Άγγελος Αναστασιάδης

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό ace79grpaok » Δευτ 02 Μαρ 2015, 10:45

Δηλαδη ο ιβαν ειναι τοσο ικανοποιημενος απο την μπαλα που παιζει η ομαδα και απο τα εσοδα που εχασε απο τους αποκλεισμους απο κυπελο -ευρωπη που θα κρατησει τον αα και του χρονου?τσιριγωτη μαζι σου ειμαι παοκτσακι μου,εγω θελω τδ,προπονητη απο ευρωπη και χωρις καμμια σχεση με ελλαδα με 3 ετες κλειστο συμβολαιο ,οσο για τα αγγελοσκυλα τι περιμενουν ακομα να γινει για πουνε οτι φταει ο αα?τι αλλο κακο πρεπει να παθουμε ακομα?ποσα χωρια ακομα πρεπει να μας παρουν για να ανοιξουν τα γεματα τσιμπλες ματια τους και να πουνε "φταις αγγελε "?
full of aces,bitches
Άβαταρ μέλους
ace79grpaok
 
Δημοσιεύσεις: 4428
Εγγραφή: Σάβ 13 Αύγ 2011, 10:17
Τοποθεσία: βεροια

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Δευτ 02 Μαρ 2015, 10:58

astronaut έγραψε:Το φαξ ελήφθη και μάλιστα δύο φορές.
Καληνύχτα.


για τι φαξ λαλείς ωρέ Στάρμαν;
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2959
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Asimos » Δευτ 02 Μαρ 2015, 11:09

παλια ιστορια τα φαξ
Asimos
 

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Kourdos » Δευτ 02 Μαρ 2015, 11:44

τα παλιά εννοεί; κατάλαβα...
Hai Răzvan!_____ Πринц Ivic_____Εν Tudor νίκα!_____Άγγελος εξάγγελος_____In Huub we trust_____FC Bölöni
Άβαταρ μέλους
Kourdos
 
Δημοσιεύσεις: 2959
Εγγραφή: Πέμ 23 Σεπ 2010, 08:25
Τοποθεσία: Αιγιαλούσα, Νομός Αμμοχώστου

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Δευτ 02 Μαρ 2015, 12:43

ace79grpaok έγραψε:Δηλαδη ο ιβαν ειναι τοσο ικανοποιημενος απο την μπαλα που παιζει η ομαδα και απο τα εσοδα που εχασε απο τους αποκλεισμους απο κυπελο -ευρωπη που θα κρατησει τον αα και του χρονου?τσιριγωτη μαζι σου ειμαι παοκτσακι μου,εγω θελω τδ,προπονητη απο ευρωπη και χωρις καμμια σχεση με ελλαδα με 3 ετες κλειστο συμβολαιο ,οσο για τα αγγελοσκυλα τι περιμενουν ακομα να γινει για πουνε οτι φταει ο αα?τι αλλο κακο πρεπει να παθουμε ακομα?ποσα χωρια ακομα πρεπει να μας παρουν για να ανοιξουν τα γεματα τσιμπλες ματια τους και να πουνε "φταις αγγελε "?


Εννοειται οτι εχει ευθυνες αλλα με οσα του χρεωνετε και με τη σταση σας αναγκαζεται οποιον ειναι λογικος να τον υπερασπιστει..Τις προαλλες ειπε στους παικτες οτι θελει να μεινει και του χρονου κι αρχισε το κραξιμο.Αν τους ελεγε δηλαδη οτι ειναι φευγατος θα του λεγατε μπραβο;;Παλι χαμος θα γινοταν και θα λεγατε οτι μ αυτα που λεει θα παψουν να προσπαθουν οι παικτες..
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό prist64 » Δευτ 02 Μαρ 2015, 14:54

ace79grpaok έγραψε:Δηλαδη ο ιβαν ειναι τοσο ικανοποιημενος απο την μπαλα που παιζει η ομαδα και απο τα εσοδα που εχασε απο τους αποκλεισμους απο κυπελο -ευρωπη που θα κρατησει τον αα και του χρονου?τσιριγωτη μαζι σου ειμαι παοκτσακι μου,εγω θελω τδ,προπονητη απο ευρωπη και χωρις καμμια σχεση με ελλαδα με 3 ετες κλειστο συμβολαιο ,οσο για τα αγγελοσκυλα τι περιμενουν ακομα να γινει για πουνε οτι φταει ο αα?τι αλλο κακο πρεπει να παθουμε ακομα?ποσα χωρια ακομα πρεπει να μας παρουν για να ανοιξουν τα γεματα τσιμπλες ματια τους και να πουνε "φταις αγγελε "?


Συντασομαι.
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7019
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Δευτ 02 Μαρ 2015, 15:07

prist64 έγραψε:
ace79grpaok έγραψε:Δηλαδη ο ιβαν ειναι τοσο ικανοποιημενος απο την μπαλα που παιζει η ομαδα και απο τα εσοδα που εχασε απο τους αποκλεισμους απο κυπελο -ευρωπη που θα κρατησει τον αα και του χρονου?τσιριγωτη μαζι σου ειμαι παοκτσακι μου,εγω θελω τδ,προπονητη απο ευρωπη και χωρις καμμια σχεση με ελλαδα με 3 ετες κλειστο συμβολαιο ,οσο για τα αγγελοσκυλα τι περιμενουν ακομα να γινει για πουνε οτι φταει ο αα?τι αλλο κακο πρεπει να παθουμε ακομα?ποσα χωρια ακομα πρεπει να μας παρουν για να ανοιξουν τα γεματα τσιμπλες ματια τους και να πουνε "φταις αγγελε "?


Συντασομαι.


Το "με καμια σχεση απο Ελλάδα" είναι δικοπο μαχαίρι. Ο Στεφενς δεν ειχε σχεση με Ελλάδα και υποτιμούσε το επίπεδο του πρωταθληματος με τα γνωστα αποτελέσματα. Ισως μια λύση θα ηταν ο Βαλβερδε ή ο Ζαρντιμ. Που ξερουν τί παιζει και είναι καλοί προπονητες. Δεν νομίζω ομως οτι θα ερχόντουσαν Ελλάδα. Γενικά δεν ξερω πως πειθεις καποιον σοβαρό ξενο προπονητή να ερθει Γκρης.

Οσο για τα τσιμπλιαρικα Αγγελοσκυλα, θεωρω οτι υπερβαλλετε. Δεν βλέπω κανεναν να λεει οτι δεν φταίει ο Αγγελος. Πρωτος εγω ειπα οτι ο Αγγελος πρεπει να βγάλει την χρονιά και να την κάνει. Οσοι τον "υποστηρίζουν" ολοι το ίδιο λένε.
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό ace79grpaok » Δευτ 02 Μαρ 2015, 15:16

παοκαρα23 έγραψε:
ace79grpaok έγραψε:Δηλαδη ο ιβαν ειναι τοσο ικανοποιημενος απο την μπαλα που παιζει η ομαδα και απο τα εσοδα που εχασε απο τους αποκλεισμους απο κυπελο -ευρωπη που θα κρατησει τον αα και του χρονου?τσιριγωτη μαζι σου ειμαι παοκτσακι μου,εγω θελω τδ,προπονητη απο ευρωπη και χωρις καμμια σχεση με ελλαδα με 3 ετες κλειστο συμβολαιο ,οσο για τα αγγελοσκυλα τι περιμενουν ακομα να γινει για πουνε οτι φταει ο αα?τι αλλο κακο πρεπει να παθουμε ακομα?ποσα χωρια ακομα πρεπει να μας παρουν για να ανοιξουν τα γεματα τσιμπλες ματια τους και να πουνε "φταις αγγελε "?


Εννοειται οτι εχει ευθυνες αλλα με οσα του χρεωνετε και με τη σταση σας αναγκαζεται οποιον ειναι λογικος να τον υπερασπιστει..Τις προαλλες ειπε στους παικτες οτι θελει να μεινει και του χρονου κι αρχισε το κραξιμο.Αν τους ελεγε δηλαδη οτι ειναι φευγατος θα του λεγατε μπραβο;;Παλι χαμος θα γινοταν και θα λεγατε οτι μ αυτα που λεει θα παψουν να προσπαθουν οι παικτες..


Δηλαδη όλοι οι λογικοί υπερασπίζονται τον αα απο εμας τους κακούς που ενω η ομάδα πετάει τον κραζουμε,τι άλλο θα ακούσουμε θεέ ,Βούδα ,Αλλάχ ,Κάλι και λοιποί θεοί .είναι τυχαίο οτι έκανε αυτήν την δήλωση μετα το τελειωτικό φάγωμα Βρύζα?για πες?
full of aces,bitches
Άβαταρ μέλους
ace79grpaok
 
Δημοσιεύσεις: 4428
Εγγραφή: Σάβ 13 Αύγ 2011, 10:17
Τοποθεσία: βεροια

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό Karelias » Δευτ 02 Μαρ 2015, 15:19

Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο, παραιτείται.
Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή θέλει να μείνει.
Κυριακή στην εκκλησία.
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό prist64 » Δευτ 02 Μαρ 2015, 15:30

Karelias έγραψε:Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο, παραιτείται.
Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή θέλει να μείνει.
Κυριακή στην εκκλησία.


Γιατι ρε Κarelias,εμεις τι θα κανουμε,
θα το κλεισουμε το μαγαζι?

Τωρα που αρχισανε οι Χαιρετισμοι,και Παρασκευη απογευμα στην εκκλησια.

Μη σου πω οτι,πρεπει οι απογευματινες προπονησεις να γινονται νωρις
και μετα ολοι μαζι στην εκκλησια για εσπερινο.

Στα δεκα(10)χλμ ειναι η εκκλησια που εχτισε ο Ιβαν......................αφου.
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7019
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό παοκαρα23 » Δευτ 02 Μαρ 2015, 17:41

ace79grpaok έγραψε:
παοκαρα23 έγραψε:
ace79grpaok έγραψε:Δηλαδη ο ιβαν ειναι τοσο ικανοποιημενος απο την μπαλα που παιζει η ομαδα και απο τα εσοδα που εχασε απο τους αποκλεισμους απο κυπελο -ευρωπη που θα κρατησει τον αα και του χρονου?τσιριγωτη μαζι σου ειμαι παοκτσακι μου,εγω θελω τδ,προπονητη απο ευρωπη και χωρις καμμια σχεση με ελλαδα με 3 ετες κλειστο συμβολαιο ,οσο για τα αγγελοσκυλα τι περιμενουν ακομα να γινει για πουνε οτι φταει ο αα?τι αλλο κακο πρεπει να παθουμε ακομα?ποσα χωρια ακομα πρεπει να μας παρουν για να ανοιξουν τα γεματα τσιμπλες ματια τους και να πουνε "φταις αγγελε "?


Εννοειται οτι εχει ευθυνες αλλα με οσα του χρεωνετε και με τη σταση σας αναγκαζεται οποιον ειναι λογικος να τον υπερασπιστει..Τις προαλλες ειπε στους παικτες οτι θελει να μεινει και του χρονου κι αρχισε το κραξιμο.Αν τους ελεγε δηλαδη οτι ειναι φευγατος θα του λεγατε μπραβο;;Παλι χαμος θα γινοταν και θα λεγατε οτι μ αυτα που λεει θα παψουν να προσπαθουν οι παικτες..


Δηλαδη όλοι οι λογικοί υπερασπίζονται τον αα απο εμας τους κακούς που ενω η ομάδα πετάει τον κραζουμε,τι άλλο θα ακούσουμε θεέ ,Βούδα ,Αλλάχ ,Κάλι και λοιποί θεοί .είναι τυχαίο οτι έκανε αυτήν την δήλωση μετα το τελειωτικό φάγωμα Βρύζα?για πες?


Φιλε νομιζω οτι ημουν ξεκαθαρος..Το παραδειγμα που εγραψα ειναι χαρακτηριστικο.Ανεφερα οτι οποιος ειναι λογικος ειναι αναγκασμενος να τον υπερασπιστει μπροστα στις υπερβολες που λεγονται και να του κανει δικαιη κριτικη πανω στα πεπραγμενα του.
Ουτε ειπα οτι η ομαδα πεταει ουτε οτι ο ΑΑ δεν εχει ευθυνες.Δεν γινεται να πεις κατι τετοιο για προπονητη που η ομαδα του εφαγε τριαρες και τεσσαρες.
Αλλα οπως δεν ειμαι αγγελοσκυλο και σκυλι κανενος γενικοτερα ετσι δεν προκειται να γινω αγγελοφαγος ψαχνωντας αφορμη για να τον κραξω.
Οσο για αυτο που ρωτας η γνωμη μου ειναι οτι ειναι ενα θεμα που η αληθεια θα φανει εν καιρω.Ακομα δεν εχω καθαρη αποψη για το τι παιχτηκε.Κανενας σιγουρα απ τους εμπλεκομενους δεν ειναι αγιος..
Για το μονο που χαιρομαι ειναι οτι δεν φαγωθηκε προπονητης για τριτη συνεχομενη χρονια για να αναλαβει κανας Γχ και να δουμε το γνωστο εργο ΙΕΚ προπονητικης ΠΑΟΚ.
Απλα μου γεννα την ελπιδα οτι ο επομενος κοουτς θα μπορει να δουλεψει χωρις σκιες στην πλατη του..
"Nobody needs to protect nobody.From who?From fans?"
"If you can't handle,go ballett.You can't play for ΠΑΟΚ,go away or in second division"
"No.In football my friend everything changes very fast.Very fast."
παοκαρα23
 
Δημοσιεύσεις: 1550
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2015, 03:07

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 02 Μαρ 2015, 19:17

Οι αντιπαραθεσεις σβηστηκαν...
giapas kai ace ηρεμια...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Δευτ 02 Μαρ 2015, 19:43

ace79grpaok έγραψε:Δηλαδη ο ιβαν ειναι τοσο ικανοποιημενος απο την μπαλα που παιζει η ομαδα και απο τα εσοδα που εχασε απο τους αποκλεισμους απο κυπελο -ευρωπη που θα κρατησει τον αα και του χρονου?τσιριγωτη μαζι σου ειμαι παοκτσακι μου,εγω θελω τδ,προπονητη απο ευρωπη και χωρις καμμια σχεση με ελλαδα με 3 ετες κλειστο συμβολαιο ,οσο για τα αγγελοσκυλα τι περιμενουν ακομα να γινει για πουνε οτι φταει ο αα?τι αλλο κακο πρεπει να παθουμε ακομα?ποσα χωρια ακομα πρεπει να μας παρουν για να ανοιξουν τα γεματα τσιμπλες ματια τους και να πουνε "φταις αγγελε "?

Εγώ πάντως φίλε εάν γίνει κάνα κουλό κ τον κρατήσουν κ του χρόνου, θα τα παρατήσω μα τη παναγία. ....δε μπορώ να βλέπω τους άλλους να προοδευουν κ εμείς να μένουμε στάσιμοι ή μάλλον να κάνουμε βήματα πίσω. ....τι διαολο μόνο εμείς τα βλέπουμε;
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2768
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό prist64 » Δευτ 02 Μαρ 2015, 19:50

τσιριγώτης έγραψε:
ace79grpaok έγραψε:Δηλαδη ο ιβαν ειναι τοσο ικανοποιημενος απο την μπαλα που παιζει η ομαδα και απο τα εσοδα που εχασε απο τους αποκλεισμους απο κυπελο -ευρωπη που θα κρατησει τον αα και του χρονου?τσιριγωτη μαζι σου ειμαι παοκτσακι μου,εγω θελω τδ,προπονητη απο ευρωπη και χωρις καμμια σχεση με ελλαδα με 3 ετες κλειστο συμβολαιο ,οσο για τα αγγελοσκυλα τι περιμενουν ακομα να γινει για πουνε οτι φταει ο αα?τι αλλο κακο πρεπει να παθουμε ακομα?ποσα χωρια ακομα πρεπει να μας παρουν για να ανοιξουν τα γεματα τσιμπλες ματια τους και να πουνε "φταις αγγελε "?

Εγώ πάντως φίλε εάν γίνει κάνα κουλό κ τον κρατήσουν κ του χρόνου, θα τα παρατήσω μα τη παναγία. ....δε μπορώ να βλέπω τους άλλους να προοδευουν κ εμείς να μένουμε στάσιμοι ή μάλλον να κάνουμε βήματα πίσω. ....τι διαολο μόνο εμείς τα βλέπουμε;


Μεγαλη μπουκια φαε,μεγαλη κουβεντα μη λες.
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7019
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Άγγελος Αναστασιάδης

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 03 Μαρ 2015, 00:15

Σουρμε.... λυπάμαι πολύ για την οποιαδήποτε αντιπαράθεση. Ως πότε όμως θα διαβάζουμε βλακείες και ως πότε θα συνεχίζεται? Ο μέσος άνθρωπος έχει πεπερασμένη ανοχή απέναντι στις ανοησίες και είναι κρίμα να μπαίνεις μια στο τόσο να διαβάσεις κανένα νέο στο φόρουμ και να το μετανιώνεις μετά. Διαβάζω για ορκ και τσιμπλες και γενικότερα γεμίσαμε εξυπνακηδες αλλά δυστυχώς δε βλέπω να μπαίνει τελεία κάπου. Λίστες με τάχα μου στόχους , θεωρείες για φαγώματα και ουσιαστικά το τοπικ έχει γίνει βήμα για εκτόνωση τόνων ολόκληρων από κομπλεξ ... εδώ ο άλλος γράφει κάθε 3 και λίγο και λέει "ακόμα εδώ?" Λες και μπαίνει ο ΑΑ και θα σου απαντήσει .. Λες και είναι τσιφλίκι σου η ομάδα και διώχνεις έναν υπάλληλό σου. Είναι κατανοητό να υπάρχουν αντιδράσεις σχετικά με τη κακή πορεία της ομάδας και να λέγονται γνώμες διαφορετικές , αλλά έχετε πάρει χαμπάρι πως εδώ και σελίδες ολόκληρες το τοπικ έχει καταντήσει μια βαρετά επαναλαμβανόμενη φαρσοκωμωδία που προκαλείται από λίγα άτομα ? Και στη τελική ανοίξτε τα μηνύματα να στέλνει ο ένας στον άλλον και να λέει το πόνο του. Το παρόν τοπικ ξεχείλωσε και κούρασε και συνεχίζει να κουράζει ξανά και ξανά.

Το φόρουμ είναι ουσιαστικά ένα κοινό και δημόσιο βήμα και η ύπαρξη του έχει συγκεκριμένους σκοπούς. Αν εσύ / εσείς βλέπετε ανταλλαγή απόψεων ή οτιδήποτε που προάγει συζήτηση/προβληματισμό γύρω από την ομάδα μας , τότε δείξτε το και σε μένα. Μόνο υστερικές κραυγές ακούγονται και αναίτια διαμάχη λες και υπάρχει κανείς άλλος να μιλήσει ή να ακουστεί ή να επιχειρηματολογήσει ή οτιδήποτε. Φανταστικοί "εχθροί" και τάχα μου υποστηρικτές και δαιμονοποίηση ενός τμήματος του κόσμου που απλά υποστηρίζει/σέβεται/συμπαθεί/ανέχεται έναν άνθρωπο της ομάδας. Κρίμα δεν είναι?

Τέλοσπάντων κούρασα , κούρασες , το κουράσαμε , το κουράσανε
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9428
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες