Η οργάνωση της θύρας 4

Γένική συζήτηση για ότι αφορά εμάς τους οπάδους του ΠΑΟΚ, στιγμές του παρελθόντος και του μέλλοντος!!! (Εκδρομες - Πορείες - Συλλαλητηρια)

Re: Η οργάνωση της θύρας 4

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 09 Δεκ 2019, 10:58

Να φέρουμε και τρίγωνα;
Άβαταρ μέλους
john4serres

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Δεκ 2019, 11:04

Την τελευταία φορά που το έζησα, σηκώσαμε τα κλειδιά και τα κουδουνίζαμε!! :D
Ο γαύρος είναι ανίκητος, λέγατε, θυμάστε; Τώρα γύρισε ο τροχός, πουτάνες τώρα σωπάστε για ν'ακούσετε τα γέλια των χαμένων που πάνω στα συντρίμμια σας χορεύουν.
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 09 Δεκ 2019, 11:09

Μπαρκαρούτσος έγραψε:23/12 παίζουμε με Ατρόμητο στη Τούμπα και μετά ακολουθεί εκτός έδρας αγώνας με το λήκι.. Είναι μοναδική ευκαιρία να ακουστεί μετά από πολλά χρόνια το "Άγιος Βασίλης έρχεται κι απ'τη ψωλή του κρέμεται ασπρόαμυρο παπάρι για τον πουσταρά τον Άρη!" :opaokara:

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Την τελευταία φορά που το έζησα, σηκώσαμε τα κλειδιά και τα κουδουνίζαμε!! :D

Καλά τόσο παλιός είσαι; Κι εγώ το θυμάμαι.
Αξέχαστες εποχές Παλέ, που μας χώριζε μισό μέτρο και η ένθεκ κείθεν καζούρα ανεκτίμητη.

Μέχρι που πήγε το μπασκετάκι Αθήνα και ..αγρίεψε με τους γκάνγκστερ.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Δεκ 2019, 11:20

Α εγώ το έζησα στη Τούμπα κάποιον Δεκέμβρη... Δεν ήξερα ότι είναι τόσο παλιό το σύνθημα!

Παλιό δεν με λες, 26 κοντεύω.. Έγινα ΠΑΟΚ με τον Gavrancic και τον Μπαλάφα.
Ο γαύρος είναι ανίκητος, λέγατε, θυμάστε; Τώρα γύρισε ο τροχός, πουτάνες τώρα σωπάστε για ν'ακούσετε τα γέλια των χαμένων που πάνω στα συντρίμμια σας χορεύουν.
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 09 Δεκ 2019, 11:42

Στο παλέ του ΑηΓιαννιού το 1995!
8-) 8-) 8-)
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Δεκ 2019, 11:49

Εγώ το '95 ήξερα να λέω καναδυό κουβέντες... :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Δευτ 09 Δεκ 2019, 11:54

Μπαρκαρούτσος έγραψε:23/12 παίζουμε με Ατρόμητο στη Τούμπα και μετά ακολουθεί εκτός έδρας αγώνας με το λήκι.. Είναι μοναδική ευκαιρία να ακουστεί μετά από πολλά χρόνια το "Άγιος Βασίλης έρχεται κι απ'τη ψωλή του κρέμεται ασπρόαμυρο παπάρι για τον πουσταρά τον Άρη!" :opaokara:

ΤΙ ΝΑΙ ΑΥΤΆ ΡΕ

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΜΑΙ ΑΛΆΝΙ ΑΠΟ ΤΑ 12 ΜΟΥ ΠΙΝΩ ΤΟ ΝΤΟΥΜΑΝΙ
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget.... some kind we never forgive..... havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live

Many places i have been....many sorrows i have seen...

îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Δεκ 2019, 12:32

Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιικιαμπεράσανταχρόνιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος

Δημοσίευσηαπό danirifle » Δευτ 09 Δεκ 2019, 14:52

μάγκες, το παραμύθι ότι φταίνε τα συνθήματα για το αραλίκι στις θύρες, δεν παίζει

ήμουν Τούμπα το σάββατο και στο πρώτο 30λεπτο ακούγονται μόνο συνθήματα με ΠΑΟΚ. από αυτά που υποτίθεται ότι περιμένουν οι 5-6-7 θύρες για να φωνάξουνε
ούτε ναρκωτικά, ούτε σούτια

αποτέλεσμα? μόνο τα οι "μπερδεμένοι"¨στην 4 φώναζαν
όλες οι άλλες θύρες ήταν καθισματάκι, σποράκι

ε στο 29 το λέω στον αδερφό μου, μου λέει "έχεις δίκιο"
στο 30 βάζουν το "περάσαν μήνες, περάσαν χρόνια"
μου λέει "πάρε τώρα"
λογικότατο κατ'εμέ
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 09 Δεκ 2019, 16:07

Ειπαμε αλλαξαν οι καιροι Ντανι. Αν δεν ηταν τα.. "μπερδεμενα" ακρα του ταφου σιωπη θα επικρατουσε στο παλαι ποτε καμινι.Το ειδαμε πριν κατι χρονια που καναν αποχη. Ευτυχως που υπαρχουν κι αυτοι.
Ο πολυς κοσμος δε νοιαζεται. Ειναι πελατης πλεον, οχι οπαδος κι ας λεει το αντιθετο.
Για τα μακροσυρτα κι αργα συνθηματα τα χουμε ξαναπει. Δε γινεται η κερκιδα να ναι συνεχεια στα κοκκινα. Δεν αντεχει το λαρυγγι. Χρειαζεται και ξεκουραση. Θυμαμαι παιχνιδια που το καναμε (στα νιατα μας) και μετα το 70' δεν εβγαινε φωνη. Πρεπει να το πας με ρέγουλα, να κρατησεις δυναμη για το τελος αν χρειαστει και δεν εχει καθαρισει το παιχνιδι.
Τελευταία επεξεργασία από kataramenos5 και Δευτ 09 Δεκ 2019, 16:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
The road to Salvation
Άβαταρ μέλους
kataramenos5

Δημοσίευσηαπό Taseos » Δευτ 09 Δεκ 2019, 16:13

Το πελατης ειναι λαθος ορος.22 χιλιαδες διαρκειας με μεσο μισθο στον ιδιωτικο τομεα τα 500 ευρω αρρωστακια τους λες.οχι πελατες.πελατης ειναι αυτος που μενει απεναντι απο το γηπεδο περιμενει να βγει το τικετακι με τον γαβρο στο ιντερνετ να το παρει για να ερθει να τραβηξει βιντεακι κ σελφι.
Άβαταρ μέλους
Taseos

Δημοσίευσηαπό flash4 » Δευτ 09 Δεκ 2019, 16:14

Dani και kataramenos τα είπαν όλα.
flash4

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 09 Δεκ 2019, 16:16

Από την τιβι πάντως η κερκίδα στο β καταπληκτική. Φουλ σπρωξιμο
Quien manda aqui
Άβαταρ μέλους
buffalobill4

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 09 Δεκ 2019, 16:18

danirifle έγραψε:μάγκες, το παραμύθι ότι φταίνε τα συνθήματα για το αραλίκι στις θύρες, δεν παίζει

ήμουν Τούμπα το σάββατο και στο πρώτο 30λεπτο ακούγονται μόνο συνθήματα με ΠΑΟΚ. από αυτά που υποτίθεται ότι περιμένουν οι 5-6-7 θύρες για να φωνάξουνε
ούτε ναρκωτικά, ούτε σούτια

αποτέλεσμα? μόνο τα οι "μπερδεμένοι"¨στην 4 φώναζαν
όλες οι άλλες θύρες ήταν καθισματάκι, σποράκι

ε στο 29 το λέω στον αδερφό μου, μου λέει "έχεις δίκιο"
στο 30 βάζουν το "περάσαν μήνες, περάσαν χρόνια"
μου λέει "πάρε τώρα"
λογικότατο κατ'εμέ

Τα κλασσικά. Δεν φταίμε εμείς που δεν φωνάζουμε φταίνε τα συνθήματα.

Κερκίδα πλέον μόνο σε μικρά ματς και εκτός.
Quien manda aqui
Άβαταρ μέλους
buffalobill4

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 09 Δεκ 2019, 16:40

Taseos έγραψε:Το πελατης ειναι λαθος ορος.22 χιλιαδες διαρκειας με μεσο μισθο στον ιδιωτικο τομεα τα 500 ευρω αρρωστακια τους λες.οχι πελατες.πελατης ειναι αυτος που μενει απεναντι απο το γηπεδο περιμενει να βγει το τικετακι με τον γαβρο στο ιντερνετ να το παρει για να ερθει να τραβηξει βιντεακι κ σελφι.
Αν ο ΠΑΟΚ ηταν 7-8ος θα ταν 22 χιλιαρικα.?Η Τουμπα γεμισε λογω του τιτλου. Το αρρωστακι δε παει για κριτικη και σπορακι παει να φωναξει, να ενισχυσει, ειτε βρεχει ειτε χιονιζει ειτε η ομαδα ειναι τελευταια. Με φθηνοτερα εισιτηρια πριν τρια χρόνια 7-8 χιλιαρικα μαζευες με ξανθες και λειβαδιες. Μακαρι να γινουν κι οι τωρινοι αλλα δε δυσκολο το κοβω
The road to Salvation
Άβαταρ μέλους
kataramenos5

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο ΠΑΟΚ είναι ο ΛΑΟΣ του...

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler