Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 67-60,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 67-60,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 07 Ιουν 2015, 22:37

189/565 τρίποντα στην κανονική περίοδο, περισσότερα μόνον από ΚΑΟΔ, Κηφισιά και Ρέθυμνο.

http://esake.gr/el/action/EsakeStats?mo ... by=points2
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 7/6 18:00 (NovaSports 2)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 08 Ιουν 2015, 00:11

CCCP έγραψε:Προτιμω ο κοσμος του ΠΑΟΚ να ειναι ανωτερος και αδιαφορος για μια σειρα παιχνιδιών ανευ σημασιας.


Μακάρι να 'ταν έτσι...



Παιδιά, μην μπερδεύεστε, για το ποδόσφαιρο γράφουμε αλλού... Τι απαξίωση είναι αυτή;; Οκ, ζήσατε άλλα μεγαλεία στα 90s οι παλιοί και το καταλαβαίνω, αλλά για τα ΣΗΜΕΡΙΝΑ δεδομένα και με την ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΑ ΧΡΕΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ που έχει χαράξει ο Μπάνε από τη πρώτη μέρα που ανέλαβε, είμαστε ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ φέτος!
Και έχουμε πετύχει κάτι που δεν πέτυχε καμιά ομάδα...μιλάω για τη παραμονή του Σούλη στην αρχή της χρονιάς..ναι, καταντάω γραφικός που σε κάθε 2ο post το λέω, αλλά πολλοί ξεχνούν...

Ντροπή σε όσους μπορούσαν να πάνε και δεν πήγαν γιατί είναι Κυριακή και ξύνονταν... Σε όσους ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ, το ξαναλέω... Πάν'τε να βλέπετε Τα Καγκέλια live στη Τρίπολη και σε όλην την ελληνική επαρχία και όχι μόνο...

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΟΚΑΡΑ!!! :pano:

τσιριγώτη, έλεος...για τον χαρακτηρισμό..έφυγε το post...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 67-60,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ale » Δευτ 08 Ιουν 2015, 01:07

Θέλω διπλό στο Παλέ μεθαύριο, με τρίποντο και βήματα από το κέντρο στην λήξη, αλά Μπάνε.
Τα σκουλήκια τάβλα και ο τσιριγώτης γκαύλα!
Τελευταία επεξεργασία από Ale και Δευτ 08 Ιουν 2015, 01:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 67-60,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 08 Ιουν 2015, 01:41

Μολις τελειωσα την παρακολουθηση του ματς κονσερβοποιημενου,ο ηλιθιος ο Πριφτης νομιζε οτι θα τα χανουμε ολο το βραδυ,μια χαρα μου φανηκε η ομαδα επαιξε πολυ καλη αμυνα και μολις μπηκαν τα σουτ το ματς πηρε το δρομο του.
Ελπιζω τωρα που τελειωσαν τα ποδοσφαιρικα δρωμενα και οι καφετεριες της πολης θα αδειασουν τουλαχιστον να γεμισει το παλατακι να βοηθησουμε την ομαδα να παρει την τριτη θεση για να δουμε παλι ευρωπαικους αγωνες του χρονου.
Οσο για τους αμπαλους που σχολιασαν στο τοπικ θα τους πω παλι καλα που υπαρχουν το μπασκετ και τα αλλα αθληματα πλυν ποδοσφαιρου και παιρνουμε και καμια χαρα φετος.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 67-60,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Black&White » Δευτ 08 Ιουν 2015, 15:33

Σ' άρεσε η ομάδα αλλά κάποιοι άλλοι είναι άμπαλοι; :lol:
Άβαταρ μέλους
Black&White
 
Δημοσιεύσεις: 639
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2014, 05:29

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 67-60,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Black&White » Δευτ 08 Ιουν 2015, 15:41

τσιριγώτης έγραψε:Βάλαμε μεγάλα σουτ λέει ο σουλης. Αντί να πει πως βαραγαμε μόνο τρίποντα. Λογικό είναι κάποια να μπούνε



12/27 δίποντα και
12/35 τρίποντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Black&White
 
Δημοσιεύσεις: 639
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2014, 05:29

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 67-60,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 08 Ιουν 2015, 15:56

Black&White έγραψε:Σ' άρεσε η ομάδα αλλά κάποιοι άλλοι είναι άμπαλοι; :lol:



Τι να κανουμε ρε φιλαρακο εμενα μου αρεσει η ομαδα με τα καλα της και τα κακα της.
Μπορει να ειμαι αμπαλος εγω δεν ξερω,εσυ που το κατεχεις και εχεις πειρα απο παρακολουθηση αγωνων play οffs για κανε μου μια αναλυση αυτου που ειδες εχθες και τι περιμενες να δεις για να σου αρεσει η ομαδα.
Που ξερεις μπορει να γελασουμε μαζι στο τελος. :lol:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 67-60,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Black&White » Δευτ 08 Ιουν 2015, 16:13

:lol: :lol: :lol:

Επειδή γελάς προκαταβολικά.
............................................
Δεύτερον όταν μάθεις να μη χαρακτηρίζεις όσους διαφωνούν με σένα θα δικαιούσαι να σου κάνω ένα σεμινάριο μπάσκετ. Ως τότε ,μένω πως ό,τι σκ@τ@ και να δεις ,σ'αρέσει.

ήρεμα...Kgeo
Άβαταρ μέλους
Black&White
 
Δημοσιεύσεις: 639
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2014, 05:29

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Άρης 67-60,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 08 Ιουν 2015, 16:17

Το τοπικ κλειδώνει. πάμε για το μπρέϊκ στο άδειο αλεξάνδρειο.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες