Πιθανός Νέος Προπονητής

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό riegel » Πέμ 18 Ιουν 2015, 17:14

Και η κινδυνολογία με τα άρθρα στην κεντρική καλά κρατεί..
Άβαταρ μέλους
riegel
 
Δημοσιεύσεις: 597
Εγγραφή: Τετ 18 Ιουν 2008, 23:19
Τοποθεσία: Athens

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό CCCP » Πέμ 18 Ιουν 2015, 17:28

Να σου πω riegel, καλυτερα ετσι. Ας μην περιμενει κανεις τιποτα.

Και επισης, ΑΝ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΕ ΣΤΟ ΡΟΣΤΕΡ, Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ.

Κανεναν δεν τον νοιαζει πραγματικα ποιος ειναι προπονητης.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Πέμ 18 Ιουν 2015, 17:34

Αν του δίναμε 3 χρόνια κλειστό... "Μας τον φορτώσανε τον άπειρο/ρίσκο και αν γίνει στραβή θα πρέπει να πληρώσουμε αποζημίωση."

Αν του δίναμε 1+1 χρόνια... "Αν είναι να μη τον στηρίζουν τι τον πήρανε. Δεν θα μπορεί να επιβληθεί στα αποδυτήρια."

ΟΤΙ 'ΝΑ ΝΑΙ!

Όταν αποφασίσετε τι θέλετε πείτε και σε μας.
Ήμαρτον με την μίρλα! Ναι, μίρλα... όχι κριτική ή προβληματισμός... Μ Ι Ρ Λ Α !

Για να τελειώνουμε...

Συμβόλαιο 1 έτους με δικαίωμα μονόμερούς -απο την πλευρά της ΠΑΕ- ανανέωσης για 1 ακόμα χρόνο...
ουσιαστικά σημαίνει...
Συμβόλαιο 2 χρόνων που απλά υπάρχει η δικλίδα ασφαλείας στον 1 χρόνο να μπορεί να το σπάσει η ΠΑΕ χωρίς να πληρώσει αποζημίωση -ώστε να έχει τον κ..λο της καλυμμένο για την περίπτωση που έκρινε λάθος ή ο προπονητής είναι αδιάφορος-.

Ούτε έλλειψη στήριξης... ούτε ότι δεν τον πιστεύει... ούτε τίποτα.
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3687
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Πέμ 18 Ιουν 2015, 17:35

Τελικά βρέθηκε ποιόν είχαμε κρυμένο στο Φιλοξένια...
http://www.paok24.com/podosfairo/45579/ ... -raikovits
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4461
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 18 Ιουν 2015, 17:35

just business που λενε και οι θεσμοι. :lol:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Πέμ 18 Ιουν 2015, 17:38

CCCP έγραψε:Να σου πω riegel, καλυτερα ετσι. Ας μην περιμενει κανεις τιποτα.

Και επισης, ΑΝ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΕ ΣΤΟ ΡΟΣΤΕΡ, Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ.

Κανεναν δεν τον νοιαζει πραγματικα ποιος ειναι προπονητης.


Θα έλεγα ᾽κανέναν δεν τον νοιάζει ιδιαίτερα ποιός είναι προπονητής᾽...
Αυτό ουσιαστικά υπαινίχθηκε ο Αρνεσεν όταν δήλωσε ότι στην Ελλάδα
μετράνε πιο πολύ οι παίχτες (ποιότητα).
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4461
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό PaokPatraG4 » Πέμ 18 Ιουν 2015, 17:38

Εγω δεν μπορω να πω οτι εχω ξενερωσει με την επιλογη προπονητη...Και τον Μουρινιο να εφερνε η ΠΑΕ εαν δεν τον στηριζε με μεταγραφες παρελαση δεν θα εβγαζε...Οποτε ουσιαστικα η στηριξη του θα φανει στις μεταγραφες που θα κανει ο Αρνεσεν και κατα ποσο θα στηριξει το πλανο του Αρνεσεν ο Ιβαν με ρευστο φυσικα....
Άβαταρ μέλους
PaokPatraG4
 
Δημοσιεύσεις: 1755
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2011, 12:55

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Πέμ 18 Ιουν 2015, 17:46

giannistoumpa4 έγραψε:Αντε ας ανακοινωθει ο ανθρωπος να τελειωνουμε..μαγκες αυτος ειναι ο προπονητης του Π.Α.Ο.Κ, τελειωσε..ειτε μας αρεσει ειτε οχι.. για αυτο εχουμε ενα απο τους κορυφαιους των κορυφαιων μεσα στον Π.Α.Ο.Κ μας για να βλεπει οτι δεν βλεπουν ολοι οι αλλοι μαζι..αντε παμε για μεταγραφες τωρα κ αποχωρησεις.. συγχαρητηρια και παλι στον κουρδο(αν θυμαμαι καλα) που εκανε "μαντεψια "πριν καιρο μεσα απο το google κ στο οποιο κατεληξε στο "tudor or billic?"χαχαχαχαχ..και συγχαρητηρια και παλι στον thanix που το εβγαλε πρωτος απο ολους..μπραβο ρε τσακαλακια..
Π.Α.Ο.Κ 1926



ετσι...
Κουρδος - ερευνα/αναλυση
Thanix - ρεπορταζ

Το κορυφαιο διδυμο αθλητικογραφων της χρονιας. Οι δυο τους εχουν κανει επιτυχια που δεν εχει κανει μεσο της πολης την τελευταια 10ετια τουλαχιστον.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό sakis_the_fraud » Πέμ 18 Ιουν 2015, 17:47

Περιμενετε ρε παιδια να υπογραψει, να μαθουμε επισημα για ποσα χρονια θα ναι εδω και μετα κανουμε αναλυση στο 1+1.

Με την μια αρχισαμε την φαγωμαρα. Δηλαδη δεν παιζει το σεναριο να εβαλε το μαρακι το 1+1 για να μην πληρωνει αποζημιωσεις τζαμπα;

Υ.γ. σαν βιογραφικο ο τουντορ δεν πειθει. Μακαρι να βγει λαβρακι
---
Άβαταρ μέλους
sakis_the_fraud
 
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Κυρ 13 Φεβ 2011, 16:43

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Πέμ 18 Ιουν 2015, 17:49

riegel έγραψε:Και η κινδυνολογία με τα άρθρα στην κεντρική καλά κρατεί..


Καποιες παλιοτερες γελοιοτητες της κενρικης με ειχαν οδηγησει στο αυτοbanαρισμα.... Δεν ξαναπαραταω ομως το χαβαλε του forum γι αυτες. Θα κατσω εδω και θα τις κρινω οπως τους αρμοζει...

Τι τον θελαμε τον Αρνεσεν... ποιος Αρνεσεν τωρα? Εδω εχουμε λεμε θεους και ..Daimonες να μιλαν για μαθητευομενους μαγους και δικαιολογημενα ξενερωματα... Τι ξερει τωρα ο τυχαρπαστος ο Αρνεσεν.. Σε μιλαει ο Δαιμονας... Ρε σα δεν ντρεπεστε λιγο λεω εγω
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 18 Ιουν 2015, 17:53

τσιριγώτης έγραψε:... να σκεφτείς ότι στον τόπο που ζω είναι γεμάτο γαυροβαζελους. Και μετά τη φετινή πουτσα που έφαγα από δαύτους έχω τρελαθεί κ δυστυχώς η ομάδα μου μέχρι κ την ανακοίνωση αρνεσεν δεν έκανε τίποτα απολύτως....


Εσύ μπορείς να τρως όσες φουτσες θες απο γαυροβάζελους. Ο ΠΑΟΚτσης μια ζωή ή τους μαμάει ή τους γράφει στα παπάρια του ή τους γαμάει γράφοντάς τους ταυτόχρονα στα παπάρια του. Ο τρόπος που συνεχώς εκφράζεσαι για την ομάδα , η κλάψα και το στυλάκι της κακογαμημένης γκόμενας είναι ότι πιο ντροπιαστικό έχω βιώσει στα 6 χρόνια μου εδώ μέσα.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό psykoman » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:00

Το αρθρο της κεντρικης λεει την εξυπναδα του...σπερνει το ζιζανιο...και στο τελος λεει ας περιμενουμε...
Ντροπη...

υ.γ.Η δημιουργεια αρνητικου κλιματος σε περιοδο που η ομαδα χρειαζετε ενοτητα και στηριξη πως λεγετε;;;
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2623
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:05

psykoman έγραψε:Το αρθρο της κεντρικης λεει την εξυπναδα του...σπερνει το ζιζανιο...και στο τελος λεει ας περιμενουμε...
Ντροπη...

υ.γ.Η δημιουργεια αρνητικου κλιματος σε περιοδο που η ομαδα χρειαζετε ενοτητα και στηριξη πως λεγετε;;;



υστερα κραζουμε τα ραδιοφωνα και τους αρδ... εδω... ζουν αναμεσα μας..
και αντε ο αρδ, ειναι αρδ.. εχει τη σκοπιμοτητα του... το να εισαι ενας ΠΑΟΚτσης που εχεις βημα που απευθυνεται σε πολλους αλλους και να κανεις κατι τετοιο μου ειναι απλα ακατανοητο και απεχθες.
Βλαχοκριτικη ενος ασχετου στο εργο και τις επιλογες ενος απο τους κορυφαιους στον κοσμο στο αντικειμενο. Ωραιο θεμα για κεντρικη....
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:07

giapas έγραψε:
τσιριγώτης έγραψε:... να σκεφτείς ότι στον τόπο που ζω είναι γεμάτο γαυροβαζελους. Και μετά τη φετινή πουτσα που έφαγα από δαύτους έχω τρελαθεί κ δυστυχώς η ομάδα μου μέχρι κ την ανακοίνωση αρνεσεν δεν έκανε τίποτα απολύτως....


Εσύ μπορείς να τρως όσες φουτσες θες απο γαυροβάζελους. Ο ΠΑΟΚτσης μια ζωή ή τους μαμάει ή τους γράφει στα παπάρια του ή τους γαμάει γράφοντάς τους ταυτόχρονα στα παπάρια του. Ο τρόπος που συνεχώς εκφράζεσαι για την ομάδα , η κλάψα και το στυλάκι της κακογαμημένης γκόμενας είναι ότι πιο ντροπιαστικό έχω βιώσει στα 6 χρόνια μου εδώ μέσα.

του το ειπα και εγω ποτε δεν θα ελεγα την ομαδα μου πουτα.....και αλλα τετοια προσβλητικα για τον συλλογο ...ΠΟΤΕ......
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Πιθανός Νέος Προπονητής

Δημοσίευσηαπό psykoman » Πέμ 18 Ιουν 2015, 18:07

Sic δεν μου εδωσες λεξη ομως για το υ.γ. :D
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2623
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες