Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ν.Μηχανιώνας

Όλοι οι ασπρόμαυροι σύνδεσμοι του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ν.Μηχανιώνας

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Σάβ 22 Φεβ 2014, 11:15

Εχω κ εγω 2 παιδια αδερφε ξερω πανω κατω οτι ολοι μας την βγαζουμε δυσκολα αλλα τον καφε μου οταν εχει αγωνα θα τον πιω στον συνδεσμο η εστω την μπυρα μου ρε αδερφε,δεν μιλαω για ολους εκεινους που στην ουσια στηριζουν τους συνδεσμους εχει περασει η ιδεα οτι αν δωσεις κανα φραγκο στον συνδεσμο θα παμε να αγορασουμε κροτιδες κ πυρσους μολοτωφ κ γκλοπ απλα για να δημιουργησουμε φασαριες,δεν αντιλεω οτι μερικες φορες θα γινουν κ φασαριες θα γινουν κ στραβες αλλα αυτο που δεν μπορω ειναι το οτι για να κραξουμε ειμαστε πρωτοι κ για να βοηθησουμε κανουμε τις παπιες,δεν μιλαω μονο χρηματικα σε οτι μπορει ο καθενας ξερεις ποση ικανοποιηση θα δωσεις σε αυτα τα παιδια που ζουν κ αναπνεουν για τον συνδεσμο αν γεμιζει ο συνδεσμος σε καθε ματς?με αυτα τα 1-2 ευρω που θα δωσεις ξερεις ποση χαρα τους δινεις γιατι θα βγαλουν πιο ευκολα τον μηνα τους?ξερεις ποση χαρα θα ειχαν αν ζητουσαν ατομα για βοηθεια εκει στην 5 πηγαιναν 200 αντι για 30?ποση χαρα θα ειχαν αν το πανι εμενε για 1 λεπτο κ οχι για 30 δευτερα?
Δυστυχως πλεον η νεολαια εχει αλλα πραγματα στο μυαλο της ο ενας δεν ανεβαινει λεει γιατι ο Ζαγορ εκανε εκεινο,ο αλλος γιατι ο Σαλπι παιζει στην ομαδα,ο παραλος γιατι εχουμε χαλια,ο αλλος γιατι δεν γουσταρει τον αλλο που ειναι πανω κ εχουν μαλωσει για μια γκομενα,αλλος γιατι δεν εχει wifi κ παει λεγοντας,οχι ρε φιλε αν εισαι ΠΑΟΚ θα πας στον συνδεσμο να το δεις το ματς γιατι αρκετοι απο αυτους εκεινη την ωρα ειναι σε οποιοδηποτε γηπεδο παιζει ο ΠΑΟΚ για να φωναξουν κ για εσενα που δεν εισαι εκει γιατι δεν μπορεις για οποιονδηποτε λογο.
Σορυ αν κραζω αλλα ετσι νιωθω πλεον οι συνδεσμοι ειναι το 5% του λαου του ΠΑΟΚ κ κανεις δεν τους στηριζει.
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ν.Μηχανιώνας

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Σάβ 22 Φεβ 2014, 11:54

Aδερφε κακως μπηκα και γω σε αυτην την συζητηση ο καθενας κανει οτι μπορει και οτι τον φωτισει ο θεος,αγαπαω τα παιδια που ειναι ενεργα στις επαλξεις ο καθενας δινει την μαχη του για την ομαδα απο το δικο του μετεριζη
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ν.Μηχανιώνας

Δημοσίευσηαπό thoumas » Σάβ 22 Φεβ 2014, 15:55

1926 ΜΠΡΑΒΟ στα παιδιά της Μιχανιωνας.
Καλή δύναμη και συνεχίστε να κρατάτε τη σημαία ψηλά σε αυτούς δύσκολους και περίεργους καιρούς .
thoumas
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: Κυρ 03 Φεβ 2008, 00:26

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ν.Μηχανιώνας

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 02 Φεβ 2015, 05:40

mpouJr, ήσουν παρόν στα όσα έγιναν στο γήπεδο της Μηχανιώνας;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ν.Μηχανιώνας

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Δευτ 02 Φεβ 2015, 05:46

Ναι σαν σκαουτερ φυσικα....
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ν.Μηχανιώνας

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 02 Φεβ 2015, 05:48

Να σε πω, πας συχνά για καφέ κάτω από τον σύνδεσμο;


(Είναι on-topic επειδή το καφέ είναι ακριβώς κάτω από τον σύνδεσμο :lol: )
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ν.Μηχανιώνας

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Δευτ 02 Φεβ 2015, 05:53

Αναλογα ποια απο τα 3 καφε λες :D προτιμω αυτο που ειναι διπλα εχει πιο δυνατο καφε (κ κοριτσια φυσικα :twisted: )
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ν.Μηχανιώνας

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 02 Φεβ 2015, 06:00

Για το MP λέω, στην Όλγα.. Εγώ εκεί πάω, όοοοοταν τύχει να πάω για καφέ στη Μηχανιώνα..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ν.Μηχανιώνας

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Δευτ 02 Φεβ 2015, 06:05

Ολγαρα θες να πεις..........
Δυστυχως ειναι σκουληκοφωλια αν κ οι ιδιοκτητες ειναι φουλ ΠΑΟΚ κ στηριζουν οσο μπορουν....
Περνα απο τον συνδεσμο οταν ξαναρθεις κανουμε καλυτερο καφε κ εχουμε καλυτερη θεα :D
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ν.Μηχανιώνας

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 02 Φεβ 2015, 06:11

Ολγάρα, σωστός! ;)
Μετά την εξεταστική (ή το μπάρκο), που θα βρω πιο εύκολα χρόνο, θα περάσω για έναν καφέ..













On-topic επειδή κανονίζουμε καφέ στον σύνδεσμο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ν.Μηχανιώνας

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Δευτ 02 Φεβ 2015, 06:15

Ρε συ ρωτα ποιος ειναι ο Σερραιος αφου εισαι σχεδον καθημερινα εδω θα χαρω να γνωριστουμε απο κοντα :D
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ν.Μηχανιώνας

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 02 Φεβ 2015, 22:18

Όταν έρχομαι, είμαι μόνο Σχολή και μετά αμέσως το 72 για σπίτι. Δεν έχω χρόνο για καφέ, ειδικά στη Μηχανιώνα, μετά την εξεταστική (και ανάλογα πόσο θα μείνω εδώ) το βλέπουμε.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ν.Μηχανιώνας

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 07 Απρ 2020, 13:26

Ανθρωπιά και αλληλεγγύη από τον Σ.Φ. ΠΑΟΚ Μηχανιώνας!
Πάλι έδωσαν το παράδειγμα οι οπαδοί του Δικεφάλου.

Οι δράσεις των οπαδών του Π.Α.Ο.Κ. στη μάχη κατά του κορωνοϊου συνεχίζονται.
Αυτή τη φορά ήταν η σειρά του Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Μηχανιώνας να βοηθήσει όσο μπορεί, συγκεντρώνοντας μάσκες και αντισηπτικά, τα οποία για την ενίσχυση του κέντρου υγείας στην περιοχή.

Αναλυτικά η ανακοίνωση των φίλων του Π.Α.Ο.Κ.:
«Ο σύνδεσμος μας δεν μπορούσε να μείνει απαθής στη λαίλαπα που λέγεται κορωνοϊός.
Γι’ αυτό αγοράσαμε αντισηπτικά και μάσκες βαμβακερές επαναχρησιμοποιούμενες.
Αντιπροσωπεία μας πήγε και τα έδωσε στο κέντρο υγείας και στο δημαρχείο Μηχανιώνας γιατί Π.Α.Ο.Κ. είσαι!!!!».



Το Κέντρο Υγείας Νέας Μηχανιώνας εξέδωσε ευχαριστήρια ανακοίνωση για την κίνηση των φίλων του Δικεφάλου.

«Ευχαριστούμε θερμά τον Σύνδεσμο Φίλων Π.Α.Ο.Κ. Νέας Μηχανιώνας για την ευγενή προσφορά του προς το Κέντρο Υγείας μας. Χαιρόμαστε που με αυτής σας τη χειρονομία βρίσκεστε δίπλα μας».


Από: PAOK 24

ΕΥΓΕ στα ΠΑΟΚτσάκια...

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ν.Μηχανιώνας

Δημοσίευσηαπό kayde » Τετ 08 Απρ 2020, 22:14

goran 64 έγραψε:
Ανθρωπιά και αλληλεγγύη από τον Σ.Φ. ΠΑΟΚ Μηχανιώνας!
Πάλι έδωσαν το παράδειγμα οι οπαδοί του Δικεφάλου.

Οι δράσεις των οπαδών του Π.Α.Ο.Κ. στη μάχη κατά του κορωνοϊου συνεχίζονται.
Αυτή τη φορά ήταν η σειρά του Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Μηχανιώνας να βοηθήσει όσο μπορεί, συγκεντρώνοντας μάσκες και αντισηπτικά, τα οποία για την ενίσχυση του κέντρου υγείας στην περιοχή.

Αναλυτικά η ανακοίνωση των φίλων του Π.Α.Ο.Κ.:
«Ο σύνδεσμος μας δεν μπορούσε να μείνει απαθής στη λαίλαπα που λέγεται κορωνοϊός.
Γι’ αυτό αγοράσαμε αντισηπτικά και μάσκες βαμβακερές επαναχρησιμοποιούμενες.
Αντιπροσωπεία μας πήγε και τα έδωσε στο κέντρο υγείας και στο δημαρχείο Μηχανιώνας γιατί Π.Α.Ο.Κ. είσαι!!!!».



Το Κέντρο Υγείας Νέας Μηχανιώνας εξέδωσε ευχαριστήρια ανακοίνωση για την κίνηση των φίλων του Δικεφάλου.

«Ευχαριστούμε θερμά τον Σύνδεσμο Φίλων Π.Α.Ο.Κ. Νέας Μηχανιώνας για την ευγενή προσφορά του προς το Κέντρο Υγείας μας. Χαιρόμαστε που με αυτής σας τη χειρονομία βρίσκεστε δίπλα μας».


Από: PAOK 24

ΕΥΓΕ στα ΠΑΟΚτσάκια...

:nairepaok:




+1926
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ν.Μηχανιώνας

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 09 Απρ 2020, 01:04

Μπράβο στα παιδιά

Στάλθηκε από το SM-T865 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Θεσσαλονίκης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες