Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Πέμ 07 Μάιος 2015, 20:34

Ζήση μετά από τόσα χρόνια άφησες για τα καλά το στίγμα σου. Τα ζώα μου αργά στην παε
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2768
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 07 Μάιος 2015, 21:19

Dinos_Liverpool έγραψε:Καημό το έχω μια φορά να συμφωνήσουμε, ρε συ Σέρα!

Ποια "τσακίδια, ρε φίλε, για τον Βρύζα; Είμαστε με τα καλά μας; Πες τον ανίκανο, πες τον άσχετο, πες τον αποτυχημένο... αλλά στα "τσακίδια"; Ξέρεις, έχει υπάρξει και ποδοσφαιριστής μας κάποτε, με μεγάλη προσφορά!

Μην μηδενίζετε και μην ισοπεδώνετε τον άλλον!


Ντινο συμφωνω κι εγω οτι ειδικα τωρα που "επεσε" δεν αρμοζουν οι χαρακτιρισμοι .Δεν μας μαθαν ετσι οι παππούδες μας.Ομως κι η αγανακτηση που νιωθουν καποιοι ειναι μεγάλη.Μπορει να ηταν ασχετος η αποτυχημένος σαν ΤΔ οπως λες ομως σιγουρα ηταν υπεύθυνος για τη μεγαλύτερη π@@στια που εγινε ποτε στον ΠΑΟΚ.Εκει δεν ηταν θεμα γνωσης ή τυχης κι ο ΠΑΟΚτσης την π@@στια δεν τη γουσταρει.Μεγαλυτερη ξεφτίλα για το σύλλογο απ αυτο που εγινε με το Μπολονι θεωρώ οτι δεν υπάρχει.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26719
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό prist64 » Πέμ 07 Μάιος 2015, 21:43

kataramenos5 έγραψε:
Dinos_Liverpool έγραψε:Καημό το έχω μια φορά να συμφωνήσουμε, ρε συ Σέρα!

Ποια "τσακίδια, ρε φίλε, για τον Βρύζα; Είμαστε με τα καλά μας; Πες τον ανίκανο, πες τον άσχετο, πες τον αποτυχημένο... αλλά στα "τσακίδια"; Ξέρεις, έχει υπάρξει και ποδοσφαιριστής μας κάποτε, με μεγάλη προσφορά!

Μην μηδενίζετε και μην ισοπεδώνετε τον άλλον!


Ντινο συμφωνω κι εγω οτι ειδικα τωρα που "επεσε" δεν αρμοζουν οι χαρακτιρισμοι .Δεν μας μαθαν ετσι οι παππούδες μας.Ομως κι η αγανακτηση που νιωθουν καποιοι ειναι μεγάλη.Μπορει να ηταν ασχετος η αποτυχημένος σαν ΤΔ οπως λες ομως σιγουρα ηταν υπεύθυνος για τη μεγαλύτερη π@@στια που εγινε ποτε στον ΠΑΟΚ.Εκει δεν ηταν θεμα γνωσης ή τυχης κι ο ΠΑΟΚτσης την π@@στια δεν τη γουσταρει.Μεγαλυτερη ξεφτίλα για το σύλλογο απ αυτο που εγινε με το Μπολονι θεωρώ οτι δεν υπάρχει.


Και το γκολ που εβαλε στην Αρσεναλ?
Καποιοι τα βαζουν στη ζυγαρια(το γκολ και την πουστι@).
Που να γερνει άραγε?
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7018
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 07 Μάιος 2015, 21:48

άλλο το ένα, άλλο το άλλο.

αθλητισμός και παραγοντισμός.

απο την άλλη, μπορεί να πιστωθεί σε αρκετά μεγάλο ποσοστό την τελευταία καλή ομάδα ΠΑΟΚ που είδαμε.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Πέμ 07 Μάιος 2015, 22:01

Επειδη ......το πεπρωμενο φυγειν αδυνατον.....
.....η ιστορια θα γραψει οτι....δυστυχως...για ολους μας....
....εφυγες σαν αποτυχημενος......



...γιατι η ουσια ειναι Ζηση μου.....
...οτι.....εμετρηθης....εζυγισθης....και ευρεθης ελλειπης........
........για τον ΠΑΟΚ μας....
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 07 Μάιος 2015, 22:17

Έμαθα φεύγεις... Άντε γεια και καλή συνέχεια στη καριέρα σου.
Και καλό θα ήταν να μείνεις μακριά από τον Π.Α.Ο.Κ. και τη Τούμπα...
Παράγοντες του Π.Α.Ο.Κ. που παίζουν πουστριλίκι σε υπαλλήλους (ειδικά ικανούς), δεν χρειαζόμαστε πλέον...
Σαν ποδοσφαιριστή δεν σε πολυπρόλαβα..

prist64 έγραψε:Καποιοι τα βαζουν στη ζυγαρια(το γκολ και την πουστι@).
Που να γερνει άραγε?


Γκολ βάζουν ΠΟΛΛΟΙ άνθρωποι.
Τέτοια πουστιά δεν μπορούν να παίξουν πολλοί...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46900
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό Asimos » Πέμ 07 Μάιος 2015, 22:51

Εγώ θα ευχαριστήσω κι ας γέρνει προς το μείον το ταμείον.

Ειναι και καποια πραγματα που δεν ξεχνιούνται οση λασπη και αν πεσει.
Asimos
 

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 08 Μάιος 2015, 09:28

Εγώ πάντως χαίρομαι που φεύγει, γιαυτό και τον εύχομαι καλή συνέχεια!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89891
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό obanebane » Παρ 08 Μάιος 2015, 09:56

Παντα ελεγα οτι οι προθεσεις σου ηταν καλες,αλλα ησουν ανεπαρκης.
Δε πιστευω οτι επαιξες παιχνιδια στη πλατη του ΠΑΟΚ απλα δεν ειχες τα προσοντα να διαχειριστεις ενα τοσο μεγαλο συλογο.
Στο καλο, η βεροια ειναι στα κυβικα σου αν σε αφησουν θα κανεις παπαδες.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Παρ 08 Μάιος 2015, 10:50

Πιστεύεις οτι δεν "έκανε παιχνίδια" εις βάρος του ΠΑΟΚ;

Να ρωτησεις καποια παιδιά απο τη Δυτική Θεσσαλονίκη πώς τους ήρθε μια μέρα να κάνουν ντου για να διώξουν τον Ευρωβουλευτή. Ποιος τους συμβούλεψε, κυρίως.
Να ρωτήσεις τον Μπόλονι τί "οικονομική πρόταση" δέχθηκε για να υπογράψει καινούργιο συμβόλαιο. Καλό θα ηταν να μάθουμε και πότε είχε αποφασιστεί να τον διαδεχθεί ο δωνης.
Να ρωτησεις τον Μωραλη ποιος τον ψηφισε ως προεδρο της Σουπερ Κλικας.
Να ρωτήσεις τον Πωλ Κουτσολιακο με ποιά κριτήρια ερχόντουσαν οι μπουσαϊντίδες, οι ζουελες, οι σαβινιδες, οι σπαντατσιοι και οι λοιποί. Τί προμήθειες έπαιρνε για Μιλιεβιτς, Σταφυλίδη, Βιερίνια. Αραγε ο Βιερίνια ακομα δεν συμπλήρωσε 15 συμμετοχές για να παρουμε εκεινο το 1.5 μυριο;
Να ρωτήσεις τον Μπερετα γιατί ηρθε να παραστήσει τον προπονητη στον ΠΑΟΚ και ποιος τον έφερε.
Να ρωτησεις τον κουμπαρακο του Ζηση πώς βρέθηκαν τα λεφτα για να ανοιξει το "μπακαλικο". Ευχομαι να υπηρχε τροπος να δούμε τί τζίρο κανει το "μπακαλικο" και να το διασταυρώναμε με το πόθεν έσχες του Ζηση.
Να ρωτησεις τον Τσιστιακόφ με ποιον τρόπο γινόταν η επιλογή παικτών και απο ποιον.
Να ρωτήσεις τον ΓΧ ποια σχολή προπονητών τελείωσε και ποιός εκανε κουμαντο στα αποδυτηρια όταν αναλαμβανε υπηρεσιακός προπονητής.
Να ρωτησεις τον Γκαρσία ποιός και γιατί τον έφερε πίσω επί Στέβενς. Ποιος και με ποιον τροπο τον ενημερωσε οτι ηθελε να τον δει ο Σαββιδης. Ποιός τον έπεισε και τί του έταξε για να γυρίσει επί Άγγελου.
Να ρωτησεις τον νικολα και το νινί ποιον ευχαριστούν για την "δευτερη ευκαιρία" στην καριερα τους.
Να ρωτησεις τον Αγγελο τί παικτες ζητησε και γιατί δεν ηρθαν. Να ρωτησεις τους παικτες πως εμαθαν οτι ο Αγγελος ζητουσε μεταγραφες.

Ολη την ημερα μπορω να γράφω.
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό prist64 » Παρ 08 Μάιος 2015, 11:24

K_geo έγραψε:άλλο το ένα, άλλο το άλλο.

αθλητισμός και παραγοντισμός.

απο την άλλη, μπορεί να πιστωθεί σε αρκετά μεγάλο ποσοστό την τελευταία καλή ομάδα ΠΑΟΚ που είδαμε.


Τον Βρυζα,οταν αποχωρησε σαν παικτης απο τον Π.Α.Ο.Κ.,του ευχηθηκα τα καλυτερα
για την προσφορα του στην ομαδα.

Τωρα αποχωρει σαν διοικητικος,Τ.Δ.,κατι που πολλοι δεν το διαχωριζουν απο το αγωνιστικο.

Και για να μην επαναλαμβανομαι θα συμφωνησω με τον ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- και τον RoMaN.
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7018
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 08 Μάιος 2015, 11:58

prist εννοώ άλλο η κρίση που κάνουμε σε ένα ποδοσφαιριστή και άλλο σε ένα παράγοντα. και πίστεψε με, οι κριτικές μας σε κάθε ένα απο αυτούς τους δύο τομείς, δεν διαφέρουν παρά ελάχιστα.

georgedoulk2008 ξέρεις τι γίνεται ρε συ; σε μερικά απο αυτά που λες (1/3) συμφωνώ και επαυξάνω (μπόλονι,πωλ κτλ). σε 1/3 διαφωνώ (μόραλη, Άγγελο,βιειρίνια κτλ κτλ) και στο άλλο 1/3 πιστεύω ότι πολλοί λίγοι (μετρημένοι στα δάχτυλα ενός χεριού) μπορούν να ξέρουν τι έγινε και να εκφράσουν άποψη ("μπακάλικο", τσιστιακόφ κτλ κτλ).

αυτό που θέλω εν ολίγοις να πω είναι, ότι κοντά στα 2,3,10 λάθη που κάποιος κάνει έχουμε μια τάση να κολλάμε και άλλα 2,3,10 που είτε δεν φταίει είτε δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι φταίει αλλά τα καταλογίζουμε σε αυτόν.

θεωρώ ότι αυτό είναι λάθος ΜΑΣ.

ελπίζω να είμαι κατανοητός για να μήν γίνει καμία παρεξήγηση στο τί λέω.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό nothu » Παρ 08 Μάιος 2015, 12:08

georgedoulk2008 έγραψε:Πιστεύεις οτι δεν "έκανε παιχνίδια" εις βάρος του ΠΑΟΚ;

Να ρωτησεις καποια παιδιά απο τη Δυτική Θεσσαλονίκη πώς τους ήρθε μια μέρα να κάνουν ντου για να διώξουν τον Ευρωβουλευτή. Ποιος τους συμβούλεψε, κυρίως.
Να ρωτήσεις τον Μπόλονι τί "οικονομική πρόταση" δέχθηκε για να υπογράψει καινούργιο συμβόλαιο. Καλό θα ηταν να μάθουμε και πότε είχε αποφασιστεί να τον διαδεχθεί ο δωνης.
Να ρωτησεις τον Μωραλη ποιος τον ψηφισε ως προεδρο της Σουπερ Κλικας.
Να ρωτήσεις τον Πωλ Κουτσολιακο με ποιά κριτήρια ερχόντουσαν οι μπουσαϊντίδες, οι ζουελες, οι σαβινιδες, οι σπαντατσιοι και οι λοιποί. Τί προμήθειες έπαιρνε για Μιλιεβιτς, Σταφυλίδη, Βιερίνια. Αραγε ο Βιερίνια ακομα δεν συμπλήρωσε 15 συμμετοχές για να παρουμε εκεινο το 1.5 μυριο;
Να ρωτήσεις τον Μπερετα γιατί ηρθε να παραστήσει τον προπονητη στον ΠΑΟΚ και ποιος τον έφερε.
Να ρωτησεις τον κουμπαρακο του Ζηση πώς βρέθηκαν τα λεφτα για να ανοιξει το "μπακαλικο". Ευχομαι να υπηρχε τροπος να δούμε τί τζίρο κανει το "μπακαλικο" και να το διασταυρώναμε με το πόθεν έσχες του Ζηση.
Να ρωτησεις τον Τσιστιακόφ με ποιον τρόπο γινόταν η επιλογή παικτών και απο ποιον.
Να ρωτήσεις τον ΓΧ ποια σχολή προπονητών τελείωσε και ποιός εκανε κουμαντο στα αποδυτηρια όταν αναλαμβανε υπηρεσιακός προπονητής.
Να ρωτησεις τον Γκαρσία ποιός και γιατί τον έφερε πίσω επί Στέβενς. Ποιος και με ποιον τροπο τον ενημερωσε οτι ηθελε να τον δει ο Σαββιδης. Ποιός τον έπεισε και τί του έταξε για να γυρίσει επί Άγγελου.
Να ρωτησεις τον νικολα και το νινί ποιον ευχαριστούν για την "δευτερη ευκαιρία" στην καριερα τους.
Να ρωτησεις τον Αγγελο τί παικτες ζητησε και γιατί δεν ηρθαν. Να ρωτησεις τους παικτες πως εμαθαν οτι ο Αγγελος ζητουσε μεταγραφες.

Ολη την ημερα μπορω να γράφω.

Εγώ ρωταω εσένα γιατί απ οτι φαίνεται τα ξες όλα όσα γίνονται μέσα στην ομάδα. Αλλα θέλω στοιχεια για ΟΛΑ όσα έγραψες. ΟΛΑ.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Παρ 08 Μάιος 2015, 12:33

Και ποιος νομιζεις οτι εισαι ρε φιλε; Εισαγγελέας;

Δες την ανακοινωση της Νεαπολης.
Τις δηλώσεις Μπολονι, Γκαρσια και Τσιστιακόφ.

Και που 'σαι. Το εναμιση μυριο απο τον Βιερινια, αν το βρεις δικό σου.
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Ζήσης Βρύζας (ΙΙ)

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 08 Μάιος 2015, 12:37

ποιο 1,5 μύριο ρε συ; η συμφωνία για τα πριμ συμμετοχών δεν ήταν για 500 συν 500; τα οποία αν δεν κάνω λάθος έχει πολύ καιρό που τα πήραμε...

πάντως καλό είναι να μην πετάμε αυθαίρετα κατηγορώ, ειδικά αν δεν μπορούμε έστω μεσα απο λίνκ να τα αποδείξουμε....

υγ: και λίγο πιο ήρεμα παιδιά, παρακαλώ...
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες