Πιθανός Νέος Προπονητής

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Πέμ 18 Ιουν 2015, 19:22

burbu έγραψε:Στο τελευταίο άρθρο δεν καταλαβαίνω τι σας πείραξε ?ποιος πιστεύει ότι δεν έχει ρίσκο η επιλογή του τουντορ ?άσχετο αν πιστεύουμε τουλάχιστον οι περισσότεροι ότι θα πετύχει και θα μας οδηγήσει σε επιτυχίες δεν παύει να έχει ρίσκο η επιλογή του


καθε επιλογη προπονητη εχει μεγαλο ρισκο.. εχει συζητηθει πολλες φορες.. Τον Στεφενς πηραμε, προπονητη με τεραστιο για τα ελληνικα δεδομενα ονομα, με επιτυχιες και δεν μας βγηκε.
Εχουμε στην ομαδα πλεον εναν ανθρωπο που δουλεια του ειναι να γνωριζει τοσο καλα προσωπα και πραγματα, ωστε να μειωνει το ρισκο οσο περισσοτερο ειναι δυνατον.
Το να μειωνουμε το εργο αυτου του ανθρωπου, χωρις να εχουμε στο ελαχιστο τις γνωσεις του, για μενα προσωπικα ειναι γελοιο.

Φρασεις οπως "Μετά λοιπόν τον μαθητευόμενο μάγο που πήρε τα κλειδιά της ομάδας την περασμένη σεζόν, ένας ακόμη αδοκίμαστος σε συνθήκες πίεσης προπονητής.." κατα τη γνωμη μου ειναι ασχημες. Δεν υπαρχει καποιο ψεμα σε αυτην τη φραση. Ο τροπος ομως που διατυπωνεται "ενας ακομη αδοκιμαστος" διπλα στο "μαθητευομενος μαγος" μου φαινεται ως κακοπιστος σχολιασμος.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Kid Shelleen » Πέμ 18 Ιουν 2015, 19:23

giapas έγραψε:
τσιριγώτης έγραψε:... να σκεφτείς ότι στον τόπο που ζω είναι γεμάτο γαυροβαζελους. Και μετά τη φετινή πουτσα που έφαγα από δαύτους έχω τρελαθεί κ δυστυχώς η ομάδα μου μέχρι κ την ανακοίνωση αρνεσεν δεν έκανε τίποτα απολύτως....


Εσύ μπορείς να τρως όσες φουτσες θες απο γαυροβάζελους. Ο ΠΑΟΚτσης μια ζωή ή τους μαμάει ή τους γράφει στα παπάρια του ή τους γαμάει γράφοντάς τους ταυτόχρονα στα παπάρια του. Ο τρόπος που συνεχώς εκφράζεσαι για την ομάδα , η κλάψα και το στυλάκι της κακογαμημένης γκόμενας είναι ότι πιο ντροπιαστικό έχω βιώσει στα 6 χρόνια μου εδώ μέσα.


Αδερφέ συμφωνώ απόλυτα με το ύφος και την ουσία της απάντησής σου. :) Ο καθένας ευθύνεται ατομικά για το πώς βιώνει ό,τι του συμβαίνει. :mrgreen: :lol:
Άβαταρ μέλους
Kid Shelleen
 
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Τρί 23 Δεκ 2014, 00:54

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό fidel » Πέμ 18 Ιουν 2015, 19:24

psykoman έγραψε:Η ουσια ειναι μια κατα την γνωμη μου...
Μετα το τελος μιας καταστροφικης χρονιας για την ομαδα μας, στο ακουσμα του ονοματος του Αρνεσεν και της επιλογης του προπονητη απο τον Αρνεσεν,αντι να γυρισει το κλιμα και να υπαρχει μια καποια αισιοδοξια βλεπουμε αλλα πραγματα....
Βλεπουμε μαυρα συννεφα πανω απ την ομαδα,βλεπουμε αποψεις περιεργες γυρω απο Τ.Δ. και προπονητη...πριν καν ακομη ανακοινωθουν ΕΠΙΣΗΜΑ και οι 2...
Οταν θα βγει ο Αρνεσεν σε μερικες μερες να κανει αναλυση του πλανου μαζι με τον προπονητη δημοσια, θα του λεγα το εξης: Ποια πλανα και 3ετιες ρε κακομοιρη...εχεις καταλαβει που ηρθες;;; Εδω ολοι απο δημοσιογραφους μεχρι οπαδους σας εχουν απομυθοποιησει πριν καν σας ανακοινωσουν...και εσυ μας μιλας για πλανα και 3ετιες;;;; Πας καλα;;;

υ.γ.Αντι για το αρθρο στην κεντρικη για ''ρισκο'' περι προπονητη...δεν θα ηταν καλυτερα να υπαρχει ενα αρθρο για συσπειρωση και στηριξη στην νεα προσπαθεια που γινετε;;;



+1926
Άβαταρ μέλους
fidel
 
Δημοσιεύσεις: 707
Εγγραφή: Παρ 28 Νοέμ 2008, 12:59

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 18 Ιουν 2015, 19:25

nothu έγραψε:Ηρθε μια ειδοποίηση στο κινητό απο την εφαρμογή της ΠΑΕ που έλεγε: "σε λίγο αποκλειστικά στο ΠΑΟΚ τιβι οι πρωτες δηλώσεις του..." , το ανοιξα αλλά τζιφος δεν έχει τπτ.
Μάλλον έρχεται ανακοίνωση.



Μου ηρθε και εμενα και λεει κατα λεξη "σε λίγο μονο στο paokfc.gr οι πρωτες δηλώσεις του νεου προπονητη."
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 18 Ιουν 2015, 19:25

τσιριγώτης έγραψε:
eorptol έγραψε:
giapas έγραψε:[quote="τσιριγώτης"]... να σκεφτείς ότι στον τόπο που ζω είναι γεμάτο γαυροβαζελους. Και μετά τη φετινή πουτσα που έφαγα από δαύτους έχω τρελαθεί κ δυστυχώς η ομάδα μου μέχρι κ την ανακοίνωση αρνεσεν δεν έκανε τίποτα απολύτως....


Εσύ μπορείς να τρως όσες φουτσες θες απο γαυροβάζελους. Ο ΠΑΟΚτσης μια ζωή ή τους μαμάει ή τους γράφει στα παπάρια του ή τους γαμάει γράφοντάς τους ταυτόχρονα στα παπάρια του. Ο τρόπος που συνεχώς εκφράζεσαι για την ομάδα , η κλάψα και το στυλάκι της κακογαμημένης γκόμενας είναι ότι πιο ντροπιαστικό έχω βιώσει στα 6 χρόνια μου εδώ μέσα.

του το ειπα και εγω ποτε δεν θα ελεγα την ομαδα μου πουτα.....και αλλα τετοια προσβλητικα για τον συλλογο ...ΠΟΤΕ......

εσύ έχεις ύφος συνέχεια απέναντι μου. Γιατί; ότι σου απευθύνομαι όμορφα μην το πάρεις ως αδυναμία[/quote]
ηρεμα και εγω ΣΕ απευθυνομαι .....
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό cambiaso » Πέμ 18 Ιουν 2015, 19:28

Άβαταρ μέλους
cambiaso
 
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ 21 Οκτ 2010, 22:02

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό psykoman » Πέμ 18 Ιουν 2015, 19:28

Επισημη ανακοινωση της ΠΑΕ
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2623
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 18 Ιουν 2015, 19:29

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει πως ο νέος της προπονητής είναι ο Ίγκορ Τούντορ, ο οποίος υπέγραψε τριετές συμβόλαιο με τον σύλλογο. Το τεχνικό τιμ του ΠΑΟΚ θα στελεχωθεί με τέσσερις συνεργάτες του.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Πέμ 18 Ιουν 2015, 19:29

GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό fidel » Πέμ 18 Ιουν 2015, 19:30

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ακουτε τους ΑΡΔ αυτοι ξερουν.................. :lol:
Άβαταρ μέλους
fidel
 
Δημοσιεύσεις: 707
Εγγραφή: Παρ 28 Νοέμ 2008, 12:59

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Πέμ 18 Ιουν 2015, 19:30

cambiaso έγραψε:3etes o Tudor......

http://www.paokfc.gr/nea/20150618-o-igo ... ston-paok/



Αίντεεεεεε :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

Καλως ηρθες προπονηταρα μας. Κανε μας να τρελαινομαστε να βλεπουμε την ΠΑΟΚαρα μας! Να μην περνανε οι μερες μεχρι την Κυριακη.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό PaokPatraG4 » Πέμ 18 Ιουν 2015, 19:30

Κλειστε το....
Άβαταρ μέλους
PaokPatraG4
 
Δημοσιεύσεις: 1755
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 12:55

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό paoktzis » Πέμ 18 Ιουν 2015, 19:30

τωρα ναι σωστοι
ΠΑΝΤΑ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΗΤΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΤΗΣ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΧΥΠΟΨΙΑΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
Άβαταρ μέλους
paoktzis
 
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 16:42

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 18 Ιουν 2015, 19:30

λουκετο
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Thanix » Πέμ 18 Ιουν 2015, 19:30

[img]http://images.tapatalk-cdn.com/15/06/18/daf3fa04ccf22c138984f5e88d83730f.jpg[/img]


Sent from my mind using boobs power
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης