Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 73-71, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Langford
14
33%
Λιάπης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Carter
2
5%
Κακαρούδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Τσόχλας
8
19%
Δέδας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μαργαρίτης
6
14%
Odum
12
29%
Vaughn
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Bremer
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σαλούστρος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 42

Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 73-71, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 09 Ιαν 2015, 22:08

Δυνατός αντίπαλος με το βλέμμα στραμμένο ψηλά, δεν θα είναι εύκολος αγώνας. Με 1500 άτομα ο αγώνας είναι 50-50. Με 4000 άτομα, Π.Α.Ο.Κ.!

Το ηθικό ακμαίο, η ομάδα σε φόρμα, πάμε δυνατά!



http://www.paokbc.gr/news/news/4067

Τα εισιτήρια για τον αγώνα ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι από σήμερα (7/1) ξεκίνησε η διάθεση των εισιτηρίων για τον αγώνα ΠΑΟΚ – ΑΕΚ που θα διεξαχθεί στο PAOK Sports Arena την Κυριακή 11 Ιανουαρίου 2014 στις 5μ.μ. για την 12ηαγωνιστική της Basket League ΣΚΡΑΤΣ.

Τα εισιτήρια για τον αγώνα ΠΑΟΚ – ΑΕΚ,όπως επίσης και τα πακέτα των αγώνων για το Eurocup διατίθενται ήδη μέσω Internet, όπως και από το δίκτυο καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ (+1 ευρώ) σε όλη την Ελλάδα, αλλά και από το PAOK Sports Arena ως εξής…

Τετάρτη (7/1), 11:00 - 20:00
Πέμπτη (8/1): 10:00 – 20:00
Παρασκευή (9/1), 10:00 - 20:00
Σάββατο (10/1), 11:00 - 20:00
Κυριακή (11/1), 11:00 μέχρι και την ώρα έναρξης του αγώνα.

Οι τιμές των εισιτηρίων για τον αγώνα ΠΑΟΚ – ΑΕΚ είναι…

ΤΙΜΗ..........ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
10€............Όλα τα διαζώματα του γηπέδου
15€............108, 109, 110, 111
25€............VIP 1,2,5
50€............VIP 3,4
100€...........VIP Lounge

Εισιτήρια για τον αγώνα ΠΑΟΚ – ΑΕΚ θα διατίθενται και μέσω Internet από την διεύθυνση https://buy.tickethour.com/paokbc-ww/showProductList.html με την γνωστή διαδικασία Print@home. Μέσω του Print@home ο φίλαθλος μπορεί να αγοράσει τη συγκεκριμένη θέση που επιθυμεί, και να εκτυπώσει το εισιτήριό του στο σπίτι του με έναν απλό εκτυπωτή Α4, χωρίς να χρειαστεί να περιμένει στην ουρά των εκδοτηρίων για την παραλαβή των ήδη αγορασμένων εισιτηρίων του.






http://www.paokbc.gr/news/news/4071

Πολλά και μεγάλα δώρα και στον αγώνα της Κυριακής

Και στον αγώνα της Κυριακής στο "Παλατάκι", όπου ο ΠΑΟΚ υποδέχεται την ΑΕΚ, οι φίλαθλοι της ομάδας θα έχουν την δυνατότητα να συμμετάσχουν σε διαγωνισμούς και να διεκδικήσουν πολλά και πλούσια δώρα, προσφορά των χορηγών της ομάδας.

Ο μεγάλος διαγωνισμός του ΠΑΟΚ και της “PRIME INSURANCE” ΧΡΥΣΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ της ομάδας μας, συνεχίζεται με το «σουτ από το κέντρο του γηπέδου» και στον αγώνα ΠΑΟΚ – ΑΕΚ, όπως και σε κάθε εντός έδρας παιχνίδι του ΠΑΟΚ, ένας τυχερός φίλαθλος της ομάδας μας έχει την δυνατότητα να επιχειρήσει σουτ από το κέντρο του γηπέδου και να διεκδικήσει το ποσό των 400€ και εφόσον δεν υπάρχει επιτυχημένη προσπάθεια, το ποσό μεταφέρεται στο επόμενο εντός έδρας παιχνίδι και αυξάνεται στα 500€.

Επίσης, στο ημίχρονο του αγώνα, θα διεξαχθεί ο διαγωνισμός “Vοulis Shoot”, όπου δύο φίλαθλοι που θα επιλεγούν πριν από την έναρξη του αγώνα, θα έχουν την ευκαιρία να επιχειρήσουν πέντε σουτ (σε διάστημα ενός λεπτού) από οποιαδήποτε σημείο του γηπέδου και να κερδίσουν: για κάθε εύστοχο ΣΟΥΤ ΔΥΟ (2) ΠΟΝΤΩΝ κερδίζουν 10€ και για εύστοχο ΤΡΙΠΟΝΤΟ κερδίζουν 20€. Όλα αυτά σε μία προσφορά του χορηγού της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, της μεγαλύτερης Ελληνικής Παραγωγικής Επιχείρησης στον Τομέα των Χημικών για την Προστασία και την Περιποίηση του Αυτοκινήτου “VOULIS CHEMICALS”.

Η εταιρεία ενοικιάσεων αυτοκινήτων “AVANCE RENT A CAR”, επίσημος Χορηγός της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, προσφέρει σε έναν τυχερό φίλαθλο μία (1) δωρεάν ενοικίαση αυτοκινήτου για δύο (2) ημέρες και για οποιαδήποτε ημέρα επιλέξει.

Η εταιρία ιδιωτικών ΚΤΕΟ “AUTECO”, επίσημος υποστηρικτής της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, προσφέρει σε έναν τυχερό φίλαθλο έναν ΔΩΡΕΑΝ ΕΛΕΓΧΟ ΚΤΕΟ ή μία δωρεάν αυτόνομη κάρτα καυσαερίων.

Η εταιρία “HYGIENE SERVICES”, επίσημος συνεργάτης της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, προσφέρει σε δέκα (10) τυχερούς φιλάθλους από ένα 1 κουτί των 50 τεμαχίων Απολυμαντικά Μαντηλάκια Sanix Gel.

Το κατάστημα “PRINT AGAIN” στην Καλαμαριά, επίσημος προμηθευτής της ομάδας μας προσφέρει μία ΔΩΡΟΕΠΙΤΑΓΗ για ΑΝΑΓΟΜΩΣΗ ΜΕΛΑΝΙΩΝ ΕΚΤΥΠΩΤΩΝ για οικιακή και επαγγελματική χρήση σε έναν τυχερό φίλαθλο της ομάδας μας.

To "PLAYERS CAFFE", που λειτουργεί ανανεωμένο και ανακαινισμένο για 14η χρονιά στο PAOK Sports Arena, προσφέρει ένα (1) εισιτήριο διαρκείας για τους αγώνες του ΠΑΟΚ στο "Παλατάκι".

To “EGNATIA PALACE HOTEL”, επίσημος προμηθευτής προσφέρει σε έναν φίλαθλο του ΠΑΟΚ, μία διανυκτέρευση στο ξενοδοχείο Egnatia Palace Hotel μαζί με δωρεάν χρήση του Wellness Paradise Club Spa.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 11/1 17:00 (Novasports3)

Δημοσίευσηαπό mitsotakis » Σάβ 10 Ιαν 2015, 17:24

Η ΑΕΚ πήρε και Χέρστον και φαίνεται πως θα είναι η ομάδα που θα συμπληρώσει την τετράδα φέτος και από του χρόνου θα χτυπάει στα ισα τους άλλους δύο της Αθήνας.
Εμείς θα πάμε τέταρτοι αλλά περήφανοι για το value for money της ομάδας.

Ξύπνα Ιβάν!Το μπάσκετ είναι πιο εύκολο.
Άβαταρ μέλους
mitsotakis
 
Δημοσιεύσεις: 352
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 19:15

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 11/1 17:00 (Novasports3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 10 Ιαν 2015, 19:12

Δεν περνούν οι ώρες μέχρι αύριο...!!



http://www.paokmania.gr/basket/synenteykseis/77803-na-min-tous-afisoume-na-vroun-rythmo

"Nα μην τους αφήσουμε να βρουν ρυθμό"

Ο ΠΑΟΚ θέλει να δώσει συνέχεια στη σπουδαία νίκη επί του Παναθηναϊκού πριν από μία εβδομάδα. Ο προπονητής του Δικεφάλου, αναφέρθηκε στη σημασία του αγώνα με την ΑΕΚ.

«Αντιμετωπίζουμε μετά από χρόνια την ΑΕΚ, που παρουσιάζεται πλέον με ένα πολύ διαφορετικό και εξαιρετικά δυνατό πρόσωπο. Έχει γεμίσει εντυπωσιακά το ρόστερ της με παίκτες επιπέδου Ευρωλίγκα, που έχουν πολύ μεγάλη εμπειρία και μπορούν να ανταποκριθούν στις συνθήκες κάθε αγώνα και σε οποιοδήποτε γήπεδο», είπε.
Για το δυνατό σημείο του αντιπάλου: «Χρειάζεται μεγάλη προσοχή από την πλευρά μας σε όλους τους τομείς τους παιχνιδιού, αλλά κυρίως να μην τους αφήσουμε να βρουν ρυθμό στο παιχνίδι τους στην επίθεση, εκεί όπου διαθέτουν παίκτες που έχουν μεγάλη ευχέρεια στο σκοράρισμα».

Για το κλειδί του αγώνα: «Ο ρυθμός είναι από τα πλέον σημαντικά σημεία του αγώνα, θα είναι σημαντικό συνεπώς να επιβάλλουμε τον δικό μας ρυθμό στο παιχνίδι και να μην τους αφήσουμε να τρέξουν στο γήπεδο, αλλά και να παίξουμε σκληρή και αποτελεσματική άμυνα. Θα είναι ένα πολύ δύσκολο παιχνίδι και θα χρειαστεί προσήλωση από όλους μας για να πετύχουμε τον στόχο μας».

Ο ΠΑΟΚ είναι αήττητος στο PAOK SPORTS ARENA στην Basket League ΣΚΡΑΤΣ και όπως δήλωσε ο γκαρντ της ομάδας, Χρήστος Σαλούστρος, άπαντες είναι αποφασισμένοι για να διατηρήσουν το σερί των νικών.

Για τη σημασία του αγώνα: «Για να αποκτήσει ακόμη μεγαλύτερη σημασία εκείνο το αποτέλεσμα (σ. σ. με τον Παναθηναϊκό), πρέπει να κερδίσουμε και την ΑΕΚ. Ελπίζουμε ότι και την Κυριακή, όπως και στο προηγούμενο εντός έδρας παιχνίδι μας, θα έχουμε μία θερμή ατμόσφαιρα στο γήπεδο, με τους φιλάθλους μας στο πλευρό μας να μας βοηθήσουν να κερδίσουμε».

Για τα δυνατά σημεία της ΑΕΚ: «Η ΑΕΚ έχει αλλάξει πολύ από το ξεκίνημα του πρωταθλήματος και είναι πλέον μία πολύ δυνατή ομάδα, με πλήρες ρόστερ και φυσικά είμαστε προετοιμασμένοι για ένα πολύ δύσκολο παιχνίδι. Ξέρουμε ότι θα χρειαστεί μεγάλη προσπάθεια από όλους μας για να έρθει η νίκη και αυτό ακριβώς είμαστε αποφασισμένοι να κάνουμε στο γήπεδο.

Για το πού θα στηριχθεί ο ΠΑΟΚ: «Με την ομαδική δουλειά, την προσήλωση στο στόχο και κάνοντας αυτά που μας έχει πει ο προπονητής μας πετύχαμε μία πολύ σημαντική νίκη επί του Παναθηναϊκού και αυτό ακριβώς πρέπει να κάνουμε και τώρα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 11/1 17:00 (Novasports3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 10 Ιαν 2015, 19:22

mitsotakis έγραψε:Η ΑΕΚ πήρε και Χέρστον και φαίνεται πως θα είναι η ομάδα που θα συμπληρώσει την τετράδα φέτος και από του χρόνου θα χτυπάει στα ισα τους άλλους δύο της Αθήνας.
Εμείς θα πάμε τέταρτοι αλλά περήφανοι για το value for money της ομάδας.

Ξύπνα Ιβάν!Το μπάσκετ είναι πιο εύκολο.


Η Α.Ε.Κ. έχει κίνητρο και κοιτάει ψηλά, οπότε αυτό την κάνει πιο δύσκολη αντίπαλο από τον βάζελο, από άποψη κινήτρου.
Κάτω από αυτούς δεν νομίζω να τερματίσουμε. Αύριο τους έχουμε!

Παίζουμε Π.Α.Ο.Κ. basketball!!! :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 11/1 17:00 (Novasports3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 10 Ιαν 2015, 22:47

Εσείς που ξενερώσατε τόσο πολύ με το ποδόσφαιρο, ελάτε αύριο Παλατάκι. Όχι επειδή παίζουμε με την Α.Ε.Κ.!

ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΙΖΕΙ Ο Π.Α.Ο.Κ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 11/1 17:00 (Novasports3)

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 10 Ιαν 2015, 22:49

Πουξυσου στη σιχαμένη αεκ
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 11/1 17:00 (Novasports3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 11 Ιαν 2015, 10:13

Δεν περνά η ώρα σήμερα... :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 11/1 17:00 (Novasports3)

Δημοσίευσηαπό Karelias » Κυρ 11 Ιαν 2015, 10:29

MANIAKOS έγραψε:Πουξυσου στη σιχαμένη αεκ


Nαι ρε φίλε.
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 11/1 17:00 (Novasports3)

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Κυρ 11 Ιαν 2015, 10:55

εκτός από Ντελινινκάιτις και Χέρστον(που δεν θυμάμαι από που τον ξέρουμε) και εκείνο το κρέας ψηλό του σκουλικιού και τον δικό μας τον μικρό που δεν έμαθε μπάσκετ, τι άλλους παίκτες έχει η κούλα;; και που είναι στη βαθμολογία;;
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 11/1 17:00 (Novasports3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 11 Ιαν 2015, 16:06

Στο δρόμο για Παλατάκι!!
Πίσω από το καλάθι από τη μεριά του πάγκου μας θα κάθομαι..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 11/1 17:00 (Novasports3)

Δημοσίευσηαπό Pablito » Κυρ 11 Ιαν 2015, 16:25

Εγω ειμαι ηδη μεσα..διπλα απ τα δημοσιογραφικα
Pablito
 
Δημοσιεύσεις: 2240
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:24

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 11/1 17:00 (Novasports3)

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Κυρ 11 Ιαν 2015, 16:40

3 και ο κουκος...αντε με τη νικη :nairepaok:
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 11/1 17:00 (Novasports3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 11 Ιαν 2015, 16:52

Καλά είναι.. Γύρω στα 2 χιλιάρικα σε λίγο. Πίσω από τον Σήφη είμαι, όρθιος.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 11/1 17:00 (Novasports3)

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Κυρ 11 Ιαν 2015, 17:11

Δεν το έχει το Nova go ρε παιδιά??!
Στο Νονα3 δεν το δείχνει... :|
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. 11/1 17:00 (Novasports3)

Δημοσίευσηαπό JohnMiami » Κυρ 11 Ιαν 2015, 17:18

hasio_john έγραψε:Δεν το έχει το Nova go ρε παιδιά??!
Στο Νονα3 δεν το δείχνει... :|


Το έχει στο novasports 7. Τραγικοί!
Άβαταρ μέλους
JohnMiami
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 00:33
Τοποθεσία: Miami,FL

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες