και άμα νικάμε με 2-0 να μπαίνεις στο 70 με εντολη να πεξεισ για τον κοσμο , καμια τριπλα κτλ ξερεις..............

Παλτό και ο Μπερμπάτοφ

Μάλιστα


Χαχα ασε μανιακ εχει χαθει η μπαλα
Dimg4
 

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 01 Δεκ 2015, 02:50

sporos123 έγραψε:Σωστος ο Σφηνας,εχει πολλα να μαθει ο Μπερμπατοφ διπλα στον Κλαους.. :lol:


Χαχαχα το διαβασαμε κι αυτο
Dimg4
 

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό spyretto » Τρί 01 Δεκ 2015, 03:53

Το "η ομάδα παίζει καλύτερα χωρίς τον Μπερμπάτοφ" μάλλον οφείλεται στο ότι αγχώνει τα παιδιά και δεν μπορούν να αποδώσουν.
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Τρί 01 Δεκ 2015, 03:59

ζησαμε να το διαβασουμε κι αυτο..
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 01 Δεκ 2015, 04:29

spyretto έγραψε:Το "η ομάδα παίζει καλύτερα χωρίς τον Μπερμπάτοφ" μάλλον οφείλεται στο ότι αγχώνει τα παιδιά και δεν μπορούν να αποδώσουν.


...Μάλιστα... :oops: :oops: :oops:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 01 Δεκ 2015, 10:43

pilotos έγραψε:
goran 64 έγραψε:Off topic το τρολάκι...

Ρώτα, μάθε και μετά πες ότι θες...
Αφού δεν πιάνεις τα υπονοούμενα τί πετάγεσαι απλώς για να γράψεις;
Δεν καταλαβαίνεις ότι εκτίθεσαι; γιατί εδώ μέσα πολλοί γνωριζόμαστε...

SM-G920F
Dimg4
 

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 01 Δεκ 2015, 11:10

Αν και off topic να θυμίσω ότι για τα υπονοούμενα υπάρχουν κι οι αντίστοιχες φατσούλες για να καταλαβαίνουν κι άλλοι, τις οποίες δεν είδα να χρησιμοποιούνται πουθενά... :roll: :roll: :roll:

Γι αυτόν το λόγο και επειδή το forum το "επισκέπτονται" διαβάζοντας το πολλοί "ανίδεοι" αλλά και μικρά Π.Α.Ο.Κ.τσάκια και "παίρνουν κλίμα" απ αυτό, αντί κάποιοι γνωστοί μεταξύ τους να τρολάρουν τους παίκτες μας εδώ με "υπονοούμενα" (που μάλλον δείχνουν άλλο απ αυτό που εννοούν), θα ήταν καλύτερο να τα λένε μεταξύ τους τηλεφωνικά ή ακόμα πιο χρήσιμο πίνοντας το καφεδάκι τους παρέα (ειδικά αν είναι συντοπίτες)... ;) ;) ;)

Προσωπική μου άποψη όπως πάντα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 10.Dimitar Berbatov

Δημοσίευσηαπό Sfinas » Τρί 01 Δεκ 2015, 16:50

Όπως αναφέρουν οι Βούλγαροι ο μάνατζερ του Εμίλ Ντάντσεφ, μιλάει με ομάδα απο το αγγλικό πρωτάθλημα.

«Πρόκειται για ομάδα της Premier League, η οποία είναι από την μέση της βαθμολογίας και κάτω», γράφουν τα ΜΜΕ από την πατρίδα του «Μίτκο» και τονίζουν ότι αυτή μπορεί να είναι η Μπόρνμουθ που είχε δείξει ενδιαφέρον και το καλοκαίρι.



αντε ρε μπερμπα κανε το καλο :opaokara:
Sfinas
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2015, 19:27

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης