Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 20:11

Ωραια πραγματα διαβαζω.... :shock:
Δεν αγοραζουμε διαρκειας γιατι ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΙΑ Η ΟΜΑΔΑ και η παλια-καλη υποστηριξη στην φανελα με τον δικεφαλο στο στηθος.
Μας ενδιαφερει,οτι η ΠΑΕ ειναι χαλια,οτι δεν υπαρχει πλανο που να μας εμπνεει,μας πειραζει ο ΖΒ κι ο 14,οτι ο Ιβαν ειναι ετσι κι αλλιως.... :o :o :o
Ορισμενοι φτανουν στο σημειο να παρακαλανε να μην φυγουν πολλα εισητηρια διαρκειας... :shock: :shock: :shock: .....σε οπαδικο forum του ΠΑΟΚ!!!!!!
Και βεβαια οταν αρχισουν τα ματς,θα προτιμησουμε το επιχειρηματικο πλανο του ιδιοκτητη της καφετεριας (που θα βλεπουμε τα ματς) απο του Ιβαν και θα γουσταρουμε τον σπικερ της νοβα απο το ΠΑΟΚτσακι που θα ιδρωνει την φανελα στο ναο....
Και θα βριζουμε και την ΠΑΕ που δεν δινει δωρεαν λινκ στον λαο... :x
ΟΛΟΙ τελικα κρινονται στην ΤΟΥΜΠΑ,κι η ομαδα και ο Λαος!


kataramenos5 έγραψε:ΥΓ2 Αν ενα αγαθο και προσχαρο γυναικάκι σας ρωτήσει τα εισιτήρια στη 5-6 εχουν 120 ευρώ ,ΟΚ? ;)

Φιλε Καταραμενε,ακριβως το ιδιο ειπα κι εγω..... :lol: :lol: :lol:
Για μενα εκανε 100... :lol: :lol: :lol:
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό fn1m » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 20:34

http://www.balladoros.com/nea.php?news=4476

Στο χειρότερο σημείο της δεκαετίας τα διαρκείας του ΠΑΟΚ...


Eπιτέλους, αρχίσαμε να ξυπνάμε, κανεις στο γηπεδο μεχρις ωτου καταλαβουν οτι εμεις απαιτουμε πρωταθλημα εδω και τωρα.
fn1m
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:14

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό fn1m » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 20:42

Ale έγραψε:Χωρίς ειρωνεία, έχουν πολύ ενδιαφέρον οι απόψεις σου, fn1m. Αν δεν σε κάνει κόπο, γράψε ένα κειμενάκι με αυτά που θέλεις να πεις, διότι μάλλον υποψιάζομαι πού το πηγαίνεις, και ενδεχομένως να συμφωνούμε σε πολλά.

Φιλε μου δεν εχω να πω πολλα, απλα λεω αυτο που αντιλαμβανομαι σαν απλος φιλαθλος της ομαδας οτι δηλαδη η διοικηση Ιβαν για μια ακομα χρονια μου δειχνει οτι δεν κινειται με σοβαρο πλανο για να πετυχουμε αυτα που ολοι μας ονειρευομαστε. Τις δυο πρωτες χρονιες πηραμε ενα σωρο παιχτες απο τα πανερια, ολοι οι στοχοι μας χαθηκαν, καθε χρονο αλλαζουμε προπονητες.. Τωρα ειμαστε μεσα στον Ιουλιο και ενω εχουν φυγει ενα σωρο παιχτες ακομα να κλεισουμε καποιον και ο Ρατ που μας τον ανακοινωσαν κανα μηνα πριν ακομα να υπογραψει.. Με λιγα λογια δεν μου εμπνεει εμπιστοσυνη αυτη η διοικηση, να μην πω και για τις ψευτοεπαναστασεις του Ιβαν, που προχθες μου ψηφισε τους εκλεκτους των οσφπ και παο..
fn1m
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:14

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό stelyk » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 20:43

fn1m έγραψε:http://www.balladoros.com/nea.php?news=4476

Στο χειρότερο σημείο της δεκαετίας τα διαρκείας του ΠΑΟΚ...


Eπιτέλους, αρχίσαμε να ξυπνάμε, κανεις στο γηπεδο μεχρις ωτου καταλαβουν οτι εμεις απαιτουμε πρωταθλημα εδω και τωρα.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Παραθεση απο μπαλαντορο???
Τωρα εξηγουνται ολα :lol: :lol:
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό koylispontios » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 20:44

Καλώς ή κακώς ο αριθμός των διαρκείας μπορεί να θεωρηθεί και ως ψήφος εμπιστοσύνης στην διοίκηση της ΠΑΕ.
Στο χέρι τους είναι να αλλάξουν την κακή εικόνα που δείχνουν σε όλα τα επίπεδα και κυρίως να ειναι ειλικρινείς απέναντι στους οπαδούς της ομάδας.
π.χ. ας βγουν και να πουν καθαρά και ξάστερα ότι μειώνουμε το μπάτζετ για του χ-ψ λόγους και γι΄ αυτό πήραμε προπονητή των 80χιλ ευρώ.
Οι Ελληνες θα επαναστατίσουν όταν τους κόψουν το νερό και δεν θα μπορούν να κάνουν φραπέ.
Άβαταρ μέλους
koylispontios
 
Δημοσιεύσεις: 585
Εγγραφή: Δευτ 03 Μαρ 2014, 11:01

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό psykoman » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 20:47

Με τις αποψεις του τρολ δεν συμφωνω ουτε μια στο εκατομμυριο...
Μου ρθε ομως ετσι φλασια στο μυαλο το ''ο αναμαρτυτος πρωτος τον λιθο βαλετω''
Και μου ρθε και μια ερωτηση...''ολοι αυτοι που κατακρινουν την αποψη του τρολ στην αποχη επαιρναν διαρκειας; πηγαιναν στο γηπεδο; η συμμετειχαν στην αποχη απο το γηπεδο και τα διαρκειας;''
και δευτερη: ''τοτε διαφωνουσαν ολοι σαν μετρο αντιδρασης με την αποχη και με την μη αγορα διαρκειας;''

θα μου πει καποιος ''ρε συ psyko αλλη κατασταση τοτε αλλη τωρα''...
και συμφωνω απολυτα μ αυτο.
Απλος εξεταζω το θεμα ''διαρκειας'' καθαρα ως μεσο δυσαρεσκειας και διαμαρτυριας...
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2623
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό astronaut » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 20:49

fn1m έγραψε:http://www.balladoros.com/nea.php?news=4476

Στο χειρότερο σημείο της δεκαετίας τα διαρκείας του ΠΑΟΚ...


Eπιτέλους, αρχίσαμε να ξυπνάμε, κανεις στο γηπεδο μεχρις ωτου καταλαβουν οτι εμεις απαιτουμε πρωταθλημα εδω και τωρα.


Ρε φίλε, πρώτη φορά μπήκα στο μπαλαδόρος λόγω του λίνκ που έδωσες.
Δε ξέρω τι άποψη έχεις αλλά από τις 4-5 "ειδήσεις" που διάβασα μο'υ φέρνει για "σπορντόγκ του Βορρά".
Δηλώνω ρητά & κατηγορηματικά ότι δεν έχω καμία άκρη & πηγή

Β.Μ.: Ιδανικό σενάριο να κατέβει ο Σαρρής κι ο Βασίλης (Κορέας, σελ.17)

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ο ίδιος ο ΠΑΟΚ (Άγγελος 1997)

https://www.youtube.com/watch?v=oCK6nRkS4SU
Άβαταρ μέλους
astronaut
 
Δημοσιεύσεις: 2163
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 03:24
Τοποθεσία: On Tour

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό fn1m » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 21:24

stelyk έγραψε:
fn1m έγραψε:http://www.balladoros.com/nea.php?news=4476

Στο χειρότερο σημείο της δεκαετίας τα διαρκείας του ΠΑΟΚ...


Eπιτέλους, αρχίσαμε να ξυπνάμε, κανεις στο γηπεδο μεχρις ωτου καταλαβουν οτι εμεις απαιτουμε πρωταθλημα εδω και τωρα.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Παραθεση απο μπαλαντορο???
Τωρα εξηγουνται ολα :lol: :lol:

O Mπαλαδορος φιλε ειχε βγαλει το πορισμα για τα πεπραγμενα της εποχης του ζαγορακη, ολοι οι αλλοι που διαβαζεις εσυ καναν μοκο.
fn1m
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:14

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 21:35

fn1m έγραψε:Φιλε μου δεν εχω να πω πολλα, απλα λεω αυτο που αντιλαμβανομαι σαν απλος φιλαθλος της ομαδας οτι δηλαδη η διοικηση Ιβαν για μια ακομα χρονια μου δειχνει οτι δεν κινειται με σοβαρο πλανο για να πετυχουμε αυτα που ολοι μας ονειρευομαστε. Τις δυο πρωτες χρονιες πηραμε ενα σωρο παιχτες απο τα πανερια, ολοι οι στοχοι μας χαθηκαν, καθε χρονο αλλαζουμε προπονητες.. Τωρα ειμαστε μεσα στον Ιουλιο και ενω εχουν φυγει ενα σωρο παιχτες ακομα να κλεισουμε καποιον και ο Ρατ που μας τον ανακοινωσαν κανα μηνα πριν ακομα να υπογραψει.. Με λιγα λογια δεν μου εμπνεει εμπιστοσυνη αυτη η διοικηση, να μην πω και για τις ψευτοεπαναστασεις του Ιβαν, που προχθες μου ψηφισε τους εκλεκτους των οσφπ και παο..



Χωρις πλακα τωρα αυτο δε σας μοιαζει για παπαγαλια που την εχει μαθει στη συναγωγη?
Οσο και να θελεις να κρυφτεις κανεις μπαμ ρε φιλαρακο απο χιλιομετρα.
Οκ ειπαμε και εμεις τα χωνουμε στον ιβαν αλλα εσυ δεν ξεχασες τιποτα τα ειπες ολα. :lol:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 21:39

fn1m έγραψε:Eπιτέλους, αρχίσαμε να ξυπνάμε, κανεις στο γηπεδο μεχρις ωτου καταλαβουν οτι εμεις απαιτουμε πρωταθλημα εδω και τωρα.

Ρε τι διαβάζουμε ...Που να μην ηταν και ΟΠΑΔΙΚΟ το σαιτ.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 21:51

fn1m έγραψε:
Eπιτέλους, αρχίσαμε να ξυπνάμε, κανεις στο γηπεδο μεχρις ωτου καταλαβουν οτι εμεις απαιτουμε πρωταθλημα εδω και τωρα.

Νά σού κάνω μια ερώτηση;Πότε γούσταρες τον ΠΑΟΚ;Ποιά περίοδο;Θά έπερνες αν είχες οικονομική δυνατότητα διαρκείας την περίοδο που γούσταρες;

ΥΓ:ή δεν είσαι ΠΑΟΚΤΣΗΣ ή εκφράζεσαι λάθος!Και κτυπάει άσχημα όπως εκφράζεσαι!
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: Απ: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό fn1m » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 22:54

Θα έπαιρνα πέρυσι, που είχαμε όραμα και ελπίδα για κάτι καλό, τώρα δεν πιστεύω πλέον στον ιβαν και τους λόγους τους ανέφερα πριν.
fn1m
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:14

Re: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 23:00

Εν ολιγοις εχουμε δεν εχουμε οραμα δεν παιρνεις...
Αρα τι να συζηταμε..
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 05 Ιούλ 2014, 23:04

fn1m έγραψε:
stelyk έγραψε:
fn1m έγραψε:http://www.balladoros.com/nea.php?news=4476

[quote]Στο χειρότερο σημείο της δεκαετίας τα διαρκείας του ΠΑΟΚ...


Eπιτέλους, αρχίσαμε να ξυπνάμε, κανεις στο γηπεδο μεχρις ωτου καταλαβουν οτι εμεις απαιτουμε πρωταθλημα εδω και τωρα.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Παραθεση απο μπαλαντορο???
Τωρα εξηγουνται ολα :lol: :lol:

O Mπαλαδορος φιλε ειχε βγαλει το πορισμα για τα πεπραγμενα της εποχης του ζαγορακη, ολοι οι αλλοι που διαβαζεις εσυ καναν μοκο.[/quote]
Χαχαχα για ποιον μιλάς για το οπαδό της τσελσυ που έκανε έρανο για να μεινει ο ΓΧ στον ΠΑΟΚ και τον ψάχνανε θεοί και δαίμονες και ρωτουσανε που πήγανε τα ΛΕΦΤΑ ; Για αυτόν μιλάς ; Να τον χαίρεσε οπως και το τροπο πιυ γράφει λάσπη στον ανεμιστήρα για τον εαυτό του θα απάντηση καμμια φορα ;
Καλο μας κανεις σκουληκαντερα μας ενώνεις δείχνεις οτι ο εχθρός ειναι αλλου οχι ανάμεσα μας
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Απ: Εισιτήρια Διαρκείας 2014-15

Δημοσίευσηαπό fn1m » Κυρ 06 Ιούλ 2014, 00:00

sourmenetes έγραψε:Εν ολιγοις εχουμε δεν εχουμε οραμα δεν παιρνεις...
Αρα τι να συζηταμε..


Απο τη στιγμή που δεν έχω λεφτά πως να πάρω ρε εξυπνάκια;
fn1m
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:14

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες