Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 19 Ιουν 2015, 13:19

Δεν υπάρχει λόγος να τον βρίζουμε. Εγώ έγραψα με αγανάκτηση, πριν από μέρες το ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ γιατί δεν θέλω να ξαναζήσω αυτό το σκηνικό με προπονητή που φεύγει τον Μάρτιο και τον υπάλληλο που συνεχίζει από κει και μετά. Ο ΓΧ τόσα μπορεί, τόσο κάνει. Αν έχει την ευθύνη μιας ομάδας από το ξεκίνημα πιθανόν να πάει καλύτερα, κάτι που θα φανεί άμεσα.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89362
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό Pa0ki » Παρ 19 Ιουν 2015, 13:37

Στο κακό, δε θα μας λείψεις
2 ζωές Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
Pa0ki
 
Δημοσιεύσεις: 749
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 23:05
Τοποθεσία: Ζιμπάμπουε

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό Ale » Σάβ 20 Ιουν 2015, 01:05

ΑποστόληςΑ έγραψε:Δεν υπάρχει λόγος να τον βρίζουμε. Εγώ έγραψα με αγανάκτηση, πριν από μέρες το ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ γιατί δεν θέλω να ξαναζήσω αυτό το σκηνικό με προπονητή που φεύγει τον Μάρτιο και τον υπάλληλο που συνεχίζει από κει και μετά. Ο ΓΧ τόσα μπορεί, τόσο κάνει. Αν έχει την ευθύνη μιας ομάδας από το ξεκίνημα πιθανόν να πάει καλύτερα, κάτι που θα φανεί άμεσα.

Εγώ πιστεύω, πως υπάρχει λόγος και μάλιστα μεγάλος, για να τα ακούσει στερεοφωνικά και ντόλμπυ.
Πρέπει να παραδειγματισθούν όλοι, όσοι πιστεύουν, πως, επειδή είμαστε αλευρωμένοι, είμαστε και μυλωνάδες.
Από εμένα ξαναέχει την ευχή να πάει παραπέρα από τα τσακίδια και να γουστάρει τρελά τις εκδρομές με τα τραχτέρια.
Του εύχομαι τα χειρότερα του προσφυγιάδη.
Ζω για να δω φωτορεπορτάζ με τον γουχούλη να κρατάει φόρμα μπλαουγράνα και να λέει "Γούσταρα και ήρθα".
ΟΥΣΤ, Γ@ΜΩ ΤΗΝ ΑΡΓΟΜΙΣΘΙΑ ΣΟΥ, Γ@ΜΩ, "μουρίνιο".
Α, και να μην ξεχάσω: τα λεφτά από την προσφυγή και τα συμβόλαια με τον πούστη κράτα στον κ.....ορβανά σου.
Τελευταία επεξεργασία από Ale και Σάβ 20 Ιουν 2015, 01:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Σάβ 20 Ιουν 2015, 01:18

γιατι δεν το κλεινεται αυτο.
προπονητης της βεροιας ειναι ο κυριος
ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυστ
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

Re: Γιώργος Χ. Γεωργιάδης

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 07 Ιούλ 2015, 15:20

δεν ανακοινώθηκε επίσημα, αλλά προπόνησε σημερα τη Βέροια.

άρα και τυπικά ο γχγ είναι παρελθόν για τον ΠΑΟΚ.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες