Vladan Ivic

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Θα θέλατε να παραμείνει στο τιμόνι της ομάδας?

ΝΑΙ
129
72%
ΟΧΙ
49
28%
 
Σύνολο ψήφων : 178

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Δευτ 27 Φεβ 2017, 01:38

dimbar έγραψε:@CCCP
Εχεις απόλυτο δίκιο στα περί Πέλκα-Ουάρντα σήμερα, θα μπορούσε να τους αλλάξει θέση σε κάποιο σημείο.
pgetsos έγραψε:Γιατι τρεχει. Δεν ειναι απαθης. 1000 κακα ο Κλαους απαθης δεν ειναι σε κανενα ματς και οποιος θελει ας μου βρει μισο βιντεο με τον Κλαους να περπαταει και τη μπαλα να περναει διπλα του...

Αλλο κακη αποδοση ΑΛΛΟ ΕΝΤΕΛΩΣ αδιαφορια
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5523
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Jairo » Δευτ 27 Φεβ 2017, 02:05

Κόουτς μήπως να δοκίμαζες τον Κλάους σε κάποιον άλλο ρόλο? Νομίζω οτι η θέση του Κλάους πλέον στο γήπεδο είναι στα χάφ.Θα μπορούσε άνετα και με επιτυχία να παίξει box to box.Μιλάω σοβαρά.
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1545
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό mbison » Δευτ 27 Φεβ 2017, 02:06

Συνηθως κλειδωνει τις νικες με αλλαγη 3ου στοπερ. Σημερα δεν το κανε (εγκαιρως?) και το πληρωσε
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5180
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό DAAT » Δευτ 27 Φεβ 2017, 11:42

δεν το έκανε γιατί εγκλωβίστηκε μόνος του με τη χαζομάρα να αλλάξει στο 25 τον ολλανδό.

Δείχνει το κουσούρι που έχουν όλοι οι καλοί προπονητές στα νιάτα τους . Επειδή ξέρει ότι είναι καλoς κάνει παραπάνω πράγματα από όσο πρέπει σε μικρό χρονικό διάστημα . Δείχνει μια αλαζονία που πρέπει να την τιθασεύσει.

αυτά είναι τα μείον ενός νέου προπονητή,ειδικά όταν νοιώθει, ελπίζω να πάει στα αυτά που ήδη κάνει καλά και να αφήσει της δοκιμές για το καλοκαίρι.

Τέλος , μακάρι να έχει τύχη ώστε στο τέλος της χρονιάς να είναι ισχυρός και να έχει την 100% στήριξη
DAAT
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 14:53

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό paok87 » Δευτ 27 Φεβ 2017, 14:16

Ωραιος και εδω +4


Sent from my iPad using Tapatalk
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 27 Φεβ 2017, 16:47

Με την αλλγη του μπις πηγε να προλάβει αυτο που τελικα δεν πρόλαβε τη λαθος νοοτροπία κ την αλαζονεία της ομαδας του κ με δικια του σοβαρη ευθύνη φυσικα

Νοκιζω αναδεκικνθεται κ προβλημα στο
Πως θε χρής συγκεκριμένους παικτες που ειναι αρκετοί με υπέρ κ κατα. .. έλλειψη πληρότητας
Πχ πελκας παιζει δεκα καλος στο γκολ απαράδεκτος στις πασες
Μπις εξαιρετικός στις πασες οχι τοςο απειλητικός κ γκολεαδορ
Μυστα εξαιρετικός στο γκολ αλλα σαν εξτρεμ λιγος
Κάμπος καλος στα πλαγια αλλα καμια απειλή

Έλλειψη πληρότητας σε αρκετούς παικτες δύσκολο έργο για τον προπονητη

Κ σε οκά αυτα η κούραση στους πισω με τον τραυματισμό κανιας κ τη μη εμπιστοσύνη στους αλλους μπακ(οχι σε ιδιο βαθμο με τπυς μπροατα)


Το ματς με γαβρο επειδή έχασε τωρα κ δυσκολα να χάσουν δυο στη σειρά μυριζει μπαρούτι και
Επειδή μπήκε μαρτης αν χασουμε η χ θα αρχίσουν οι μουρμούρες για Ίβιτς ΠΑΛΙ
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό CCCP » Δευτ 27 Φεβ 2017, 17:03

Μανιακε βασικα η ομαδα ειδικα στο κεντρο ενω εχει ανεβει σε ποιοτητα συνολικα, εχει μονο εναν "every day player", τον Κανιας. Οι υπολοιποι χρειαζωντε συγκεκριμενες καταστασεις και βοηθεια για να παρεις το μαξιμουμ απο αυτους και εχουν αρκετα ελλατωματα.

Ξαναλεω σε ενα ακομα τοπικ οτι ο νουμερο 1 στοχος για μενα το καλοκαιρι πρεπει να ειναι 1-2 τεραστιοι μεσοι, ειδικα ενα βαρβατο 8αρι και μαλιστα θηριο Βιειρα (και οχι τοσο πιο ντελικατοι οπως νομποες και νατχοι). Δε μπορει να χανεις το κεντρο απο ανυπαρκτες ομαδουλες επειδη λειπει ο Κανιας και εχει ξερω γω την περιοδο του ο Μπισε εκεινη τη μερα.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6163
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 27 Φεβ 2017, 17:20

Μας λειπει η δυναμη απο κεντρο στμφωνω
Ιδανικός θα ταν αυτος την ανζερ
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 27 Φεβ 2017, 17:36

Την επόμενη φορά βλαντο μου άσε τους παίκτες σου να περπταν και να είναι προκλητικά αδιάφοροι τουλάχιστον κανα 60λεπτο για να γλυτώσεις από τις κρίσεις
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό DAAT » Δευτ 27 Φεβ 2017, 18:51

Συγνωμη γιατι δε ξερω και καλα τους κανονες.δεν μπορεις να κανεις κρισεις αν δε συμφωνει καποιος στο φορουμ μαζι σου.Εγραψα αυτο που ειδα,αυτο π με εκανε να το πιστευω και διαβαζω απο κατω ειρωνια.Πες ρε αδερφε μου πως συμφωνεις μαζι του.εγω διαφωνω.Και δε θεωρω οτι ο μπισεσβαρ περπαρτουσε προκλητικα ,θεωρω οτι ηταν κακος.φωναζε τους συμπαικτες του να ηρεμησουν. η κακη τ εικονα ηταν αποτελεσμα της γενικοτερης εικονας.Μπηκε ο πελκας που μια χαρα ετρεχε αλλα η εικονα εγινε χειροτερη.δε φταιει ,θεωρω οτι υπηρχε πανικος γενικα.Ετσι δε μπορουσε να κανει παρεμβαση μετα .Την αποψη μου γραφω και μπορει να ειναι μπουρδες οπως μπορει και εσυ να γραφεις μπουρδες.Δεν εχεις δικαιωμα να ειρωνευεσαι.
DAAT
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 14:53

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 27 Φεβ 2017, 21:00

Βλέπεις πουθενά να αναφερομαι προσωπικά σε εσενα?
Μια προτροπή προς τον βλαντο έγραψα

Δεν σου είπε κανείς τι να γράψεις και τι όχι.
Μπορείς να γράφεις ότι θες όπως το ίδιο μπορώ κι εγω
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Alastor » Δευτ 27 Φεβ 2017, 21:59

Jairo έγραψε:Κόουτς μήπως να δοκίμαζες τον Κλάους σε κάποιον άλλο ρόλο? Νομίζω οτι η θέση του Κλάους πλέον στο γήπεδο είναι στα χάφ.Θα μπορούσε άνετα και με επιτυχία να παίξει box to box.Μιλάω σοβαρά.


Τα χαφ εχουν πολυ τρεξιμο.Εγω θα ελεγα CB,εχει το ψηλο παιχνιδι,χρησιμοποιει και τα χερια του οταν μαρκαρει και ως γνωστον τα επιτρεπουν στους αμυντικους. Ιδια ταχυτητα με τον Μαλεζα εχει,οποτε αν μπορει ο Στελιος γιατι οχι ο Κλαους.
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6232
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 27 Φεβ 2017, 22:01

Όλα ήταν άσχημα σ' αυτόν τον αγώνα. Από προπονητή μέχρι παίκτες. Εγώ προσωπικά δεν τον είδα αδιάφορο τον Ολλανδό. Και ξύλο έφαγε από την αρχή και καμιά κάρτα δεν δόθηκε και την μοναδική παραλίγο ασίστ την έδωσε. ΟΚ έχασε 1-2 φορές την μπάλα μέσα από τα πόδια του. Νομίζω όμως ότι μετά τα πρώτα 15-20 λεπτά ανέβηκε και ανέβηκε και όλος ο ΠΑΟΚ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό Ettien » Δευτ 27 Φεβ 2017, 23:57

Jairo έγραψε:Κόουτς μήπως να δοκίμαζες τον Κλάους σε κάποιον άλλο ρόλο? Νομίζω οτι η θέση του Κλάους πλέον στο γήπεδο είναι στα χάφ.Θα μπορούσε άνετα και με επιτυχία να παίξει box to box.Μιλάω σοβαρά.

Αν θυμαμαι καλά το είχε κάνει και ο Αγγελος με επιτυχία μάλιστα σε ένα παιχνίδι με την Καλλονή.
Άβαταρ μέλους
Ettien
 
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Σάβ 07 Μάιος 2016, 11:28

Re: Vladan Ivic

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Τρί 28 Φεβ 2017, 00:28

Alastor έγραψε:
Jairo έγραψε:Κόουτς μήπως να δοκίμαζες τον Κλάους σε κάποιον άλλο ρόλο? Νομίζω οτι η θέση του Κλάους πλέον στο γήπεδο είναι στα χάφ.Θα μπορούσε άνετα και με επιτυχία να παίξει box to box.Μιλάω σοβαρά.


Τα χαφ εχουν πολυ τρεξιμο.Εγω θα ελεγα CB,εχει το ψηλο παιχνιδι,χρησιμοποιει και τα χερια του οταν μαρκαρει και ως γνωστον τα επιτρεπουν στους αμυντικους. Ιδια ταχυτητα με τον Μαλεζα εχει,οποτε αν μπορει ο Στελιος γιατι οχι ο Κλαους.


Παύλος Παπαδόπουλος, από σέντερ φορ ίσως το καλύτερο στόπερ μας, που δυστυχώς σταμάτησε λόγω τραυματισμού στο τραυματικό 3-5 με την Παναχαΐκή.
Κούλης Αποστολίδης, από σέντερ φορ, εξάρι και στη συνέχεια λίμπερο, αλλά με καντάρια μυαλό
Σίγγας, σέντερ φορ, χαφ αλλά και στόπερ. παιχταράς δυστυχώς ιδιόρρυθμος.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες