52.Erik Sabo

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 52.Erik Sabo

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 24 Ιούλ 2016, 10:24

Μπορεί η Σλοβάκικη CIA να έχει πληροφορίες για τρομοκρατικό χτύπημα στο Ισραήλ και να του το είπαν.. :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46876
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 52.Erik Sabo

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 24 Ιούλ 2016, 12:06

Μου έκανε καλή εντύπωση όταν έπαιξε εναντίον μας, αλλά από τότε που ήρθε ήταν από μέτριος έως κακός. Πιθανόν να έχει και ψυχονοητικό πρόβλημα.
Μακριά κι αγαπημένα!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89862
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 52.Erik Sabo

Δημοσίευσηαπό Δημητρης17 » Κυρ 24 Ιούλ 2016, 15:14

Δεν θυμαμαι και καμμια τρομερη εμφανιση απεναντι μας, οπως πχ του Λουκας με την Καρπατι... Σιγουρα ομως ξεχωρισε μεσα στη μετριοτητα της Σπαρτακ Τρναβα. Ειδα θετικα στοιχεια επανω του το πρωτο διαστημα, μακρυ διασκελισμο, δυνατο και ευθυβολο σουτ μακρυνο, εδειχνε οτι εχει τα στοιχειωδη της καλης τεχνικης καταρτησης και πιστεψα οτι αν δουλευοταν σωστα, θα απεδιδε περισσοτερα κι απ τα αναμενομενα... Άλλα εδειξε η πορεια ομως!!! Ειχε την ατυχια να πεσει κι επανω στον Τουντορ, ο οποιος εκανε το πολυ σοβαρο εως αντιεπαγγελματικο λαθος, του να θελει να παιξει η ομαδα ενα συστημα το οποιο οι ποδοσφαιριστες μας -ξεκαθαρα- δεν ειχαν το ταλεντο και τις ικανοτητες για να παιξουν... Τον πηρε το ποταμι και τον Σαμπο!!! Ισως κι αυτος, αλλα και ο Ζαιρο, να ειχαν διαφορετικη εξελιξη αν περυσι ειχαμε στον παγκο εναν πιο ρεαλιστη προπονητη. Παντως, περα απ ολα αυτα, το παλληκαρι φαινεται να μην εχει το απαιτουμενο θρασος, ωστε να μπορεσει να επιβιωσει στον σκληρο κοσμο του επαγγελματικου ποδοσφαιρου.
...ΠΑΟΚάρα μου, δεν το ξέρουν οι γιατροί...
Άβαταρ μέλους
Δημητρης17
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Κυρ 15 Μάιος 2016, 12:11
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: 52.Erik Sabo

Δημοσίευσηαπό Δημητρης17 » Κυρ 24 Ιούλ 2016, 15:22

Ακάλυπτος έγραψε:Μεγάλες προσδοκίες δεν έχω και για τον Sabo. Ελπίζω να πάρει τις ευκαιρίες που θα του δοθούν και να τις αξιοποιήσει. :pano:

Σχολιο απο τις 11 Αυγουστου 2015. Ο μονος που μαντεψε απολυτως σωστα...
...ΠΑΟΚάρα μου, δεν το ξέρουν οι γιατροί...
Άβαταρ μέλους
Δημητρης17
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Κυρ 15 Μάιος 2016, 12:11
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: 52.Erik Sabo

Δημοσίευσηαπό DC » Κυρ 24 Ιούλ 2016, 16:18

Όταν πρόκειται για προβλέψεις, ΕΜΕΝΑ θα ακούτε:
DC πριν ένα χρόνο έγραψε: Και μια και είδαμε σχεδόν όλους τους καινούργιους, δυο πραματάκια και γι αυτούς.
Ζαίρο και Σάμπο θα παίξουν. Δεν ξέρω αν αφήσουν εποχή αλλά θα είναι από τους παίκτες που σε 10 μήνες από σήμερα θα θέλουμε να τους κρατήσουμε. Κάτι που δεν θα θέλουμε για τον Ροντρίγκεζ και τον Λέοβατς που είναι ααα (άοσμοι, άχρωμοι, άγευστοι).
Όπως θα ψάχνουμε ομάδα να δανείσουμε τον Όλσεν. Το παιδί πάσχει από αυτό που έπασχε και ο Ιτάνζ: δεν έχουν IQ. Όχι μόνο ποδοσφαιρικό αλλά γενικότερο IQ. Και χρειάζεται το γαμίδι. Όπως και το κατάλληλο IQ δεν έχει και ο Βίτορ και ο Τζαβέλας αλλά το έχει ο Μαλεζάς (που είχε την τύχη να θητεύσει στα νιάτα του δίπλα στον κοντρέρας). Θέλω να πιστεύω ότι στην ομάδα που θέλει να στήσει ο Φρανκ σε βάθος χρονου, Όλσεν, Τζαβέλας, Κόστα και Βίτορ, δεν θα έχουν θέση ούτε στον πάγκο.
Για τον Τσίμιροτ (περαστικά του) δεν έχω άποψη, όπως και για τον Αντώνη.


:lol: :lol:
:lol: :lol:

Το θυμάστε το πρόγραμμα του Μελισσανίδη στις ασκήσεις εδάφους; Ε, κάτι τέτοιο ....

:lol: :lol:
:lol: :lol:
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: 52.Erik Sabo

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 24 Ιούλ 2016, 16:28

Constantin, ε τώρα πως να πω ότι έχει άδικο ο Ντίνος που σε κράζει στον Ξερόλα ότι είσαι άσχετος??? :lol: :lol:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 52.Erik Sabo

Δημοσίευσηαπό Δημητρης17 » Κυρ 24 Ιούλ 2016, 16:29

DC έγραψε:Όταν πρόκειται για προβλέψεις, ΕΜΕΝΑ θα ακούτε:
DC πριν ένα χρόνο έγραψε: Και μια και είδαμε σχεδόν όλους τους καινούργιους, δυο πραματάκια και γι αυτούς.
Ζαίρο και Σάμπο θα παίξουν. Δεν ξέρω αν αφήσουν εποχή αλλά θα είναι από τους παίκτες που σε 10 μήνες από σήμερα θα θέλουμε να τους κρατήσουμε. Κάτι που δεν θα θέλουμε για τον Ροντρίγκεζ και τον Λέοβατς που είναι ααα (άοσμοι, άχρωμοι, άγευστοι).
Όπως θα ψάχνουμε ομάδα να δανείσουμε τον Όλσεν. Το παιδί πάσχει από αυτό που έπασχε και ο Ιτάνζ: δεν έχουν IQ. Όχι μόνο ποδοσφαιρικό αλλά γενικότερο IQ. Και χρειάζεται το γαμίδι. Όπως και το κατάλληλο IQ δεν έχει και ο Βίτορ και ο Τζαβέλας αλλά το έχει ο Μαλεζάς (που είχε την τύχη να θητεύσει στα νιάτα του δίπλα στον κοντρέρας). Θέλω να πιστεύω ότι στην ομάδα που θέλει να στήσει ο Φρανκ σε βάθος χρονου, Όλσεν, Τζαβέλας, Κόστα και Βίτορ, δεν θα έχουν θέση ούτε στον πάγκο.
Για τον Τσίμιροτ (περαστικά του) δεν έχω άποψη, όπως και για τον Αντώνη.


:lol: :lol:
:lol: :lol:

Το θυμάστε το πρόγραμμα του Μελισσανίδη στις ασκήσεις εδάφους; Ε, κάτι τέτοιο ....

:lol: :lol:
:lol: :lol:

DC, δεν παιζεσαι αδερφε!!!! :D :opaokara: :lol: :opaokara: :lol: :opaokara: :D :opaokara: :lol:
...ΠΑΟΚάρα μου, δεν το ξέρουν οι γιατροί...
Άβαταρ μέλους
Δημητρης17
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Κυρ 15 Μάιος 2016, 12:11
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: 52.Erik Sabo

Δημοσίευσηαπό DC » Κυρ 24 Ιούλ 2016, 17:01

Ρε άμα σας λέω ότι έχω μάτι .... (με μάτιασε ο γκαντεμοdinoσαυρος).
Νο1 μπαλαδόφατσα του φόρουμ είμαι. :twisted:

Για φέτος όλους παλτά του κόβω. Μα όλους.
Μη λέτε μετά ότι δεν το είπα.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: 52.Erik Sabo

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 25 Ιούλ 2016, 01:10

Δεν θέλω να μάθω στις αρχές της προηγούμενης δεκαετίας τι έλεγες για C. Ronaldo, Sergio Ramos, Cech..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46876
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 52.Erik Sabo

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 25 Ιούλ 2016, 01:16

Odi έγραψε:Ρε παίδες ο ίδιος ήθελε να πάει στο Ισραήλ,δεν τον πίεσε ο ΠΑΟΚ.Αφου η ομαδα ήθελε να τον στείλει στην Στεαουα και αυτός προτιμούσε το Ισραήλ.Τωρα το έγινε,μπήκε στο google και ξαφνικά έμαθε πως γίνεται εκει χαμός;

Θα νομισε οτι το ισραηλ ειναι κανα προαστειο της Σαλονικης κι οταν του ειπαν να παει αεροδρομιο ψιλιαστηκε οτι κατι δε παει καλα. :opaokara:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26717
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 52.Erik Sabo

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 25 Ιούλ 2016, 01:21

Φαντάζεσαι να πήγε στο ταξί και να είπε "To Israel mastora!" :lol:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46876
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 52.Erik Sabo

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 25 Ιούλ 2016, 09:28

Τα πλούσια και πολυθρύλητα ''αθλητικά του προσόντα'' καπελώνουν τα απαραίτητα νοητικά. :mrgreen:
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 52.Erik Sabo

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 31 Ιούλ 2016, 12:52

http://www.paokmania.gr/stiles/mme/107706-pantreytike-o-sampo


Παντρεύτηκε ο Sabo! Που σημαίνει ότι το παιδί είναι εξώγαμο...
Τέτοιους ανθρώπους θέλουμε στον Π.Α.Ο.Κ.; Τέτοιες ηθικές αξίες πρεσβεύει ο Π.Α.Ο.Κ.;

Μανιακέ, πούλα τον...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46876
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 52.Erik Sabo

Δημοσίευσηαπό back in black » Κυρ 31 Ιούλ 2016, 13:35

Το παληκάρι φαίνεται ότι έχει σοβαρό πρόβλημα στο πως αντιλαμβάνεται τη λειτουργία του ως επαγγελματίας ποδοσφαιριστής. Η καριέρα του έχει πάρει την κατιούσα ( αποκλεισμός απο ΠΑΟΚ, Εθνική), έχει πάνω απο μήνα που του ανακοινώθηκε ότι πρέπει να βρει ομάδα να αγωνισθεί για να μην εξαφανισθεί ποδοσφαιρικά και αυτός αντί να ενεργοποιηθεί παντρολογιέται!!! Είχε έναν ολόκληρο μήνα να προγραμματίσει το γάμο στις διακοπές του και ο αθεόφοβος πήγε και τον προγραμμάτισε μέσα στην έναρξη των αγωνιστικών υποχρεώσεων. Δηλαδή αν δεν είχε αποκλεισθεί απο τον Ίβιτς θα μας παρατούσε εν μέσω ευρωπαϊκών αγωνιστικών υποχρεώσεων για να πάει να παντρευτεί; Με αυτά τα μυαλά δεν πρόκειται να πάει μακρυά, όσα ποδοσφαιρικά προσόντα και (αν) έχει.
The game is about glory
Άβαταρ μέλους
back in black
 
Δημοσιεύσεις: 2200
Εγγραφή: Πέμ 18 Δεκ 2014, 20:14

Re: 52.Erik Sabo

Δημοσίευσηαπό macedon4 » Κυρ 31 Ιούλ 2016, 14:32

Να ζήσεις και να ευτυχήσεις στην προσωπική σου ζωή Erik, αλλά.....
Για την ποδοσφαιρική σου, δεν το βλέπω.

Όταν υπάρχει θέμα γενικότερου iq (και όχι απλά ποδοσφαιρικού) αυτά συμβαίνουν.
Προφανώς θα μπορούσε να το προγραμματίσει ένα μήνα πριν, όπως λέει ο φίλος πάνω, αλλά μάλλον το κάνει από αντίδραση αυτή τη στιγμή, μετά το φιάσκο με την περίπτωση του Ισραήλ.

Κλασική περίπτωση ατόμου που θα καθίσει πάνω στο συμβόλαιό του και δεν θα κουνήσει ρούπι.
Μόνο ο ίδιος έχει να ζημιωθεί με αυτή τη στάση, κανείς άλλος.
Ελπίζω, για το καλό του και για να περισώσει το όποιο ταλέντο έχει, να βάλει μυαλό σύντομα, γιατί σε κανένα χρόνο ούτε στη Β' Εθνική της χώρας του δε θα τον θέλουν...
Π.Α.Ο.Κ. ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΝΑ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΣ ΠΟΤΕ!
Άβαταρ μέλους
macedon4
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης