Ιάκωβος Αγγελίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Josey Wales » Πέμ 14 Αύγ 2014, 16:44

Αν δεν κάνω λάθος, δεν ήταν καν στην ΓΣ. Αν δούμε ότι ο Ιβάν έρχεται ή έχει ήδη έρθει μεσημέρι, μάλλον καλύτερα να ετοιμάζεται για την συνάντηση με τον μεγαλομέτοχο, παρά να δώσει δυο τρεις απαντήσεις στα πεταχτά. Ας παρθούν πρώτα οι αποφάσεις και η ενημέρωση μπορεί να πάει και λίγο πιο πίσω. Οι αποφάσεις όμως για το πως θα συνεχίσει η ομάδα πρέπει να βγουν τώρα.
Άβαταρ μέλους
Josey Wales
 
Δημοσιεύσεις: 698
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2014, 21:03

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Black_White_Heart » Πέμ 14 Αύγ 2014, 16:50

Καλη επιτυχια και απο εμενα προεδρε!

Πιστευω τις περισσοτερες ερωτησεις μας θα τις απαντησει την αλλη εβδομαδα στην συνεντευξη τυπου!
Κριμα παντως γιατι πιστευα οτι σημερα θα μαθουμε μερικα πραγματα! τεπσα υπομονη και νικη σημερα γιατι οπως λεει και ο μεγα Αγγελος "ειμαστε καλυτεροι απο αυτους! " :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Εδω και τωρα ισονομια στον Π.Α.Ο.Κ ρε νιαμου...
Black_White_Heart
 
Δημοσιεύσεις: 853
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:42
Τοποθεσία: Γερμανια

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 14 Αύγ 2014, 16:54

mpouJr έγραψε:Δεν ηταν ακριβως ετσι τα πραγματα (δεν ειδα κανεναν να τρεχει) οπως τα λες ντεσπε....οταν σου λεει καποιος αν εχεις καμμια ερωτηση κ ρωτανε μονο 2 ατομα δεν φταει κανεις,εκανε ερωτηση ο δικος σου κ δεν απαντηθηκε?το οτι θα ηταν τυπικη η Γ.Σ το ξεραμε ολοι δεν ηταν ουτε για την παρουσιαση του νεου προεδρου ουτε για αναλυση του πλανου ουτε για τιποτα,εντελως τυπικα πραγματα κατ'εμε κ εγινε ετσι ακριβως οπως επρεπε.....
Θα υπαρξει κ παρουσιαση κ αναλυση πλανου οταν πρεπει,τωρα προεχουν αλλα πραγματα......
Καλη δυναμη Προεδρε κ καλο κουραγιο μακαρι να αλλαξεις την εικονα της ΠΑΕ προς το καλυτερο.

Υ.Γ εχω πει διακοσες φορες οτι υπαρχει δυνατοτητα να κανουμε ερωτησεις η να καταθεσουμε μια αξιοπιστη προταση σε οποιαδηποτε Γ.Σ θελουμε αλλα δεν ειδα κανενα ενδιαφερον,αν θετε λοιπον καντε ενα τοπικ να ξεδιαλυνουμε τι ερωτησεις θελετε να κανουμε κ οσοι εχουμε την δυνατοτητα (νομιζω ειμαστε 5-6 εδω μεσα που μπορουμε να το κανουμε) να κανουμε τις ερωτησεις η τις προτασεις για οποιοδηποτε θεμα θελετε...

ασε μας ρε μπου που ξέραμε ότι θα είναι τυπική διαδικασία η σημερινή συνέλευση.
εξάλλου εσυ δεν είχες πει να τοποθετήσουμε προβληματισμούς να τους θέσεις στην συνέλευση;
τώρα έγινε τυπική διαδικασία ;
πόσα θες για να μας τρελανεις;
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό dimbar » Πέμ 14 Αύγ 2014, 17:18

@mpoujr,
επειδή φαίνεται ότι έχεις καλή πληροφόρηση, βιογραφικό του Αγγελίδη υπάρχει πουθενά;
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό stelyk » Πέμ 14 Αύγ 2014, 17:47

danirifle έγραψε:να κάνω εγώ την αρχή?

πού είναι οι μεταγραφές ρεεεεε?
14 αυγούστου φτάσαμε!!!!
πρόεδρε ξύπνα :D :D :D

υγ. από δω και πέρα θα φταίει ο αγγελίδης, ή πάλι θα φταίει ο ζήσης?

να κάνουμε και λίγο χαβαλέ γιατί η ζέστη δεν αντέχεται


Τουλαχιστον να εχει μικροτερη αποζημιωση απολυσης απο σπυριαρη και Χουμπ... :lol:
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 14 Αύγ 2014, 18:08

desperando έγραψε:
mpouJr έγραψε:Δεν ηταν ακριβως ετσι τα πραγματα (δεν ειδα κανεναν να τρεχει) οπως τα λες ντεσπε....οταν σου λεει καποιος αν εχεις καμμια ερωτηση κ ρωτανε μονο 2 ατομα δεν φταει κανεις,εκανε ερωτηση ο δικος σου κ δεν απαντηθηκε?το οτι θα ηταν τυπικη η Γ.Σ το ξεραμε ολοι δεν ηταν ουτε για την παρουσιαση του νεου προεδρου ουτε για αναλυση του πλανου ουτε για τιποτα,εντελως τυπικα πραγματα κατ'εμε κ εγινε ετσι ακριβως οπως επρεπε.....
Θα υπαρξει κ παρουσιαση κ αναλυση πλανου οταν πρεπει,τωρα προεχουν αλλα πραγματα......
Καλη δυναμη Προεδρε κ καλο κουραγιο μακαρι να αλλαξεις την εικονα της ΠΑΕ προς το καλυτερο.

Υ.Γ εχω πει διακοσες φορες οτι υπαρχει δυνατοτητα να κανουμε ερωτησεις η να καταθεσουμε μια αξιοπιστη προταση σε οποιαδηποτε Γ.Σ θελουμε αλλα δεν ειδα κανενα ενδιαφερον,αν θετε λοιπον καντε ενα τοπικ να ξεδιαλυνουμε τι ερωτησεις θελετε να κανουμε κ οσοι εχουμε την δυνατοτητα (νομιζω ειμαστε 5-6 εδω μεσα που μπορουμε να το κανουμε) να κανουμε τις ερωτησεις η τις προτασεις για οποιοδηποτε θεμα θελετε...

ασε μας ρε μπου που ξέραμε ότι θα είναι τυπική διαδικασία η σημερινή συνέλευση.
εξάλλου εσυ δεν είχες πει να τοποθετήσουμε προβληματισμούς να τους θέσεις στην συνέλευση;
τώρα έγινε τυπική διαδικασία ;
πόσα θες για να μας τρελανεις;


Αντί να πετάμε τη μπάλα πλάγιο , γιατί να μην απαντήσουμε ευθέως σε αυτο?
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 14 Αύγ 2014, 18:19

ρε φιλε με ποιο δικαιωμα θα βγαλω καρτα καποιον χωρις καν να τον εχω ρωτησει?
δυο ανθρωποι καναν ερωτηση σημερα.
και αν πω τι εκανε ή τι ειπε αμεσως καποιος που ηταν εκει θα καταλαβει για ποιον μιλαω.
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 14 Αύγ 2014, 18:41

δεν έχεις άδικο. Όμως όταν υποστηρίζεις ότι ( στο περίπου ) δεν υπήρχε διάθεση για να απαντηθούν ερωτήσεις , δε πρέπει να έχουμε μια βάση συζήτησης?
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό aoratos » Πέμ 14 Αύγ 2014, 19:21

T.H.E.O.S έγραψε:Welcome προεδρε.
Μια που εισαι και νομικος , εγω στην θεση σου θα ειχα ηδη δημιουργησει μια ομαδα νομικων, που με το που θα κατατεθει η ερευνα για απο τον εισαγγελεα για την εγκληματικη οργανωση που δρα στο ποδοσφαιρο ,θα την παρουν και θα κανουν οτι μπορουν στην Ουεφα ετσι ωστε ο ΠΑΟΚ που τερματιζει δευτερος τα τελευταια χρονια να παρει αυτα που του εχουν κλεψει.
Και φυσικα να γινουν και οι κατάλληλες μηνύσεις στην οργανωση για τυχον σιγουρα κερδη που θα εχει χασει η αμαδα αυτα τα χρονια απο πχ τυχον εισοδο της στους ομιλους CL


++++

Λυπάμαι πραγματικά που αυτό που γράφεις μέχρι τώρα δεν έχει εκφραστεί δυναμικά ως απαίτηση προς την διοίκηση από τον οργανωμένο και μη οπαδικό κίνημα του ΠΑΟΚ!
Δυστυχώς η οικογένεια του ΠΑΟΚ κοιμάτε τον ύπνο του δικαίου..Συνδεσμίτες, μικρομέτοχοι, ιντερνετικά οπαδικά φόρουμ, ερασιτέχνης, παλαίμαχοι, όλοι μηδενός εξαιρουμένου!
Άβαταρ μέλους
aoratos
 
Δημοσιεύσεις: 1415
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 00:36

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό aoratos » Πέμ 14 Αύγ 2014, 19:23

mpouJr έγραψε:
Υ.Γ εχω πει διακοσες φορες οτι υπαρχει δυνατοτητα να κανουμε ερωτησεις η να καταθεσουμε μια αξιοπιστη προταση σε οποιαδηποτε Γ.Σ θελουμε αλλα δεν ειδα κανενα ενδιαφερον,αν θετε λοιπον καντε ενα τοπικ να ξεδιαλυνουμε τι ερωτησεις θελετε να κανουμε κ οσοι εχουμε την δυνατοτητα (νομιζω ειμαστε 5-6 εδω μεσα που μπορουμε να το κανουμε) να κανουμε τις ερωτησεις η τις προτασεις για οποιοδηποτε θεμα θελετε...
Άβαταρ μέλους
aoratos
 
Δημοσιεύσεις: 1415
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 00:36

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 14 Αύγ 2014, 20:00

Ας μάθουμε απλώς αν έγιναν, γενικά και αόριστα, ερωτήσεις, που δεν έτυχαν απάντησης ελέω μη διάθεσης, ζέστης, άγνοιας ή ό,τι άλλο. Δε νομίζω πως είναι κρατικό μυστικό δα.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Πέμ 14 Αύγ 2014, 23:21

desperando έγραψε:
mpouJr έγραψε:Δεν ηταν ακριβως ετσι τα πραγματα (δεν ειδα κανεναν να τρεχει) οπως τα λες ντεσπε....οταν σου λεει καποιος αν εχεις καμμια ερωτηση κ ρωτανε μονο 2 ατομα δεν φταει κανεις,εκανε ερωτηση ο δικος σου κ δεν απαντηθηκε?το οτι θα ηταν τυπικη η Γ.Σ το ξεραμε ολοι δεν ηταν ουτε για την παρουσιαση του νεου προεδρου ουτε για αναλυση του πλανου ουτε για τιποτα,εντελως τυπικα πραγματα κατ'εμε κ εγινε ετσι ακριβως οπως επρεπε.....
Θα υπαρξει κ παρουσιαση κ αναλυση πλανου οταν πρεπει,τωρα προεχουν αλλα πραγματα......
Καλη δυναμη Προεδρε κ καλο κουραγιο μακαρι να αλλαξεις την εικονα της ΠΑΕ προς το καλυτερο.

Υ.Γ εχω πει διακοσες φορες οτι υπαρχει δυνατοτητα να κανουμε ερωτησεις η να καταθεσουμε μια αξιοπιστη προταση σε οποιαδηποτε Γ.Σ θελουμε αλλα δεν ειδα κανενα ενδιαφερον,αν θετε λοιπον καντε ενα τοπικ να ξεδιαλυνουμε τι ερωτησεις θελετε να κανουμε κ οσοι εχουμε την δυνατοτητα (νομιζω ειμαστε 5-6 εδω μεσα που μπορουμε να το κανουμε) να κανουμε τις ερωτησεις η τις προτασεις για οποιοδηποτε θεμα θελετε...

ασε μας ρε μπου που ξέραμε ότι θα είναι τυπική διαδικασία η σημερινή συνέλευση.
εξάλλου εσυ δεν είχες πει να τοποθετήσουμε προβληματισμούς να τους θέσεις στην συνέλευση;
τώρα έγινε τυπική διαδικασία ;
πόσα θες για να μας τρελανεις;
Ναι αλλα δεν ειδα κανεναν να το κανει αυτο ωστε να τους θεσω αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια,τυπικη διαδικασια εννοω οτι απλα θα μας ανακοινωναν το νεο σχημα,ειπε κανεις οτι θα γινει ενημερωση των μετοχων για το πως θα λειτουργει η παε κ τι ακριβως θα κανει το νεο δ.σ?κανεις δεν απαγορευσε να κανει καποιος ερωτησεις η να εκφρασει τις ανυσηχιες του.........
Βασικα η ανακοινωση ελεγε ακριβως
**Συμπλήρωση – Ανασυγκρότηση Δ.Σ.
**Διάφορα θέματα και ανακοινώσεις.



εγιναν καποιες ερωτησεις ναβι αλλα δεν ηταν κ τιποτα το ιδιαιτερο,μολις ξεκινησαν τα μεταγραφικα (θα παρουμε κανα παικτη τι θα κανουμε?) ειπε οτι θα γινει συνεντευξη τυπου κα θα ενημερωθουμε για αυτα τα θεματα,νομιζω οτι καποιος ρωτησε τι παιζει με τον αμπτουν κ αν θα αποφασιζει μονος του ο νεος προεδρος η παλι θα θελει εγκριση απο τον ιβαν,απαντηθηκε χωρις να δωθει απαντηση θα ελεγα εγω,φυσικα στα πηγαδακια κ χαμηλοφωνα υπηρχαν κ αλλες ερωτησεις αλλα ως εκει....

Ντεσπε λες οτι ο φιλος σου πηγε να ενημερωθει
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Asimos » Πέμ 14 Αύγ 2014, 23:43

Ποσο χρονον είναι;
Asimos
 

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 14 Αύγ 2014, 23:47

παντως κατα την παραδοση της τιμητικης πλακετας στον (παιχταρα) Ζανεττι ο τυπος απο τα μεγαφωνα της Τουμπας ειπε "η παραδοση θα γινει απο τον προόεδρο της ΠΑΕ ΠΑΟΚ κο ...Ζηση Βρύζα..." :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Ιάκωβος Αγγελίδης νέος πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Παρ 15 Αύγ 2014, 00:19

dimbar έγραψε:@mpoujr,
επειδή φαίνεται ότι έχεις καλή πληροφόρηση, βιογραφικό του Αγγελίδη υπάρχει πουθενά;

Δεν εχω ιδεα φιλε κ να πω την αμαρτια μου το εχω ψαξει κ εγω αλλα δεν βρηκα τιποτα αξιολογο οχι κατι παραπανω απο αυτα που εχουν βγαλει οι αρδ κ η παε,αν καποιος ξερει εβραικα θα μπορουσε να φανει χρησιμος μιας κ λογικα αυτοι θα ξερουν κατι παραπανω απο εμας....
@aoratos
παραθεσες τα λογια μου με καποιον απωτερο σκοπο η απλα συμφωνεις? :D
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες