Vladan Ivic

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Θα θέλατε να παραμείνει στο τιμόνι της ομάδας?

ΝΑΙ
129
72%
ΟΧΙ
49
28%
 
Σύνολο ψήφων : 178

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό aoratos » Τρί 28 Φεβ 2017, 00:31

Alastor έγραψε:
Jairo έγραψε:Κόουτς μήπως να δοκίμαζες τον Κλάους σε κάποιον άλλο ρόλο? Νομίζω οτι η θέση του Κλάους πλέον στο γήπεδο είναι στα χάφ.Θα μπορούσε άνετα και με επιτυχία να παίξει box to box.Μιλάω σοβαρά.


Τα χαφ εχουν πολυ τρεξιμο.Εγω θα ελεγα CB,εχει το ψηλο παιχνιδι,χρησιμοποιει και τα χερια του οταν μαρκαρει και ως γνωστον τα επιτρεπουν στους αμυντικους. Ιδια ταχυτητα με τον Μαλεζα εχει,οποτε αν μπορει ο Στελιος γιατι οχι ο Κλαους.


Τι γινεται? Αρχισε να χακαρει κωδικους μελων του paokmania ο Αλεφαντος?? :?
Άβαταρ μέλους
aoratos
 
Δημοσιεύσεις: 1415
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 00:36

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Τρί 28 Φεβ 2017, 00:58

Όταν είδα την αλλαγή στο 29 κοκάλωσα για τους λόγους που εξηγήθηκαν ήδη από πολλούς.

Στο μυαλό μου αυτό είναι λάθος. ΑΛΛΑ δεν μπορώ να παραβλέψω το γεγονός ότι με τον τζαβελα έκανες κίνηση που φάνηκε εκ πρώτης όψεως βεβιασμένη και τελικά ήταν αυτή η σφαλιάρα που χρειαζόταν η ομάδα. Οπότε θα κάτσω στα αυγά μου και θα περιμένω να δω πως θα αντιδράσει η ομάδα στα επόμενα 2 κρισιμότατα ματς.

Σκίσε γάβρο και παράρτημα και βάλε τα γυαλιά σε όλους όσους σε περιμένουν στη γωνία
Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 28 Φεβ 2017, 08:40

Εκ των υστέρων κρίνω ότι η αλλαγή δεν τον δικαίωσε.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89370
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 28 Φεβ 2017, 08:42

Guitarman έγραψε:Όταν είδα την αλλαγή στο 29 κοκάλωσα για τους λόγους που εξηγήθηκαν ήδη από πολλούς.

Στο μυαλό μου αυτό είναι λάθος. ΑΛΛΑ δεν μπορώ να παραβλέψω το γεγονός ότι με τον τζαβελα έκανες κίνηση που φάνηκε εκ πρώτης όψεως βεβιασμένη και τελικά ήταν αυτή η σφαλιάρα που χρειαζόταν η ομάδα. Οπότε θα κάτσω στα αυγά μου και θα περιμένω να δω πως θα αντιδράσει η ομάδα στα επόμενα 2 κρισιμότατα ματς.

Σκίσε γάβρο και παράρτημα και βάλε τα γυαλιά σε όλους όσους σε περιμένουν στη γωνία

Ακριβως...
Τα μηνυματα περνανε καθετα κι οχι με πλαγιες οδους...
Οποιος δεν ειναι πιστος σε αυτο που ζηταει ο προπονητης καθεται στην ακρη και ας λεγεται οπως θελει.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό DAAT » Τρί 28 Φεβ 2017, 09:23

desperando έγραψε:Βλέπεις πουθενά να αναφερομαι προσωπικά σε εσενα?
Μια προτροπή προς τον βλαντο έγραψα

Δεν σου είπε κανείς τι να γράψεις και τι όχι.
Μπορείς να γράφεις ότι θες όπως το ίδιο μπορώ κι εγω



Άντε ας απαντήσω και τέλος.

Προφανώς δεν χρειάζεται να γράψεις το όνομα μου. Ειρωνευτικές την άποψη μου. Δεν χρειάζεται να το έκανες για μένα προσωπικά, φτάνει που το έκανες για την άποψη.

Όταν λες ''Την επόμενη φορά βλαντο μου άσε τους παίκτες σου να περπταν και να είναι προκλητικά αδιάφοροι τουλάχιστον κανα 60λεπτο για να γλυτώσεις από τις κρίσεις'' δεν γράφεις την άποψη σου.Γράφεις μια ειρωνία

Όταν γράφεις " πιστεύω ότι καλά έκανε ο Ivic για αυτό και για αυτό το λόγo, aka επειδή θεωρώ ότι ο Bis περπατούσε " τότε γράφεις άποψη και φυσικά είναι σεβαστή.
Μπορεί να έχεις δίκιο, μπορεί να γράφεις και μπούρδες. Όλοι το κάνουμε αυτό ,αφού ποτέ κανείς δεν έχει πάντα δίκιο. Αλλά είναι σεβαστό.

Δεν μπορείς να γράφεις ότι θες ούτε εσύ ,ούτε εγώ αν σε αυτά υπάρχουν μπινελίκια και ειρωνίες. Μπορείς να γράφεις οποία άποψη θέλεις.

Ελπίζω να έγινa κατανοητός εκτός αν επειδή δεν έχω διαβάσει τους κανόνες προσεκτικά στο συγκεκριμένο φόρουμ είναι διαφορετικοί. Τότε πάω πάσο.
DAAT
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 14:53

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 28 Φεβ 2017, 09:35

Η εικόνα της ομάδας με τον Ηρακλή δεν είχε καμία σχέση με τα εκτός έδρας σε Αγρίνιο , Λάρισα και (λιγότερο σε) Ξάνθη και αυτό είναι φυσιολογικό . Κάπου θα έβγαινε κάποιο κακό παιχνίδι. Το μη φυσιολογικό ήταν οι 10 ξέρωγω συνεχόμενες νίκες και ξαφνικά η επιβλητική μπαλάρα από παίκτες που είναι καλοί αλλά όχι τόσο καλοί. Νομίζω πως το σημαντικό μετά από τέτοια άσχημα ματς είναι να επανέρχεσαι πειστικά , ώστε να δείχνεις ότι η πορεία σου είναι σταθερά ανοδική παρά τα μικρά σκαμπανεβάσματα.

Για το θέμα της αλλαγής , για τα δικά μου μέτρα και σταθμά ήταν ολόσωστη . Βασικά θεωρώ πως μια αλλαγή στο πρώτο μισάωρο είναι αξιωματικά σωστή γιατί δείχνει την έντονη επιθυμία του προπονητή να αλλάξει κάτι και φαίνεται να είναι επείγον. Παρόλο που δεν έχω άποψη αν ήταν καλός ή κακός ο Μπις ως τότε ( πάντα τα παρατάει όταν δε πάρει το φάουλ ) , για να τον αλλάξει ο προπονητής κάτι είδε που δε συμφωνούσε με αυτά που είχε σχεδιάσει. Επομένως , ήταν μια αλλαγή που πήγαζε καθαρά και μόνο από την έντονη ( το δείχνει το χρονικό σημείο της αλλαγής) δυσαρέσκεια του προπονητή για την απόδοση του Μπις.

Κι όταν ο μοναδικός αρμόδιος για να κρίνει την απόδοση του παίκτη κατά τη διάρκεια του αγώνα , ο προπονητής δηλαδή , παίρνει μια τέτοια απόφαση δεν έχω παρά να τον εμπιστευτώ.

Αν ο Πέλκας ήταν καλύτερος ή όχι είναι μια άλλη ιστορία. Κατά τη γνώμη μου ο Πέλκας ήταν παντού στις φάσεις , με κακές επιλογές όμως. Ήταν όμως παρουσία ποδοσφαιριστή, που σε ένα ντέρμπυ θέλεις να βλέπεις. Αλλά και χειρότερος να ήταν , δεν έχει να κάνει τίποτα με την απόφαση του προπονητή.

Και κάτι τελευταίο. Ο Ίβιτς κι ο κάθε Ίβιτς δε μπορεί να είναι προπονητής λάστιχο. Δε γίνεται και να κερδίζει η ομάδα και να μη παίζει ο Κλάους και να παίζει ο Μπις και να κάνει δηλώσεις όπως θέλουμε και να δηλώνει τους τιμωρημένους με κίτρινη όποτε θέλουμε και να κάνει rotation σύμφωνα με τη γνώμη μας πολλά άλλα. Είναι λεπτή η γραμμή , πέραν της οποίας προβάλλουμε καθαρά τα δικά μας θέλω ως κριτική στο προπονητή.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Al Bandy » Τρί 28 Φεβ 2017, 11:46

Ειρωνία και μετά "δεν εννούσα εσένα".

Εμετός.
"ὁ μένων ἐν ἐμοὶ κἀγὼ ἐν αὐτῷ, οὗτος φέρει καρπὸν πολύν, ὅτι χωρὶς ἐμοῦ οὐ δύνασθε ποιεῖν οὐδέν."
Άβαταρ μέλους
Al Bandy
 
Δημοσιεύσεις: 354
Εγγραφή: Κυρ 15 Ιαν 2017, 00:03

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί 28 Φεβ 2017, 12:57

Πανω στην αλλγη του μηνα
Τυχαιο ;
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 28 Φεβ 2017, 13:01

DAAT έγραψε:
desperando έγραψε:Βλέπεις πουθενά να αναφερομαι προσωπικά σε εσενα?
Μια προτροπή προς τον βλαντο έγραψα

Δεν σου είπε κανείς τι να γράψεις και τι όχι.
Μπορείς να γράφεις ότι θες όπως το ίδιο μπορώ κι εγω



Άντε ας απαντήσω και τέλος.

Προφανώς δεν χρειάζεται να γράψεις το όνομα μου. Ειρωνευτικές την άποψη μου. Δεν χρειάζεται να το έκανες για μένα προσωπικά, φτάνει που το έκανες για την άποψη.

Όταν λες ''Την επόμενη φορά βλαντο μου άσε τους παίκτες σου να περπταν και να είναι προκλητικά αδιάφοροι τουλάχιστον κανα 60λεπτο για να γλυτώσεις από τις κρίσεις'' δεν γράφεις την άποψη σου.Γράφεις μια ειρωνία

Όταν γράφεις " πιστεύω ότι καλά έκανε ο Ivic για αυτό και για αυτό το λόγo, aka επειδή θεωρώ ότι ο Bis περπατούσε " τότε γράφεις άποψη και φυσικά είναι σεβαστή.
Μπορεί να έχεις δίκιο, μπορεί να γράφεις και μπούρδες. Όλοι το κάνουμε αυτό ,αφού ποτέ κανείς δεν έχει πάντα δίκιο. Αλλά είναι σεβαστό.

Δεν μπορείς να γράφεις ότι θες ούτε εσύ ,ούτε εγώ αν σε αυτά υπάρχουν μπινελίκια και ειρωνίες. Μπορείς να γράφεις οποία άποψη θέλεις.

Ελπίζω να έγινa κατανοητός εκτός αν επειδή δεν έχω διαβάσει τους κανόνες προσεκτικά στο συγκεκριμένο φόρουμ είναι διαφορετικοί. Τότε πάω πάσο.

Παλικάρι μου δεν εκφραστηκες μονο εσυ αρνητικά για την αλλαγή στον μπι.
Γράψανε καμια δεκαριά άτομα αρνητικά σχόλιο γι αυτή την αλλαγή.

Άρα το οποίο "ειρωνικό "ποστ μου πήγαινε σ όλα αυτά τα άτομα που από την καφετέρια ή τον καναπέ του σπιτιού τους κατακριναν την κίνηση του ιβιτς χωρίς να έχουν την δυνατότητα να έχουν εικόνα γιατί ο ιβιτς έφτασε στο 25 σε μια τόσο ακραία κίνηση.

Καθόλου τυχαίο ότι το μοναδικό άτομο που έγραψε ότι ήταν στο παιχνίδι αντιλήφθηκε μια συμπεριφορά περίεργη από τον παίκτη και έναν μεγάλο θυμό από τον προπονητή Όσο αυτός αγωνιζόταν.

Και στο ξαναγράφω για να μην υπάρχει παρεξήγηση,δεν αναφερόμουν Προσωπικά σε σένα αλλά σ όλους αυτούς που έχουν την ανάγκη να εκφράσουν άποψη όταν δεν γνωρίζουν ούτε το 10% των γεγονότων.
Απλά μέσα σ'αυτούς ήσουν κι εσύ.

ΤΕΛΟΣ
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό DAAT » Τρί 28 Φεβ 2017, 13:13

Κοίταξε φίλε μου desperando. Ξαναλέω ότι δεν έχει σημασία αν ειρωνευτικές έναν η δέκα. Κανείς δεν έκανε θεωρία συνωμοσίαs . Με αυτό που είδε ,κριτικάρει τον Ήβης. Που είναι το κακό_ Δεν υπάρχει κανένα αξίωμα ότι έχει δίκιο ο despe, ο daat, ο ivic, η κυρά μαίρη etc. Όλοι εφόσον δεν πετάνε λάσπη και απλά σχολιάζουν ποδοσφαιρικά μπορούν να λένε την άποψη τους χωρίς να την ειρωνεύεται κανείς.

Και προφανώς ήταν ξεκάθαρος ο εκενυρισμός του Ivic. Και θεωρώ ότι η έλλειψη ψυχραιμίας και τα νεύρα τον οδήγησαν σε εν ψυχρώ απόφαση. Διαφωνείς, μαγκιά σου. Η ειρωνία και οι καναπέδες (WTF?σε φόρουμ είναι,προφανώς δεν υπάρχει κανόνας,σχόλιαzei μόνο όποιος ήταν στο γήπεδο) δεν έχουν καμία θέση .

Δεν καταλαβαίνω πως δεν αντιλαμβάνεσαι πως η ειρωνία σε οποιοδήποτε που απλά διαφωνεί μαζί σου είναι λάθος.


Καμία διάθεση αντιπαράθεσης , απλά θεωρώ ότι όταν ο καθένας θέλει να γράψει κάτι έχει το δικαίωμα να μην τον ειρωνεύεται κανείς. Τέλος.
DAAT
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 14:53

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό DAAT » Τρί 28 Φεβ 2017, 13:18

''έχουν την ανάγκη να εκφράσουν άποψη όταν δεν γνωρίζουν ούτε το 10% των γεγονότων.
Απλά μέσα σ'αυτούς ήσουν κι εσύ.''


Σοβαρά τώρα.? Χρησιμοποίησεs σε διάλογο την φράση " εγώ ξέρω ,εσύ δεν ξέρεις "

Ποιος ορίζει το πόσο της εκατό ξέρει ο καθένας.?

Με συγχωρείτε ρε παιδιά που χαλάω την ζαχαρένια αλλά όλο αυτό προκαλεί γέλιο. Αν θέλετε να γράφετε τα ίδια 20 άτομα ,όλα οκ,κανένα πρόβλημα.

Ο mod που θα το δει αν δεν θέλει ας μην τον εγρίνει ,δεν έχω διάθεση να υπάρξει και περεταίρω αντιπαράθεση με ένα παιδί που ελάχιστα γνωρίζω αλλά ας με πληροφορήσει πως λειτουργεί το φόρουμ.
Thnks
DAAT
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 14:53

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 28 Φεβ 2017, 14:25

DAAT έγραψε:''έχουν την ανάγκη να εκφράσουν άποψη όταν δεν γνωρίζουν ούτε το 10% των γεγονότων.
Απλά μέσα σ'αυτούς ήσουν κι εσύ.''


Σοβαρά τώρα.? Χρησιμοποίησεs σε διάλογο την φράση " εγώ ξέρω ,εσύ δεν ξέρεις "

Ποιος ορίζει το πόσο της εκατό ξέρει ο καθένας.?

Με συγχωρείτε ρε παιδιά που χαλάω την ζαχαρένια αλλά όλο αυτό προκαλεί γέλιο. Αν θέλετε να γράφετε τα ίδια 20 άτομα ,όλα οκ,κανένα πρόβλημα.

Ο mod που θα το δει αν δεν θέλει ας μην τον εγρίνει ,δεν έχω διάθεση να υπάρξει και περεταίρω αντιπαράθεση με ένα παιδί που ελάχιστα γνωρίζω αλλά ας με πληροφορήσει πως λειτουργεί το φόρουμ.
Thnks

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ξυνεσαι για καβγά.
και ειδικά γράφοντας ψέματα.
Σου είπα ότι εγώ ξέρω τι και πως?σου έγραψα πουθενά ότι εγώ ξέρω εσύ όχι?
Το ότι εμπιστεύομαι για το συγκεκριμένο τυφλά την κρίση του προπονητή δεν υπονοεί πουθενά ότι εγώ ξέρω ενώ εσύ όχι.
Πραγματικά μπορείς πολύ καλύτερα απ ότι σε θυμάμαι?απ το να γράφεις ψέματα και να κάνεις άλματα λογικης

Το μόνο που γράφω και θέλω να τονίσω εξ αρχής είναι να δείξετε λίγο περισσότερο εμπιστοσύνη στην κρίση του προπονητή που και πανέξυπνος είναι και δεν είναι κανένας τρελός. Ειδικά σε θέματα που δεν μπορούμε να γνωρίζουμε

Επίσης επειδή το έγραψες. ..Δεν διαφωνείς μαζί μου.Εγώ δεν έχω άποψη περί του θέματος,με τον προπονητή διαφωνείς
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 28 Φεβ 2017, 14:36

giapas έγραψε:Η εικόνα της ομάδας με τον Ηρακλή δεν είχε καμία σχέση με τα εκτός έδρας σε Αγρίνιο , Λάρισα και (λιγότερο σε) Ξάνθη και αυτό είναι φυσιολογικό . Κάπου θα έβγαινε κάποιο κακό παιχνίδι. Το μη φυσιολογικό ήταν οι 10 ξέρωγω συνεχόμενες νίκες και ξαφνικά η επιβλητική μπαλάρα από παίκτες που είναι καλοί αλλά όχι τόσο καλοί. Νομίζω πως το σημαντικό μετά από τέτοια άσχημα ματς είναι να επανέρχεσαι πειστικά , ώστε να δείχνεις ότι η πορεία σου είναι σταθερά ανοδική παρά τα μικρά σκαμπανεβάσματα.

Για το θέμα της αλλαγής , για τα δικά μου μέτρα και σταθμά ήταν ολόσωστη . Βασικά θεωρώ πως μια αλλαγή στο πρώτο μισάωρο είναι αξιωματικά σωστή γιατί δείχνει την έντονη επιθυμία του προπονητή να αλλάξει κάτι και φαίνεται να είναι επείγον. Παρόλο που δεν έχω άποψη αν ήταν καλός ή κακός ο Μπις ως τότε ( πάντα τα παρατάει όταν δε πάρει το φάουλ ) , για να τον αλλάξει ο προπονητής κάτι είδε που δε συμφωνούσε με αυτά που είχε σχεδιάσει. Επομένως , ήταν μια αλλαγή που πήγαζε καθαρά και μόνο από την έντονη ( το δείχνει το χρονικό σημείο της αλλαγής) δυσαρέσκεια του προπονητή για την απόδοση του Μπις.

Κι όταν ο μοναδικός αρμόδιος για να κρίνει την απόδοση του παίκτη κατά τη διάρκεια του αγώνα , ο προπονητής δηλαδή , παίρνει μια τέτοια απόφαση δεν έχω παρά να τον εμπιστευτώ.

Αν ο Πέλκας ήταν καλύτερος ή όχι είναι μια άλλη ιστορία. Κατά τη γνώμη μου ο Πέλκας ήταν παντού στις φάσεις , με κακές επιλογές όμως. Ήταν όμως παρουσία ποδοσφαιριστή, που σε ένα ντέρμπυ θέλεις να βλέπεις. Αλλά και χειρότερος να ήταν , δεν έχει να κάνει τίποτα με την απόφαση του προπονητή.

Και κάτι τελευταίο. Ο Ίβιτς κι ο κάθε Ίβιτς δε μπορεί να είναι προπονητής λάστιχο. Δε γίνεται και να κερδίζει η ομάδα και να μη παίζει ο Κλάους και να παίζει ο Μπις και να κάνει δηλώσεις όπως θέλουμε και να δηλώνει τους τιμωρημένους με κίτρινη όποτε θέλουμε και να κάνει rotation σύμφωνα με τη γνώμη μας πολλά άλλα. Είναι λεπτή η γραμμή , πέραν της οποίας προβάλλουμε καθαρά τα δικά μας θέλω ως κριτική στο προπονητή.


Συμφωνώ σε όλα. Δεν έχει δώσει ο Ίβιτς κανένα δείγμα ότι συνηθίζει να κάνει ακραίες επιλογές τέτοιου τύπου. Σιγά μη δεν μπορούσε να περιμένει να βγει το ημίχρονο! Προφανώς και έκρινε ότι έπρεπε να σταλεί μήνυμα με τρόπο εμφατικό. Εστάλη και αναμένεται να δούμε η παράδοσή του τι αποτελέσματα μέλλει να αποδώσει.

Πιο πολύ κάνω την παράθεση για την τελευταία παράγραφο του ποστ! Ισχύει η τελευταία ειδικά πρόταση πάρα πολύ. Και αποτελεί τελικά το λόγο που αρκετές φορές γράφω ποστς, για τα οποία τελικά δεν πατάω υποβολή (και μακάρι να είχα αποφύγει κι άλλες φορές να πατούσα!) Καθώς θα φέρουν ανταπαντήσεις και θα ανοίξουν μέτωπο χωρίς να συντρέχει ουσιαστικά λόγος.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 28 Φεβ 2017, 14:41

Μυστηριο πραγμα οι ισορροπιες στ αποδυτηρια.Δε ξες πως θα ρθει η μπαλαντζα.Μπορει και να σου βγει μπορει και οχι.Ειδικα αν δεν εχεις και το αναλογο βαρος ως προπονητης.Αν στραβωσει το ξυλινο ποδι καποιοι θα βρουν ευκαιρια.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό DAAT » Τρί 28 Φεβ 2017, 14:41

Έχω εμπιστοσύνη στον προπονητή και συμφωνώ με ότι δεν είναι τρελός. Απλά στην συγκεκριμένη διαφωνώ μαζί του.

Απλά δεν μου άρεσε η ειρωνία.δεν γράφω ψέμματα ,ίσως να ερμήνευσα διαφορετικά τον τρόπο που έγραψες την φράση για το 10%. Προφανώς ξέρει ο καθένας λιγότερα γεγονότα από τον Ivic αλλά μεταξύ μας( τους οπαδούς εννοω) ,klein, δεν υπαρχoυν διάφορες στο τι γνωρίζει ο καθένας


Ούτως η άλλως αν έχω καταλαβάλει καλά και ποδοσφαιρικά συμφωνούμε 90% , είναι απλά λάθος η ειρωνία να το ξέρεις.

Στο θέμα Ivic όπως μόνιμα τον αποθεώνω δεξιά και αριστερά ,όταν σε κάτι διαφωνώ mazi του δεν είναι κακό να το εκφράζω, όπως και ο οποιοσδήποτε άλλωστε.

Κανένα ξύσιμο για καυγά bro. End of story, άλλωστε σίγουρα κουράσαμε τρίτους .
DAAT
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 14:53

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 0 επισκέπτες

cron