Κολ. Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ. 67-69 , MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

MVP Κολοσσός Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ.

Langford
3
16%
Carter
1
5%
Κακαρούδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Τσόχλας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Δέδας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μαργαρίτης
2
11%
Odum
13
68%
Vaughn
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Bremer
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σαλούστρος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 19

Κολ. Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ. 67-69 , MVP, σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 26 Δεκ 2014, 17:19

Ο τελευταίος αγώνας της χρονιάς..και όχι εύκολος αγώνας!
Μπορούμε το διπλό, ειδικά τώρα που είμαστε ξεκούραστοι και το κλίμα είναι ακμαίο!

Ο Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου θα 'ναι εκεί, όπως φροντίζει να μας ενημερώνει ένας γνωστός ΠΑΟΚτσής της Ρόδου! ;)

ΠΑΜΕ ΠΑΟΚΑΡΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΔΙΠΟΝΤΟ!! :opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κολοσσός Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ. 27/12 17:00 (NS2)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 26 Δεκ 2014, 17:24

http://www.paokmania.gr/basket/synenteykseis/76865-dyskolos-antipalos-o-kolossos

"Δύσκολος αντίπαλος ο Κολοσσός"

Ο Κολοσσός Ρόδου υποδέχεται τον ΠΑΟΚ το απόγευμα (17:00) του Σαββάτου και ο τεχνικός του Δικεφάλου μίλησε για την αναμέτρηση στην επίσημη σελίδα του ΕΣΑΚΕ.

Αναλυτικά τα όσα είπε ο Σούλης Μαρκόπουλος:

«Ο Κολοσσός είναι μία πολύ αξιόλογη ομάδα, με πολύ καλή παρουσία τόσο στην έδρα του, όσο και εκτός έδρας. Φυσικά και όταν παίζει στο γήπεδό του είναι ακόμη πιο δυνατός και για μας το τελευταίο παιχνίδι του 2014, περιμένουμε ότι θα είναι ένας πολύ δύσκολος αγώνας. Αντιμετωπίζουμε μία ομάδα με συγκροτημένη άμυνα, που προσπαθεί να τρέξει στον αιφνιδιασμό, έχει έμπειρους παίκτες, αλλά και πολύ καλούς Αμερικανούς και ένα επιπρόσθετο πρόβλημα είναι το γεγονός ότι ο αντίπαλός μας έχει κάνει αρκετές αλλαγές και δεν υπάρχει σαφέστατη εικόνα για αυτό που θα παρουσιάσει στο γήπεδο. Είναι κι αυτό όμως κάτι το οποίο πρέπει να αντιμετωπίσουμε, όπως και η αναβολή του αγώνα Κυπέλλου. Πάντα μία διακοπή βοηθά ώστε να ξεκουραστεί μία ομάδα, αλλά έχει και απρόβλεπτη επίδραση στον ρυθμό. Ελπίζουμε ότι δεν μας επηρεάσει, θα καταφέρουμε να αντιμετωπίσουμε τον αγώνα όπως πρέπει, να κάνουμε αυτά που θέλουμε στο παιχνίδι για να πάρουμε τη νίκη».

Ο Απόλλων Τσόχλας συνέστησε σοβαρότητα και συγκέντρωση:
«Χαιρόμαστε που θα παίξουμε στη Ρόδο, απέναντι σε μία πολύ καλή ομάδα και μπροστά σε ένα πολύ αξιόλογο κοινό, όπως συμβαίνει σε κάθε αγώνα στη Ρόδο. Ο Κολοσσός είναι από τις πιο αξιόλογες ομάδες του πρωταθλήματος και συνεχίζει να είναι ένας πολύ δυνατός και επικίνδυνος αντίπαλος, έχοντας προβεί σε σημαντικές αλλαγές στο ρόστερ του και με την αλλαγή του προπονητή, και παρά την αποχώρηση του πρώτου σκόρερ της λίγκας. Είχαμε χρόνο για να προετοιμαστούμε, ξέρουμε ότι ο αντίπαλος θα έχει διαφορετικό πρόσωπο, εμείς θα πρέπει να είμαστε σοβαροί στο παιχνίδι μας, συγκεντρωμένοι, να κάνουμε αυτά που πρέπει για να επιστρέψουμε στη Θεσσαλονίκη με μία σημαντική νίκη και να κλείσουμε με όμορφο τρόπο αυτή την χρονιά».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κολοσσός Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ. 27/12 17:00 (NS2)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 26 Δεκ 2014, 21:08

http://www.paokmania.gr/basket/diafora/76874-ypodoxi-sti-rodo-gia-tin-omada-basket

Υποδοχή στη Ρόδο για την ομάδα μπάσκετ

H αποστολή της ομάδας μπάσκετ του Δικεφάλου έφτασε στη Ρόδο και εκεί την περίμεναν να την υποδεχτούν οι φοβεροί ΠΑΟΚτσήδες του τοπικού συνδέσμου, όπως αναφέρει η ΚΑΕ στο twitter!

Όμορφη υποδοχή και πάλι από τον Σ.Φ. ΠΑΟΚ Ρόδου και ραντεβού αύριο στο Βενετόκλειο για τον αγώνα με τον Κολοσσό...


Εικόνα


Εικόνα

Εικόνα

RoMaN έγραψε:Ο Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου θα 'ναι εκεί, όπως φροντίζει να μας ενημερώνει ένας γνωστός ΠΑΟΚτσής της Ρόδου! ;)






http://www.paokmania.gr/basket/diafora/76687-to-club-rodou-dipla-stin-omada-basket

To Club Ρόδου δίπλα στην ομάδα μπάσκετ

Το Σάββατο 27/12 η ομάδα μπάσκετ του ΠΑΟΚ, αντιμετωπίζει στο Βενετόκλειο, τον Κολοσσό, για την 11η αγωνιστική της Basket League...

Από το Club ΠΑΟΚ Ρόδου μας έγιναν γνωστά τα παρακάτω:

Α) Το Σάββατο 27.12.2014 και ώρα 11:00' ( το πρωί) θα υπάρχει αντιπροσωπεία παικτών της ομάδας μπάσκετ, στο κατάστημα Forthnet της Ρόδου, στην οδό Τάρπον Σπρινγκς 5. Οι παίκτες θα μοιράσουν αυτόγραφα και θα φωτογραφηθούν με τον κόσμο.

Β) To CLUB ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ θα ανοίξει στις 12:30' το μεσημέρι και θα παραμείνει ανοιχτό έως τις 16:00'. Στη συνέχεια θα μεταβούμε στο κλειστό του Βενετόκλειου.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΟΚΤΣΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ. ΣΤΟ ΠΕΤΑΛΟ.


Αυτά είναι γούστα!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κολοσσός Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ. 27/12 17:00 (NS2)

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Σάβ 27 Δεκ 2014, 00:11

Θα το δειξει κανονικα, η παλι παραλληλη συνδεση;
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Κολοσσός Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ. 27/12 17:00 (NS2)

Δημοσίευσηαπό Odi » Σάβ 27 Δεκ 2014, 01:07

Παράλληλη σύνδεση και πάλι σύμφωνα με το site του Εσακε. :evil:
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Κολοσσός Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ. 27/12 17:00 (NS2)

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Σάβ 27 Δεκ 2014, 11:53

Νίκη για να κλείσει αυτή η χρονιά όπως αξίζει σε αυτήν την ομάδα :pano:
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Κολοσσός Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ. 27/12 17:00 (παράλληλη μετάδοσ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 27 Δεκ 2014, 12:48

Στο site της Κ.Α.Ε. (εκεί κοίταξα) λέει NS2!! :shock: :shock:

Οκ, μόλις μπήκα στο site της Nova... Άρης - Τρίκαλα θα δείξει στο NS1...
Στις 15:30 στο NS3 αν θέλετε έχει Π.Α.Ο.Κ. - Buducnost... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κολοσσός Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ. 27/12 17:00 (παράλληλη μετάδοσ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 27 Δεκ 2014, 12:54

RoMaN έγραψε:Α) Το Σάββατο 27.12.2014 και ώρα 11:00' ( το πρωί) θα υπάρχει αντιπροσωπεία παικτών της ομάδας μπάσκετ, στο κατάστημα Forthnet της Ρόδου, στην οδό Τάρπον Σπρινγκς 5. Οι παίκτες θα μοιράσουν αυτόγραφα και θα φωτογραφηθούν με τον κόσμο.



Εντυπωσιακή και ασπρόμαυρη η εκδήλωση στο κατάστημα Forthnet στη Ρόδο. Χρήστος Σαλουστρος, Κωστας Κακαρούδης και Kevin Langford αποθεώθηκαν από τους φιλάθλους και έγιναν αντικείμενο λατρείας από τους ΠΑΟΚτσηδες της Ρόδου. Η συνέχεια το απόγευμα στο Βενετόκλειο

Εικόνα


Περισσότερες φωτογραφίες στο Facebook της Κ.Α.Ε.!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κολοσσός Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ. 27/12 17:00 (παράλληλη μετάδοσ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 27 Δεκ 2014, 14:50

Με μαύρα γράμματα αυτά που τους είπα, με κόκκινα (εντελώς τυχαία) αυτά που με είπαν..



Καλησπέρα και καλές γιορτές!
Είμαι οπαδός του Π.Α.Ο.Κ. και είχα λάβει ενημέρωση από το site της Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. (http://www.paokbc.gr/mainpage) ότι θα δείξετε τον σημερινό αγώνα Κολοσσός Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ. στο κανάλι NovaSports 2.
Μετά λύπης και αγανάκτησης πληροφορήθηκα προ ολίγου ότι τελικά δεν θα δείξετε τον Π.Α.Ο.Κ., αλλά τον αγώνα του Άρη με τα Τρίκαλα, στο NovaSports 1, ενώ τον Π.Α.Ο.Κ. θα τον έχετε σε παράλληλη μετάδοση με τους υπόλοιπους αγώνες της αγωνιστικής. Ήτοι 1-2 λεπτά ανά 10λεπτο...
Τι προσπαθείτε να κάνετε; Δεν καταλαβαίνετε ότι με τις παράλληλες μεταδόσεις υποβαθμίζετε το ίδιο σας το προϊόν και κατ'επέκταση το ημιθανές ελληνικό μπάσκετ (για το οποίο προφανώς δεν δίνετε δεκάρα τσακιστή)!! Γιατί δεν δίνετε κίνητρο σε περισσότερους ανθρώπους να αγοράσουν τα πακέτα της Nova, αλλά μάλιστα τους απωθείτε, οδηγώντας τους επιλεκτικά στις καφετέριες να βλέπουν συγκεκριμένους αγώνες της ομάδας τους;
Επαναπροσδιορίστε λίγο κάποια πράγματα και πιστεύω ότι θα δείτε τα νούμερα που θέλετε να ανεβαίνουν...





Καλησπέρα (το όνομά μου στο Facebook) και Χρόνια Πολλά.

Κατ' αρχήν σε ευχαριστούμε για τα σχόλια και για τις παρατηρήσεις σου.
Μέσω αυτών μας βοηθάτε να βελτιώσουμε την ποιότητα των υπηρεσιών μας.

Λαμβάνουμε υπόψιν όλα όσα μας αναφέρονται και φροντίζουμε ώστε να μεταφέρονται στους αρμόδιους αποδέκτες.

Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι οι αγώνες ορίζονται από τη διοργανώτρια αρχή και όχι από εμάς.

Η λογική των πέντε αγώνων στις πέντε, όποτε αυτό είναι εφικτό, αποτελεί ένα ραντεβού της Βasket League είτε με τους φιλάθλους στο γήπεδο, είτε με τους τηλεθεατές.

Εμείς από την πλευρά μας θέλουμε η ενημέρωση για τους τηλεθεατές μας να είναι live. Γι 'αυτό και δημιουργήσαμε τη ζώνη λεπτό προς λεπτό, για να μην χάνει κάνεις την εξέλιξη όλων των αγώνων, από τη στιγμή που αυτοί διεξάγονται παράλληλα.

Σου ευχόμαστε Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά.

-(το όνομα αυτού που έγραψε το μήνυμα)




καλησπέρα, (το όνομά του), κι ευχαριστώ που μπαίνεις στον κόπο να απαντήσεις..
Θεωρώ παράλογο το γεγονός να υπάρχουν 7-8 κανάλια NovaSports, αλλά μόνο ένας αγώνας ανά αγωνιστική της Basket League να προβάλλεται ζωντανά και εξ ολοκλήρου..
Επίσης, η Nova πίεσε κάθε αρμόδια αρχή (μετά την επίθεση στο Ζωγράφο) για τη συνέχεια του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου, διεκδικώντας μάλιστα και βαριά αποζημίωση! Στη Basket League λογικό να μη συμβαίνει κάτι τέτοιο, εφ'όσον το κοινό που παρακολουθεί το άθλημα είναι σαφώς μικρότερο..
Η Nova όμως θα μπορούσε να πετύχει μεγαλύτερο αριθμό καταναλωτών, αν πίεζε ώστε οι αγώνες να μοιράζονται μέσα στο Σ/Κ, ώστε και η ίδια να μπορούσε να τους προβάλλει όλους ζωντανά
αλλά ακόμη κι αυτό να μη γίνει, επανέρχομαι στο άλλο που είπα, ότι θα μπορούσαν να αξιοποιηθούν όλα της τα κανάλια και όχι να δείχνουν επαναλήψεις και αθλήματα σχεδόν μηδενικού ενδιαφέροντος




Μετά με ξαναείπε ότι τα λαμβάνουν όλα υπ'όψιν και με χαιρέτησε..
Έστειλα και στο Facebook της Κ.Α.Ε. τώρα ένα μήνυμα...



Edit:


Τους είπα:
σαν Κ.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ., καλό θα ήταν να γίνει κάποια πίεση προς τη Nova, από κοινού με άλλες ομάδες, ώστε να αξιοποιήσει και τα υπόλοιπα κανάλια της για να δείξει όλους τους αγώνες κάθε αγωνιστικής της Basket League.. με αυτό το "λεπτό προς λεπτό" υποβαθμίζουν και το προϊόν τους και δίνουν τη χαριστική βολή στο ήδη ημιθανές ελληνικό μπάσκετ! χάνει μεγάλο κοινό το μπάσκετ έτσι και είναι κρίμα..
τους έστειλα προ ολίγου ένα μήνυμα στο Facebook τους και είπαν ότι το λαμβάνουν υπ'όψιν, αλλά διαφορετική δυναμική έχουν όλες οι Κ.Α.Ε. του πρωταθλήματος και διαφορετική εγώ


και με είπαν "Είναι σωστή η σκέψη, θα το προωθήσουμε." 8-)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κολοσσός Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ. 27/12 17:00 (παράλληλη μετάδοσ

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Σάβ 27 Δεκ 2014, 16:39

Συνδεση με Καιρο δηλαδη...
Απο την μια λενε οτι στο ποδοσφαιρο το προγραμμα το φτιαχνει η nova και στο μπασκετ ο ΕΣΑΚΕ... Οπως τους συμφερει τα λενε και αντε να βγαλεις ακρη...
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Κολοσσός Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ. 27/12 17:00 (παράλληλη μετάδοσ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 27 Δεκ 2014, 17:11

Ράδιο δεν μπαίνω καν στον κόπο να βάλω... Παίζουν και ο Άρης με τα Τρίκαλα, αμφιβάλλω για το αν θα μας παίξουν..και να μας παίξουν δηλαδή, θα μας έχουν παράλληλα με Άρη.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κολοσσός Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ. 27/12 17:00 (παράλληλη μετάδοσ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 27 Δεκ 2014, 17:15

15-15..η τελευταία ενημέρωση που έχω.


Edit: 17-22, δυνατό παιχνίδι με ρυθμό..τελειώνει το 10λεπτο..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κολοσσός Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ. 27/12 17:00 (παράλληλη μετάδοσ

Δημοσίευσηαπό Odi » Σάβ 27 Δεκ 2014, 17:24

Τέλος Α δεκαλέπτου,είμαστε μπροστά με 19-24.
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Κολοσσός Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ. 27/12 17:00 (παράλληλη μετάδοσ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 27 Δεκ 2014, 17:25

Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Κολοσσός Ρόδου - Π.Α.Ο.Κ. 27/12 17:00 (παράλληλη μετάδοσ

Δημοσίευσηαπό Odi » Σάβ 27 Δεκ 2014, 17:45

Ημίχρονο 39-39.
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης