Zielona Gora - Π.Α.Ο.Κ. 84-77, Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Eurocup και όλων των παραλειπομένων...

Re: Zielona Gora - Π.Α.Ο.Κ. 84-77, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Τρί 25 Νοέμ 2014, 23:19

Black&White έγραψε:Άλλη μια ντροπιαστική ήττα.

Ευρώπη να μην παίζουμε και στο πρωτάθλημα 40άρες στο κεφάλι απ'τους αθηναίους. Ο ΠΑΟΚ των ονείρων μας! Ενώ περυσι τους κοντράραμε στα ίσια.

Αλλά δεν τρέχει κάστανο. ΠΑΟΚ είσαι με πρόεδρο μπλαζέ.


Αυτο εδω εσυ το λες αποψη?....Σωστος...

Δηλαδη θεωρεις μια εκτος εδρας ηττα απο μια ομαδα με πολυ μεγαλυτερο μπατζετ απο το δικο σου....ντροπιαστικη....

Επισης,μεγαλη η ντροπη οταν χανεις απο μια ομαδα σαν τον gayρο στο μπασκετ,με 25 ποντους....Και απαιτεις απο τον "μπλαζε προεδρο" να βαζει κανα πενταρι εκατομμυρια καθε χρονο για να χανει με 10 ποντους,ε?...

Και πως το απαιτεις?....Απο το σπιτι?...Γιατι δεν βλεπω να στηριζει κανεις το μπασκετ!

Οι μονες φορες που ασχοληθηκαν ηταν στην υποψια φυγης του Μαρκοπουλου.....και για το ενος λεπτου σιγη,προχθες!Και γιατι ασχοληθηκαν?....Για να κραξουν!...Για να βρισουν!!!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΗΤΤΑ!!

Φυσικα το γεγονος πως μια καταχρεωμενη ομαδα που βρισκοταν στα προθυρα της διαλυσης οχι απλα σωθηκε απο
τον "μπλαζε προεδρο" και τους συνεργατες του αλλα αρχιζει να σοβαρη και να κερδιζει ομαδες με 20πλασια μπατζετ.....σας αφηνει αδιαφορους...

(...)


Επεξεργάστηκε. Μη ρίχνεις περαιτέρω το επίπεδο.
Roman
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Zielona Gora - Π.Α.Ο.Κ. 84-77, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Black&White » Τρί 25 Νοέμ 2014, 23:20

desperando έγραψε:[

γατουλη την εποχη του μπανε την εζησα απο κοντα,αλλα μαλλον σε κερασε πολυ πονο ο μεγαλυτερος παικτης στην ιστορια του ΠΑΟΚ

τι θα γινει ρε μοντς?


Λουλούκο, ο Άγγελος σε πόνεσε πολύ έτσι;

Τι γίνεται, ρε μοντς; Τα παιδάκια και βρίζουν και ζητάνε προστασία! :lol:

Πρώτοι μάγκες είστε ρε αλάνια. :lol: Να χαρώ νέα γενιά ΠΑΟΚτσήδων! Ντροπή ρε!

Μπανάρετέ με να μη φοβούνται τα παιδάκια. Άντε γεια.
Άβαταρ μέλους
Black&White
 
Δημοσιεύσεις: 639
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2014, 05:29

Re: Zielona Gora - Π.Α.Ο.Κ. 84-77, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Black&White » Τρί 25 Νοέμ 2014, 23:24

mpafos4 έγραψε:
Black&White έγραψε:Άλλη μια ντροπιαστική ήττα.

Ευρώπη να μην παίζουμε και στο πρωτάθλημα 40άρες στο κεφάλι απ'τους αθηναίους. Ο ΠΑΟΚ των ονείρων μας! Ενώ περυσι τους κοντράραμε στα ίσια.

Αλλά δεν τρέχει κάστανο. ΠΑΟΚ είσαι με πρόεδρο μπλαζέ.


Αυτο εδω εσυ το λες αποψη?....Σωστος...

Δηλαδη θεωρεις μια εκτος εδρας ηττα απο μια ομαδα με πολυ μεγαλυτερο μπατζετ απο το δικο σου....ντροπιαστικη....

Επισης,μεγαλη η ντροπη οταν χανεις απο μια ομαδα σαν τον gayρο στο μπασκετ,με 25 ποντους....Και απαιτεις απο τον "μπλαζε προεδρο" να βαζει κανα πενταρι εκατομμυρια καθε χρονο για να χανει με 10 ποντους,ε?...

Και πως το απαιτεις?....Απο το σπιτι?...Γιατι δεν βλεπω να στηριζει κανεις το μπασκετ!

Οι μονες φορες που ασχοληθηκαν ηταν στην υποψια φυγης του Μαρκοπουλου.....και για το ενος λεπτου σιγη,προχθες!Και γιατι ασχοληθηκαν?....Για να κραξουν!...Για να βρισουν!!!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΗΤΤΑ!!

Φυσικα το γεγονος πως μια καταχρεωμενη ομαδα που βρισκοταν στα προθυρα της διαλυσης οχι απλα σωθηκε απο
τον "μπλαζε προεδρο" και τους συνεργατες του αλλα αρχιζει να σοβαρη και να κερδιζει ομαδες με 20πλασια μπατζετ.....σας αφηνει αδιαφορους...

/quote]

Εξήγησα. Δεν ξέρω τι πρόβλημα έχεις και βλέπεις μόνο αυτό το ποστ. Ελπίζω να κόλλησε ο υπολογιστής σου και όχι το μυαλό σου στο συγκεκριμένο ποστ.
Άβαταρ μέλους
Black&White
 
Δημοσιεύσεις: 639
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2014, 05:29

Re: Zielona Gora - Π.Α.Ο.Κ. 84-77, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 25 Νοέμ 2014, 23:27

καταρχην το ΄΄γατουλη΄΄ δεν ειναι βρισια
κατα δευτερον επειδη το πας εκει που σε βολευει,εγω τουλαχιστον εμπαθεια δεν εχω με κανεναν ειτε λεγεται αγγελος ειτε λεγεται διαολος,μακαρι να καταφερει να κατακτησει τους στοχους της ομαδας,γιατι στην τελικη αυτη ειναι πανω απολα κατι που κατι τυπακια σσαν και σενα το ξεχνανε.

απο κει και περα οταν καποιος τυχαρπαστος βγαινει και μιλαει με τοση απαξιωση για τον μεγαλυτερο αθλητη του συλλογου και σημερινο προεδρο της ομαδας μπασκετ,ειναι φυσικο να ζηταμε την επεμβαση των μοντς για να μην αρχισουν τα μπινελικια
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Zielona Gora - Π.Α.Ο.Κ. 84-77, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Τρί 25 Νοέμ 2014, 23:28

Black&White έγραψε: Να χαρώ νέα γενιά ΠΑΟΚτσήδων!


:lol: :lol: :lol: Βουλωμενο γραμμα διαβαζεις!!!....Να 'σαι καλα,ρε φιλε! :lol: :lol: :lol:

Χαλαλι οτι εγραψες μεχρι τωρα! :lol: :lol:
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Zielona Gora - Π.Α.Ο.Κ. 84-77, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Black&White » Τρί 25 Νοέμ 2014, 23:32

mpafos4 έγραψε:
Black&White έγραψε: Να χαρώ νέα γενιά ΠΑΟΚτσήδων!


:lol: :lol: :lol: Βουλωμενο γραμμα διαβαζεις!!!....Να 'σαι καλα,ρε φιλε! :lol: :lol: :lol:

Χαλαλι οτι εγραψες μεχρι τωρα! :lol: :lol:



Είσαι απ' τους ψευτόμαγκες που ζήτησαν προστασία απ'τους μοντς ενώ με έβρισαν πρώτοι;
Γιατί σε αυτούς αναφέρομαι. Μη μου πεις πως ούτε αυτό το κατάλαβες
Άβαταρ μέλους
Black&White
 
Δημοσιεύσεις: 639
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2014, 05:29

Re: Zielona Gora - Π.Α.Ο.Κ. 84-77, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Τρί 25 Νοέμ 2014, 23:36

Black&White έγραψε:
Εξήγησα. Δεν ξέρω τι πρόβλημα έχεις και βλέπεις μόνο αυτό το ποστ. Ελπίζω να κόλλησε ο υπολογιστής σου και όχι το μυαλό σου στο συγκεκριμένο ποστ.


Το μυαλο μου οχι απλα κολλησε αλλα και γυρισε με αυτα που εγραψες!

Γιατι αυτη η ομαδα τα τελευταια δυο χρονια ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΠΑΟΚ!!!!!!Απλα μαλλον δεν πολυνοιωθεις-μια και δεν εισαι προβατο σαν και μενα.....-

Α....και που 'σαι....οταν σεβομαστε καποιον δεν τον ειρωνευομαστε......Και τα δυο μαζι δεν γινεται...αποφασισε και πες ποιο απο τα δυο ισχυει.
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Zielona Gora - Π.Α.Ο.Κ. 84-77, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Τρί 25 Νοέμ 2014, 23:38

Τα μυαλά μας πονάνε από αυτά που γράφετε μερικοί...
Ρε η Σμύρνη στο τσάκα ίσως γλιτώσει την A2
Ο Άρης χαροπαλεύει
Κι εμείς έχουμε δυο συνεχομενα χρονια στην τετράδα με 2-3 εκατομμύρια χρέη και σας πέφτει λίγο....;
Και το γήπεδο σε κάθε αγώνα σχεδόν άδειο...
Και τη φτωχομάνα Θεσσαλονίκη να αγχομαχά από ανεργία και ψεφτοπεριφανεια...
Ρε πάτε καλά μερικοί....;
Αν δεν υπήρχε ο Σαββίδης, ο Bane και ο Ανδρέου καθώς και ο σοβαρός Ερασιτέχνης δεν θα είχαμε μαντίλι να κλάψουμε ορε !
Όχι να είμαστε πρώτοι στη μπάλα, δεύτεροι στο basket, δεύτεροι στο βόλεϊ και δεύτεροι στο handball....
Να μην πιάσω και τις γυναίκες που είναι στα ίδια πάνω κάτω.
:pano:

YS Γαμώ τα flopping σας γαμώ
Τελευταία επεξεργασία από elvetos giatros και Τρί 25 Νοέμ 2014, 23:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3482
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Zielona Gora - Π.Α.Ο.Κ. 84-77, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Τρί 25 Νοέμ 2014, 23:39

Black&White έγραψε:

Είσαι απ' τους ψευτόμαγκες που ζήτησαν προστασία απ'τους μοντς ενώ με έβρισαν πρώτοι;
Γιατί σε αυτούς αναφέρομαι. Μη μου πεις πως ούτε αυτό το κατάλαβες


Ο μεγαλυτερος ψευτομαγκας,αυτη τη στιγμη μεσα στο φορουμ εισαι εσυ!Δεν ξερω εαν το πηρες χαμπαρι αλλα εχεις χαρακτηρισει πολυ κοσμο!

Και συνεχιζεις να εισαι εριστικος πισω απο ενα πληκτρολογιο!Τζαμπα μαγκια λεγεται αυτο εαν δεν κανω λαθος!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Zielona Gora - Π.Α.Ο.Κ. 84-77, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Black&White » Τρί 25 Νοέμ 2014, 23:40

desperando έγραψε:καταρχην το ΄΄γατουλη΄΄ δεν ειναι βρισια
κατα δευτερον επειδη το πας εκει που σε βολευει,εγω τουλαχιστον εμπαθεια δεν εχω με κανεναν ειτε λεγεται αγγελος ειτε λεγεται διαολος,μακαρι να καταφερει να κατακτησει τους στοχους της ομαδας,γιατι στην τελικη αυτη ειναι πανω απολα κατι που κατι τυπακια σσαν και σενα το ξεχνανε.

απο κει και περα οταν καποιος τυχαρπαστος βγαινει και μιλαει με τοση απαξιωση για τον μεγαλυτερο αθλητη του συλλογου και σημερινο προεδρο της ομαδας μπασκετ,ειναι φυσικο να ζηταμε την επεμβαση των μοντς για να μην αρχισουν τα μπινελικια


Ούτε το Λουλούκος. Πάμε παρακάτω.

Για μένα ο Άγγελος στο ποδόσφαιρο μου έχει δώσει περισσότερες χαρές απ' όσες ο Μπάνε στο μπάσκετ. Γιατί μεταξύ μας , δεν ξέρω αν στο είπε ο μπαμπάς σου, ο Μπάνε συνήθως έχανε.
Άρα εσύ που έχεις απαξιώσει τελείως τον Αγγελο, τι μπινελίκι πρέπει να φας;

Για τον Μπάνε αυτό που είπα είναι πως είτε χάσει με 40 πόντους από χωριό είτε κερδίσει ομάδα ΝΒΑ , το ίδιο του κάνει. Που τη βλέπεις την απαξίωση; Όλοι ξέρουν πως ισχύει.
Άβαταρ μέλους
Black&White
 
Δημοσιεύσεις: 639
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2014, 05:29

Re: Zielona Gora - Π.Α.Ο.Κ. 84-77, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Τρί 25 Νοέμ 2014, 23:42

nikolasf έγραψε:Μην ταΐζεται τα τρολ!!!! :)
Μην απαντάτε σε ανίδεους! ;)

Μην απαντάτε σε ανόητους (προς αποφυγή παρεξήγησης ανόητος= ο μή έχον κοινόν νουν δηλ, λογική.... Μπαμπινιώτης :))
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Zielona Gora - Π.Α.Ο.Κ. 84-77, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Τρί 25 Νοέμ 2014, 23:45

Black&White έγραψε:Για μένα ο Άγγελος στο ποδόσφαιρο μου έχει δώσει περισσότερες χαρές απ' όσες ο Μπάνε στο μπάσκετ.


:shock:

Πες το απο την αρχη...καθομαστε τοση ωρα και συζηταμε..... 8-)
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Zielona Gora - Π.Α.Ο.Κ. 84-77, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Black&White » Τρί 25 Νοέμ 2014, 23:46

mpafos4 έγραψε:
Black&White έγραψε:

Είσαι απ' τους ψευτόμαγκες που ζήτησαν προστασία απ'τους μοντς ενώ με έβρισαν πρώτοι;
Γιατί σε αυτούς αναφέρομαι. Μη μου πεις πως ούτε αυτό το κατάλαβες


Ο μεγαλυτερος ψευτομαγκας,αυτη τη στιγμη μεσα στο φορουμ εισαι εσυ!Δεν ξερω εαν το πηρες χαμπαρι αλλα εχεις χαρακτηρισει πολυ κοσμο!

Και συνεχιζεις να εισαι εριστικος πισω απο ενα πληκτρολογιο!Τζαμπα μαγκια λεγεται αυτο εαν δεν κανω λαθος!



Κανέναν δεν έβρισα πρώτος. Βρες έναν αλλιώς εκτός από ψευτόμαγκας θα είσαι και ψεύτης και συκοφάντης.

Γύρνα και δες ποιοι πουλάνε μαγκιά πίσω απ' το πληκτρολόγιο και μετά κλαψουρίζουν στους μοντς. Δες το ,κι αν είσαι μάγκας ,παραδέξου πως έχω δίκιο
Άβαταρ μέλους
Black&White
 
Δημοσιεύσεις: 639
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2014, 05:29

Re: Zielona Gora - Π.Α.Ο.Κ. 84-77, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Τρί 25 Νοέμ 2014, 23:47

αυτό το forum το μπασκετικό είναι τόσα χρόνια υπόδειγμα ευπρέπειας...
και κάτι posts σαν αυτά που προηγήθηκαν το χαλάνε για να μην πω βαρύτερη κουβέντα...
έχουμε χάσει αξιολογότατα μέλη με άποψη από δω μέσα γιατί σιχάθηκαν τέτοια πράγματα...
εγώ λοιπόν που παρακολουθώ την ομάδα από τότε που είχε playmaker τον Αλεξανδρή , που είδα την πρώτη προπόνηση Κόρφα-Κλάδη, Αφων Κατσίκη, φωτογραφήθηκα παιδί γυμνασίου με τον Μάνθο για εφημερίδα, ήμουν στο ΣΕΦ με τους 40 τραυματίες και κωλοδακτυλο Φασούλα, στο F4 του χαμένου ημιτελικού, στο χαμένο κύπελο από τον Νιονιο με θύματα τα 2 καμμένα παιδιά από το σχολείο μου (Fernado σε θυμάμαι ρε...) ¯..είδα στο Παλέ Τζόρνταν, είδα και Κούκοτς στα 17 του, έβλεπα όλες τις προπονήσεις των Κλιμακίων, και τόσα άλλα τότε που δεν θυμάμαι , ΔΕΝ ΘΕΩΡΩ κανένα νέο παιδί κατώτερό μου είτε σε γνώσεις μπάσκετ είτε σε αγάπη για την ομάδα είτε σε δικαίωμα γνώμης...
αυτή τη γνώμη όμως , την διαφορετική από τη δική μας, δυστυχώς στην Ελλάδα δεν την συγνωρούμε σε κανέναν...
γι'αυτό και οι καβγάδες...

Αν το σκεφτείς λίγο, όλοι μας μπορούμε να συμφωνήσουμε σε απλά πράγματα...

ναι, δεν αξίζει στη φανέλα του ΠΑΟΚ η σημερινή κατάσταση.
ναι, δεν μπορεί να γίνει ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ αν δεν υπάρξουν φράγκα.
ναι, είναι μπλαζέ στα μάτια μας ο Μπάνε, αυτό δεν σημαίνει ότι δεν κάνει το καλύτερο για την ομάδα που αγαπά πιο πολύ κι από μας (και το καλύτερο είναι ξεκάθαρα η εξυγίανση και όχι σπατάλη μπάτζετ αφού ταβάνι υπάρχει και μάλιστα πολύ στιβαρό)
ναι, το ρόστερ αν και βαθύτερο από άλλα χρόνια ξεφουσκώνει, και είναι πιθανό να ξαναζήσουμε τις πρόσφατες εποχές (Ντικούδη κτλ.) που και σε Ευρώπη πάθαμε καθίζηση και σε Ελλάδα δεν είχαμε τον ΕΝΑ παίκτη παραπάνω να νικήσουμε Ρέθυμνα και νιονιους
ναι, ο Όντουμ θύμισε δυστυχώς τις εποχές Γκρει και λοιπόν αναπήρων.
ναι, η ομάδα είναι γκαντέμω και το ξέρουμε, ήταν θέμα χρόνου να μην μας κάτσουν τα ματς στο τέλος (δεν μπορεί πάντα να κερδίζεις στο κορώνα γράμματα)
ναι, οι τελευταίες ήττες στις λεπτομέρειες μας πονάνε και ρίχνουν το πρεστιζ και το μομέντουμ, αλλά οι χρονιές είναι μεγάλες και το ντεφορμάρισμα ακολουθείται νομοτελειακά από φορμάρισμα...δεν είναι και εποχή για φορτσάρισμα εξάλου.


...σήμερα δεν είδα το ματς, αλλά τώρα για να δούμε πόσο καιρό θα είναι έξω ο Μπίδης και αν υπάρχει δυνατότητα αντικατάστασής του...

ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΕΓΩΙΣΜΟΥΣ και μιλάτε για την ομάδα, φωνάζοντας ποτέ κανείς δεν έπεισε τους άλλους ότι η άποψή του είναι καλύτερη...

ΥΓ και για να ρίξω κι εγώ λίγο το επίπεδο: όξω οι ποδοσφαιρικοί δεν είναι για τα μούτρα σας εδώ...
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2231
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Zielona Gora - Π.Α.Ο.Κ. 84-77, Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Black&White » Τρί 25 Νοέμ 2014, 23:48

nikolasf έγραψε:
nikolasf έγραψε:Μην ταΐζεται τα τρολ!!!! :)
Μην απαντάτε σε ανίδεους! ;)

Μην απαντάτε σε ανόητους (προς αποφυγή παρεξήγησης ανόητος= ο μή έχον κοινόν νουν δηλ, λογική.... Μπαμπινιώτης :))


Έγινε. Δε θα απαντήσω σ' εσένα.
Άβαταρ μέλους
Black&White
 
Δημοσιεύσεις: 639
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2014, 05:29

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Eurocup

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες