11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 16 Οκτ 2014, 12:49

Παιζει παρα πολυ με το μυαλο...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό Odi » Πέμ 30 Οκτ 2014, 15:31

Δύο εβδομάδες εκτός αγώνων ο Μαργαρίτης

Σοβαρό, όπως φάνηκε από την πρώτη στιγμή είναι το πρόβλημα τραυματισμού που αντιμετωπίζει ο Βαγγέλης Μαργαρίτης. Ο έμπειρος φόργουορντ που τραυματίστηκε στο ξεκίνημα του αγώνα του ΠΑΟΚ με την Lokomotiv Kuban στο Krasnodar, υπέστη θλάση δευτέρου βαθμού στους προσαγωγούς και θα μείνει για δύο εβδομάδες εκτός αγώνων.

Αυτή ακριβώς ήταν η διάγνωση από τον υπεύθυνο του ιατρικού επιτελείου του ΠΑΟΚ, χειρούργο ορθοπεδικό Κώστα Σαμαρά, μετά και τα αποτελέσματα των εξετάσεων (μαγνητική τομογραφία) που έκανε ο Μαργαρίτης. Ο καλαθοσφαιριστής του ΠΑΟΚ ξεκίνησε ήδη εντατικό πρόγραμμα με φυσιοθεραπείες και σε δύο εβδομάδες θα υποβληθεί σε νέες εξετάσεις για να επανεκτιμηθεί η κατάστασή του.

http://www.paokbc.gr/news/news/3908
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 30 Οκτ 2014, 22:18

Περαστικά και γρήγορη επιστροφή!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Πέμ 30 Οκτ 2014, 22:38

Περαστικά στον παιχταρά μας και γρήγορα σιδερένιος στο παρκέ!!
Σοβαρό αυτό που έπαθε, αλλά θα μπορούσε να ήταν και ακόμα χειρότερο ..
Το ίδιο έπαθε και ένας φίλος μου που παίζει σε μια τοπική ομάδα και το ξεπέρασε σε ακριβώς ένα μήνα (με φυσιοθεραπείες εννοείτε)!
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 02 Νοέμ 2014, 22:05

http://www.paokmania.gr/stiles/mme/73413-o-vaggelis-margaritis-konta-ston-atyxo-konstantino

O Βαγγέλης Μαργαρίτης κοντά στον άτυχο Κωνσταντίνο

Κοντά στον νεαρό αθλητή του ΠΑΟΚ Κωνσταντίνο Αβραάμ, βρέθηκε το βράδυ του Σαββάτου και μετά το τέλος του αγώνα ΠΑΟΚ – Κόροιβος Αμαλιάδας, ο Βαγγέλης Μαργαρίτης.

Ο δεκάχρονος Κωνσταντίνος Αβραάμ είναι αθλητής των ακαδημιών του ΠΑΟΚ και είχε μία άτυχη στιγμή το πρωί του Σαββάτου, όταν στη διάρκεια της προπόνησής του τραυματίστηκε και χρειάστηκε να μεταφερθεί στο Ιατρικό Διαβαλκανικό Κέντρο της Θεσσαλονίκης, όπου και υποβλήθηκε σε χειρουργική επέμβαση στο δεξί του χέρι.

Ο Βαγγέλης Μαργαρίτης (είναι ο αγαπημένος παίκτης του Κωνσταντίνου), επισκέφθηκε τον νεαρό αθλητή του ΠΑΟΚ στο δωμάτιο όπου νοσηλεύεται και του ευχήθηκε ταχεία ανάρρωση.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 15 Νοέμ 2014, 17:21

http://www.paokbc.gr/news/news/3950

Ξεκίνησε προπονήσεις και ο Μαργαρίτης

Η αντίστροφη μέτρηση για την επιστροφή του Βαγγέλη Μαργαρίτη στις αγωνιστικές υποχρεώσεις του ΠΑΟΚ ουσιαστικά ξεκίνησε σήμερα, με την πρώτη συμμετοχή του έμπειρου φόργουορντ σε προπόνηση της ομάδας, μετά τον τραυματισμό του. Ο Μαργαρίτης συμμετείχε στο μεγαλύτερο μέρος της προπόνησης, η σταδιακή ένταξή του στο πλήρες πρόγραμμα της ομάδας προχωρά σε πολύ ικανοποιητικούς ρυθμούς και σύντομα θα είναι έτοιμος να αγωνιστεί.

Η παρουσία του Μαργαρίτη στη σημερινή προπόνηση της ομάδας ήταν μία πολύ θετική εξέλιξη για τον ΠΑΟΚ, που συνεχίζει την προετοιμασία του με καθημερινές προπονήσεις ενόψει του αγώνα με την Pinar Karsiyaka (Τετάρτη 19/11 στις 7μ.μ.). Την Κυριακή (16/11) υπάρχει προγραμματισμένη μία προπόνηση στις 12:00 το μεσημέρι.




:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:


Αν παίξει με τους Τούρκους, ΔΕΝ ΧΑΝΟΥΜΕ!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 27 Ιαν 2015, 21:31

http://www.paokmania.gr/basket/events/synenteykseis/78796-den-yparxei-kakos-egoismos-ston-paok

"Δεν υπάρχει κακός εγωισμός στον ΠΑΟΚ"

Για την πορεία του ΠΑΟΚ σε Ελλάδα και Ευρώπη μίλησε ο Βαγγέλης Μαργαρίτης, ένας εκ των κορυφαίων του "Δικεφάλου' σε όλα τα τελευταία παιχνίδια, σε συνέντευξη του στην εφημερίδα "Arena Press".

"Δεν ήταν απαραίτητο να περάσουν δυόμισι χρόνια για να αποδείξει ο Βαγγέλης Μαργαρίτης το πόσο πολύτιμος είναι για τον ΠΑΟΚ και για τη φιλοσοφία που έχει η ομάδα τα τελευταία χρόνια. Ο 33χρονος φόργουορντ για μια ακόμα φορά έκανε με τον καλύτερο τρόπο τη δουλειά του, ήταν ο καλύτερος του «Δικεφάλου» στη μεγάλη νίκη στο «Μ. Μερκούρη» και γίνεται πλέον αξίωμα. Όταν λείπει, ο ΠΑΟΚ χάνει σε δύναμη και αντοχές, σε δέσιμο και χημεία και όχι μόνο στο αμυντικό κομμάτι... Η νίκη του ΠΑΟΚ στο Ρέθυμνο ήταν πολύ σημαντική, αλλά οι παίκτες της ομάδας δεν φαίνεται να στέκονται σε στιγμιαίες επιτυχίες, όσο μεγάλες και αν είναι, έτσι προχωρούν. Και ο Μαργαρίτης εξήγησε στην «Arena Press»:

«Δεν πανηγυρίζουμε. Το χαρήκαμε μεν, αλλά κρατάμε χαμηλούς τόνους, δεν ξεφεύγουμε. Ήταν σίγουρα μεγάλη νίκη, κάθε νίκη μας βοηθά στην ψυχολογία και στο κτίσιμο της αυτοπεποίθησης, δεν το απαξιώνουμε, αλλά συνεχίζουμε και τώρα βλέπουμε το επόμενο ματς. Έτσι, λειτουργούμε από την αρχή της χρονιάς, έτσι θα συνεχίσουμε», είπε ο 33χρονος φόργουορντ, ο οποίος αναφέρθηκε και στο κλειδί του «διπλού» στο Ρέθυμνο.

«Ο ΑΓΟΡ στην έδρα του κυρίως τρέχει, πηγαίνει στα επιθετικά ριμπάουντ, στους αιφνιδιασμούς. Είχαμε την απαραίτητη συγκέντρωση για να τα αντιμετωπίσουμε όλα αυτά. Δεν το κάναμε για 40 λεπτά βέβαια, δύο φορές ξεφύγαμε στο σκορ και δεν καταφέραμε να κρατήσουμε τη διαφορά, αλλά επιμείναμε στο πλάνο μας και στα κρίσιμα σημεία απομακρύναμε από τους αντιπάλους μας αυτά τα όπλα του», είπε ο παίκτης του ΠΑΟΚ που στάθηκε κυρίως στο πώς χάθηκε γρήγορα η διαφορά των 10 πόντων στην 3η περίοδο. «Κάναμε λάθη στη σκέψη, αυτοί έβγαλαν αιφνιδιασμούς και μας έφτασαν.

Ήμασταν όμως αποφασισμένοι να συνεχίσουμε τη δουλειά μας στο παρκέ, αυτή που κάναμε μέχρι να τρέξει αυτό το σερί το Ρέθυμνο, το κάναμε και δεν αφήσαμε τους αντιπάλους μας να πάρουν τα ηνία του ματς. Δεν έγινε για πρώτη φορά, είναι κάτι που χαρακτηρίζει την ομάδα τουλάχιστον φέτος», τόνισε ο Μαργαρίτης.

Ο ΠΑΟΚ συνεχίζει εδώ και μήνες το ίδιο... βιολί. Διήμερες προετοιμασίες για το κάθε παιχνίδι και κατά βάση τα καταφέρνει, ειδικά στην Ελλάδα... το μυστικό...; «Ειμαστε προπονημένοι. Κάνουμε στο κάθε παιχνίδι αυτό που πρέπει και σε αυτό βοηθά το πολύ καλό σκάουτινγκ του σταφ. Είναι και η συγκέντρωση που έχουμε και μας κάνει να βγάζουμε στο παρκέ αυτά που κάνουμε στην προπόνηση», σχολίασε ο Βαγγέλης Μαργαρίτης.

«Ποιο 11-2; Στο επόμενο...»

Ο ΠΑΟΚ με βάση τις επιδόσεις του κάνει πρωταθλητισμό. Όταν έχει το ίδιο ρεκόρ με τον 2ο Παναθηναϊκό, τον οποίο έχει κερδίσει και με 17 πόντους διαφορά, τι άλλο μπορεί να σημαίνει για την ώρα αυτό το 11-2; Πάντως, ούτε με αυτό προλαβαίνουν οι παίκτες να ασχοληθούν, έχοντας αυτό τον ρυθμό των αγώνων. Με δύο μέρες να μεσολαβούν από ματς σε ματς, ξεχνούν γρήγορα.

«Κάθε ματς είναι σημαντικό, κάθε νίκη απαραίτητη. Εντάξει, καλό είναι αυτό το ρεκόρ, αλλά ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτε, στη μέση είμαστε. Θα μπορούμε να μιλάμε με άνεση γι' αυτά στο τέλος, όταν θα έχουμε πετύχει τον στόχο μας.

Τώρα σκεφτόμαστε μόνο το επόμενο παιχνίδι. Δεν υπάρχει η πολυτέλεια να μένουμε πίσω. Αν το κάνουμε, χάνουμε το μυαλό μας», σημείωσε ο Μαργαρίτης, που δεν θέλει να μιλά για τον εαυτό του. «Καλά πήγα, αλλά σημασία έχει η ομάδα να κερδίζει. Αν βοηθώ με καλή εμφάνιση, είμαι διπλά χαρούμενος. Πάντως, η ομάδα πάει καλά και κερδίζει γιατί λειτουργεί ομαδικά, δεν υπάρχει ο κακός εγωισμός, όλοι είμαστε μια γροθιά. Δεν ασχολούμαστε με το ποιος θα είναι ο MVP. Την ομάδα ψηφίζουμε όλοι κάθε φορά».

«Πρώτα η Μόσχα, μετά το "Παλέ"...»

Την Τρίτη, η αποστολή του ΠΑΟΚ πετά για τη Μόσχα και ακολουθεί η μάχη στο «Παλέ». Είναι κάπως περίεργο το πρόγραμμα αναφορικά με το τι στόχους θα έχει ο ΠΑΟΚ στο ματς με την Κίμκι, με βάση βέβαια τη διαφορά δυναμικότητας των δύο ομάδων και το πόσο μπορεί να επηρεάσει ένα φυσιολογικό γι' αυτήν τη διαφορά αποτέλεσμα.

«Θα παλέψουμε και εκεί, όπως κάνουμε σε κάθε ματς. Έτσι συνηθίσαμε από πέρσι, δεν αλλάζει αυτό, δεν τα παρατάμε ποτέ. Θα προσπαθήσουμε και στη Μόσχα να μείνουμε στο πλάνο μας. Άλλο ματς μετά στο "Παλέ", θα ασχοληθούμε όταν επιστρέψουμε», τόνισε ο Βαγγέλης Μαργαρίτης, που κατέληξε λέγοντας ότι και με το άγχος να προλάβει η αποστολή την πτήση από Χανιά για τη Θεσσαλονίκη, δεν υπήρχε χρόνος για έξτρα πανηγυρισμούς είτε στην Κρήτη, είτε το βράδυ στη Θεσσαλονίκη. Ξεκούραση χθες και δουλειά από σήμερα για μια πολύ δύσκολη εβδομάδα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 19 Φεβ 2015, 18:28

Με ένεση στη μέση θα παίξει...
Λόγια του ίδιου.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 24 Φεβ 2015, 15:58

Δεν ξέρω αν είσαι Π.Α.Ο.Κ. και δεν με ενδιαφέρει πολύ..
Σε ευχαριστώ για την κατάθεση ψυχής στο παρκέ, που έπαιξες με ένεση και ήσουν συγκινητικός!!
Γουστάρεις με την ομάδα και φαίνεται.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό revo481 » Τρί 24 Φεβ 2015, 20:20

ο Μαργαριτης είναι ένας εξαιρετικά χρήσιμος παικτης, μιλάμε για πολυεργαλείο και 1000 μπράβο του
revo481
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί 24 Φεβ 2015, 20:12

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Παρ 05 Ιουν 2015, 14:25

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει τη συμφωνία με τον καλαθοσφαιριστή Βαγγέλη Μαργαρίτη για την επέκταση της συνεργασίας των δύο πλευρών για τρία ακόμη χρόνια.
Πρόκειται για την υλοποίηση της κοινής επιθυμίας τόσο της ομάδας, όσο και του σπουδαίου αθλητή, που θα συνεχίσει να φορά την φανέλα του ΠΑΟΚ μέχρι και το 2018. Η υπογραφή του νέου συμβολαίου του Βαγγέλη Μαργαρίτη με τον ΠΑΟΚ, θα πραγματοποιηθεί μετά την ολοκλήρωση των αγωνιστικών υποχρεώσεων της ομάδας.
Ο Βαγγέλης Μαργαρίτης μετά την ολοκλήρωση της συμφωνίας του με τον ΠΑΟΚ και με αφορμή την παραμονή του στην ομάδα για τρία ακόμη χρόνια προέβη στην εξής δήλωση: «Είμαι πολύ χαρούμενος που ανανεώνω την συνεργασία μου με τον ΠΑΟΚ. Ήταν μία εύκολη απόφαση για μένα. Νιώθω πολύ καλά στον ΠΑΟΚ, θέλω να ευχαριστήσω τους προπονητές μου και όλους στην οικογένεια του ΠΑΟΚ για την συνεργασία που είχαμε, την εμπιστοσύνη τους και την ευκαιρία που μου έδωσαν να δείξω τι μπορώ να κάνω.
Πιστεύω ότι έδωσα τον καλύτερό μου εαυτό αυτά τα τρία χρόνια και πραγματικά θέλω να βοηθήσω όσο μπορώ ώστε τα τρία επόμενα χρόνια να είναι ακόμη καλύτερα για την ομάδα μας. Δεν υπάρχει λόγος να πούμε οτιδήποτε περισσότερο αυτή την στιγμή. Έχουμε πολύ σημαντικά παιχνίδια μπροστά μας και μία δουλειά να τελειώσουμε στους μικρούς τελικούς των πλέι οφ και εκεί πρέπει να είμαστε όλοι αφοσιωμένοι»


ΠΟΥΛΕΝΑΡΑ :pano:
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Παρ 05 Ιουν 2015, 16:23

ΜΠΡΑΒΟ! Από τους λίγους παίχτες που έχουν συνειδητοποιήσει το βάρος της φανέλας. ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΟΚΑΡΑ...
Αν πλαισιωθεί με παιχταράδες θα κεντήσει το παλικάρι! :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9444
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 05 Ιουν 2015, 19:54

Τρία χρόνια;
ΤΡΙΑ χρόνια;;;

Άντε ρε ΠΑΟΚάρα!!!

Σε 3 χρόνια μπορεί να φτάσει και 10 σελίδες το topic.. :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 25 Σεπ 2015, 20:10

o Βαγγέλης είναι επιρρεπής στους τραυματισμούς. το ξέραμε. για αυτό είπα οτι θέμε 2 ψηλούς (τον Κακαρούδη δεν τον πολυυπολόγιζα αν και ΟΚ δεν είναι κακός παίκτης επιθετικά βέβαια μόνον). Τώρα τρεχάτε ποδαράκια μου με μόνο markovic-κακαρούδη-κώττα εν όψει Ρέθυμνο και ΑΕΚ.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 25 Σεπ 2015, 20:34

Υπάρχει συμβόλαιο για 3 εβδομάδες; :mrgreen:
Αν ο Σούλης εμπιστευόταν τον Κώττα περισσότερο πέρσι...δεν θα ήμασταν προβληματισμένοι τώρα...
Θα χαιρόμουν που έχει "ευκαιρία" τώρα ο Κώττας, αλλά το μπάσκετ δεν είναι ποδόσφαιρο...

Περαστικά ρε Βαγγέλαρε!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης