Ε.Π.Ο. και αποφάσεις

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ε.Π.Ο. και αποφάσεις

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 12 Ιουν 2014, 18:46

Από το ΠΑΟΚ24

Αναφορικά με κάποιες πληροφορίες που ανέφεραν ότι ο ΠΑΟΚ ήταν εκπρόθεσμος στο αίτημα που κατέθεσε:
Από την πλευρά του Δικεφάλου υποστηρίζουν ότι είχαν προθεσμία 21 ημερών από τότε που κοινοποιήθηκε η περιβόητη απόφαση. Αυτή βγήκε στις 6/5, το σκεπτικό κοινοποιήθηκε στις 13/5 και ο ΠΑΟΚ προσέφυγε στις 20. Είναι φανερό λοιπόν ότι δεν τίθεται θέμα προθεσμίας.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ε.Π.Ο. και αποφάσεις

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 25 Ιουν 2014, 12:39

Γεμίζουν τα ταμεία της ΕΠΟ

25 Ιουν 2014 09:51, Από PAOK24

Μόνο μικρό δεν το λες το οικονομικό κέρδος της ΕΠΟ από την έως τώρα πορεία της Εθνικής στο Μουντιάλ.

Και αυτό γιατί στα ταμεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας θα μπουν 17 εκατομμύρια ευρώ, ποσό που προκύπτει από την παρουσία του αντιπροσωπευτικού μας συγκροτήματος στους ομίλους του Παγκοσμίου Κυπέλλου (8 εκατομμύρια) και την πρόκρισή της στους «16» της διοργάνωσης (9 εκατομμύρια).

Μάλιστα, εφόσον ο Φερνάντο Σάντος και οι ποδοσφαιριστές του καταφέρουν την Κυριακή να ξεπεράσουν και το εμπόδιο της Κόστα Ρίκα, τότε η ΕΠΟ θα καρπωθεί ακόμα 14 εκατομμύρια ευρώ. Στο σύνολο δηλαδή, 31 εκατομμύρια ευρώ. Δεν τα λες και λίγα…
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ε.Π.Ο. και αποφάσεις

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 25 Ιουν 2014, 13:29

Άντε Βαγγέλη, σε καλή μεριά.
Πειραιάς Νικητής!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ε.Π.Ο. και αποφάσεις

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 25 Ιουν 2014, 20:16

Ας κανουν και μια εκδήλωση κοινωνική για τον κοσμο που δεν είναι στα καλά του. Υπάρχει και μια γαμιολα κρίση. Οχι αλλες μαλακιες με Μανούς σεργιους και πράσινα άλογα.

Sent from my Xperia Neo using Tapatalk
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Ε.Π.Ο. και αποφάσεις

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 25 Ιουν 2014, 21:49

Θα 'λεγα να δοθούν στους Δήμους, ώστε να βοηθηθούν οι τοπικές ομάδες με εγκαταστάσεις (δημιουργία, βελτίωση) κτλ..
Αλλά λέω "Ποιοι δήμοι ρε, θα χαθούν τα λεφτά στο άψε-σβήσε!"

Θα 'λεγα να δοθούν στις Ενώσεις Ποδοσφαιρικών Σωματείων, αλλά κι εκεί θα γίνεται της *ουτάνας, το ποδόσφαιρο βρωμάει...

Θα 'λεγα να τα δώσει στο κράτος να τα κάνει ό,τι καταλαβαίνει (παροχές στον λαό, σαν εκείνες τις προεκλογικές, ή κάποια προσφορά στον αθλητισμό) και άρχισα να γελάω μόνος μου.


*άμησέ τα κι άφησέ τα, απίστευτη δυσπιστία απέναντι στους θεσμούς σ'αυτή τη χώρα... Πού ζούμε ρε *αμώτο...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ε.Π.Ο. και αποφάσεις

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 26 Ιουν 2014, 09:18

Ξυπνήστε τώρα...
Άκου να δοθούν σε άλλους τα λεφτά των παιδιών της ΕΠΟ!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ε.Π.Ο. και αποφάσεις

Δημοσίευσηαπό Ale » Τετ 16 Ιούλ 2014, 10:51

http://www.paokmania.gr/podosfairo/kypello/67679-ena-teleios-diaforetiko-kypello-ellados
Αυτό που ξέρω εγώ ως πελάτης, κύριοι νταβατζήδες του ποδοσφαίρου, είναι ότι, αν το μπουρδέλο δεν πάει καλά, δεν αλλάζουμε ταπετσαρία στον καναπέ.
Τις πουτ@νες αλλάζουμε...
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Ε.Π.Ο. και αποφάσεις

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 26 Νοέμ 2015, 14:12

επειδή υπάρχει και αυτό:

viewtopic.php?f=15&t=5897

το τόπικ αυτό κλειδώνει.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης