Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΣΚΥΔΡΑΣ "Pablo Garcia"

Όλοι οι ελληνικοί σύνδεσμοι του δικεφάλου, εκτός του νομού Θεσσαλονίκης

Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΣΚΥΔΡΑΣ "Pablo Garcia"

Δημοσίευσηαπό stelyk » Τρί 03 Φεβ 2015, 20:05

http://inpaok.com/220108/%CF%83%CF%84%C ... E%B1-pics/

Στη Σκύδρα ο Γκαρσία (pics)

Παρουσία του Πάμπλο Γκαρσία πραγματοποιήθηκε η κοπή της πίτας του συνδέσμου φίλων ΠΑΟΚ Σκύδρας που φέρει το όνομα του πρώην ποδοσφαιριστή του Δικεφάλου.

Ο Γκαρσία που συνοδεύεται από τον στενό φίλο του (και μάνατζερ) Δημήτρη Καγιόγλου έγινε δεκτός με ενθουσιασμό απο τα μέλη του συνδέσμου στην όλη της Σκύδρας.

Εικόνα

Εικόνα

η σελιδα του συνδεσμου στο facebook: https://www.facebook.com/pages/%CE%A3%C ... 3183768903

Δεν σε ξεχναμε!!!
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΣΚΥΔΡΑΣ "Pablo Garcia"

Δημοσίευσηαπό stelyk » Τρί 03 Φεβ 2015, 20:17

http://www.paok24.com/podosfairo/35559/ ... -picsvideo

Ο Πάμπλο Γκαρσία βρέθηκε στο Σ.Φ. ΠΑΟΚ Σκύδρας που έχει πάρει τιμητικά το όνομα του, για την κοπή της πίτας και μίλησε για όλους και για όλα.
Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος πολλοί φίλοι του ΠΑΟΚ από την περιοχή, βρέθηκαν στο σύνδεσμο της Σκύδρας και αποθέωσαν τον Γκαρσία. Ο Ουρουγουανός δεν έκρυψε την εκτίμηση του για την αγάπη αυτή, ωστόσο μίλησε για την κατάσταση στον ΠΑΟΚ, τόσο για τα αγωνιστικά όσο και για εξωαγωνιστικά και όπως συνηθίζει, δε «μάσησε» τα λόγια του…

Αρχικά είπε: «Τι άλλο να κάνει ο κόσμος μέσα σε όλη αυτή την κρίση. Ο ΠΑΟΚ είναι εκεί, στην ΠΑΕ «κοιμούνται» είπε αρχικά και όταν ρωτήθηκε από τον κόσμο αν θα επιστρέψει, απάντησε: «Αυτό το ξέρει ο Τζακ Αγγελίδης; Υπάρχει όμως Τζακ Αγγελίδης»;

Ρωτήθηκε για το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό που ακολουθεί αλλά και για το αν ο ΠΑΟΚ μπορεί να κατακτήσει το πρωτάθλημα φέτος για να απαντήσει: «Προέχει το ματς με τον ΟΦΗ. Ας κερδίσουμε εκεί και μετά η νίκη με τον Ολυμπιακό, είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλο αποτέλεσμα. Υπάρχει ένας τύπος εκεί κάτω στην Αθήνα που είναι μαφιόζος! Αλλά και ο ΠΑΟΚ πρέπει να είναι δυνατός και να κερδίζει όλα τα παιχνίδια».

Ο Γκαρσία ρωτήθηκε και για το αν θα παραμείνει κάτοικος Θεσσαλονίκης… «Κανείς δε μπορεί να προβλέψει το μέλλον. Είμαι εδώ, η οικογένεια μου είναι καλά, νιώθει καλά εδώ και όσο συμβαίνει αυτό, εγώ θα παραμένω γιατί την αγαπάω αυτή τη χώρα».

στο λινκ εχει φωτογραφιες και βιντεο.
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΣΚΥΔΡΑΣ "Pablo Garcia"

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Τρί 03 Φεβ 2015, 20:26

Ρε φερτον για τεχνικο διευθυντη να γουσταρουμε! Κατι γατακια τυπου Φορτουνη, Μπεν θα τα πιανει απο το λαιμο και θα τα λεει: "Εχεις 3 δευτερολεπτα να απαντησεις ναι ή οχι στην προταση του ΠΑΟΚ, μωρη λουλου!!". Να δειτε για ποτε θα κλεινουν οι μεταγραφες! :lol:
ron-swanson
 
Δημοσιεύσεις: 6471
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:28

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΣΚΥΔΡΑΣ "Pablo Garcia"

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τρί 03 Φεβ 2015, 20:29

Τα ΑΡΔ πάντως μέσα στην χαρά με ΠΡΩΤΟσέλιδα --->> http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Supe ... 84482.html
Άντε να δω τι άλλο θα γίνει μέχρι το ματς με τον γκέι!
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΣΚΥΔΡΑΣ "Pablo Garcia"

Δημοσίευσηαπό sunnyblack » Τρί 03 Φεβ 2015, 20:49

Χαζός, ονειροπόλος, άκαιρος, αλλά μαθαίνω ότι απολύθηκε σήμερα ο Αγκίρε και δεν μπορώ παρά να τον φανταστώ τεχνικό δίδυμο μαζί σου από το καλοκαίρι του '15... :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
sunnyblack
 
Δημοσιεύσεις: 431
Εγγραφή: Σάβ 30 Αύγ 2008, 17:38
Τοποθεσία: Η χώρα του ποτέ

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΣΚΥΔΡΑΣ "Pablo Garcia"

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Τρί 03 Φεβ 2015, 20:54

stelyk έγραψε:http://www.paok24.com/podosfairo/35559/fovera-pragmata-apo-gkarsia-picsvideo

Ο Πάμπλο Γκαρσία βρέθηκε στο Σ.Φ. ΠΑΟΚ Σκύδρας που έχει πάρει τιμητικά το όνομα του, για την κοπή της πίτας και μίλησε για όλους και για όλα.
Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος πολλοί φίλοι του ΠΑΟΚ από την περιοχή, βρέθηκαν στο σύνδεσμο της Σκύδρας και αποθέωσαν τον Γκαρσία. Ο Ουρουγουανός δεν έκρυψε την εκτίμηση του για την αγάπη αυτή, ωστόσο μίλησε για την κατάσταση στον ΠΑΟΚ, τόσο για τα αγωνιστικά όσο και για εξωαγωνιστικά και όπως συνηθίζει, δε «μάσησε» τα λόγια του…

Αρχικά είπε: «Τι άλλο να κάνει ο κόσμος μέσα σε όλη αυτή την κρίση. Ο ΠΑΟΚ είναι εκεί, στην ΠΑΕ «κοιμούνται» είπε αρχικά και όταν ρωτήθηκε από τον κόσμο αν θα επιστρέψει, απάντησε: «Αυτό το ξέρει ο Τζακ Αγγελίδης; Υπάρχει όμως Τζακ Αγγελίδης»;

Ρωτήθηκε για το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό που ακολουθεί αλλά και για το αν ο ΠΑΟΚ μπορεί να κατακτήσει το πρωτάθλημα φέτος για να απαντήσει: «Προέχει το ματς με τον ΟΦΗ. Ας κερδίσουμε εκεί και μετά η νίκη με τον Ολυμπιακό, είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλο αποτέλεσμα. Υπάρχει ένας τύπος εκεί κάτω στην Αθήνα που είναι μαφιόζος! Αλλά και ο ΠΑΟΚ πρέπει να είναι δυνατός και να κερδίζει όλα τα παιχνίδια».

Ο Γκαρσία ρωτήθηκε και για το αν θα παραμείνει κάτοικος Θεσσαλονίκης… «Κανείς δε μπορεί να προβλέψει το μέλλον. Είμαι εδώ, η οικογένεια μου είναι καλά, νιώθει καλά εδώ και όσο συμβαίνει αυτό, εγώ θα παραμένω γιατί την αγαπάω αυτή τη χώρα».

στο λινκ εχει φωτογραφιες και βιντεο.




πσσσσσσσσσ..

βρηκα το νεο πλανο

αντιπροεδρος παπαχρηστος
τ.διευθηντης γκαρσια

Γκαρσια λειπεις...
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΣΚΥΔΡΑΣ "Pablo Garcia"

Δημοσίευσηαπό Amon Tobin » Τρί 03 Φεβ 2015, 21:22

sunnyblack έγραψε:Χαζός, ονειροπόλος, άκαιρος, αλλά μαθαίνω ότι απολύθηκε σήμερα ο Αγκίρε και δεν μπορώ παρά να τον φανταστώ τεχνικό δίδυμο μαζί σου από το καλοκαίρι του '15... :nairepaok:
"Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον"
Άβαταρ μέλους
Amon Tobin
 
Δημοσιεύσεις: 493
Εγγραφή: Πέμ 15 Μάιος 2014, 12:45

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΣΚΥΔΡΑΣ "Pablo Garcia"

Δημοσίευσηαπό spyretto » Τρί 03 Φεβ 2015, 21:40

Αφου δεν μπορούμε να κάνουμε πρωτοσέλιδα για την αγωνιστική μας δεινότητα, καλά είναι κι αυτά :(
Άβαταρ μέλους
spyretto
 
Δημοσιεύσεις: 4144
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 03:21

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΣΚΥΔΡΑΣ "Pablo Garcia"

Δημοσίευσηαπό mitsotakis » Τρί 03 Φεβ 2015, 22:03

Ποιος %@#$&*$#% επιτέθηκε στη διοίκηση λίγο πριν το ντέρμπυ;

Ααα ο Παυλάρας ήταν. Τότε δεν πειράζει ρε. Νόμισα ήταν ο Τζαβέλλας...
Άβαταρ μέλους
mitsotakis
 
Δημοσιεύσεις: 352
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 19:15

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΣΚΥΔΡΑΣ "Pablo Garcia"

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 03 Φεβ 2015, 22:08

να τα λεμε ολα, σωστος και ο ακατανομαστος.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΣΚΥΔΡΑΣ "Pablo Garcia"

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τρί 03 Φεβ 2015, 22:15

mitsotakis έγραψε:Ποιος %@#$&*$#% επιτέθηκε στη διοίκηση λίγο πριν το ντέρμπυ;

Ααα ο Παυλάρας ήταν. Τότε δεν πειράζει ρε. Νόμισα ήταν ο Τζαβέλλας...

Συγκρίνεις Γκαρσία με Τζαβέλλα, ακουστηκες
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΣΚΥΔΡΑΣ "Pablo Garcia"

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 03 Φεβ 2015, 22:17

εγω δεν το ειδα με αυτη τη προοπτικη μ.χιονι... :?
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΣΚΥΔΡΑΣ "Pablo Garcia"

Δημοσίευσηαπό Parolos » Τρί 03 Φεβ 2015, 22:17

guardian4 έγραψε:Γκαρσια λειπεις...



Άσε φρουρέ.. είμαστε πλήρεις άλλωστε από προσωπικότητες που νιώθουν ΠΑΟΚ.. έχουμε γκαγκατσοτέτοιους είμαστε κομπλέ..
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6011
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΣΚΥΔΡΑΣ "Pablo Garcia"

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τρί 03 Φεβ 2015, 22:18

Τι πρόσφερε ο Γκαρσία και τι ο Τζαβέλλα στην ομάδα;
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΣΚΥΔΡΑΣ "Pablo Garcia"

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 03 Φεβ 2015, 22:21

περα απο αυτο που δεν ειναι καν προς συζητηση.

εγω το σκεφτηκα με τη προοπτικη του οτι ειναι Τριτη και τεταρτη οφη (?) και κυριακη γαυρο. οποτε αναζητειται ομοψυχια.

με αυτη τη προοπτικη.

τεσπα. το ληγω εδω εγω γιατι οσο περναει η ωρα μπορει και να αλλαξω μονος μου γνωμη. :lol: :lol:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Επόμενο

Επιστροφή στο Λοιπής Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες