Έρευνα για τη διαδικτυακή κοινότητα Paokmania.gr - Ο.Π.Α.

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Re: Έρευνα για τη διαδικτυακή κοινότητα Paokmania.gr - Ο.Π.Α

Δημοσίευσηαπό Rolson » Παρ 09 Ιαν 2015, 00:19

ThanosPol έγραψε:Αν σας περισσεύουν πέντε λεπτά, μπορείτε να συμμετέχετε σε αυτή τη διαδικτυακή έρευνα για το τμήμα Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας του Ο.Π.Α. Η συμμετοχή σας είναι εθελοντική και τα δεδομένα που συλλέγονται είναι ανώνυμα. Δεν υπάρχουν σωστές ή λάθος απαντήσεις, απλά επιλέξτε την απάντηση που ταιριάζει καλύτερα στην άποψή σας.

https://www.surveymonkey.com/s/BXXFCJL

Η ακαδημαϊκή αυτή έρευνα έχει προσαρμοστεί εν προκειμένω στo forum του Paokmania.gr, ως μία διαδικτυακή κοινότητα όπου οι θαυμαστές του ΠΑΟΚ συμμετέχουν εθελοντικά και αλληλεπιδρούν. Τα αποτελέσματα θα δημοσιοποιηθούν μετά το πέρας της έρευνας.

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων!

Θάνος Π.
M.Sc. in International Marketing
Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών


έτοιμος ήμουν να σου πω ότι για τέτοιες μελέτες και εφόσων προορίζεται για sample για εμπορική χρήση, θα ζητούσα ένα ποσό "για να σου πουλήσω το προϊόν μου" που είναι οι απαντήσεις μου...
Αλλά επειδή είσαι μεταπτυχιακός, χαλάλι σου αλάνι... keep it up and wish you the best...
Rolson
 
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Παρ 12 Δεκ 2014, 16:24

Re: Έρευνα για τη διαδικτυακή κοινότητα Paokmania.gr - Ο.Π.Α

Δημοσίευσηαπό astnord » Παρ 09 Ιαν 2015, 00:20

done
astnord
 
Δημοσιεύσεις: 262
Εγγραφή: Παρ 29 Ιούλ 2011, 02:24

Re: Έρευνα για τη διαδικτυακή κοινότητα Paokmania.gr - Ο.Π.Α

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Σάβ 31 Ιαν 2015, 02:43

Κομπλέ.
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Έρευνα για τη διαδικτυακή κοινότητα Paokmania.gr - Ο.Π.Α

Δημοσίευσηαπό ramolimendo » Σάβ 31 Ιαν 2015, 02:57

done
Άβαταρ μέλους
ramolimendo
 
Δημοσιεύσεις: 675
Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2014, 15:03

Re: Έρευνα για τη διαδικτυακή κοινότητα Paokmania.gr - Ο.Π.Α

Δημοσίευσηαπό cellophan » Σάβ 31 Ιαν 2015, 10:36

Done και από εμένα.

Αν ο μεταπτυχιακός φοιτητής διαβάζει τις απαντήσεις, του εύχομαι καλή επιτυχία στη μελέτη του. Σημειώνω απλά, πως οι υποκείμενες του ερωτηματολογίου υποθέσεις, - όπως τουλάχιστον διαφαίνονται από τις ερωτήσεις - μοιάζουν ενδιαφέρουσες πλην όμως παρουσιάζουν χαλαρό βαθμό σύνδεσης με τον ΠΑΟΚ ως brand και τις υπηρεσίες του. Για παράδειγμα έχει ο φοιτητής αποστείλει το ερωτηματολόγιο και στον Σύριζα ή στη Unicef για παράδειγμα; Αυτό που θέλω να πω είναι πως οι ερωτήσεις αν είναι κοινές για το forum της Diesel, της Audi, του ΠΑΟΚ, της Unicef και του ΣΥΡΙΖΑ πιθανά το bias των απαντήσεων να είναι μεγάλο.

Τέλος και χαριτολογώντας, στην τελευταία ερώτηση, ιδίως εν καιρό μεταγραφών, η τάξη μεγέθους των επιλογών θα έπρεπε να ήταν τουλάχιστον επί τρία για να μας καλύψει (το>3 μια χαρά είναι για τη μελέτη, απλά χωρατά κάνω).

Και πάλι καλή επιτυχία.
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: Έρευνα για τη διαδικτυακή κοινότητα Paokmania.gr - Ο.Π.Α

Δημοσίευσηαπό Lacedaemonian » Σάβ 31 Ιαν 2015, 11:07

Done
Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν
Άβαταρ μέλους
Lacedaemonian
 
Δημοσιεύσεις: 3146
Εγγραφή: Τετ 21 Ιαν 2015, 13:02
Τοποθεσία: Σπάρτη/Μάνη

Re: Έρευνα για τη διαδικτυακή κοινότητα Paokmania.gr - Ο.Π.Α

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 01 Φεβ 2015, 19:37

Thanospol, έχεις να μπεις από 7/1.
Ενημέρωσέ μας για τη πορεία του ερωτηματολογίου, για πόσο ακόμη θα συνεχιστεί κτλ.. Αλλιώς θα κλειδωθεί το topic.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Έρευνα για τη διαδικτυακή κοινότητα Paokmania.gr - Ο.Π.Α

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 01 Απρ 2015, 22:51

Λουκέτο εδώ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες